EMV suusaorienteerumise sprinditeates 19.01.2019 Haanja (T.Timmusk)
M21AE : 1700m 8KP
1.Mattis Jaama 00:08.46 0:52( 3) 1:59( 1) 2:36( 1) 4:07( 1) 5:39( 1) 6:46( 1) 7:28( 1) 8:30( 1) 8:46( 1)
Peko,Peko,EST M21/6 0:52[ 3] 1:07[ 1] 0:37[ 5] 1:31[ 3] 1:32[ 2] 1:07[ 4] 0:42[ 3] 1:02[ 5] 0:16[ 2]
2.Kevin Hallop 00:09.02 0:51( 2) 2:13( 3) 2:48( 3) 4:24( 3) 5:55( 2) 6:57( 2) 7:46( 2) 8:46( 2) 9:02( 2)
Peko,Peko,EST M21/3 0:51[ 2] 1:22[ 5] 0:35[ 2] 1:36[ 4] 1:31[ 1] 1:02[ 1] 0:49[ 4] 1:00[ 1] 0:16[ 6]
3.Rimmo Rõõm 00:09.33 0:55( 5) 2:27( 9) 3:03( 7) 4:44( 6) 6:19( 3) 7:23( 3) 8:15( 4) 9:16( 3) 9:33( 3)
OK Ilves,Ilves,EST M21/3 0:55[ 5] 1:32[ 8] 0:36[ 4] 1:41[ 5] 1:35[ 3] 1:04[ 2] 0:52[ 5] 1:01[ 3] 0:16[ 3]
4.Andris Sarksna 00:09.35 1:01( 9) 2:13( 4) 2:58( 4) 4:40( 5) 6:20( 4) 7:27( 4) 8:08( 3) 9:17( 4) 9:35( 4)
Latvian Squad,Ogre OK/SC,LAT M21/3 1:01[ 9] 1:12[ 3] 0:45[ 7] 1:42[ 6] 1:40[ 5] 1:07[ 4] 0:41[ 2] 1:09[ 8] 0:18[ 8]
5.Priit Randman 00:09.44 0:56( 6) 2:07( 2) 2:42( 2) 5:01( 7) 6:38( 6) 7:48( 6) 8:27( 5) 9:28( 5) 9:44( 5)
Rakvere OK,Rakv,EST M21/3 0:56[ 6] 1:11[ 2] 0:35[ 2] 2:19[10] 1:37[ 4] 1:10[ 6] 0:39[ 1] 1:01[ 3] 0:16[ 3]
6.Andres Rõõm 00:09.51 0:51( 1) 2:26( 8) 2:59( 5) 4:24( 2) 6:26( 5) 7:31( 5) 8:35( 6) 9:35( 6) 9:51( 6)
OK Ilves,Ilves,EST M21/6 0:51[ 1] 1:35[ 9] 0:33[ 1] 1:25[ 1] 2:02[ 9] 1:05[ 3] 1:04[ 8] 1:00[ 1] 0:16[ 5]
7.Tarvo Klaasimäe 00:10.15 0:55( 4) 2:21( 6) 2:59( 6) 4:28( 4) 6:41( 7) 7:52( 7) 8:47( 7) 9:55( 7) 10:15( 7)
Rakvere OK,Rakv,EST M21/6 0:55[ 4] 1:26[ 7] 0:38[ 6] 1:29[ 2] 2:13[10] 1:11[ 7] 0:55[ 7] 1:08[ 7] 0:20[ 9]
8.Valters Reneslacis 00:11.47 1:03(10) 2:48(10) 3:33( 9) 5:46(10) 7:42(10) 9:00( 9) 9:54( 8) 11:23( 8) 11:47( 8)
Latvian Squad,Ogre OK/SC,LAT M21/6 1:03[10] 1:45[10] 0:45[ 7] 2:13[ 9] 1:56[ 8] 1:18[ 8] 0:54[ 6] 1:29[10] 0:23[10]
9.Arvi Anton 00:12.02 0:57( 7) 2:21( 7) 3:26( 8) 5:08( 8) 7:03( 8) 8:28( 8) 10:38( 9) 11:45( 9) 12:02( 9)
Seiklushunt,,EST M21/6 0:57[ 7] 1:24[ 6] 1:05[ 9] 1:42[ 6] 1:55[ 7] 1:25[ 9] 2:10[10] 1:07[ 6] 0:17[ 7]
10.Joosep Tammemäe 00:12.36 1:01( 8) 2:17( 5) 3:53(10) 5:46( 9) 7:26( 9) 10:03(10) 11:11(10) 12:20(10) 12:36(10)
Seiklushunt,,EST M21/3 1:01[ 8] 1:16[ 4] 1:36[10] 1:53[ 8] 1:40[ 5] 2:37[10] 1:08[ 9] 1:09[ 8] 0:16[ 1]
Vallo Vaher Ei start
JOKA,OK JOKA,EST M21/6
Kaarel Kallas Ei start
JOKA,OK JOKA,EST M21/3
M21AF : 1700m 8KP
1.Tõnis Erm 00:09.41 0:42( 2) 2:18( 2) 2:53( 2) 4:26( 2) 5:32( 2) 7:01( 2) 7:59( 2) 9:24( 1) 9:41( 1)
MTBO Team,TAOK,EST M21/1 0:42[ 2] 1:36[ 8] 0:35[ 1] 1:33[ 3] 1:06[ 2] 1:29[ 4] 0:58[ 4] 1:25[ 1] 0:17[ 3]
2.Nauris Neimanis 00:09.49 1:01( 5) 2:18( 3) 2:55( 3) 4:27( 3) 5:39( 3) 7:02( 3) 7:58( 1) 9:29( 2) 9:49( 2)
Ogre OK/SC,Ogre OK/SC,LAT M21/5 1:01[ 5] 1:17[ 2] 0:37[ 2] 1:32[ 2] 1:12[ 5] 1:23[ 2] 0:56[ 2] 1:31[ 4] 0:20[10]
3.Sander Linnus 00:10.07 0:59( 3) 2:28( 6) 3:10( 6) 4:44( 4) 5:56( 4) 7:17( 4) 8:14( 3) 9:50( 3) 10:07( 3)
Peko Ii,Peko,EST M21/5 0:59[ 3] 1:29[ 7] 0:42[ 5] 1:34[ 4] 1:12[ 5] 1:21[ 1] 0:57[ 3] 1:36[ 7] 0:16[ 1]
4.Vootele Jagomägi 00:10.09 0:18( 1) 1:54( 1) 2:44( 1) 4:14( 1) 5:26( 1) 6:58( 1) 8:19( 4) 9:53( 4) 10:09( 4)
OK Ilves,Ilves,EST M21/2 0:18[ 1] 1:36[ 8] 0:50[10] 1:30[ 1] 1:12[ 5] 1:32[ 5] 1:21[ 8] 1:34[ 6] 0:16[ 2]
5.Kristjan Linnus 00:10.14 1:09( 9) 2:27( 4) 3:08( 4) 5:04( 7) 6:06( 6) 7:42( 5) 8:32( 5) 9:57( 5) 10:14( 5)
Peko Ii,Peko,EST M21/2 1:09[ 9] 1:18[ 3] 0:41[ 3] 1:56[10] 1:02[ 1] 1:36[ 6] 0:50[ 1] 1:25[ 1] 0:17[ 5]
6.Mikus Zvirbulis 00:11.08 1:08( 8) 2:29( 7) 3:10( 5) 4:56( 5) 6:05( 5) 7:48( 6) 9:09( 6) 10:49( 6) 11:08( 6)
Ogre OK/SC,Ogre OK/SC,LAT M21/2 1:08[ 8] 1:21[ 4] 0:41[ 3] 1:46[ 5] 1:09[ 3] 1:43[ 8] 1:21[ 8] 1:40[ 9] 0:18[ 9]
7.Lauri Malsroos 00:11.21 1:10(10) 2:33( 8) 3:16( 8) 5:04( 6) 6:28( 8) 8:17( 8) 9:36( 7) 11:03( 7) 11:21( 7)
MTBO Team,TAOK,EST M21/4 1:10[10] 1:23[ 5] 0:43[ 6] 1:48[ 6] 1:24[ 9] 1:49[ 9] 1:19[ 7] 1:27[ 3] 0:18[ 7]
8.Georg Caius Kutsar 00:11.36 1:03( 7) 2:28( 5) 3:15( 7) 5:10( 8) 6:20( 7) 7:59( 7) 9:38( 8) 11:19( 8) 11:36( 8)
OK Ilves,Ilves,EST M21/5 1:03[ 7] 1:25[ 6] 0:47[ 7] 1:55[ 8] 1:10[ 4] 1:39[ 7] 1:39[12] 1:41[10] 0:17[ 4]
9.Eveli Saue 00:12.26 1:02( 6) 3:24(10) 4:11(10) 6:02( 9) 7:14( 9) 9:34( 9) 10:37( 9) 12:08( 9) 12:26( 9)
Pereteade,Ilves,EST M21/4 1:02[ 6] 2:22[11] 0:47[ 7] 1:51[ 7] 1:12[ 5] 2:20[12] 1:03[ 5] 1:31[ 4] 0:18[ 8]
10.Siim Vanahans 00:13.01 1:11(11) 3:15( 9) 4:09( 9) 6:04(10) 7:32(10) 9:43(10) 11:06(10) 12:43(10) 13:01(10)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra M21/4 1:11[11] 2:04[10] 0:54[11] 1:55[ 8] 1:28[11] 2:11[11] 1:23[10] 1:37[ 8] 0:17[ 6]
11.Kenny Kivikas 00:15.05 4:29(12) 5:44(12) 6:32(12) 8:33(12) 9:57(12) 11:25(11) 12:30(11) 14:14(11) 15:05(11)
Pereteade,Ilves,EST M21/1 4:29[12] 1:15[ 1] 0:48[ 9] 2:01[11] 1:24[ 9] 1:28[ 3] 1:05[ 6] 1:44[11] 0:51[12]
12.Erko Jakobson 00:17.23 1:00( 4) 3:41(11) 5:01(11) 7:56(11) 9:48(11) 11:57(12) 13:33(12) 16:58(12) 17:23(12)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra M21/1 1:00[ 4] 2:41[12] 1:20[12] 2:55[12] 1:52[12] 2:09[10] 1:36[11] 3:25[12] 0:25[11]
M21BD : 1800m 8KP
1.Kristjan Linnus 00:09.14 1:12( 6) 2:38( 7) 3:03( 6) 4:31( 3) 6:11( 2) 7:11( 2) 8:05( 1) 8:57( 1) 9:14( 1)
Peko Ii,Peko,EST M21/4 1:12[ 6] 1:26[ 4] 0:25[ 2] 1:28[ 2] 1:40[ 2] 1:00[ 4] 0:54[ 1] 0:52[ 3] 0:17[ 3]
2.Sander Linnus 00:09.22 0:51( 1) 2:20( 2) 2:49( 3) 4:38( 5) 6:16( 3) 7:18( 3) 8:22( 3) 9:07( 3) 9:22( 2)
Peko Ii,Peko,EST M21/1 0:51[ 1] 1:29[ 7] 0:29[ 5] 1:49[ 8] 1:38[ 1] 1:02[ 5] 1:04[ 6] 0:45[ 1] 0:15[ 1]
3.Vootele Jagomägi 00:09.25 1:06( 4) 2:20( 3) 2:48( 2) 4:22( 2) 6:24( 4) 7:22( 4) 8:16( 2) 9:05( 2) 9:25( 3)
OK Ilves,Ilves,EST M21/4 1:06[ 4] 1:14[ 1] 0:28[ 4] 1:34[ 3] 2:02[ 9] 0:58[ 2] 0:54[ 1] 0:49[ 2] 0:19[ 9]
4.Kenny Kivikas 00:09.39 1:17(10) 2:35( 6) 3:00( 5) 4:39( 6) 6:26( 5) 7:28( 6) 8:27( 5) 9:22( 5) 9:39( 4)
Pereteade,Ilves,EST M21/5 1:17[10] 1:18[ 3] 0:25[ 2] 1:39[ 5] 1:47[ 3] 1:02[ 5] 0:59[ 3] 0:55[ 7] 0:16[ 2]
5.Nauris Neimanis 00:09.40 0:52( 3) 2:18( 1) 2:47( 1) 4:32( 4) 6:27( 6) 7:25( 5) 8:27( 4) 9:21( 4) 9:40( 5)
Ogre OK/SC,Ogre OK/SC,LAT M21/1 0:52[ 3] 1:26[ 4] 0:29[ 5] 1:45[ 6] 1:55[ 5] 0:58[ 2] 1:02[ 4] 0:54[ 4] 0:19[ 8]
6.Mikus Zvirbulis 00:10.13 1:15( 8) 2:49( 9) 3:18( 8) 4:53( 7) 6:54( 7) 8:00( 7) 9:02( 6) 9:56( 6) 10:13( 6)
Ogre OK/SC,Ogre OK/SC,LAT M21/4 1:15[ 8] 1:34[ 9] 0:29[ 5] 1:35[ 4] 2:01[ 8] 1:06[ 7] 1:02[ 4] 0:54[ 4] 0:17[ 4]
7.Eveli Saue 00:10.27 0:51( 1) 2:27( 5) 3:13( 7) 5:00( 8) 6:58( 8) 8:08( 8) 9:15( 7) 10:09( 7) 10:27( 7)
Pereteade,Ilves,EST M21/2 0:51[ 1] 1:36[10] 0:46[ 9] 1:47[ 7] 1:58[ 6] 1:10[ 8] 1:07[ 7] 0:54[ 4] 0:18[ 7]
8.Georg Caius Kutsar 00:12.11 1:17( 9) 2:50(10) 3:44(10) 5:52(10) 7:55( 9) 9:05( 9) 10:14( 8) 11:15( 8) 12:11( 8)
OK Ilves,Ilves,EST M21/1 1:17[ 9] 1:33[ 8] 0:54[10] 2:08[10] 2:03[10] 1:10[ 8] 1:09[ 8] 1:01[ 9] 0:56[11]
9.Lauri Malsroos 00:12.45 1:14( 7) 2:42( 8) 3:22( 9) 5:38( 9) 8:17(10) 9:57(10) 11:26( 9) 12:27( 9) 12:45( 9)
MTBO Team,TAOK,EST M21/2 1:14[ 7] 1:28[ 6] 0:40[ 8] 2:16[11] 2:39[11] 1:40[12] 1:29[10] 1:01[ 9] 0:18[ 6]
10.Siim Vanahans 00:12.54 1:30(11) 3:11(11) 4:42(11) 6:43(11) 8:42(11) 10:09(11) 11:41(10) 12:37(10) 12:54(10)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra M21/2 1:30[11] 1:41[11] 1:31[12] 2:01[ 9] 1:59[ 7] 1:27[10] 1:32[11] 0:56[ 8] 0:17[ 5]
11.Erko Jakobson 00:14.26 1:39(12) 3:45(12) 4:54(12) 7:21(12) 10:03(12) 11:35(12) 12:59(11) 14:05(11) 14:26(11)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra M21/5 1:39[12] 2:06[12] 1:09[11] 2:27[12] 2:42[12] 1:32[11] 1:24[ 9] 1:06[11] 0:20[10]
Tõnis Erm Vale KP 1:10( 5) 2:26( 4) 2:49( 3) 4:15( 1) 6:05( 1) 7:00( 1)
MTBO Team,TAOK,EST M21/5 1:10[ 5] 1:16[ 2] 0:23[ 1] 1:26[ 1] 1:50[ 4] 0:55[ 1]
M21BF : 1800m 8KP
1.Kevin Hallop 00:09.09 1:05( 4) 2:14( 1) 2:37( 1) 3:54( 1) 5:08( 1) 6:43( 1) 7:37( 1) 8:56( 1) 9:09( 1)
Peko,Peko,EST M21/5 1:05[ 4] 1:09[ 1] 0:23[ 1] 1:17[ 1] 1:14[ 4] 1:35[ 4] 0:54[ 2] 1:19[ 2] 0:13[ 1]
2.Mattis Jaama 00:09.27 1:00( 2) 2:15( 3) 2:40( 2) 3:59( 2) 5:30( 3) 6:48( 2) 7:44( 2) 9:12( 2) 9:27( 2)
Peko,Peko,EST M21/2 1:00[ 2] 1:15[ 2] 0:25[ 4] 1:19[ 2] 1:31[10] 1:18[ 1] 0:56[ 4] 1:28[ 3] 0:14[ 2]
3.Andris Sarksna 00:09.59 1:12( 8) 2:29( 5) 2:53( 5) 4:22( 4) 5:38( 5) 7:15( 4) 8:10( 4) 9:41( 3) 9:59( 3)
Latvian Squad,Ogre OK/SC,LAT M21/5 1:12[ 8] 1:17[ 4] 0:24[ 3] 1:29[ 4] 1:16[ 7] 1:37[ 5] 0:55[ 3] 1:31[ 6] 0:17[ 8]
4.Priit Randman 00:10.01 1:08( 5) 2:38( 7) 3:06( 7) 4:44( 7) 5:55( 7) 7:24( 6) 8:16( 5) 9:45( 5) 10:01( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST M21/1 1:08[ 5] 1:30[ 8] 0:28[ 6] 1:38[ 7] 1:11[ 3] 1:29[ 2] 0:52[ 1] 1:29[ 5] 0:16[ 4]
5.Tarvo Klaasimäe 00:10.02 1:08( 6) 2:24( 4) 2:47( 4) 4:10( 3) 5:18( 2) 7:08( 3) 8:04( 3) 9:44( 4) 10:02( 5)
Rakvere OK,Rakv,EST M21/4 1:08[ 6] 1:16[ 3] 0:23[ 1] 1:23[ 3] 1:08[ 2] 1:50[ 7] 0:56[ 4] 1:40[ 9] 0:18[ 9]
6.Rimmo Rõõm 00:10.05 0:48( 1) 2:15( 2) 2:43( 3) 4:39( 6) 5:53( 6) 7:22( 5) 8:22( 6) 9:50( 6) 10:05( 6)
OK Ilves,Ilves,EST M21/1 0:48[ 1] 1:27[ 6] 0:28[ 6] 1:56[ 9] 1:14[ 4] 1:29[ 2] 1:00[ 6] 1:28[ 3] 0:15[ 3]
7.Andres Rõõm 00:10.31 1:03( 3) 2:30( 6) 2:55( 6) 4:31( 5) 5:34( 4) 7:26( 7) 8:57( 7) 10:14( 7) 10:31( 7)
OK Ilves,Ilves,EST M21/4 1:03[ 3] 1:27[ 6] 0:25[ 4] 1:36[ 5] 1:03[ 1] 1:52[ 8] 1:31[11] 1:17[ 1] 0:16[ 5]
