Lihavõttesprint
9.04.2017 Võru (Taivo Timmusk)
1. Anti Tohva Põlva Spordikoo EST 00:03.00 00:03.00
2. Roland Johanson Kobras EST 00:03.18 +0:18
2. Christopher Vakrõõm SRD EST 00:03.18 +0:18
4. Uku Joonas Võru/Võru spord EST 00:03.19 +0:19
5. Sebastian Paat Võru/Võru spord EST 00:03.28 +0:28
6. Lukas Siegert Vastseliina SK EST 00:03.53 +0:53
7. Markus Juhkam Kobras EST 00:04.00 +1:00
8. Erik Kersna Ilves EST 00:04.07 +1:07
9. Mehis Moor Vastseliina SK EST 00:04.08 +1:08
10. Anton Vonk Otepää EST 00:04.17 +1:17
11. Romet Paatsi Põlva Spordikoo EST 00:04.26 +1:26
12. Sander Lepp Võru/Võru spord EST 00:05.12 +2:12
13. Oliver Viiask Võru/Võru spord EST 00:09.05 +6:05
Karel Jung Põlva Spordikoo EST Ei start
Villem Piirimäe Kobras EST Ei start
Severi Eerik Võru/Võru spord EST Ei start
Vacant2 EST Ei start
1. Chris Marcus Krahv Otepää EST 00:16.33 00:16.33
2. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord EST 00:18.38 +2:05
3. Timo Kudre Peko EST 00:19.06 +2:33
4. August Jakobson Kobras EST 00:19.18 +2:45
5. Bert Joosep Panker Ilves EST 00:21.07 +4:34
6. Markus Kaljur Harju KEK EST 00:22.08 +5:35
7. Rasmus Saare Kobras EST 00:23.43 +7:10
8. Mihkel Tali Tartu Kivilinna EST 00:23.59 +7:26
9. Kaspar Karolin Kobras EST 00:25.12 +8:39
10. Maanus Udam JOKA EST 00:28.23 +11:50
11. Laur-Rogert Sulg Otepää EST 00:29.28 +12:55
12. Markus Zimmermann Kape EST 00:30.10 +13:37
13. Märt Saega Otepää EST 00:33.37 +17:04
14. Rainer Kepp Viimsi kool EST 01:00.28 +43:55
Hugo Enrico Pabor Võru EST Puuduv KP
Kevin Kasak Võru/Võru spord EST Puuduv KP
Toomas Mattus Kobras EST Ei start
Vacant2 EST Ei start
Paul Piirimäe Kobras EST Ei start
1. Olev Piirisild Võru Suusaklubi EST 00:23.52 00:23.52
2. Emil Eensaar Tartu SUKL EST 00:24.41 +0:49
3. Jürgen Joonas Võru/Võru spord EST 00:24.50 +0:58
4. Samuel Kolsar Kobras EST 00:27.43 +3:51
5. Artur Soo JOKA EST 00:31.36 +7:44
6. Mehis Udam JOKA EST 00:32.08 +8:16
7. Andri Kepler Kobras EST 00:34.25 +10:33
8. Kaspar Joala Põlva Spordikoo EST 00:38.33 +14:41
9. Karl Jakop Pintmann Võru/Võru spord EST 00:40.34 +16:42
10. Andreas Kepp Reaalkool EST 00:46.08 +22:16
11. Alarich Paas Võru/Võru spord EST 00:47.44 +23:52
12. Eric Voolaid SK100 EST 00:50.31 +26:39
13. Joosep Ainjärv JOKA EST 00:55.34 +31:42
Daniel Sibul Kobras EST Puuduv KP
Mihkel Mahla Peko EST Ei start
Mattias Maidla Kobras EST Ei start
Kaarel Tampuu SRD EST Ei start
1. Markus Sulg JOKA EST 00:27.35 00:27.35
2. Hando Allmann Võru/Võru spord EST 00:28.14 +0:39