8.Joosep Tammemäe 00:11.17 1:09( 7) 2:40( 8) 3:12( 8) 4:48( 8) 6:04( 8) 8:02( 8) 9:28( 8) 11:00( 8) 11:17( 8)
Seiklushunt,,EST M21/5 1:09[ 7] 1:31[ 9] 0:32[ 8] 1:36[ 5] 1:16[ 7] 1:58[ 9] 1:26[10] 1:32[ 7] 0:16[ 6]
9.Arvi Anton 00:12.12 1:16(10) 2:42( 9) 3:38( 9) 5:22( 9) 6:37( 9) 9:23(10) 10:23(10) 11:55( 9) 12:12( 9)
Seiklushunt,,EST M21/2 1:16[10] 1:26[ 5] 0:56[10] 1:44[ 8] 1:15[ 6] 2:46[11] 1:00[ 6] 1:32[ 7] 0:17[ 7]
10.Valters Reneslacis 00:12.16 1:29(11) 3:17(11) 4:06(11) 6:09(11) 7:26(10) 9:15( 9) 10:17( 9) 11:58(10) 12:16(10)
Latvian Squad,Ogre OK/SC,LAT M21/2 1:29[11] 1:48[11] 0:49[ 9] 2:03[10] 1:17[ 9] 1:49[ 6] 1:02[ 8] 1:41[10] 0:18[10]
11.Kaarel Kallas 00:36.17 1:13( 9) 2:53(10) 3:54(10) 6:01(10) 7:40(11) 10:11(11) 11:18(11) 13:02(11) 36:17(11)
JOKA,OK JOKA,EST M21/1 1:13[ 9] 1:40[10] 1:01[11] 2:07[11] 1:39[11] 2:31[10] 1:07[ 9] 1:44[11] 23:15[11]
Vallo Vaher Ei start
JOKA,OK JOKA,EST M21/4
M21CD : 1800m 8KP
1.Mattis Jaama 00:08.43 1:01( 3) 1:58( 3) 2:45( 3) 4:18( 2) 5:52( 2) 6:54( 1) 7:42( 1) 8:26( 1) 8:43( 1)
Peko,Peko,EST M21/4 1:01[ 3] 0:57[ 1] 0:47[ 6] 1:33[ 1] 1:34[ 1] 1:02[ 5] 0:48[ 1] 0:44[ 1] 0:16[ 5]
2.Kevin Hallop 00:08.57 0:49( 1) 1:49( 1) 2:34( 1) 4:08( 1) 5:43( 1) 6:59( 2) 7:53( 2) 8:39( 2) 8:57( 2)
Peko,Peko,EST M21/1 0:49[ 1] 1:00[ 2] 0:45[ 4] 1:34[ 2] 1:35[ 2] 1:16[ 8] 0:54[ 2] 0:46[ 2] 0:18[ 8]
3.Andris Sarksna 00:09.31 0:52( 2) 1:53( 2) 2:37( 2) 4:20( 3) 6:13( 3) 7:13( 3) 8:19( 3) 9:12( 3) 9:31( 3)
Latvian Squad,Ogre OK/SC,LAT M21/1 0:52[ 2] 1:01[ 4] 0:44[ 1] 1:43[ 4] 1:53[ 7] 1:00[ 2] 1:06[ 8] 0:53[ 7] 0:19[10]
4.Priit Randman 00:09.32 1:12( 5) 2:17( 5) 3:01( 5) 4:38( 4) 6:29( 4) 7:28( 4) 8:26( 4) 9:15( 4) 9:32( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST M21/5 1:12[ 5] 1:05[ 5] 0:44[ 1] 1:37[ 3] 1:51[ 5] 0:59[ 1] 0:58[ 4] 0:49[ 3] 0:16[ 5]
5.Rimmo Rõõm 00:09.37 1:10( 4) 2:10( 4) 2:54( 4) 4:40( 5) 6:32( 5) 7:33( 5) 8:30( 5) 9:21( 5) 9:37( 5)
OK Ilves,Ilves,EST M21/5 1:10[ 4] 1:00[ 2] 0:44[ 1] 1:46[ 7] 1:52[ 6] 1:01[ 3] 0:57[ 3] 0:51[ 6] 0:16[ 2]
6.Andres Rõõm 00:09.56 1:17( 7) 2:23( 7) 3:18( 7) 5:09( 7) 6:49( 6) 7:51( 6) 8:51( 6) 9:41( 6) 9:56( 6)
OK Ilves,Ilves,EST M21/2 1:17[ 7] 1:06[ 6] 0:55[ 9] 1:51[ 8] 1:40[ 3] 1:02[ 5] 1:00[ 6] 0:50[ 4] 0:15[ 1]
7.Tarvo Klaasimäe 00:10.16 1:14( 6) 2:20( 6) 3:14( 6) 4:59( 6) 6:49( 7) 8:05( 7) 9:04( 7) 9:58( 7) 10:16( 7)
Rakvere OK,Rakv,EST M21/2 1:14[ 6] 1:06[ 6] 0:54[ 8] 1:45[ 6] 1:50[ 4] 1:16[ 8] 0:59[ 5] 0:54[ 8] 0:17[ 7]
8.Arvi Anton 00:10.35 1:39(10) 2:48( 9) 3:34( 9) 5:18( 8) 7:20( 8) 8:21( 8) 9:29( 8) 10:19( 8) 10:35( 8)
Seiklushunt,,EST M21/4 1:39[10] 1:09[ 8] 0:46[ 5] 1:44[ 5] 2:02[ 8] 1:01[ 3] 1:08[ 9] 0:50[ 4] 0:16[ 3]
9.Valters Reneslacis 00:12.36 1:20( 9) 2:59(10) 4:23(10) 6:43(10) 9:03( 9) 10:10( 9) 11:21( 9) 12:17( 9) 12:36( 9)
Latvian Squad,Ogre OK/SC,LAT M21/4 1:20[ 9] 1:39[10] 1:24[10] 2:20[10] 2:20[ 9] 1:07[ 7] 1:11[10] 0:56[10] 0:18[ 8]
10.Joosep Tammemäe 00:16.51 1:19( 8) 2:40( 8) 3:33( 8) 5:48( 9) 12:57(10) 14:36(10) 15:41(10) 16:35(10) 16:51(10)
Seiklushunt,,EST M21/1 1:19[ 8] 1:21[ 9] 0:53[ 7] 2:15[ 9] 7:09[10] 1:39[10] 1:05[ 7] 0:54[ 8] 0:16[ 4]
Vallo Vaher Ei start
JOKA,OK JOKA,EST M21/2
Kaarel Kallas Ei start
JOKA,OK JOKA,EST M21/5
M21CE : 1800m 8KP
1.Tõnis Erm 00:09.27 1:13( 5) 2:16( 5) 3:00( 3) 4:39( 2) 6:16( 2) 7:26( 1) 8:07( 1) 9:10( 1) 9:27( 1)
MTBO Team,TAOK,EST M21/3 1:13[ 5] 1:03[ 5] 0:44[ 4] 1:39[ 1] 1:37[ 3] 1:10[ 3] 0:41[ 4] 1:03[ 2] 0:17[ 5]
2.Georg Caius Kutsar 00:09.43 1:18( 9) 2:25( 8) 3:08( 6) 4:50( 5) 6:29( 4) 7:41( 3) 8:18( 2) 9:26( 2) 9:43( 2)
OK Ilves,Ilves,EST M21/3 1:18[ 9] 1:07[ 8] 0:43[ 2] 1:42[ 2] 1:39[ 5] 1:12[ 4] 0:37[ 1] 1:08[ 5] 0:16[ 3]
3.Kristjan Linnus 00:09.54 1:13( 6) 2:15( 3) 3:02( 4) 4:46( 4) 6:32( 5) 7:53( 5) 8:34( 3) 9:37( 4) 9:54( 3)
Peko Ii,Peko,EST M21/6 1:13[ 6] 1:02[ 2] 0:47[ 5] 1:44[ 3] 1:46[ 7] 1:21[ 9] 0:41[ 4] 1:03[ 2] 0:16[ 1]
4.Sander Linnus 00:09.54 1:12( 4) 2:26( 9) 3:22( 9) 5:07( 8) 6:39( 7) 7:45( 4) 8:38( 4) 9:37( 3) 9:54( 4)
Peko Ii,Peko,EST M21/3 1:12[ 4] 1:14[10] 0:56[10] 1:45[ 4] 1:32[ 1] 1:06[ 1] 0:53[ 9] 0:59[ 1] 0:16[ 4]
5.Kenny Kivikas 00:10.22 1:10( 2) 2:16( 4) 3:09( 7) 5:03( 7) 6:38( 6) 7:58( 6) 8:46( 5) 10:06( 5) 10:22( 5)
Pereteade,Ilves,EST M21/3 1:10[ 2] 1:06[ 7] 0:53[ 9] 1:54[ 8] 1:35[ 2] 1:20[ 8] 0:48[ 6] 1:20[10] 0:16[ 1]
6.Vootele Jagomägi 00:10.25 1:10( 3) 2:05( 1) 2:47( 1) 4:32( 1) 6:12( 1) 8:08( 7) 8:48( 6) 10:06( 6) 10:25( 6)
OK Ilves,Ilves,EST M21/6 1:10[ 3] 0:55[ 1] 0:42[ 1] 1:45[ 4] 1:40[ 6] 1:56[12] 0:40[ 3] 1:18[ 8] 0:19[ 9]
7.Mikus Zvirbulis 00:10.29 1:14( 7) 2:16( 6) 3:04( 5) 4:52( 6) 7:01( 8) 8:19( 9) 8:58( 7) 10:11( 7) 10:29( 7)
Ogre OK/SC,Ogre OK/SC,LAT M21/6 1:14[ 7] 1:02[ 2] 0:48[ 6] 1:48[ 6] 2:09[11] 1:18[ 7] 0:39[ 2] 1:13[ 7] 0:17[ 6]
8.Lauri Malsroos 00:10.32 1:19(10) 2:33(10) 3:22(10) 5:23(10) 7:12(10) 8:19( 8) 9:09( 8) 10:14( 8) 10:32( 8)
MTBO Team,TAOK,EST M21/6 1:19[10] 1:14[10] 0:49[ 7] 2:01[11] 1:49[ 8] 1:07[ 2] 0:50[ 8] 1:05[ 4] 0:17[ 7]
9.Nauris Neimanis 00:10.52 1:09( 1) 2:11( 2) 2:54( 2) 4:43( 3) 6:21( 3) 7:38( 2) 9:22(10) 10:33( 9) 10:52( 9)
Ogre OK/SC,Ogre OK/SC,LAT M21/3 1:09[ 1] 1:02[ 2] 0:43[ 2] 1:49[ 7] 1:38[ 4] 1:17[ 6] 1:44[12] 1:11[ 6] 0:19[11]
10.Eveli Saue 00:10.55 1:16( 8) 2:21( 7) 3:10( 8) 5:08( 9) 7:07( 9) 8:21(10) 9:10( 9) 10:36(10) 10:55(10)
Pereteade,Ilves,EST M21/6 1:16[ 8] 1:05[ 6] 0:49[ 7] 1:58[10] 1:59[10] 1:14[ 5] 0:49[ 7] 1:26[11] 0:19[ 9]
11.Siim Vanahans 00:12.02 1:39(11) 2:48(11) 3:56(11) 5:53(11) 7:49(11) 9:14(11) 10:24(11) 11:43(11) 12:02(11)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra M21/6 1:39[11] 1:09[ 9] 1:08[11] 1:57[ 9] 1:56[ 9] 1:25[10] 1:10[10] 1:19[ 9] 0:19[ 8]
12.Erko Jakobson 00:17.20 2:05(12) 4:47(12) 6:25(12) 9:04(12) 12:30(12) 14:20(12) 15:33(12) 16:59(12) 17:20(12)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra M21/3 2:05[12] 2:42[12] 1:38[12] 2:39[12] 3:26[12] 1:50[11] 1:13[11] 1:26[11] 0:20[12]
M40 M18-20AE : 1600m 7KP
1.Kaarel Vesilind 00:08.33 1:08( 1) 2:11( 1) 3:54( 1) 5:23( 1) 6:45( 1) 7:50( 1) 8:15( 1) 8:33( 1)
SRD,SRD,EST M18-20/4 1:08[ 1] 1:03[ 1] 1:43[ 1] 1:29[ 1] 1:22[ 1] 1:05[ 2] 0:25[ 2] 0:18[ 8]
2.Kuno Rooba 00:09.52 1:19( 3) 2:28( 3) 4:29( 2) 6:25( 2) 7:54( 2) 9:07( 2) 9:35( 2) 9:52( 2)
Rakvere OK,Rakv,EST M40/4 1:19[ 3] 1:09[ 5] 2:01[ 3] 1:56[ 5] 1:29[ 2] 1:13[ 5] 0:28[ 5] 0:17[ 5]
3.Sander Pritsik 00:09.55 1:37( 8) 2:50( 8) 4:52( 7) 6:37( 7) 8:10( 5) 9:14( 3) 9:40( 3) 9:55( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST M18-20/1 1:37[ 8] 1:13[ 8] 2:02[ 4] 1:45[ 2] 1:33[ 4] 1:04[ 1] 0:26[ 3] 0:15[ 2]
4.Ragnar Rooba 00:09.58 1:37(10) 2:43( 6) 4:45( 6) 6:35( 5) 8:09( 4) 9:16( 4) 9:42( 4) 9:58( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST M18-20/4 1:37[10] 1:06[ 3] 2:02[ 4] 1:50[ 3] 1:34[ 5] 1:07[ 3] 0:26[ 3] 0:16[ 3]
5.Raul Kudre 00:10.09 1:13( 2) 2:25( 2) 4:35( 3) 6:25( 3) 7:56( 3) 9:17( 5) 9:48( 5) 10:09( 5)
Peko,Peko,EST M40/2 1:13[ 2] 1:12[ 6] 2:10[ 7] 1:50[ 3] 1:31[ 3] 1:21[ 8] 0:31[ 9] 0:20[14]
6.Randy Korb 00:10.26 1:32( 6) 2:38( 5) 4:38( 5) 6:35( 6) 8:17( 6) 9:37( 6) 10:06( 6) 10:26( 6)
Peko,Peko,EST M40/5 1:32[ 6] 1:06[ 3] 2:00[ 2] 1:57[ 7] 1:42[ 6] 1:20[ 6] 0:29[ 6] 0:19[11]
7.Kasper Keerberg 00:10.43 1:27( 5) 2:31( 4) 4:36( 4) 6:32( 4) 8:55( 7) 10:07( 7) 10:28( 7) 10:43( 7)
JOKA M20 I,OK JOKA,EST M18-20/5 1:27[ 5] 1:04[ 2] 2:05[ 6] 1:56[ 5] 2:23[12] 1:12[ 4] 0:21[ 1] 0:15[ 1]
8.Kaido Nurja 00:11.49 1:34( 7) 2:46( 7) 5:19( 8) 7:32( 8) 9:36( 8) 10:56( 8) 11:29( 8) 11:49( 8)
OK Nõmme,Nõmme,EST M40/4 1:34[ 7] 1:12[ 6] 2:33[ 9] 2:13[ 8] 2:04[ 8] 1:20[ 6] 0:33[11] 0:20[13]
9.Jürmo Rooma 00:13.37 1:19( 3) 2:57( 9) 6:34(11) 9:03( 9) 11:10( 9) 12:51( 9) 13:20( 9) 13:37( 9)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M18-20/1 1:19[ 3] 1:38[10] 3:37[15] 2:29[ 9] 2:07[10] 1:41[10] 0:29[ 6] 0:17[ 6]
10.Vladimir Savinov 00:14.51 1:49(13) 4:06(14) 6:37(12) 9:18(10) 12:04(11) 13:58(10) 14:30(10) 14:51(10)
SRD,SRD,EST M40/5 1:49[13] 2:17[15] 2:31[ 8] 2:41[10] 2:46[14] 1:54[13] 0:32[10] 0:21[15]
11.Vladislav Pahhomenkov 00:15.07 2:06(17) 4:25(17) 7:16(14) 9:57(14) 12:28(12) 14:07(11) 14:48(11) 15:07(11)
SRD,SRD,EST M40/2 2:06[17] 2:19[16] 2:51[10] 2:41[10] 2:31[13] 1:39[ 9] 0:41[16] 0:19[12]
12.Christopher Lään 00:15.09 2:07(18) 3:49(13) 6:41(13) 9:41(13) 11:47(10) 14:17(12) 14:51(12) 15:09(12)
Rakvere OK II,Rakv,EST M18-20/2 2:07[18] 1:42[12] 2:52[11] 3:00[14] 2:06[ 9] 2:30[17] 0:34[12] 0:17[ 4]
13.Avo Siilak 00:15.58 1:37( 8) 3:48(12) 7:59(15) 10:50(15) 13:10(13) 15:06(13) 15:41(13) 15:58(13)
Rakvere OK,Rakv,EST M40/1 1:37[ 8] 2:11[14] 4:11[18] 2:51[12] 2:20[11] 1:56[14] 0:35[14] 0:17[ 7]
14.Sven-Andres Niglas 00:16.23 2:03(16) 3:28(11) 6:20( 9) 9:23(12) 13:28(14) 15:30(15) 16:04(15) 16:23(14)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M18-20/4 2:03[16] 1:25[ 9] 2:52[11] 3:03[15] 4:05[17] 2:02[15] 0:34[12] 0:19[10]
15.Vermo Siim 00:16.26 1:59(15) 4:18(15) 8:03(17) 11:26(17) 13:29(15) 15:22(14) 16:02(14) 16:26(15)
OK Nõmme,Nõmme,EST M40/1 1:59[15] 2:19[16] 3:45[16] 3:23[17] 2:03[ 7] 1:53[12] 0:40[15] 0:24[17]
16.Raiko Marrandi 00:16.57 1:44(12) 3:23(10) 6:22(10) 9:20(11) 14:24(17) 16:09(16) 16:38(16) 16:57(16)
JOKA M20 I,OK JOKA,EST M18-20/2 1:44[12] 1:39[11] 2:59[13] 2:58[13] 5:04[18] 1:45[11] 0:29[ 6] 0:19[ 9]
17.Anastasija Pahhomenkova 00:17.34 1:57(14) 4:23(16) 8:09(18) 11:12(16) 14:15(16) 16:30(17) 17:12(17) 17:34(17)
SRD,SRD,EST M18-20/1 1:57[14] 2:26[18] 3:46[17] 3:03[15] 3:03[15] 2:15[16] 0:42[17] 0:22[16]
18.Rauno Pahapill 00:24.18 2:50(20) 5:57(19) 12:29(19) 16:40(18) 19:59(18) 22:52(18) 23:47(18) 24:18(18)
JOKA M20 III,OK JOKA,EST M18-20/1 2:50[20] 3:07[19] 6:32[19] 4:11[18] 3:19[16] 2:53[18] 0:55[18] 0:31[18]
Kevin Jaaska Vale KP 2:23(19) 4:27(18) 7:59(15)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M18-20/2 2:23[19] 2:04[13] 3:32[14]
Uku Aasrand Vale KP 1:41(11)
Rakvere OK II,Rakv,EST M18-20/5 1:41[11]
Andre Beljaev Vale KP 4:15(21) 16:24(20) 24:19(20)
JOKA M20 III,OK JOKA,EST M18-20/4 4:15[21] 12:09[20] 7:55[20]
Kristofer Pähklepa Ei start
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M18-20/5
M40 M18-20AF : 1700m 7KP
1.Emils Zernis 00:08.45
Saldus/Sigulda,Saldus OK,LAT M18-20/3
2.Ain Fjodorov 00:10.01 1:23( 3) 2:34( 3) 4:35( 2) 6:34( 2) 7:39( 2) 8:43( 1) 9:42( 1) 10:01( 1)
Peko Ii,Peko,EST M40/6 1:23[ 3] 1:11[ 5] 2:01[ 2] 1:59[ 2] 1:05[ 3] 1:04[ 2] 0:59[ 6] 0:19[ 8]
3.Karel-Sander Kljuzin 00:10.02 1:24( 4) 2:33( 2) 4:36( 4) 6:28( 1) 7:41( 3) 8:50( 2) 9:45( 3) 10:02( 2)
Peko,Peko,EST M18-20/3 1:24[ 4] 1:09[ 3] 2:03[ 3] 1:52[ 1] 1:13[ 5] 1:09[ 3] 0:55[ 4] 0:17[ 1]
4.Bekeris Uģis 00:10.02 1:19( 1) 2:25( 1) 4:35( 3) 6:39( 3) 7:38( 1) 8:54( 3) 9:44( 2) 10:02( 3)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M18-20/6 1:19[ 1] 1:06[ 2] 2:10[ 5] 2:04[ 4] 0:59[ 1] 1:16[ 5] 0:50[ 1] 0:18[ 5]
5.Viesturs Veits 00:10.13 1:34( 7) 2:38( 4) 4:28( 1) 7:01( 5) 8:02( 4) 9:03( 4) 9:55( 4) 10:13( 4)
Saldus/Sigulda,Saldus OK,LAT M18-20/6 1:34[ 7] 1:04[ 1] 1:50[ 1] 2:33[ 9] 1:01[ 2] 1:01[ 1] 0:52[ 2] 0:18[ 3]
6.Andreas Kraas 00:11.06 1:21( 2) 2:42( 5) 4:57( 5) 6:57( 4) 8:07( 5) 9:54( 5) 10:47( 5) 11:06( 5)
Tammed,Tammed,EST M40/3 1:21[ 2] 1:21[ 6] 2:15[ 6] 2:00[ 3] 1:10[ 4] 1:47[15] 0:53[ 3] 0:18[ 7]
7.Siim Turban 00:11.52 1:35( 9) 3:05( 9) 5:10( 7) 7:43( 6) 9:20( 9) 10:35( 6) 11:35( 6) 11:52( 6)
Rakvere OK I,Rakv,EST M18-20/6 1:35[ 9] 1:30[ 9] 2:05[ 4] 2:33[ 9] 1:37[14] 1:15[ 4] 1:00[ 9] 0:17[ 2]
8.Baduna Monika 00:11.56 1:34( 6) 3:03( 7) 5:39( 9) 7:59(10) 9:14( 8) 10:38( 8) 11:37( 7) 11:56( 7)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M18-20/3 1:34[ 6] 1:29[ 8] 2:36[11] 2:20[ 6] 1:15[ 6] 1:24[ 9] 0:59[ 6] 0:19[ 9]
9.Erik Aibast 00:11.58 1:34( 8) 3:16(11) 5:39(10) 7:57( 9) 9:13( 7) 10:36( 7) 11:38( 8) 11:58( 8)
Tammed,Tammed,EST M40/6 1:34[ 8] 1:42[12] 2:23[ 9] 2:18[ 5] 1:16[ 8] 1:23[ 7] 1:02[11] 0:19[11]
10.Martin Erik Maripuu 00:12.25 1:26( 5) 3:03( 8) 5:18( 8) 7:47( 7) 9:03( 6) 10:43( 9) 12:02( 9) 12:25( 9)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M18-20/6 1:26[ 5] 1:37[11] 2:15[ 6] 2:29[ 8] 1:16[ 8] 1:40[14] 1:19[18] 0:23[17]
11.Aivis Zetmanis 00:12.42 1:47(15) 3:13(10) 5:56(11) 8:31(12) 9:47(11) 11:16(10) 12:17(10) 12:42(10)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- M40/3 1:47[15] 1:26[ 7] 2:43[14] 2:35[11] 1:16[ 8] 1:29[10] 1:01[10] 0:25[19]
12.Kaupo Ots 00:12.45 1:37(11) 3:22(12) 6:03(12) 8:24(11) 9:44(10) 11:21(11) 12:26(11) 12:45(11)
Rakvere OK I,Rakv,EST M40/3 1:37[11] 1:45[13] 2:41[12] 2:21[ 7] 1:20[11] 1:37[13] 1:05[12] 0:19[10]
13.Kelly Vildek 00:13.12 1:43(13) 3:40(15) 6:23(14) 9:05(13) 10:20(12) 11:54(12) 12:53(12) 13:12(12)
Rakvere OK I,Rakv,EST M18-20/3 1:43[13] 1:57[15] 2:43[14] 2:42[12] 1:15[ 6] 1:34[12] 0:59[ 6] 0:18[ 6]
14.Kalmer Koosapoeg 00:13.34 1:46(14) 3:41(16) 6:29(16) 9:32(15) 10:56(14) 12:19(14) 13:16(14) 13:34(13)
Rakvere OK I,Rakv,EST M40/6 1:46[14] 1:55[14] 2:48[17] 3:03[15] 1:24[12] 1:23[ 7] 0:57[ 5] 0:18[ 3]
15.Andres Aruots 00:13.35 1:37(10) 2:47( 6) 5:06( 6) 7:55( 8) 10:43(13) 12:05(13) 13:13(13) 13:35(14)
Peko,Peko,EST M18-20/6 1:37[10] 1:10[ 4] 2:19[ 8] 2:49[14] 2:48[19] 1:22[ 6] 1:08[13] 0:22[16]
16.Māris Stabiņš 00:14.22 1:58(17) 3:29(13) 6:10(13) 9:17(14) 11:20(15) 12:51(15) 14:02(15) 14:22(15)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- M40/6 1:58[17] 1:31[10] 2:41[12] 3:07[16] 2:03[18] 1:31[11] 1:11[15] 0:20[12]
17.Aleksander Kepler 00:15.31 1:48(16) 5:10(18) 7:34(17) 10:17(16) 11:48(16) 14:03(16) 15:11(16) 15:31(16)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M18-20/3 1:48[16] 3:22[19] 2:24[10] 2:43[13] 1:31[13] 2:15[18] 1:08[13] 0:20[13]
18.Paavo Rõigas 00:15.35 1:42(12) 3:40(14) 6:27(15) 10:19(17) 12:15(17) 14:03(17) 15:14(17) 15:35(17)
Peko Ii,Peko,EST M40/3 1:42[12] 1:58[16] 2:47[16] 3:52[18] 1:56[17] 1:48[16] 1:11[15] 0:21[14]
19.Sten Aasaväli 00:19.05 2:28(18) 4:40(17) 8:36(18) 13:02(18) 14:47(18) 17:27(18) 18:43(18) 19:05(18)
JOKA M20 II,OK JOKA,EST M18-20/3 2:28[18] 2:12[17] 3:56[19] 4:26[19] 1:45[16] 2:40[19] 1:16[17] 0:21[15]
20.Georg Paal 01:12.49 57:34(19) 60:28(19) 63:38(19) 67:09(19) 68:51(19) 70:48(19) 72:25(19) 72:49(19)
JOKA M20 II,OK JOKA,EST M18-20/6 57:34[19] 2:54[18] 3:10[18] 3:31[17] 1:42[15] 1:57[17] 1:37[19] 0:24[18]
M40 M18-20BD : 1700m 7KP
1.Kaarel Vesilind 00:09.01 1:07( 7) 2:40( 7) 4:16( 1) 5:29( 1) 6:25( 1) 7:42( 1) 8:43( 1) 9:01( 1)
SRD,SRD,EST M18-20/2 1:07[ 7] 1:33[ 4] 1:36[ 1] 1:13[ 1] 0:56[ 1] 1:17[ 5] 1:01[ 1] 0:17[ 6]
2.Ragnar Rooba 00:09.22 1:11(10) 2:29( 3) 4:23( 2) 5:37( 2) 6:48( 2) 7:59( 2) 9:06( 2) 9:22( 2)
Rakvere OK,Rakv,EST M18-20/2 1:11[10] 1:18[ 1] 1:54[ 2] 1:14[ 2] 1:11[ 4] 1:11[ 3] 1:07[ 2] 0:16[ 2]
3.Sander Pritsik 00:09.31 1:03( 6) 2:27( 2) 4:29( 3) 5:54( 3) 6:56( 3) 8:00( 3) 9:14( 3) 9:31( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST M18-20/5 1:03[ 6] 1:24[ 2] 2:02[ 4] 1:25[ 3] 1:02[ 2] 1:04[ 1] 1:14[ 4] 0:16[ 4]
4.Kuno Rooba 00:10.17 1:02( 5) 2:37( 5) 4:35( 4) 6:19( 5) 7:33( 5) 8:39( 4) 9:55( 4) 10:17( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST M40/2 1:02[ 5] 1:35[ 5] 1:58[ 3] 1:44[ 6] 1:14[ 5] 1:06[ 2] 1:16[ 6] 0:22[17]
5.Raul Kudre 00:10.36 1:08( 8) 2:38( 6) 4:41( 5) 6:33( 7) 7:43( 7) 8:58( 5) 10:17( 5) 10:36( 5)
Peko,Peko,EST M40/4 1:08[ 8] 1:30[ 3] 2:03[ 5] 1:52[ 8] 1:10[ 3] 1:15[ 4] 1:19[ 7] 0:19[13]
6.Randy Korb 00:11.08 0:45( 1) 2:26( 1) 4:50( 6) 6:20( 6) 7:38( 6) 9:25( 6) 10:45( 6) 11:08( 6)
Peko,Peko,EST M40/1 0:45[ 1] 1:41[ 7] 2:24[ 9] 1:30[ 5] 1:18[ 7] 1:47[10] 1:20[ 8] 0:23[19]
7.Kasper Keerberg 00:11.09 0:48( 2) 2:35( 4) 4:50( 6) 6:15( 4) 7:30( 4) 9:43( 7) 10:55( 7) 11:09( 7)
JOKA M20 I,OK JOKA,EST M18-20/1 0:48[ 2] 1:47[ 9] 2:15[ 7] 1:25[ 3] 1:15[ 6] 2:13[16] 1:12[ 3] 0:14[ 1]
8.Kaido Nurja 00:11.50 1:22(14) 3:21(15) 5:37( 9) 7:22( 9) 8:41( 8) 10:02( 8) 11:31( 8) 11:50( 8)
OK Nõmme,Nõmme,EST M40/2 1:22[14] 1:59[12] 2:16[ 8] 1:45[ 7] 1:19[ 8] 1:21[ 6] 1:29[12] 0:19[12]
9.Raiko Marrandi 00:12.49 1:28(16) 3:08(11) 5:21( 8) 7:19( 8) 8:52( 9) 11:02( 9) 12:30( 9) 12:49( 9)
JOKA M20 I,OK JOKA,EST M18-20/4 1:28[16] 1:40[ 6] 2:13[ 6] 1:58[11] 1:33[12] 2:10[15] 1:28[11] 0:19[10]
10.Avo Siilak 00:12.54 1:12(11) 2:55( 8) 5:40(10) 8:12(11) 9:41(10) 11:24(10) 12:38(10) 12:54(10)
Rakvere OK,Rakv,EST M40/5 1:12[11] 1:43[ 8] 2:45[10] 2:32[16] 1:29[10] 1:43[ 8] 1:14[ 4] 0:16[ 3]
11.Uku Aasrand 00:13.39 1:02( 4) 3:08(10) 6:03(11) 8:29(13) 10:17(12) 11:57(12) 13:21(11) 13:39(11)
Rakvere OK II,Rakv,EST M18-20/1 1:02[ 4] 2:06[15] 2:55[12] 2:26[15] 1:48[16] 1:40[ 7] 1:24[ 9] 0:18[ 7]
12.Jürmo Rooma 00:13.52 1:16(12) 3:03( 9) 6:07(13) 8:01(10) 9:42(11) 11:42(11) 13:33(12) 13:52(12)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M18-20/5 1:16[12] 1:47[ 9] 3:04[14] 1:54[ 9] 1:41[14] 2:00[14] 1:51[15] 0:18[ 9]
13.Vermo Siim 00:14.26 1:27(15) 3:33(16) 6:31(15) 8:32(14) 10:23(13) 12:12(13) 14:06(13) 14:26(13)
OK Nõmme,Nõmme,EST M40/5 1:27[15] 2:06[15] 2:58[13] 2:01[13] 1:51[17] 1:49[12] 1:54[18] 0:20[15]
14.Vladislav Pahhomenkov 00:14.40 1:32(18) 3:33(17) 6:51(16) 9:30(16) 10:59(15) 12:45(14) 14:20(14) 14:40(14)
SRD,SRD,EST M40/4 1:32[18] 2:01[13] 3:18[16] 2:39[17] 1:29[10] 1:46[ 9] 1:35[13] 0:20[14]
15.Vladimir Savinov 00:15.02 1:01( 3) 3:17(14) 6:28(14) 8:27(12) 10:24(14) 12:46(15) 14:39(15) 15:02(15)
SRD,SRD,EST M40/1 1:01[ 3] 2:16[17] 3:11[15] 1:59[12] 1:57[18] 2:22[18] 1:53[17] 0:23[18]
16.Kristofer Pähklepa 00:15.38 1:11( 9) 3:13(12) 6:06(12) 10:06(17) 11:39(17) 13:29(16) 15:19(16) 15:38(16)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M18-20/1 1:11[ 9] 2:02[14] 2:53[11] 4:00[19] 1:33[12] 1:50[13] 1:50[14] 0:19[10]
17.Christopher Lään 00:15.57 1:22(13) 3:14(13) 7:35(17) 9:29(15) 11:11(16) 14:16(18) 15:40(17) 15:57(17)
Rakvere OK II,Rakv,EST M18-20/4 1:22[13] 1:52[11] 4:21[18] 1:54[ 9] 1:42[15] 3:05[19] 1:24[ 9] 0:17[ 5]
18.Anastasija Pahhomenkova 00:16.18 1:31(17) 4:23(18) 7:45(18) 10:07(18) 12:13(18) 14:00(17) 15:57(18) 16:18(18)
SRD,SRD,EST M18-20/5 1:31[17] 2:52[18] 3:22[17] 2:22[14] 2:06[19] 1:47[10] 1:57[19] 0:20[15]
19.Sven-Andres Niglas 00:22.23 1:45(19) 6:00(19) 11:49(19) 16:33(19) 17:59(19) 20:14(19) 22:05(19) 22:23(19)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M18-20/2 1:45[19] 4:15[19] 5:49[19] 4:44[20] 1:26[ 9] 2:15[17] 1:51[15] 0:18[ 7]
20.Andre Beljaev 00:37.14 2:26(20) 6:43(20) 12:55(20) 16:48(20) 21:28(20) 33:51(20) 36:47(20) 37:14(20)