3. Georg Paal JOKA EST 00:31.40 +4:05
4. Aleksander Kepler Kobras EST 00:31.45 +4:10
5. Raiko Marrandi JOKA EST 00:31.46 +4:11
6. Martin Erik Maripuu Kobras EST 00:35.36 +8:01
7. Siim Turban Rakv EST 00:37.36 +10:01
8. Janar Saks Võru/Võru spord EST 00:38.29 +10:54
9. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord EST 00:40.03 +12:28
10. Karmo Tisler Võru/Võru spord EST 00:43.02 +15:27
11. Karel Kuragin Võru/Võru spord EST 00:43.28 +15:53
12. Vladislav Moissejev SRD EST 00:49.51 +22:16
Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord EST Ei start
Vacant2 Ei start
1. Kiur Erik Eensaar Ilves EST 00:29.50 00:29.50
2. Andres Aruots Peko EST 00:33.17 +3:27
3. Alex Treier Võru/Võru spord EST 00:33.25 +3:35
4. Villu Serv Kobras EST 00:34.50 +5:00
5. Joonas Halapuu Võru/Võru spord EST 00:37.18 +7:28
6. Kristo Sirk Kobras EST 00:39.10 +9:20
7. Jasper Ainjärv JOKA EST 00:41.20 +11:30
8. Marvin Schönitz SRD EST 00:47.25 +17:35
Raido Kiss Võru EST Ei start
Kaarel Vesilind SRD EST Ei start
Karel-Sander Kljuzin Peko EST Ei start
1. Alar Assor Kobras EST 00:25.10 00:25.10
2. Rain Jaaksoo Tartu EST 00:26.09 +0:59
3. Jânis Velkeris Alûksne OK LAT 00:26.17 +1:07
Kristjan-Martin Kirjanen Võru EST Ei start
Martin Pettai EST Ei start
Oleg Koshik SRD EST Ei start
Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST Ei start
1. Sander Mirme Võru EST 00:29.13 00:29.13
2. Kaarel Kallas JOKA EST 00:30.45 +1:32
3. Erko Jakobson Kobras EST 00:36.04 +6:51
4. Alar Alajaan EST 00:36.18 +7:05
Tiit Tähnas JOKA EST Ei start
Dag Ainsoo LUS EST Ei start
Ott Rakkaselg HOK EST Ei start
Mati Mägi HOK EST Ei start
Taivo Tali KEKRSK EST Ei start
Taavi Tatsi - EST Ei start
1. Ilmar Udam JOKA EST 00:27.26 00:27.26
2. Ain Fjodorov Peko EST 00:27.33 +0:07
3. Heno Ivanov Tartu EST 00:29.31 +2:05
4. Tarmo Klaar Ilves EST 00:31.00 +3:34
5. Priit Narusk Võru EST 00:32.21 +4:55
6. Andres Käver SK100 EST 00:35.13 +7:47
7. Andres Vesilind SRD EST 00:40.18 +12:52
8. Koit Kolsar Kobras EST 00:41.38 +14:12
9. Jevgeni Shejanov SRD RUS 00:54.11 +26:45
Vallo Vaher JOKA EST Ei start
1. Paavo Rõigas Peko EST 00:27.41 00:27.41
2. Tonu Illaru Pepo 00:28.17 +0:36
3. Margus Klementsov Mercury EST 00:28.38 +0:57
4. Raul Kudre Peko EST 00:29.40 +1:59
5. Andrei Nikitin SRD EST 00:29.58 +2:17
6. Andres Pae Suusahullud EST 00:31.18 +3:37
7. Vladislav Pahhomenkov SRD EST 00:33.28 +5:47
8. Indrek Viikmaa West EST 00:34.44 +7:03
Kristjan Leiger Kape EST Ei start
Rein Zaitsev Peko EST Ei start
Meelis Zimmermann Kape EST Ei start