JOKA M20 III,OK JOKA,EST M18-20/2 2:26[20] 4:17[20] 6:12[20] 3:53[18] 4:40[20] 12:23[20] 2:56[20] 0:26[20]
Kevin Jaaska Ei start
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M18-20/4
Rauno Pahapill Ei start
JOKA M20 III,OK JOKA,EST M18-20/5
M40 M18-20BE : 1600m 7KP
1.Emils Zernis 00:09.40 1:04( 5) 2:21( 1) 4:08( 1) 6:19( 2) 7:42( 1) 8:58( 1) 9:23( 1) 9:40( 1)
Saldus/Sigulda,Saldus OK,LAT M18-20/5 1:04[ 5] 1:17[ 1] 1:47[ 2] 2:11[ 8] 1:23[ 1] 1:16[ 1] 0:25[ 3] 0:16[ 1]
2.Bekeris Uģis 00:09.53 1:05( 6) 2:27( 2) 4:43( 4) 6:22( 3) 7:55( 2) 9:11( 2) 9:35( 2) 9:53( 2)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M18-20/4 1:05[ 6] 1:22[ 2] 2:16[ 6] 1:39[ 1] 1:33[ 2] 1:16[ 1] 0:24[ 2] 0:17[ 3]
3.Karel-Sander Kljuzin 00:10.26 1:08( 9) 2:41( 5) 4:17( 2) 6:14( 1) 8:03( 3) 9:41( 3) 10:09( 3) 10:26( 3)
Peko,Peko,EST M18-20/5 1:08[ 9] 1:33[ 4] 1:36[ 1] 1:57[ 3] 1:49[ 6] 1:38[13] 0:28[ 6] 0:17[ 6]
4.Baduna Monika 00:11.42 0:51( 1) 2:29( 3) 5:05( 6) 7:18( 6) 9:22( 4) 10:54( 4) 11:24( 4) 11:42( 4)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M18-20/1 0:51[ 1] 1:38[ 7] 2:36[ 9] 2:13[ 9] 2:04[12] 1:32[10] 0:30[ 8] 0:18[ 7]
5.Ain Fjodorov 00:12.27 1:10(10) 2:45( 6) 6:36(13) 8:40(10) 10:16( 6) 11:41( 5) 12:08( 5) 12:27( 5)
Peko Ii,Peko,EST M40/2 1:10[10] 1:35[ 6] 3:51[22] 2:04[ 6] 1:36[ 4] 1:25[ 5] 0:27[ 4] 0:19[10]
6.Aivis Zetmanis 00:12.42 0:52( 2) 2:54( 9) 5:45( 8) 8:19( 8) 10:05( 5) 11:47( 6) 12:20( 6) 12:42( 6)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- M40/1 0:52[ 2] 2:02[14] 2:51[14] 2:34[13] 1:46[ 5] 1:42[14] 0:33[13] 0:22[21]
7.Andreas Kraas 00:12.44 1:13(11) 2:46( 7) 4:39( 3) 6:42( 5) 10:41(10) 11:59( 8) 12:26( 7) 12:44( 7)
Tammed,Tammed,EST M40/5 1:13[11] 1:33[ 4] 1:53[ 3] 2:03[ 4] 3:59[17] 1:18[ 3] 0:27[ 4] 0:18[ 9]
8.Viesturs Veits 00:12.49 1:07( 7) 2:37( 4) 4:53( 5) 6:40( 4) 10:40( 9) 12:09(10) 12:31( 8) 12:49( 8)
Saldus/Sigulda,Saldus OK,LAT M18-20/2 1:07[ 7] 1:30[ 3] 2:16[ 6] 1:47[ 2] 4:00[18] 1:29[ 7] 0:22[ 1] 0:17[ 4]
9.Andres Aruots 00:12.55 2:51(22) 4:34(21) 6:42(15) 8:45(12) 10:37( 8) 11:57( 7) 12:34( 9) 12:55( 9)
Peko,Peko,EST M18-20/2 2:51[22] 1:43[ 8] 2:08[ 4] 2:03[ 4] 1:52[ 9] 1:20[ 4] 0:37[16] 0:20[15]
10.Erik Aibast 00:12.57 1:15(12) 3:00(10) 5:59( 9) 8:27( 9) 10:16( 7) 12:03( 9) 12:36(10) 12:57(10)
Tammed,Tammed,EST M40/2 1:15[12] 1:45[ 9] 2:59[15] 2:28[11] 1:49[ 6] 1:47[15] 0:33[13] 0:20[15]
11.Kelly Vildek 00:13.03 0:57( 3) 2:52( 8) 6:04(11) 8:45(11) 10:41(10) 12:11(11) 12:46(11) 13:03(11)
Rakvere OK I,Rakv,EST M18-20/1 0:57[ 3] 1:55[12] 3:12[18] 2:41[14] 1:56[10] 1:30[ 8] 0:35[15] 0:17[ 2]
12.Kaupo Ots 00:13.23 1:46(20) 4:07(18) 6:46(16) 9:07(13) 10:56(13) 12:31(12) 13:03(12) 13:23(12)
Rakvere OK I,Rakv,EST M40/1 1:46[20] 2:21[18] 2:39[10] 2:21[10] 1:49[ 6] 1:35[12] 0:32[11] 0:20[13]
13.Siim Turban 00:13.30 1:17(14) 5:06(22) 7:14(20) 9:20(15) 10:53(12) 12:42(13) 13:12(13) 13:30(13)
Rakvere OK I,Rakv,EST M18-20/4 1:17[14] 3:49[22] 2:08[ 4] 2:06[ 7] 1:33[ 2] 1:49[16] 0:30[ 8] 0:18[ 8]
14.Kalmer Koosapoeg 00:14.24 1:32(17) 3:50(17) 6:38(14) 10:07(19) 12:05(15) 13:37(14) 14:06(14) 14:24(14)
Rakvere OK I,Rakv,EST M40/4 1:32[17] 2:18[17] 2:48[13] 3:29[19] 1:58[11] 1:32[10] 0:29[ 7] 0:17[ 4]
15.Paavo Rõigas 00:14.32 1:16(13) 3:02(12) 5:29( 7) 7:59( 7) 12:07(17) 13:38(15) 14:10(15) 14:32(15)
Peko Ii,Peko,EST M40/5 1:16[13] 1:46[10] 2:27[ 8] 2:30[12] 4:08[19] 1:31[ 9] 0:32[11] 0:21[18]
16.Martin Erik Maripuu 00:14.46 1:20(15) 3:46(16) 7:22(22) 10:05(18) 12:22(18) 13:49(16) 14:26(16) 14:46(16)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M18-20/4 1:20[15] 2:26[19] 3:36[21] 2:43[15] 2:17[14] 1:27[ 6] 0:37[16] 0:20[11]
17.Māris Stabiņš 00:15.02 1:28(16) 3:23(13) 6:49(17) 9:45(16) 12:07(16) 14:03(17) 14:41(17) 15:02(17)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- M40/4 1:28[16] 1:55[12] 3:26[19] 2:56[17] 2:22[15] 1:56[18] 0:38[19] 0:21[17]
18.Aleksander Kepler 00:15.03 0:59( 4) 3:29(14) 6:08(12) 9:13(14) 11:23(14) 14:13(18) 14:43(18) 15:03(18)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M18-20/1 0:59[ 4] 2:30[20] 2:39[10] 3:05[18] 2:10[13] 2:50[21] 0:30[ 8] 0:20[14]
19.Georg Paal 00:15.34 1:38(18) 4:22(20) 7:02(18) 9:46(17) 12:27(19) 14:33(19) 15:13(19) 15:34(19)
JOKA M20 II,OK JOKA,EST M18-20/2 1:38[18] 2:44[21] 2:40[12] 2:44[16] 2:41[16] 2:06[20] 0:40[20] 0:21[19]
20.Tõnis Jäädmaa 00:18.32 1:38(19) 3:44(15) 7:13(19) 11:08(21) 15:46(20) 17:35(20) 18:12(20) 18:32(20)
OK Võru,Võru/Võru spordikool,E M18-20/4 1:38[19] 2:06[15] 3:29[20] 3:55[20] 4:38[20] 1:49[16] 0:37[16] 0:20[12]
21.Hando Allmann 00:18.57 1:08( 8) 3:02(11) 6:01(10) 10:14(20) 15:48(21) 17:49(21) 18:36(21) 18:57(21)
OK Võru,Võru/Võru spordikool,E M18-20/1 1:08[ 8] 1:54[11] 2:59[15] 4:13[21] 5:34[22] 2:01[19] 0:47[22] 0:21[20]
22.Sten Aasaväli 00:27.15 2:02(21) 4:14(19) 7:14(21) 18:03(22) 22:49(22) 26:10(22) 26:51(22) 27:15(22)
JOKA M20 II,OK JOKA,EST M18-20/5 2:02[21] 2:12[16] 3:00[17] 10:49[22] 4:46[21] 3:21[22] 0:41[21] 0:23[22]
M40 M18-20CD : 1600m 7KP
1.Emils Zernis 00:08.57 0:55( 1) 1:58( 1) 3:58( 1) 5:26( 1) 6:22( 1) 7:40( 1) 8:41( 1) 8:57( 1)
Saldus/Sigulda,Saldus OK,LAT M18-20/1 0:55[ 1] 1:03[ 1] 2:00[ 2] 1:28[ 5] 0:56[ 1] 1:18[ 6] 1:01[ 1] 0:16[ 1]
2.Viesturs Veits 00:09.36 1:08( 4) 2:12( 3) 4:24( 3) 5:43( 3) 6:47( 2) 8:04( 2) 9:19( 2) 9:36( 2)
Saldus/Sigulda,Saldus OK,LAT M18-20/4 1:08[ 4] 1:04[ 2] 2:12[ 5] 1:19[ 1] 1:04[ 2] 1:17[ 4] 1:15[ 2] 0:16[ 2]
3.Ain Fjodorov 00:09.46 1:18( 7) 2:22( 4) 4:15( 2) 5:39( 2) 6:50( 3) 8:13( 3) 9:28( 3) 9:46( 3)
Peko Ii,Peko,EST M40/4 1:18[ 7] 1:04[ 2] 1:53[ 1] 1:24[ 2] 1:11[ 4] 1:23[ 7] 1:15[ 2] 0:18[ 4]
4.Bekeris Uģis 00:10.03 1:17( 6) 2:52(10) 4:56( 6) 6:20( 5) 7:26( 4) 8:30( 4) 9:46( 4) 10:03( 4)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M18-20/2 1:17[ 6] 1:35[13] 2:04[ 3] 1:24[ 2] 1:06[ 3] 1:04[ 1] 1:16[ 5] 0:17[ 3]
5.Kaupo Ots 00:10.40 1:21( 9) 2:34( 6) 4:46( 4) 6:26( 6) 7:43( 6) 9:00( 5) 10:20( 5) 10:40( 5)
Rakvere OK I,Rakv,EST M40/5 1:21[ 9] 1:13[ 7] 2:12[ 5] 1:40[ 7] 1:17[ 9] 1:17[ 4] 1:20[ 8] 0:20[13]
6.Siim Turban 00:11.05 1:18( 7) 2:34( 5) 5:00( 7) 6:36( 7) 7:52( 7) 9:28( 6) 10:47( 7) 11:05( 6)
Rakvere OK I,Rakv,EST M18-20/2 1:18[ 7] 1:16[10] 2:26[ 9] 1:36[ 6] 1:16[ 6] 1:36[10] 1:19[ 7] 0:18[ 4]
7.Karel-Sander Kljuzin 00:11.06 1:03( 3) 2:08( 2) 4:47( 5) 6:13( 4) 7:28( 5) 9:31( 7) 10:46( 6) 11:06( 7)
Peko,Peko,EST M18-20/1 1:03[ 3] 1:05[ 4] 2:39[12] 1:26[ 4] 1:15[ 5] 2:03[15] 1:15[ 2] 0:20[14]
8.Baduna Monika 00:11.38 1:24(10) 2:38( 9) 5:00( 8) 7:08( 9) 8:24( 9) 9:39( 8) 11:18( 8) 11:38( 8)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M18-20/5 1:24[10] 1:14[ 8] 2:22[ 8] 2:08[15] 1:16[ 6] 1:15[ 3] 1:39[14] 0:19[10]
9.Aivis Zetmanis 00:11.55 2:00(18) 3:19(12) 5:28(10) 7:12(10) 8:54(10) 10:08( 9) 11:35( 9) 11:55( 9)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- M40/5 2:00[18] 1:19[11] 2:09[ 4] 1:44[ 9] 1:42[16] 1:14[ 2] 1:27[11] 0:20[15]
10.Erik Aibast 00:12.23 1:26(11) 2:36( 7) 5:04( 9) 6:44( 8) 8:19( 8) 10:40(10) 12:04(10) 12:23(10)
Tammed,Tammed,EST M40/4 1:26[11] 1:10[ 5] 2:28[10] 1:40[ 7] 1:35[13] 2:21[17] 1:24[ 9] 0:19[ 9]
11.Hando Allmann 00:13.31 1:41(14) 3:39(15) 6:30(14) 8:27(14) 10:00(14) 11:26(11) 13:09(11) 13:31(11)
OK Võru,Võru/Võru spordikool,E M18-20/5 1:41[14] 1:58[17] 2:51[14] 1:57[11] 1:33[11] 1:26[ 8] 1:43[16] 0:21[19]
12.Kelly Vildek 00:13.33 1:27(12) 2:37( 8) 5:31(11) 8:39(15) 9:55(13) 11:57(12) 13:14(12) 13:33(12)
Rakvere OK I,Rakv,EST M18-20/5 1:27[12] 1:10[ 5] 2:54[15] 3:08[20] 1:16[ 6] 2:02[14] 1:17[ 6] 0:18[ 7]
13.Martin Erik Maripuu 00:13.57 1:46(17) 3:25(13) 6:00(13) 8:19(12) 9:48(12) 12:11(13) 13:37(13) 13:57(13)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M18-20/2 1:46[17] 1:39[14] 2:35[11] 2:19[17] 1:29[10] 2:23[18] 1:26[10] 0:19[12]
14.Aleksander Kepler 00:14.16 1:42(15) 2:57(11) 5:42(12) 7:48(11) 9:21(11) 12:18(15) 13:55(14) 14:16(14)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M18-20/5 1:42[15] 1:15[ 9] 2:45[13] 2:06[14] 1:33[11] 2:57[19] 1:37[13] 0:20[16]
15.Andres Aruots 00:14.26 1:37(13) 4:23(20) 6:38(16) 8:27(13) 10:36(15) 12:17(14) 14:04(15) 14:26(15)
Peko,Peko,EST M18-20/4 1:37[13] 2:46[19] 2:15[ 7] 1:49[10] 2:09[21] 1:41[12] 1:47[18] 0:21[20]
16.Andreas Kraas 00:14.37 1:00( 2) 3:57(17) 7:21(20) 9:24(17) 10:59(17) 12:27(16) 14:18(16) 14:37(16)
Tammed,Tammed,EST M40/1 1:00[ 2] 2:57[20] 3:24[20] 2:03[13] 1:35[13] 1:28[ 9] 1:51[20] 0:19[10]
17.Paavo Rõigas 00:14.57 1:10( 5) 4:16(19) 7:18(19) 9:30(18) 11:09(18) 12:48(17) 14:36(17) 14:57(17)
Peko Ii,Peko,EST M40/1 1:10[ 5] 3:06[21] 3:02[18] 2:12[16] 1:39[15] 1:39[11] 1:48[19] 0:21[21]
18.Tõnis Jäädmaa 00:15.13 2:09(19) 3:43(16) 7:11(18) 9:30(19) 11:22(19) 13:12(18) 14:55(18) 15:13(18)
OK Võru,Võru/Võru spordikool,E M18-20/2 2:09[19] 1:34[12] 3:28[21] 2:19[17] 1:52[20] 1:50[13] 1:43[16] 0:18[ 7]
19.Māris Stabiņš 00:16.12 1:44(16) 3:37(14) 6:32(15) 10:05(20) 11:50(20) 13:57(19) 15:51(19) 16:12(19)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- M40/2 1:44[16] 1:53[15] 2:55[16] 3:33[22] 1:45[18] 2:07[16] 1:54[21] 0:21[17]
20.Georg Paal 00:17.21 2:11(20) 4:11(18) 7:09(17) 9:09(16) 10:51(16) 15:19(20) 17:00(20) 17:21(20)
JOKA M20 II,OK JOKA,EST M18-20/4 2:11[20] 2:00[18] 2:58[17] 2:00[12] 1:42[16] 4:28[21] 1:41[15] 0:21[18]
21.Kalmer Koosapoeg 00:19.32 4:06(22) 6:03(21) 9:19(21) 12:32(21) 14:22(21) 17:42(21) 19:13(21) 19:32(21)
Rakvere OK I,Rakv,EST M40/2 4:06[22] 1:57[16] 3:16[19] 3:13[21] 1:50[19] 3:20[20] 1:31[12] 0:18[ 4]
22.Sten Aasaväli 00:28.55 2:24(21) 7:59(22) 13:40(22) 16:39(22) 19:05(22) 26:30(22) 28:33(22) 28:55(22)
JOKA M20 II,OK JOKA,EST M18-20/1 2:24[21] 5:35[22] 5:41[22] 2:59[19] 2:26[22] 7:25[22] 2:03[22] 0:22[22]
M40 M18-20CF : 1600m 7KP
1.Kaarel Vesilind 00:08.43 1:08( 1) 2:10( 3) 3:54( 3) 5:41( 3) 6:40( 2) 7:35( 1) 8:26( 1) 8:43( 1)
SRD,SRD,EST M18-20/6 1:08[ 1] 1:02[ 5] 1:44[ 3] 1:47[ 2] 0:59[ 1] 0:55[ 1] 0:51[ 3] 0:16[ 2]
2.Ragnar Rooba 00:08.53 1:15( 5) 2:10( 3) 3:51( 2) 5:39( 2) 6:41( 3) 7:45( 2) 8:36( 2) 8:53( 2)
Rakvere OK,Rakv,EST M18-20/6 1:15[ 5] 0:55[ 1] 1:41[ 1] 1:48[ 3] 1:02[ 3] 1:04[ 2] 0:51[ 3] 0:17[ 5]
3.Sander Pritsik 00:08.54 1:09( 2) 2:04( 1) 3:46( 1) 5:29( 1) 6:30( 1) 7:48( 3) 8:38( 3) 8:54( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST M18-20/3 1:09[ 2] 0:55[ 1] 1:42[ 2] 1:43[ 1] 1:01[ 2] 1:18[ 6] 0:50[ 2] 0:15[ 1]
4.Raul Kudre 00:09.58 1:11( 4) 2:11( 5) 4:11( 5) 6:13( 5) 7:32( 5) 8:39( 4) 9:37( 4) 9:58( 4)
Peko,Peko,EST M40/6 1:11[ 4] 1:00[ 4] 2:00[ 6] 2:02[ 4] 1:19[ 5] 1:07[ 3] 0:58[ 8] 0:20[13]
5.Kuno Rooba 00:10.01 1:10( 3) 2:05( 2) 3:56( 4) 6:06( 4) 7:32( 4) 8:44( 5) 9:41( 5) 10:01( 5)
Rakvere OK,Rakv,EST M40/6 1:10[ 3] 0:55[ 1] 1:51[ 4] 2:10[ 6] 1:26[ 7] 1:12[ 4] 0:57[ 6] 0:20[11]
6.Randy Korb 00:10.48 1:19( 6) 2:31( 6) 4:28( 6) 6:48( 6) 8:16( 6) 9:31( 6) 10:28( 6) 10:48( 6)
Peko,Peko,EST M40/3 1:19[ 6] 1:12[ 8] 1:57[ 5] 2:20[ 9] 1:28[ 8] 1:15[ 5] 0:57[ 6] 0:19[ 9]
7.Kaido Nurja 00:11.12 1:38( 9) 2:42( 8) 4:54( 7) 7:10( 7) 8:28( 7) 9:47( 7) 10:51( 7) 11:12( 7)
OK Nõmme,Nõmme,EST M40/6 1:38[ 9] 1:04[ 6] 2:12[ 8] 2:16[ 7] 1:18[ 4] 1:19[ 7] 1:04[10] 0:20[15]
8.Kasper Keerberg 00:11.31 1:40(11) 3:25(14) 5:35(10) 7:39( 8) 9:03( 8) 10:24( 8) 11:13( 8) 11:31( 8)
JOKA M20 I,OK JOKA,EST M18-20/3 1:40[11] 1:45[16] 2:10[ 7] 2:04[ 5] 1:24[ 6] 1:21[ 8] 0:49[ 1] 0:17[ 3]
9.Avo Siilak 00:12.33 1:36( 8) 3:07(12) 6:05(11) 8:24(10) 9:53(10) 11:19( 9) 12:14( 9) 12:33( 9)
Rakvere OK,Rakv,EST M40/3 1:36[ 8] 1:31[13] 2:58[12] 2:19[ 8] 1:29[10] 1:26[ 9] 0:55[ 5] 0:19[ 7]
10.Raiko Marrandi 00:12.51 1:39(10) 3:06(11) 5:28( 9) 8:30(11) 9:58(11) 11:26(11) 12:30(10) 12:51(10)
JOKA M20 I,OK JOKA,EST M18-20/6 1:39[10] 1:27[12] 2:22[ 9] 3:02[16] 1:28[ 8] 1:28[11] 1:04[10] 0:20[14]
11.Jürmo Rooma 00:12.51 1:27( 7) 2:41( 7) 5:21( 8) 8:03( 9) 9:37( 9) 11:23(10) 12:32(11) 12:51(11)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M18-20/3 1:27[ 7] 1:14[ 9] 2:40[11] 2:42[10] 1:34[13] 1:46[16] 1:09[13] 0:19[ 7]
12.Vladislav Pahhomenkov 00:14.11 2:20(19) 4:04(17) 6:38(14) 9:38(13) 11:11(13) 12:38(12) 13:50(12) 14:11(12)
SRD,SRD,EST M40/6 2:20[19] 1:44[15] 2:34[10] 3:00[15] 1:33[12] 1:27[10] 1:12[14] 0:20[12]
13.Vermo Siim 00:14.26 1:50(16) 3:13(13) 6:30(13) 9:24(12) 11:05(12) 12:50(13) 14:06(13) 14:26(13)
OK Nõmme,Nõmme,EST M40/3 1:50[16] 1:23[11] 3:17[14] 2:54[12] 1:41[14] 1:45[14] 1:16[17] 0:20[10]
14.Vladimir Savinov 00:14.36 1:42(13) 3:01(10) 6:57(16) 9:46(15) 11:28(15) 13:02(14) 14:15(14) 14:36(14)
SRD,SRD,EST M40/3 1:42[13] 1:19[10] 3:56[17] 2:49[11] 1:42[15] 1:34[12] 1:13[15] 0:21[17]
15.Sven-Andres Niglas 00:14.50 1:46(14) 2:57( 9) 6:18(12) 9:48(16) 11:18(14) 13:16(15) 14:29(15) 14:50(15)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M18-20/6 1:46[14] 1:11[ 7] 3:21[15] 3:30[17] 1:30[11] 1:58[17] 1:13[15] 0:21[17]
16.Christopher Lään 00:14.58 1:41(12) 3:33(16) 6:43(15) 9:39(14) 11:41(16) 13:42(16) 14:41(16) 14:58(16)
Rakvere OK II,Rakv,EST M18-20/6 1:41[12] 1:52[17] 3:10[13] 2:56[14] 2:02[17] 2:01[18] 0:59[ 9] 0:17[ 3]
17.Anastasija Pahhomenkova 00:16.34 1:47(15) 3:29(15) 7:43(17) 11:15(17) 13:03(17) 14:48(17) 16:13(17) 16:34(17)
SRD,SRD,EST M18-20/3 1:47[15] 1:42[14] 4:14[18] 3:32[18] 1:48[16] 1:45[14] 1:25[18] 0:21[16]
18.Rauno Pahapill 00:24.13 3:46(20) 6:34(19) 11:37(19) 16:33(19) 19:08(19) 21:35(19) 23:43(19) 24:13(19)
JOKA M20 III,OK JOKA,EST M18-20/3 3:46[20] 2:48[18] 5:03[19] 4:56[19] 2:35[18] 2:27[19] 2:08[19] 0:30[19]
Uku Aasrand Vale KP 1:59(18)
Rakvere OK II,Rakv,EST M18-20/3 1:59[18]
Kevin Jaaska Ei start
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M18-20/6
Andre Beljaev Ei start
JOKA M20 III,OK JOKA,EST M18-20/6
Kristofer Pähklepa Ei start 1:54(17) 5:11(18) 9:01(18) 11:55(18) 15:19(18) 16:55(18) 18:03(18) 18:21(18)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M18-20/3 1:54[17] 3:17[19] 3:50[16] 2:54[12] 3:24[19] 1:36[13] 1:08[12] 0:18[ 6]
N21 N18-20AD : 1600m 6KP
1.Piret Pärnik 00:09.42 0:59( 2) 2:15( 2) 4:00( 1) 6:09( 2) 8:04( 1) 9:24( 1) 9:42( 1)
Peko Ii,Peko,EST N21/5 0:59[ 2] 1:16[ 1] 1:45[ 1] 2:09[ 4] 1:55[ 1] 1:20[ 3] 0:17[ 1]
2.Kaisa Sander 00:09.43 0:47( 1) 2:04( 1) 4:23( 2) 5:59( 1) 8:05( 2) 9:25( 2) 9:43( 2)
Ilves I,Ilves,EST N21/1 0:47[ 1] 1:17[ 2] 2:19[ 2] 1:36[ 2] 2:06[ 3] 1:20[ 3] 0:18[ 2]
3.Katrina Ojavee 00:10.58 1:07( 3) 2:27( 3) 5:51( 3) 7:22( 3) 9:25( 3) 10:38( 3) 10:58( 3)
Ilves I,Ilves,EST N21/4 1:07[ 3] 1:20[ 3] 3:24[ 8] 1:31[ 1] 2:03[ 2] 1:13[ 1] 0:19[ 5]
4.Teele Telgma 00:12.08 1:26( 6) 3:30( 5) 6:07( 4) 7:56( 4) 10:17( 4) 11:49( 4) 12:08( 4)
Tammed,Tammed,EST N21/5 1:26[ 6] 2:04[ 5] 2:37[ 3] 1:49[ 3] 2:21[ 4] 1:32[ 5] 0:18[ 3]
5.Greta-Maria Pisarev 00:13.48 1:24( 5) 3:28( 4) 6:19( 5) 8:30( 5) 11:55( 5) 13:29( 5) 13:48( 5)
OK Võru / Jõhvikas,Võru/Jõhvik N18-20/2 1:24[ 5] 2:04[ 5] 2:51[ 5] 2:11[ 6] 3:25[ 7] 1:34[ 6] 0:19[ 4]
6.Anita Laanejõe 00:14.30 1:39( 8) 3:33( 6) 6:37( 7) 8:57( 7) 12:23( 6) 14:06( 6) 14:30( 6)
OK Võru / Jõhvikas,Võru/Jõhvik N18-20/5 1:39[ 8] 1:54[ 4] 3:04[ 6] 2:20[ 7] 3:26[ 8] 1:43[ 7] 0:24[ 8]
7.Anete Saar 00:15.11 1:41( 9) 3:54( 9) 7:06( 8) 9:26( 8) 12:49( 7) 14:46( 8) 15:11( 7)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko N18-20/5 1:41[ 9] 2:13[ 7] 3:12[ 7] 2:20[ 7] 3:23[ 6] 1:57[ 9] 0:24[ 9]
8.Susan Pihelgas 00:16.09 1:28( 7) 3:48( 8) 7:57( 9) 10:53( 9) 14:03( 9) 15:49( 9) 16:09( 8)
Tammed,Tammed,EST N21/2 1:28[ 7] 2:20[ 8] 4:09[10] 2:56[10] 3:10[ 5] 1:46[ 8] 0:20[ 6]
9.Reeda Tuula-Fjodorov 00:16.37 1:22( 4) 3:43( 7) 6:25( 6) 8:34( 6) 12:56( 8) 14:11( 7) 16:37( 9)
Peko Ii,Peko,EST N21/2 1:22[ 4] 2:21[ 9] 2:42[ 4] 2:09[ 4] 4:22[ 9] 1:15[ 2] 2:26[10]
10.Birgit Russka 00:19.42 1:43(10) 5:31(10) 9:35(10) 12:08(10) 17:03(10) 19:21(10) 19:42(10)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko N18-20/2 1:43[10] 3:48[10] 4:04[ 9] 2:33[ 9] 4:55[10] 2:18[10] 0:21[ 7]
N21 N18-20AE : 1600m 6KP
1.Daisy Kudre 00:07.59 0:55( 2) 2:15( 2) 4:03( 2) 5:10( 2) 6:21( 1) 7:42( 1) 7:59( 1)
Värska OK Peko I,Peko,EST N21/4 0:55[ 2] 1:20[ 3] 1:48[ 1] 1:07[ 1] 1:11[ 1] 1:21[ 1] 0:17[ 2]
2.Doris Kudre 00:08.23 0:42( 1) 1:56( 1) 3:49( 1) 5:10( 1) 6:40( 2) 8:02( 2) 8:23( 2)
Värska OK Peko I,Peko,EST N21/1 0:42[ 1] 1:14[ 2] 1:53[ 2] 1:21[ 2] 1:30[ 2] 1:22[ 2] 0:21[ 6]
3.Epp Paalberg 00:09.50 1:03( 3) 2:23( 4) 5:04( 4) 6:26( 4) 8:05( 3) 9:32( 3) 9:50( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST N21/2 1:03[ 3] 1:20[ 3] 2:41[ 5] 1:22[ 3] 1:39[ 3] 1:27[ 3] 0:17[ 1]
4.Silvia Luup 00:11.19 1:07( 4) 2:20( 3) 4:24( 3) 5:59( 3) 9:26( 4) 11:01( 4) 11:19( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST N21/5 1:07[ 4] 1:13[ 1] 2:04[ 3] 1:35[ 4] 3:27[ 8] 1:35[ 4] 0:18[ 3]
5.Kristel Kõivo 00:12.31 1:18( 6) 3:10( 5) 6:54( 7) 8:36( 6) 10:19( 5) 12:10( 5) 12:31( 5)
Peko,Peko,EST N18-20/2 1:18[ 6] 1:52[ 7] 3:44[ 8] 1:42[ 5] 1:43[ 4] 1:51[ 6] 0:21[ 8]
6.Mari Linnus 00:12.52 3:05( 8) 4:27( 8) 6:46( 6) 8:31( 5) 10:48( 6) 12:34( 6) 12:52( 6)
Peko,Peko,EST N18-20/5 3:05[ 8] 1:22[ 5] 2:19[ 4] 1:45[ 6] 2:17[ 6] 1:46[ 5] 0:18[ 3]
7.Kairiin Märtson 00:13.32 1:28( 7) 3:17( 6) 6:38( 5) 8:56( 7) 11:05( 7) 13:12( 7) 13:32( 7)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob N18-20/4 1:28[ 7] 1:49[ 6] 3:21[ 6] 2:18[ 7] 2:09[ 5] 2:07[ 7] 0:20[ 5]
8.Lorely Kõrvel 00:15.34 1:13( 5) 3:46( 7) 7:09( 8) 9:32( 8) 12:34( 8) 15:13( 8) 15:34( 8)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob N18-20/1 1:13[ 5] 2:33[ 8] 3:23[ 7] 2:23[ 8] 3:02[ 7] 2:39[ 8] 0:21[ 7]
N21 N18-20AF : 1600m 6KP
Tõnis Jäädmaa Vale KP
OK Võru,Võru/Võru spordikool,E M18-20/6
Hando Allmann Vale KP
OK Võru,Võru/Võru spordikool,E M18-20/3
N21 N18-20BD : 1500m 6KP
1.Daisy Kudre 00:08.27 1:13( 3) 2:24( 1) 4:07( 1) 5:23( 1) 6:59( 1) 8:09( 1) 8:27( 1)
Värska OK Peko I,Peko,EST N21/2 1:13[ 3] 1:11[ 2] 1:43[ 1] 1:16[ 1] 1:36[ 1] 1:10[ 2] 0:17[ 1]
2.Doris Kudre 00:09.17 1:09( 2) 2:33( 3) 4:29( 3) 5:54( 3) 7:51( 2) 8:57( 2) 9:17( 2)
Värska OK Peko I,Peko,EST N21/5 1:09[ 2] 1:24[ 4] 1:56[ 3] 1:25[ 2] 1:57[ 2] 1:06[ 1] 0:20[ 5]
3.Epp Paalberg 00:09.26 1:21( 4) 2:28( 2) 4:22( 2) 5:53( 2) 7:57( 3) 9:08( 3) 9:26( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST N21/4 1:21[ 4] 1:07[ 1] 1:54[ 2] 1:31[ 4] 2:04[ 4] 1:11[ 3] 0:17[ 2]
4.Silvia Luup 00:09.43 0:58( 1) 2:39( 4) 4:41( 4) 6:09( 4) 8:09( 4) 9:25( 4) 9:43( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST N21/1 0:58[ 1] 1:41[ 7] 2:02[ 4] 1:28[ 3] 2:00[ 3] 1:16[ 4] 0:18[ 3]