Randy Korb Peko EST Ei start
Mart Koppel Sangar EST Ei start
1. Antti Roose Kobras EST 00:27.09 00:27.09
2. Vladimir Savinov SRD EST 00:30.53 +3:44
3. Priit Truusalu Kape EST 00:31.21 +4:12
4. Sergei Shved SRD EST 00:31.45 +4:36
5. Raivo Panker Mercury EST 00:33.47 +6:38
6. Madis Haug Võru EST 00:34.37 +7:28
Einar Raudkepp Peko EST Ei start
Lauri Leppik TAOK EST Ei start
Eerik Lossmann TTÜ SK EST Ei start
Indrek Jentson Kape EST Ei start
Priit Pääslane Ilves EST Ei start
1. Tiit Tali Ilves EST 00:26.39 00:26.39
2. Maido Kaljur Harju KEK EST 00:26.53 +0:14
3. Eduard Pukkonen KEKRSK EST 00:27.40 +1:01
4. Mart Külvik - EST 00:27.45 +1:06
5. Eriks Udris Meridians LAT 00:28.42 +2:03
6. Jaanus Reha Koop EST 00:30.32 +3:53
7. Matti Betlem JOKA EST 00:30.57 +4:18
8. Mati Preitof KEKRSK EST 00:32.16 +5:37
9. Urmas Tammemäe Orvand EST 00:32.29 +5:50
Sergei Iudov Subaru RUS Ei start
Henn Antson EKJ SK EST Ei start
Viesturs Dandens Aluksne Ape OK LAT Ei start
1. Jüri Rokko SK RT EST 00:28.03 00:28.03
2. Jüri Merirand OtepääSK EST 00:29.06 +1:03
3. Tõnu Taal JOKA EST 00:29.32 +1:29
4. Vilnis Velkeris Al?ksne OK LAT 00:30.11 +2:08
5. Tauno Kure Kape EST 00:32.09 +4:06
6. Aigar Pindmaa Võru EST 00:32.45 +4:42
7. Heini Tammik Kape EST 00:33.53 +5:50
8. Udo Lüüs Ilves EST 00:34.07 +6:04
9. Anti Parik Otepää SK EST 00:38.10 +10:07
Vacant2 Ei start
Jaak Jaagus Saku EST Ei start
1. Arvo Kivikas Ilves EST 00:34.00 00:34.00
Koit Paasma Lehola EST Ei start
Lembit Nöps Ilves EST Ei start
1. Mihkel Mälter KEKRSK EST 00:28.19 00:28.19
2. Agu Koppa Jõhvikas EST 00:35.07 +6:48
3. Tiit Koppel Orion EST 00:37.23 +9:04
4. Elmo Pärna Lehola EST 00:37.55 +9:36
Mati Poom TON Puuduv KP
Enn Aedna West EST Ei start
Ülo Vainura Tammed EST Ei start
Sergey Miasnikov Pskov RUS Ei start
1. Georg Sooberg Võru EST 00:26.33 00:26.33
Endel Remmet Kape EST Ei start
Nikolai Kuha Kape EST Ei start
Lembit Vassil Ilves EST Ei start
Martin Tõrra Kobras EST Ei start
1. Manivald Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:03.16 00:03.16
2. Juhan Mahla Peko EST 00:03.21 +0:05
3. Eke Ots Võru/Võru spord EST 00:03.26 +0:10
4. Karl-Mattias Juhkam Kobras EST 00:03.27 +0:11
5. Henri Kersna Ilves EST 00:04.01 +0:45
6. Karel Markus Kähr Põlva Spordikoo EST 00:04.40 +1:24
7. Aleks Siegert Vastseliina SK EST 00:05.02 +1:46
8. Albert Kepp EST 00:06.46 +3:30
9. Justus Udam JOKA EST 00:10.07 +6:51
10. Ats Ots OK Võru EST 00:10.11 +6:55
Koit Hallik EST Ei start
Aksel Avaste Tammed EST Ei start
Joosep Tali KEKRSK EST Ei start