5.Mari Linnus 00:11.26 1:25( 5) 2:46( 5) 5:25( 5) 7:16( 5) 9:44( 6) 11:08( 5) 11:26( 5)
Peko,Peko,EST N18-20/1 1:25[ 5] 1:21[ 3] 2:39[ 6] 1:51[ 6] 2:28[ 6] 1:24[ 5] 0:18[ 4]
6.Kristel Kõivo 00:11.31 1:45( 6) 3:18( 6) 5:39( 6) 7:29( 6) 9:39( 5) 11:10( 6) 11:31( 6)
Peko,Peko,EST N18-20/4 1:45[ 6] 1:33[ 5] 2:21[ 5] 1:50[ 5] 2:10[ 5] 1:31[ 6] 0:20[ 6]
7.Kairiin Märtson 00:14.02 2:12( 8) 3:51( 7) 6:37( 7) 8:47( 7) 11:57( 7) 13:41( 7) 14:02( 7)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob N18-20/2 2:12[ 8] 1:39[ 6] 2:46[ 7] 2:10[ 8] 3:10[ 8] 1:44[ 8] 0:21[ 7]
8.Lorely Kõrvel 00:14.18 2:12( 7) 4:06( 8) 7:22( 8) 9:30( 8) 12:19( 8) 13:54( 8) 14:18( 8)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob N18-20/5 2:12[ 7] 1:54[ 8] 3:16[ 8] 2:08[ 7] 2:49[ 7] 1:35[ 7] 0:24[ 8]
N21 N18-20BF : 1600m 6KP
1.Piret Pärnik 00:07.27 - 0:56( 1) 2:49( 1) 4:45( 1) 6:11( 1) 7:05( 1) 7:27( 1)
Peko Ii,Peko,EST N21/3 - - 1:53[ 1] 1:56[ 1] 1:26[ 1] 0:54[ 1] 0:22[ 4]
2.Kaisa Sander 00:10.19 1:30( 1) 2:58( 3) 5:01( 2) 7:21( 2) 8:54( 2) 9:56( 2) 10:19( 2)
Ilves I,Ilves,EST N21/3 1:30[ 1] 1:28[ 2] 2:03[ 2] 2:20[ 3] 1:33[ 3] 1:02[ 2] 0:22[ 5]
3.Katrina Ojavee 00:11.08 1:44( 3) 3:22( 5) 5:57( 5) 8:13( 3) 9:42( 3) 10:47( 3) 11:08( 3)
Ilves I,Ilves,EST N21/6 1:44[ 3] 1:38[ 5] 2:35[ 5] 2:16[ 2] 1:29[ 2] 1:05[ 3] 0:20[ 2]
4.Teele Telgma 00:12.16 1:51( 5) 3:21( 4) 6:05( 6) 8:44( 6) 10:39( 4) 11:55( 4) 12:16( 4)
Tammed,Tammed,EST N21/3 1:51[ 5] 1:30[ 3] 2:44[ 6] 2:39[ 4] 1:55[ 4] 1:16[ 6] 0:21[ 3]
5.Reeda Tuula-Fjodorov 00:12.35 1:40( 2) 2:56( 2) 5:05( 3) 8:15( 4) 11:08( 5) 12:14( 5) 12:35( 5)
Peko Ii,Peko,EST N21/6 1:40[ 2] 1:16[ 1] 2:09[ 3] 3:10[ 6] 2:53[ 9] 1:06[ 4] 0:20[ 1]
6.Susan Pihelgas 00:14.26 2:02( 6) 4:08( 8) 7:27( 8) 10:40( 8) 12:49( 6) 14:02( 6) 14:26( 6)
Tammed,Tammed,EST N21/6 2:02[ 6] 2:06[ 9] 3:19[ 8] 3:13[ 7] 2:09[ 5] 1:13[ 5] 0:23[ 6]
7.Anita Laanejõe 00:15.06 2:07( 7) 3:56( 7) 6:58( 7) 10:25( 7) 13:10( 7) 14:37( 7) 15:06( 7)
OK Võru / Jõhvikas,Võru/Jõhvik N18-20/3 2:07[ 7] 1:49[ 6] 3:02[ 7] 3:27[ 8] 2:45[ 7] 1:27[ 8] 0:28[10]
8.Anete Saar 00:15.38 2:27( 9) 4:27( 9) 7:49( 9) 11:20( 9) 13:33( 8) 15:10( 8) 15:38( 8)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko N18-20/3 2:27[ 9] 2:00[ 7] 3:22[ 9] 3:31[ 9] 2:13[ 6] 1:37[ 9] 0:27[ 9]
9.Greta-Maria Pisarev 00:16.04 1:50( 4) 3:25( 6) 5:41( 4) 8:34( 5) 14:22( 9) 15:40( 9) 16:04( 9)
OK Võru / Jõhvikas,Võru/Jõhvik N18-20/6 1:50[ 4] 1:35[ 4] 2:16[ 4] 2:53[ 5] 5:48[10] 1:18[ 7] 0:23[ 7]
10.Birgit Russka 00:18.08 2:24( 8) 4:29(10) 8:04(10) 13:18(10) 16:05(10) 17:42(10) 18:08(10)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko N18-20/6 2:24[ 8] 2:05[ 8] 3:35[10] 5:14[10] 2:47[ 8] 1:37[ 9] 0:26[ 8]
N21 N18-20CE : 1600m 6KP
1.Piret Pärnik 00:09.35 0:54( 1) 2:11( 1) 4:17( 1) 5:42( 1) 7:34( 1) 9:13( 1) 9:35( 1)
Peko Ii,Peko,EST N21/1 0:54[ 1] 1:17[ 1] 2:06[ 1] 1:25[ 2] 1:52[ 2] 1:39[ 3] 0:22[ 7]
2.Kaisa Sander 00:10.26 1:15( 3) 2:57( 4) 5:07( 2) 6:48( 3) 8:25( 2) 10:07( 2) 10:26( 2)
Ilves I,Ilves,EST N21/5 1:15[ 3] 1:42[ 6] 2:10[ 2] 1:41[ 4] 1:37[ 1] 1:42[ 4] 0:19[ 2]
3.Katrina Ojavee 00:11.25 1:30( 5) 2:49( 3) 5:49( 5) 7:14( 4) 9:37( 3) 11:06( 3) 11:25( 3)
Ilves I,Ilves,EST N21/2 1:30[ 5] 1:19[ 2] 3:00[ 6] 1:25[ 2] 2:23[ 3] 1:29[ 2] 0:19[ 2]
4.Reeda Tuula-Fjodorov 00:11.30 1:30( 6) 3:07( 5) 5:23( 4) 6:42( 2) 9:45( 4) 11:10( 4) 11:30( 4)
Peko Ii,Peko,EST N21/4 1:30[ 6] 1:37[ 4] 2:16[ 3] 1:19[ 1] 3:03[ 4] 1:25[ 1] 0:20[ 4]
5.Teele Telgma 00:13.04 1:10( 2) 2:46( 2) 5:20( 3) 7:17( 5) 11:05( 5) 12:47( 5) 13:04( 5)
Tammed,Tammed,EST N21/1 1:10[ 2] 1:36[ 3] 2:34[ 4] 1:57[ 6] 3:48[ 8] 1:42[ 4] 0:17[ 1]
6.Greta-Maria Pisarev 00:15.28 2:01( 9) 3:57(10) 6:33( 6) 8:27( 6) 12:46( 7) 15:06( 6) 15:28( 6)
OK Võru / Jõhvikas,Võru/Jõhvik N18-20/4 2:01[ 9] 1:56[ 7] 2:36[ 5] 1:54[ 5] 4:19[10] 2:20[ 6] 0:22[ 6]
7.Anita Laanejõe 00:15.44 1:29( 4) 3:45( 7) 7:16( 7) 9:28( 7) 12:43( 6) 15:21( 7) 15:44( 7)
OK Võru / Jõhvikas,Võru/Jõhvik N18-20/1 1:29[ 4] 2:16[ 9] 3:31[ 8] 2:12[ 7] 3:15[ 5] 2:38[ 9] 0:23[10]
8.Anete Saar 00:16.01 1:32( 7) 3:55( 9) 7:18( 8) 9:45( 8) 13:09( 8) 15:38( 8) 16:01( 8)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko N18-20/1 1:32[ 7] 2:23[10] 3:23[ 7] 2:27[ 9] 3:24[ 7] 2:29[ 7] 0:23[ 9]
9.Birgit Russka 00:17.34 2:01(10) 3:39( 6) 8:02( 9) 11:00(10) 14:22( 9) 17:11( 9) 17:34( 9)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko N18-20/4 2:01[10] 1:38[ 5] 4:23[ 9] 2:58[10] 3:22[ 6] 2:49[10] 0:22[ 7]
10.Susan Pihelgas 00:17.53 1:46( 8) 3:54( 8) 8:29(10) 10:44( 9) 14:54(10) 17:31(10) 17:53(10)
Tammed,Tammed,EST N21/4 1:46[ 8] 2:08[ 8] 4:35[10] 2:15[ 8] 4:10[ 9] 2:37[ 8] 0:21[ 5]
N21 N18-20CF : 1600m 6KP
1.Daisy Kudre 00:07.56 1:07( 1) 2:14( 1) 3:40( 1) 5:27( 1) 6:38( 1) 7:38( 1) 7:56( 1)
Värska OK Peko I,Peko,EST N21/6 1:07[ 1] 1:07[ 1] 1:26[ 1] 1:47[ 1] 1:11[ 1] 1:00[ 3] 0:17[ 1]
2.Doris Kudre 00:08.37 1:10( 2) 2:17( 2) 4:07( 2) 6:00( 2) 7:18( 2) 8:16( 2) 8:37( 2)
Värska OK Peko I,Peko,EST N21/3 1:10[ 2] 1:07[ 1] 1:50[ 4] 1:53[ 2] 1:18[ 2] 0:58[ 1] 0:20[ 2]
3.Epp Paalberg 00:09.27 1:13( 3) 2:59( 5) 4:44( 4) 6:40( 3) 8:06( 3) 9:05( 3) 9:27( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST N21/6 1:13[ 3] 1:46[ 7] 1:45[ 2] 1:56[ 3] 1:26[ 3] 0:59[ 2] 0:21[ 7]
4.Silvia Luup 00:09.39 1:19( 4) 2:41( 3) 4:30( 3) 6:45( 4) 8:16( 4) 9:17( 4) 9:39( 4)
Rakvere OK,Rakv,EST N21/3 1:19[ 4] 1:22[ 4] 1:49[ 3] 2:15[ 4] 1:31[ 4] 1:01[ 4] 0:21[ 4]
5.Kristel Kõivo 00:10.38 1:35( 7) 2:53( 4) 4:59( 5) 7:22( 5) 9:10( 5) 10:15( 5) 10:38( 5)
Peko,Peko,EST N18-20/6 1:35[ 7] 1:18[ 3] 2:06[ 5] 2:23[ 6] 1:48[ 6] 1:05[ 5] 0:23[ 8]
6.Mari Linnus 00:11.19 1:29( 5) 3:04( 6) 5:58( 6) 8:16( 6) 9:48( 6) 10:58( 6) 11:19( 6)
Peko,Peko,EST N18-20/3 1:29[ 5] 1:35[ 5] 2:54[ 7] 2:18[ 5] 1:32[ 5] 1:10[ 6] 0:21[ 5]
7.Kairiin Märtson 00:12.44 1:33( 6) 3:13( 7) 6:01( 7) 9:00( 7) 10:54( 7) 12:23( 7) 12:44( 7)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob N18-20/6 1:33[ 6] 1:40[ 6] 2:48[ 6] 2:59[ 7] 1:54[ 7] 1:29[ 7] 0:20[ 3]
8.Lorely Kõrvel 00:17.04 1:39( 8) 3:35( 8) 7:11( 8) 11:04( 8) 14:36( 8) 16:42( 8) 17:04( 8)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob N18-20/3 1:39[ 8] 1:56[ 8] 3:36[ 8] 3:53[ 8] 3:32[ 8] 2:06[ 8] 0:21[ 6]
N40A : 1300m 5KP
1.Ingrit Kala 00:07.51 1:28( 3) 4:29( 1) 5:41( 1) 6:57( 1) 7:31( 1) 7:51( 1)
Värska OK Peko,Peko,EST N40/4 1:28[ 3] 3:01[ 1] 1:12[ 3] 1:16[ 2] 0:34[ 6] 0:20[ 4]
2.Marika Jäädmaa 00:08.10 1:37( 4) 4:56( 2) 6:01( 2) 7:17( 2) 7:50( 2) 8:10( 2)
OK Võru II,Võru,EST N40/6 1:37[ 4] 3:19[ 2] 1:05[ 1] 1:16[ 2] 0:33[ 3] 0:20[ 5]
3.Maret Vaher 00:08.22 1:41( 6) 5:02( 3) 6:13( 3) 7:17( 3) 8:00( 3) 8:22( 3)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N40/4 1:41[ 6] 3:21[ 3] 1:11[ 2] 1:04[ 1] 0:43[11] 0:22[ 8]
4.Kadri Parts 00:08.38 1:25( 2) 5:04( 4) 6:24( 4) 7:47( 4) 8:18( 4) 8:38( 4)
OK Võru II,Võru,EST N40/1 1:25[ 2] 3:39[ 4] 1:20[ 4] 1:23[ 5] 0:31[ 1] 0:20[ 2]
5.Epp Käpa 00:09.29 1:23( 1) 5:16( 5) 7:02( 5) 8:29( 5) 9:08( 5) 9:29( 5)
Värska OK Peko,Peko,EST N40/1 1:23[ 1] 3:53[ 8] 1:46[ 7] 1:27[ 6] 0:39[ 7] 0:21[ 6]
6.Evelyn Himma 00:09.45 1:53( 8) 5:41( 7) 7:37( 8) 8:54( 6) 9:25( 6) 9:45( 6)
Rakvere OK,Rakv,EST N40/6 1:53[ 8] 3:48[ 6] 1:56[ 9] 1:17[ 4] 0:31[ 1] 0:19[ 1]
7.Siiri Poopuu 00:10.04 1:55( 9) 5:43( 8) 7:14( 6) 8:56( 7) 9:39( 7) 10:04( 7)
JOKA,OK JOKA,EST N40/6 1:55[ 9] 3:48[ 6] 1:31[ 5] 1:42[ 7] 0:43[11] 0:25[13]
8.Raili Rooba 00:10.27 1:53( 7) 5:35( 6) 7:33( 7) 9:24( 8) 10:05( 8) 10:27( 8)
Rakvere OK,Rakv,EST N40/5 1:53[ 7] 3:42[ 5] 1:58[11] 1:51[10] 0:41[ 8] 0:22[10]
9.Küllike Jaama 00:11.09 2:05(10) 6:30(12) 8:07( 9) 9:56( 9) 10:46( 9) 11:09( 9)
Värska OK Peko II,Peko,EST N40/2 2:05[10] 4:25[12] 1:37[ 6] 1:49[ 9] 0:50[13] 0:23[11]
10.Airi Alnek 00:11.20 2:06(11) 6:15(10) 8:10(10) 10:16(10) 10:57(10) 11:20(10)
OK Võru,Võru,EST N40/5 2:06[11] 4:09[ 9] 1:55[ 8] 2:06[12] 0:41[ 8] 0:23[11]
11.Kaja Ligi 00:11.45 2:10(12) 7:03(13) 8:59(11) 10:50(11) 11:23(11) 11:45(11)
Värska OK Peko II,Peko,EST N40/3 2:10[12] 4:53[13] 1:56[ 9] 1:51[10] 0:33[ 3] 0:22[ 8]
12.Saima Värton 00:12.03 1:39( 5) 5:57( 9) 9:26(13) 11:10(12) 11:43(12) 12:03(12)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N40/3 1:39[ 5] 4:18[11] 3:29[13] 1:44[ 8] 0:33[ 3] 0:20[ 2]
13.Rita Ojala 00:12.25 2:13(13) 6:28(11) 9:04(12) 11:21(13) 12:03(13) 12:25(13)
JOKA,OK JOKA,EST N40/5 2:13[13] 4:15[10] 2:36[12] 2:17[13] 0:42[10] 0:21[ 6]
14.Heli Viks 00:25.43 2:41(14) 16:50(14) 21:54(14) 24:12(14) 25:09(14) 25:43(14)
OK Võru,Võru,EST N40/4 2:41[14] 14:09[14] 5:04[14] 2:18[14] 0:57[14] 0:33[14]
Helen Mast Ei start
Jõhvikas,Jõhvikas,EST N40/1
Piret Niglas Ei start
Jõhvikas,Jõhvikas,EST N40/2
N40B : 1400m 5KP
1.Maret Vaher 00:08.03 1:20( 1) 3:43( 1) 4:52( 1) 6:58( 1) 7:38( 1) 8:03( 1)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N40/6 1:20[ 1] 2:23[ 1] 1:09[ 1] 2:06[ 1] 0:40[ 1] 0:24[ 9]
2.Ingrit Kala 00:09.04 1:30( 3) 3:57( 2) 5:35( 2) 7:59( 2) 8:42( 2) 9:04( 2)
Värska OK Peko,Peko,EST N40/2 1:30[ 3] 2:27[ 2] 1:38[ 4] 2:24[ 2] 0:43[ 2] 0:22[ 2]
3.Kadri Parts 00:09.58 1:35( 4) 4:21( 3) 6:00( 5) 8:51( 4) 9:34( 3) 9:58( 3)
OK Võru II,Võru,EST N40/3 1:35[ 4] 2:46[ 6] 1:39[ 5] 2:51[ 5] 0:43[ 2] 0:24[ 8]
4.Saima Värton 00:09.59 1:43( 7) 4:24( 5) 6:10( 6) 8:52( 5) 9:36( 5) 9:59( 4)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N40/5 1:43[ 7] 2:41[ 4] 1:46[ 8] 2:42[ 3] 0:44[ 5] 0:23[ 3]
5.Marika Jäädmaa 00:10.01 1:46( 8) 4:23( 4) 5:57( 4) 8:54( 6) 9:37( 6) 10:01( 5)
OK Võru II,Võru,EST N40/2 1:46[ 8] 2:37[ 3] 1:34[ 3] 2:57[ 7] 0:43[ 2] 0:23[ 5]
6.Epp Käpa 00:10.01 1:41( 6) 4:26( 6) 5:53( 3) 8:47( 3) 9:35( 4) 10:01( 5)
Värska OK Peko,Peko,EST N40/5 1:41[ 6] 2:45[ 5] 1:27[ 2] 2:54[ 6] 0:48[ 6] 0:26[10]
7.Raili Rooba 00:11.29 1:48( 9) 4:41( 7) 6:24( 7) 10:14( 7) 11:02( 7) 11:29( 7)
Rakvere OK,Rakv,EST N40/3 1:48[ 9] 2:53[ 7] 1:43[ 6] 3:50[11] 0:48[ 6] 0:27[11]
8.Evelyn Himma 00:11.57 1:39( 5) 5:56(11) 7:53(10) 10:43( 8) 11:33( 8) 11:57( 8)
Rakvere OK,Rakv,EST N40/4 1:39[ 5] 4:17[11] 1:57[ 9] 2:50[ 4] 0:50[ 9] 0:24[ 6]
9.Küllike Jaama 00:12.14 2:02(12) 4:59( 8) 7:35( 8) 10:51( 9) 11:49( 9) 12:14( 9)
Värska OK Peko II,Peko,EST N40/6 2:02[12] 2:57[ 8] 2:36[11] 3:16[ 9] 0:58[10] 0:24[ 7]
10.Airi Alnek 00:12.56 1:56(11) 5:13( 9) 7:36( 9) 11:23(10) 12:27(10) 12:56(10)
OK Võru,Võru,EST N40/1 1:56[11] 3:17[ 9] 2:23[10] 3:47[10] 1:04[11] 0:29[12]
11.Siiri Poopuu 00:14.10 1:52(10) 6:41(12) 8:24(11) 12:51(11) 13:39(11) 14:10(11)
JOKA,OK JOKA,EST N40/2 1:52[10] 4:49[14] 1:43[ 6] 4:27[14] 0:48[ 6] 0:31[13]
12.Kaja Ligi 00:14.32 1:29( 2) 5:37(10) 9:51(12) 13:00(12) 14:11(12) 14:32(12)
Värska OK Peko II,Peko,EST N40/1 1:29[ 2] 4:08[10] 4:14[13] 3:09[ 8] 1:11[13] 0:21[ 1]
13.Rita Ojala 00:17.08 3:05(13) 7:34(14) 11:06(13) 15:15(13) 16:45(13) 17:08(13)
JOKA,OK JOKA,EST N40/1 3:05[13] 4:29[13] 3:32[12] 4:09[12] 1:30[14] 0:23[ 4]
14.Heli Viks 00:18.55 3:09(14) 7:33(13) 12:46(14) 17:06(14) 18:11(14) 18:55(14)
OK Võru,Võru,EST N40/6 3:09[14] 4:24[12] 5:13[14] 4:20[13] 1:05[12] 0:44[14]
Helen Mast Ei start
Jõhvikas,Jõhvikas,EST N40/3
Piret Niglas Ei start
Jõhvikas,Jõhvikas,EST N40/4
N40C : 1300m 5KP
1.Maret Vaher 00:08.20 1:00( 3) 4:18( 1) 5:38( 1) 6:50( 1) 7:59( 1) 8:20( 1)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N40/2 1:00[ 3] 3:18[ 1] 1:20[ 1] 1:12[ 1] 1:09[ 2] 0:21[ 5]
2.Ingrit Kala 00:08.47 1:02( 4) 4:26( 2) 6:01( 2) 7:19( 2) 8:27( 2) 8:47( 2)
Värska OK Peko,Peko,EST N40/6 1:02[ 4] 3:24[ 3] 1:35[ 2] 1:18[ 3] 1:08[ 1] 0:19[ 2]
3.Kadri Parts 00:10.07 1:07( 5) 4:52( 4) 6:52( 3) 8:37( 4) 9:47( 3) 10:07( 3)
OK Võru II,Võru,EST N40/5 1:07[ 5] 3:45[ 5] 2:00[ 3] 1:45[ 7] 1:10[ 4] 0:19[ 1]
4.Epp Käpa 00:10.18 1:19( 7) 5:11( 7) 7:11( 4) 8:37( 3) 9:54( 4) 10:18( 4)
Värska OK Peko,Peko,EST N40/3 1:19[ 7] 3:52[ 6] 2:00[ 3] 1:26[ 4] 1:17[ 6] 0:23[10]
5.Evelyn Himma 00:10.54 1:11( 6) 5:03( 5) 7:17( 5) 9:25( 5) 10:34( 5) 10:54( 5)
Rakvere OK,Rakv,EST N40/2 1:11[ 6] 3:52[ 6] 2:14[ 5] 2:08[11] 1:09[ 2] 0:19[ 2]
6.Marika Jäädmaa 00:11.34 1:23( 8) 4:43( 3) 8:31( 7) 9:43( 7) 11:08( 6) 11:34( 6)
OK Võru II,Võru,EST N40/4 1:23[ 8] 3:20[ 2] 3:48[12] 1:12[ 1] 1:25[ 9] 0:26[12]
7.Airi Alnek 00:11.38 1:32(12) 5:10( 6) 7:56( 6) 9:31( 6) 11:15( 7) 11:38( 7)
OK Võru,Võru,EST N40/3 1:32[12] 3:38[ 4] 2:46[ 6] 1:35[ 5] 1:44[13] 0:23[ 9]
8.Saima Värton 00:11.56 0:53( 2) 5:29( 9) 8:35( 8) 10:23( 8) 11:37( 8) 11:56( 8)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N40/1 0:53[ 2] 4:36[11] 3:06[ 8] 1:48[ 8] 1:14[ 5] 0:19[ 2]
9.Raili Rooba 00:12.16 0:51( 1) 5:21( 8) 8:41( 9) 10:33( 9) 11:55( 9) 12:16( 9)
Rakvere OK,Rakv,EST N40/1 0:51[ 1] 4:30[10] 3:20[ 9] 1:52[ 9] 1:22[ 7] 0:21[ 6]
10.Kaja Ligi 00:13.28 1:23( 9) 6:11(12) 9:40(11) 11:35(10) 13:05(10) 13:28(10)
Värska OK Peko II,Peko,EST N40/5 1:23[ 9] 4:48[12] 3:29[10] 1:55[10] 1:30[12] 0:22[ 7]
11.Küllike Jaama 00:13.40 1:29(11) 5:49(11) 9:31(10) 11:53(11) 13:17(11) 13:40(11)
Värska OK Peko II,Peko,EST N40/4 1:29[11] 4:20[ 8] 3:42[11] 2:22[14] 1:24[ 8] 0:23[ 8]
12.Siiri Poopuu 00:14.14 1:23( 9) 5:48(10) 10:45(12) 12:20(12) 13:47(12) 14:14(12)
JOKA,OK JOKA,EST N40/4 1:23[ 9] 4:25[ 9] 4:57[14] 1:35[ 5] 1:27[10] 0:26[12]
13.Rita Ojala 00:15.10 1:35(13) 6:27(13) 11:04(13) 13:18(13) 14:46(13) 15:10(13)
JOKA,OK JOKA,EST N40/3 1:35[13] 4:52[13] 4:37[13] 2:14[13] 1:28[11] 0:24[11]
14.Heli Viks 00:16.36 3:29(14) 8:54(14) 11:59(14) 14:10(14) 16:02(14) 16:36(14)
OK Võru,Võru,EST N40/2 3:29[14] 5:25[14] 3:05[ 7] 2:11[12] 1:52[14] 0:33[14]
Helen Mast Ei start
Jõhvikas,Jõhvikas,EST N40/5
Piret Niglas Ei start
Jõhvikas,Jõhvikas,EST N40/6
M14-16AC : 1400m 6KP
1.Olle Ilmar Jaama 00:07.29 1:15( 2) 2:12( 1) 4:06( 1) 5:50( 1) 6:45( 1) 7:09( 1) 7:29( 1)
Peko,Peko,EST M14-16/4 1:15[ 2] 0:57[ 1] 1:54[ 1] 1:44[ 1] 0:55[ 1] 0:24[ 1] 0:20[ 6]
2.Pļaviņš Klāvs 00:08.25 1:13( 1) 2:12( 2) 4:44( 2) 6:44( 2) 7:39( 2) 8:06( 2) 8:25( 2)
2,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/3 1:13[ 1] 0:59[ 2] 2:32[ 3] 2:00[ 3] 0:55[ 1] 0:27[ 3] 0:18[ 4]
3.Vintišs Dāvis 00:08.58 1:33( 8) 3:07( 7) 5:06( 3) 7:15( 3) 8:14( 3) 8:41( 3) 8:58( 3)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/4 1:33[ 8] 1:34[ 7] 1:59[ 2] 2:09[ 4] 0:59[ 3] 0:27[ 3] 0:16[ 1]
4.Jürgen Joonas 00:09.15 1:29( 6) 2:34( 3) 5:13( 4) 7:25( 4) 8:24( 4) 8:55( 4) 9:15( 4)
OK Võru I,Võru/Võru spordikool M14-16/4 1:29[ 6] 1:05[ 4] 2:39[ 4] 2:12[ 5] 0:59[ 3] 0:31[ 5] 0:20[ 8]
5.Audris Odo Vitolins 00:09.59 1:45(10) 3:37( 8) 6:17( 6) 8:15( 5) 9:16( 5) 9:41( 5) 9:59( 5)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT M14-16/4 1:45[10] 1:52[ 9] 2:40[ 6] 1:58[ 2] 1:01[ 6] 0:25[ 2] 0:17[ 2]
6.Maanus Udam 00:10.17 1:27( 5) 2:59( 5) 5:38( 5) 8:27( 6) 9:27( 6) 9:59( 6) 10:17( 6)
JOKA M16 I,OK JOKA,EST M14-16/1 1:27[ 5] 1:32[ 6] 2:39[ 4] 2:49[ 8] 1:00[ 5] 0:32[ 6] 0:18[ 3]
7.Samuel Kolsar 00:11.49 1:32( 7) 3:02( 6) 6:30( 8) 9:24( 7) 10:53( 7) 11:30( 7) 11:49( 7)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M14-16/4 1:32[ 7] 1:30[ 5] 3:28[10] 2:54[11] 1:29[16] 0:37[11] 0:19[ 5]
8.Mihkel Mahla 00:12.06 2:12(16) 4:18(12) 7:19(10) 9:45( 8) 11:12( 8) 11:45( 8) 12:06( 8)
Peko II,Peko,EST M14-16/3 2:12[16] 2:06[12] 3:01[ 7] 2:26[ 6] 1:27[13] 0:33[ 7] 0:20[ 7]
9.Artur Soo 00:12.29 1:51(11) 2:52( 4) 6:25( 7) 10:02(10) 11:24( 9) 12:06( 9) 12:29( 9)
JOKA M16 II,OK JOKA,EST M14-16/2 1:51[11] 1:01[ 3] 3:33[13] 3:37[16] 1:22[12] 0:42[15] 0:22[13]
10.Bruno Sterns 00:12.32 1:53(13) 3:55( 9) 7:03( 9) 9:52( 9) 11:24( 9) 12:11(10) 12:32(10)
Ogre OK/SC II,Ogre OK/SC,LAT M14-16/3 1:53[13] 2:02[11] 3:08[ 9] 2:49[ 8] 1:32[17] 0:47[19] 0:21[10]
11.Lukass Silins 00:12.55 1:18( 3) 4:42(13) 8:17(14) 10:49(11) 11:59(11) 12:34(11) 12:55(11)
Ogre OK/SC III,Ogre OK/SC,LAT M14-16/1 1:18[ 3] 3:24[15] 3:35[15] 2:32[ 7] 1:10[ 8] 0:35[10] 0:21[ 9]
12.Audun Palo 00:13.00 1:25( 4) 5:06(15) 8:09(13) 10:58(12) 12:05(12) 12:38(12) 13:00(12)
OK Võru III,Võru/Võru spordiko M14-16/1 1:25[ 4] 3:41[18] 3:03[ 8] 2:49[ 8] 1:07[ 7] 0:33[ 7] 0:22[12]
13.Laur-Rogert Sulg 00:13.27 2:10(15) 3:59(11) 7:28(11) 11:10(13) 12:27(13) 13:05(13) 13:27(13)
Otepää Spordiklubi,Otepää, M14-16/2 2:10[15] 1:49[ 8] 3:29[11] 3:42[17] 1:17[ 9] 0:38[13] 0:21[10]
14.Otto Toomas Kibena 00:14.59 1:58(14) 3:56(10) 8:08(12) 12:28(14) 13:49(14) 14:31(14) 14:59(14)
OK Võru II,Võru/Võru spordikoo M14-16/3 1:58[14] 1:58[10] 4:12[17] 4:20[20] 1:21[10] 0:42[15] 0:27[19]
15.August Jakobson 00:15.30 2:19(18) 5:13(16) 8:45(15) 12:57(15) 14:25(15) 15:06(15) 15:30(15)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M14-16/3 2:19[18] 2:54[14] 3:32[12] 4:12[18] 1:28[15] 0:41[14] 0:23[15]
16.Rasmus Saare 00:15.59 1:37( 9) 5:48(18) 9:46(16) 13:13(16) 14:50(16) 15:36(16) 15:59(16)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K M14-16/1 1:37[ 9] 4:11[19] 3:58[16] 3:27[15] 1:37[19] 0:46[18] 0:23[16]
17.Adrians Kugenieks 00:16.24 2:18(17) 5:50(19) 10:25(17) 13:41(17) 15:15(18) 15:58(17) 16:24(17)
Ogre OK/SC IV,Ogre OK/SC,LAT M14-16/2 2:18[17] 3:32[17] 4:35[18] 3:16[13] 1:34[18] 0:43[17] 0:25[18]
18.Märt Viidu 00:16.44 1:52(12) 5:17(17) 10:51(18) 13:45(18) 15:06(17) 16:13(18) 16:44(18)
Haanja O-ring,Haanja O-ring,ES M14-16/1 1:52[12] 3:25[16] 5:34[19] 2:54[11] 1:21[10] 1:07[20] 0:31[20]
19.Bert Joosep Panker 00:17.03 2:25(20) 7:42(20) 11:16(19) 14:34(19) 16:01(19) 16:38(19) 17:03(19)
OK Ilves,Ilves, M14-16/2 2:25[20] 5:17[20] 3:34[14] 3:18[14] 1:27[13] 0:37[11] 0:24[17]
20.Kaur Koosapoeg 00:25.28 2:23(19) 4:42(14) 18:41(20) 22:53(20) 24:31(20) 25:05(20) 25:28(20)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo M14-16/2 2:23[19] 2:19[13] 13:59[20] 4:12[18] 1:38[20] 0:34[ 9] 0:23[14]
Käti Kudre Ei start
Peko III,Peko,EST M14-16/1
M14-16AD : 1400m 6KP
1.Timo Kudre 00:09.07 1:30( 5) 2:22( 4) 4:29( 2) 6:26( 1) 8:06( 1) 8:46( 1) 9:07( 1)
Peko,Peko,EST M14-16/3 1:30[ 5] 0:52[ 4] 2:07[ 1] 1:57[ 1] 1:40[ 3] 0:40[ 1] 0:20[ 3]
2.Ļepeškins Ritvars 00:09.37 1:35( 7) 2:19( 2) 4:59( 3) 7:14( 2) 8:35( 2) 9:15( 2) 9:37( 2)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/3 1:35[ 7] 0:44[ 1] 2:40[ 5] 2:15[ 2] 1:21[ 1] 0:40[ 1] 0:22[ 6]
3.Nansen Palo 00:10.21 1:38( 8) 2:37( 5) 5:11( 5) 7:34( 3) 9:16( 3) 9:58( 3) 10:21( 3)
OK Võru I,Võru/Võru spordikool M14-16/3 1:38[ 8] 0:59[ 5] 2:34[ 3] 2:23[ 3] 1:42[ 5] 0:42[ 3] 0:22[ 7]
4.Mehis Udam 00:10.41 1:20( 2) 2:08( 1) 4:17( 1) 8:15( 5) 9:38( 4) 10:26( 4) 10:41( 4)
JOKA M16 I,OK JOKA,EST M14-16/2 1:20[ 2] 0:48[ 3] 2:09[ 2] 3:58[12] 1:23[ 2] 0:48[ 4] 0:15[ 1]