1. Johanna Oras Kobras EST 00:03.26 00:03.26
2. Kaisa Kuragin Võru EST 00:03.28 +0:02
3. Mirtel Vaher Tartu Katoliku EST 00:03.45 +0:19
4. Laura-Liis Kaljur Harju KEK EST 00:04.01 +0:35
5. Eva Piirisild Võru Suusaklubi EST 00:04.28 +1:02
6. Hele Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:04.46 +1:20
7. Rebeca Hiiesalu Põlva Spordikoo EST 00:05.40 +2:14
8. Maarja Oras Kobras EST 00:08.02 +4:36
Ebe Hallik EST Ei start
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku EST 00:23.35 00:23.35
2. Mareli Vaher Tartu Katoliku EST 00:24.47 +1:12
3. Sofia Pahhomenkova Sportnet EST 00:27.20 +3:45
4. Veronika Misnik Võru EST 00:57.58 +34:23
Angela Mõttus Otepää EST Ei start
1. Brigitte Panker Ilves EST 00:27.48 00:27.48
2. Evely Ostrov Kobras EST 00:34.20 +6:32
3. Birgit Rõõm Ilves EST 00:37.26 +9:38
4. Kaidi Piirisild Võru EST 00:47.14 +19:26
5. Liis Musta Võru EST 00:47.22 +19:34
Geteli Hanni Kobras EST Ei start
1. Lorely Kõrvel Kobras EST 00:22.17 00:22.17
2. Johanna Laanoja Kobras EST 00:24.36 +2:19
3. Anastasija Pahhomenkova SRD EST 00:26.20 +4:03
4. Anita Laanejõe Võru/Võru spord EST 00:26.28 +4:11
5. Anete Saar Kobras EST 00:27.04 +4:47
6. Kairiin Märtson Kobras EST 00:27.48 +5:31
7. Kristina Haug Võru/Võru spord EST 00:29.49 +7:32
8. Miina Aleksandra Piho Haanja Kool/ SÜ EST 00:32.26 +10:09
9. Hanna Lora Traagel Kobras EST 00:34.38 +12:21
10. Hanna-Liina Kunnus Võru/Võru spord EST 00:38.27 +16:10
11. Kristiin Kalle Kobras EST 00:38.32 +16:15
1. Laura-Liis Kütt Kobras EST 00:31.21 00:31.21
2. Birgit Russka Kobras EST 00:33.21 +2:00
3. Lotta Sankelo SK Pohjantähti FIN 00:34.03 +2:42
4. Kelli Nurm Kobras EST 00:35.10 +3:49
Helle Leis Kobras EST Ei start
Kristel Kõivo Peko EST Ei start
Kaisa Kahre Võru/Võru spord EST Ei start
Signe Kallion Võru/Võru spord EST Ei start
Katrin Piirimaa Kobras EST Ei start
1. Siiri Mere SRD EST 00:22.47 00:22.47
2. Liiva Velkere Alûksne OK LAT 00:29.38 +6:51
3. Merilin Anijärv SRD EST 00:30.18 +7:31
4. Mari-Liis Kaljur Harju KEK EST 00:30.19 +7:32
5. Erika Olberkyte Alûksne OK LAT 00:36.16 +13:29
6. Triinu Villard SK100 EST 00:36.23 +13:36
7. Kristina Vesilind SRD EST 00:37.26 +14:39
8. Tais Vakrõõm SRD EST 00:37.32 +14:45
Anu Kuusmaa SK100 EST Puuduv KP
Tiina-Maria Tali KEKRSK EST Ei start
Marie Tammemäe Orvand EST Ei start
Iveta Velkere Alûksne OK LAT Ei start
Kadi-Liis Minn JOKA EST Ei start
1. Pille Vinne Kobras EST 00:38.26 00:38.26
Külli Leiger Kape EST Ei start
1. Jana Kink Kape EST 00:25.06 00:25.06
2. Kristi Vassil Ilves EST 00:26.32 +1:26
3. Marje Venelaine Tammed EST 00:26.42 +1:36
4. Mall Alev Tammed EST 00:28.43 +3:37
5. Teele Eensaar Ilves EST 00:29.36 +4:30
6. Heli Haug Võru EST 00:36.24 +11:18
Kadri Parts Võru Ei start
Maret Vaher Kobras EST Ei start
1. Marika Jäädmaa Võru EST 00:25.18 00:25.18
2. Anne-Ly Viikmaa West EST 00:27.56 +2:38
3. Maari Idnurm TON EST 00:30.21 +5:03
4. Ingrit Kala Peko EST 00:31.27 +6:09
5. Piret Kaasik Ilves EST 00:35.09 +9:51
6. Inga Karu HOK EST 00:39.26 +14:08
7. Ella Shved SRD EST 00:50.58 +25:40
Made Vares Suusahullud EST Ei start
Mari Punab Suusahullud EST Ei start
Minija Pääslane Ilves EST Ei start
1. Lea Leppik TAOK EST 00:29.29 00:29.29
2. Epp Voitka Võru EST 00:29.32 +0:03
3. Rutti Räbovoitra Mercury EST 00:31.35 +2:06
4. Helve Kansi Lehola EST 00:37.46 +8:17
5. Mari Roots TAOK EST 00:38.12 +8:43
6. Merike Paapson TON 00:38.26 +8:57
Marje Viirmann Harju KEK EST Ei start
Anda Lejasblusa Aluksne-Ape LAT Ei start
Airi Alnek Võru EST Ei start
Vacant2 EST Ei start
1. Gea Rennel KEKRSK EST 00:31.17 00:31.17
2. Pille Illak Otepää EST 00:35.08 +3:51
3. Ülle Raudsepp Okas EST 00:35.11 +3:54
4. Maire Kure Kape EST 00:37.08 +5:51
5. Heli Viks Võru EST 00:42.01 +10:44
6. Ülle Põldoja Ilves EST 00:44.07 +12:50
7. Aino Koser Ilves EST 00:53.14 +21:57
Tiina Oras Ilves EST Ei start
1. Sinikka Illaru Pepo FIN 00:27.18 00:27.18
2. Tiina Talisoo KEKRSK EST 00:31.37 +4:19
3. Vaike Tomann Ilves EST 00:32.32 +5:14
4. Elena Popovich SKO RUS RUS 00:40.29 +13:11
1. Niina Karnit SRD EST 00:38.11 00:38.11
2. Epp Kroon Ilves EST 00:38.50 +0:39
3. Liivi Parik Otepää SK EST 00:40.08 +1:57
4. Leili Prans Ilves EST 00:44.09 +5:58
Tiiu Kaasik Ilves EST Puuduv KP
Riina Kivikas Ilves EST Ei start
1. Liis Lille KEKRSK EST 00:25.35 00:25.35
2. Kaie Kivila Ilves EST 00:29.56 +4:21
Ludmila Miasnikova Pskov RUS Ei start
1. Ilona Vanaveski Ilves EST 00:29.47 00:29.47
2. Maie Abram Ilves EST 00:35.09 +5:22
3. Maimu Tornberg Koop EST 00:35.30 +5:43
1. Liis-Marie Kaljur Harju KEK EST 00:03.01 00:03.01
2. Mari Iher Tartu EST 00:03.28 +0:27
3. Luisa Nõmmik Põlva Spordikoo EST 00:04.08 +1:07
4. Kaisa Kallas JOKA EST 00:04.25 +1:24
5. Liisa Kunnus Vastseliina SK EST 00:04.33 +1:32
6. Käti Kudre Peko EST 00:04.46 +1:45
7. Jette-Ly Assor Kobras EST 00:05.44 +2:43
8. Eva Dokukina SRD EST 00:08.30 +5:29
9. Laura Vesilind SRD EST 00:08.41 +5:40
Eliisabet Leiger Kape EST Ei start
Merit Vaher Tartu Katoliku EST Ei start
Katariina Leiger Kape EST Ei start
OK Võru