5.Mattias Maidla 00:11.19 1:32( 6) 2:19( 3) 5:01( 4) 7:59( 4) 10:06( 5) 10:54( 5) 11:19( 5)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M14-16/3 1:32[ 6] 0:47[ 2] 2:42[ 6] 2:58[ 5] 2:07[11] 0:48[ 4] 0:25[ 9]
6.Oliver Kimask 00:13.55 2:05(14) 3:15( 6) 6:49( 6) 10:34( 6) 12:37( 6) 13:29( 6) 13:55( 6)
OK Võru II,Võru/Võru spordikoo M14-16/4 2:05[14] 1:10[ 6] 3:34[ 9] 3:45[10] 2:03[10] 0:52[ 7] 0:26[12]
7.Karel Jung 00:14.59 2:29(15) 3:57( 8) 8:29(10) 11:36( 7) 13:33( 7) 14:26( 7) 14:59( 7)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M14-16/4 2:29[15] 1:28[ 7] 4:32[12] 3:07[ 6] 1:57[ 8] 0:53[ 8] 0:33[17]
8.Renars Grasis 00:15.35 1:47(10) 5:44(14) 9:16(13) 12:09(10) 14:09( 8) 15:15( 8) 15:35( 8)
Ogre OK/SC III,Ogre OK/SC,LAT M14-16/2 1:47[10] 3:57[16] 3:32[ 8] 2:53[ 4] 2:00[ 9] 1:06[12] 0:20[ 2]
9.Raiko Alliksaar 00:15.42 1:24( 3) 4:45(12) 8:27( 9) 11:51( 8) 14:22(10) 15:21(10) 15:42( 9)
JOKA M16 II,OK JOKA,EST M14-16/1 1:24[ 3] 3:21[14] 3:42[10] 3:24[ 7] 2:31[14] 0:59[10] 0:21[ 5]
10.Jekabs Toms Andersons 00:15.46 3:00(18) 5:29(13) 8:34(11) 12:35(11) 14:26(11) 15:19( 9) 15:46(10)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT M14-16/3 3:00[18] 2:29[12] 3:05[ 7] 4:01[13] 1:51[ 6] 0:53[ 8] 0:26[13]
11.Hugo Rüütli 00:16.25 2:52(16) 4:32(11) 8:16( 8) 11:53( 9) 14:09( 9) 15:57(11) 16:25(11)
Haanja O-ring,Haanja O-ring,ES M14-16/2 2:52[16] 1:40[ 8] 3:44[11] 3:37[ 9] 2:16[12] 1:48[18] 0:28[14]
12.Chris Marcus Krahv 00:17.31 1:09( 1) 4:18(10) 6:56( 7) 14:40(12) 16:20(12) 17:08(12) 17:31(12)
Otepää Spordiklubi,Otepää, M14-16/1 1:09[ 1] 3:09[13] 2:38[ 4] 7:44[17] 1:40[ 3] 0:48[ 4] 0:23[ 8]
13.Mikk Keis 00:18.04 1:26( 4) 6:28(16) 11:18(15) 14:45(13) 16:38(13) 17:43(13) 18:04(13)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo M14-16/1 1:26[ 4] 5:02[18] 4:50[13] 3:27[ 8] 1:53[ 7] 1:05[11] 0:21[ 4]
14.Kaspar Karolin 00:20.04 4:55(20) 7:00(18) 12:21(17) 16:08(14) 18:24(14) 19:39(14) 20:04(14)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K M14-16/2 4:55[20] 2:05[10] 5:21[15] 3:47[11] 2:16[12] 1:15[14] 0:25[10]
15.Emma Joonas 00:21.13 2:03(13) 4:15( 9) 10:09(14) 16:22(15) 19:37(15) 20:47(15) 21:13(15)
OK Võru III,Võru/Võru spordiko M14-16/2 2:03[13] 2:12[11] 5:54[16] 6:13[15] 3:15[15] 1:10[13] 0:25[11]
16.Olivers Plocins 00:23.13 1:41( 9) 5:55(15) 11:52(16) 17:43(16) 21:27(16) 22:43(16) 23:13(16)
Ogre OK/SC IV,Ogre OK/SC,LAT M14-16/1 1:41[ 9] 4:14[17] 5:57[17] 5:51[14] 3:44[17] 1:16[15] 0:30[15]
17.Robert Sander 00:25.48 2:00(12) 3:55( 7) 9:08(12) 20:22(17) 23:47(17) 25:17(17) 25:48(17)
OK Ilves,Ilves, M14-16/1 2:00[12] 1:55[ 9] 5:13[14] 11:14[18] 3:25[16] 1:30[16] 0:31[16]
18.Reigo Keem 00:30.22 2:59(17) 6:49(17) 14:33(18) 21:40(18) 28:13(18) 29:43(18) 30:22(18)
Peko II,Peko,EST M14-16/4 2:59[17] 3:50[15] 7:44[18] 7:07[16] 6:33[18] 1:30[16] 0:39[18]
Graudums Mārcis Vale KP 3:07(19)
2,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/4 3:07[19]
Patriks Gustavs Rinkevics Vale KP 1:58(11)
Ogre OK/SC II,Ogre OK/SC,LAT M14-16/4 1:58[11]
Reigo Keem Ei start
Peko III,Peko,EST M14-16/2
M14-16BC : 1500m 6KP
1.Mehis Udam 00:08.11 0:54( 4) 2:19( 1) 4:40( 1) 6:14( 1) 7:26( 1) 7:53( 1) 8:11( 1)
JOKA M16 I,OK JOKA,EST M14-16/4 0:54[ 4] 1:25[ 1] 2:21[ 1] 1:34[ 1] 1:12[ 6] 0:27[ 1] 0:18[ 1]
2.Timo Kudre 00:08.52 0:48( 1) 2:22( 2) 4:57( 2) 7:05( 2) 8:04( 2) 8:33( 2) 8:52( 2)
Peko,Peko,EST M14-16/1 0:48[ 1] 1:34[ 6] 2:35[ 3] 2:08[ 3] 0:59[ 1] 0:29[ 2] 0:19[ 4]
3.Ļepeškins Ritvars 00:09.09 0:54( 4) 2:25( 4) 5:10( 3) 7:16( 3) 8:19( 3) 8:49( 3) 9:09( 3)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/1 0:54[ 4] 1:31[ 3] 2:45[ 4] 2:06[ 2] 1:03[ 3] 0:30[ 3] 0:20[ 9]
4.Nansen Palo 00:09.48 0:52( 2) 2:24( 3) 5:28( 5) 7:46( 4) 8:57( 4) 9:29( 4) 9:48( 4)
OK Võru I,Võru/Võru spordikool M14-16/1 0:52[ 2] 1:32[ 4] 3:04[ 6] 2:18[ 4] 1:11[ 5] 0:32[ 5] 0:19[ 5]
5.Chris Marcus Krahv 00:09.59 1:04( 7) 2:31( 5) 5:32( 6) 8:02( 5) 9:04( 5) 9:40( 5) 9:59( 5)
Otepää Spordiklubi,Otepää, M14-16/3 1:04[ 7] 1:27[ 2] 3:01[ 5] 2:30[ 5] 1:02[ 2] 0:36[10] 0:19[ 2]
6.Graudums Mārcis 00:10.33 1:20( 8) 2:52( 6) 5:18( 4) 8:31( 6) 9:41( 6) 10:14( 6) 10:33( 6)
2,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/2 1:20[ 8] 1:32[ 4] 2:26[ 2] 3:13[13] 1:10[ 4] 0:33[ 6] 0:19[ 5]
7.Jekabs Toms Andersons 00:11.12 0:53( 3) 3:02( 8) 6:08( 7) 8:57( 7) 10:09( 7) 10:48( 7) 11:12( 7)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT M14-16/1 0:53[ 3] 2:09[13] 3:06[ 8] 2:49[ 8] 1:12[ 6] 0:39[12] 0:24[16]
8.Renars Grasis 00:11.33 1:26(12) 3:13(10) 6:18( 9) 9:23( 9) 10:40( 9) 11:13( 8) 11:33( 8)
Ogre OK/SC III,Ogre OK/SC,LAT M14-16/4 1:26[12] 1:47[ 8] 3:05[ 7] 3:05[12] 1:17[ 8] 0:33[ 6] 0:20[ 8]
9.Mattias Maidla 00:11.43 0:57( 6) 2:58( 7) 6:17( 8) 9:19( 8) 10:40( 8) 11:21( 9) 11:43( 9)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M14-16/1 0:57[ 6] 2:01[10] 3:19[ 9] 3:02[11] 1:21[ 9] 0:41[13] 0:22[13]
10.Mikk Keis 00:12.01 1:33(13) 3:31(11) 6:51(10) 9:24(10) 11:04(10) 11:41(10) 12:01(10)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo M14-16/3 1:33[13] 1:58[ 9] 3:20[10] 2:33[ 6] 1:40[16] 0:37[11] 0:19[ 7]
11.Raiko Alliksaar 00:12.18 1:24( 9) 3:09( 9) 7:13(11) 10:03(11) 11:24(11) 11:59(11) 12:18(11)
JOKA M16 II,OK JOKA,EST M14-16/3 1:24[ 9] 1:45[ 7] 4:04[14] 2:50[ 9] 1:21[ 9] 0:35[ 9] 0:19[ 2]
12.Patriks Gustavs Rinkevics 00:12.36 1:24(10) 3:53(13) 7:30(12) 10:18(12) 11:42(12) 12:15(12) 12:36(12)
Ogre OK/SC II,Ogre OK/SC,LAT M14-16/2 1:24[10] 2:29[17] 3:37[13] 2:48[ 7] 1:24[13] 0:33[ 6] 0:20[11]
13.Oliver Kimask 00:13.49 1:42(14) 3:59(14) 7:33(13) 11:17(14) 12:44(13) 13:27(13) 13:49(13)
OK Võru II,Võru/Võru spordikoo M14-16/2 1:42[14] 2:17[15] 3:34[11] 3:44[15] 1:27[14] 0:43[15] 0:21[12]
14.Kaspar Karolin 00:13.53 1:48(16) 3:52(12) 8:00(15) 11:40(15) 13:01(14) 13:32(14) 13:53(14)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K M14-16/4 1:48[16] 2:04[11] 4:08[15] 3:40[14] 1:21[ 9] 0:31[ 4] 0:20[ 9]
15.Robert Sander 00:15.17 2:00(18) 4:10(15) 8:23(16) 12:24(16) 13:58(15) 14:53(15) 15:17(15)
OK Ilves,Ilves, M14-16/3 2:00[18] 2:10[14] 4:13[16] 4:01[18] 1:34[15] 0:55[18] 0:24[16]
16.Karel Jung 00:15.50 2:05(19) 4:12(17) 7:46(14) 10:38(13) 14:42(16) 15:27(16) 15:50(16)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M14-16/2 2:05[19] 2:07[12] 3:34[11] 2:52[10] 4:04[20] 0:45[16] 0:23[15]
17.Emma Joonas 00:16.37 1:24(11) 4:10(16) 9:48(18) 13:41(17) 15:21(17) 16:11(17) 16:37(17)
OK Võru III,Võru/Võru spordiko M14-16/4 1:24[11] 2:46[18] 5:38[19] 3:53[17] 1:40[16] 0:50[17] 0:25[18]
18.Hugo Rüütli 00:17.01 2:44(20) 5:04(20) 10:45(20) 14:35(18) 15:57(18) 16:38(18) 17:01(18)
Haanja O-ring,Haanja O-ring,ES M14-16/4 2:44[20] 2:20[16] 5:41[20] 3:50[16] 1:22[12] 0:41[13] 0:22[14]
19.Reigo Keem 00:18.35 1:56(17) 4:43(18) 9:36(17) 14:42(19) 16:49(19) 18:05(19) 18:35(19)
Peko II,Peko,EST M14-16/2 1:56[17] 2:47[19] 4:53[17] 5:06[19] 2:07[19] 1:16[20] 0:30[20]
20.Olivers Plocins 00:19.21 1:45(15) 4:52(19) 10:25(19) 16:06(20) 17:59(20) 18:55(20) 19:21(20)
Ogre OK/SC IV,Ogre OK/SC,LAT M14-16/3 1:45[15] 3:07[20] 5:33[18] 5:41[20] 1:53[18] 0:56[19] 0:25[19]
Reigo Keem Ei start
Peko III,Peko,EST M14-16/4
M14-16BD : 1400m 6KP
1.Olle Ilmar Jaama 00:08.16 0:55( 3) 2:14( 2) 4:20( 1) 5:59( 1) 7:14( 1) 7:57( 1) 8:16( 1)
Peko,Peko,EST M14-16/2 0:55[ 3] 1:19[ 1] 2:06[ 1] 1:39[ 1] 1:15[ 1] 0:43[ 3] 0:18[ 2]
2.Vintišs Dāvis 00:09.30 1:03( 6) 2:37( 4) 5:00( 2) 7:08( 2) 8:31( 2) 9:08( 2) 9:30( 2)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/2 1:03[ 6] 1:34[ 7] 2:23[ 2] 2:08[ 4] 1:23[ 4] 0:37[ 1] 0:22[ 3]
3.Jürgen Joonas 00:09.48 1:00( 5) 2:27( 3) 5:13( 3) 7:20( 3) 8:40( 3) 9:23( 3) 9:48( 3)
OK Võru I,Võru/Võru spordikool M14-16/2 1:00[ 5] 1:27[ 3] 2:46[ 4] 2:07[ 2] 1:20[ 3] 0:43[ 3] 0:24[ 9]
4.Pļaviņš Klāvs 00:10.16 0:38( 1) 2:08( 1) 5:23( 4) 7:30( 4) 8:58( 4) 10:00( 4) 10:16( 4)
2,OK Arona/Madonas BJSS,LAT M14-16/1 0:38[ 1] 1:30[ 5] 3:15[ 8] 2:07[ 2] 1:28[ 6] 1:02[17] 0:16[ 1]
5.Maanus Udam 00:10.22 1:15(11) 2:44( 9) 5:28( 5) 7:47( 5) 9:18( 5) 10:00( 5) 10:22( 5)
JOKA M16 I,OK JOKA,EST M14-16/3 1:15[11] 1:29[ 4] 2:44[ 3] 2:19[ 6] 1:31[ 8] 0:42[ 2] 0:22[ 3]
6.Audris Odo Vitolins 00:11.47 1:15(12) 2:41( 7) 6:58(12) 9:15( 7) 10:42( 6) 11:25( 6) 11:47( 6)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT M14-16/2 1:15[12] 1:26[ 2] 4:17[15] 2:17[ 5] 1:27[ 5] 0:43[ 3] 0:22[ 5]
7.Samuel Kolsar 00:12.12 1:10( 8) 2:43( 8) 5:52( 6) 9:12( 6) 11:04( 7) 11:49( 7) 12:12( 7)
OK Põlva Kobras I,OK Põlva Kob M14-16/2 1:10[ 8] 1:33[ 6] 3:09[ 7] 3:20[11] 1:52[11] 0:45[ 8] 0:22[ 6]
8.Lukass Silins 00:12.30 1:12( 9) 2:46(10) 6:38(10) 9:25( 8) 11:23( 8) 12:07( 8) 12:30( 8)
Ogre OK/SC III,Ogre OK/SC,LAT M14-16/3 1:12[ 9] 1:34[ 7] 3:52[12] 2:47[ 7] 1:58[13] 0:44[ 6] 0:23[ 7]
9.Audun Palo 00:12.34 1:15(10) 2:52(11) 6:44(11) 9:56( 9) 11:26( 9) 12:10( 9) 12:34( 9)
OK Võru III,Võru/Võru spordiko M14-16/3 1:15[10] 1:37[ 9] 3:52[12] 3:12[ 9] 1:30[ 7] 0:44[ 6] 0:24[ 8]
10.Bert Joosep Panker 00:13.06 1:28(14) 3:26(13) 6:26( 9) 9:59(10) 11:50(10) 12:39(10) 13:06(10)
OK Ilves,Ilves, M14-16/4 1:28[14] 1:58[13] 3:00[ 5] 3:33[12] 1:51[10] 0:49[ 9] 0:27[14]
11.Mihkel Mahla 00:13.33 0:58( 4) 2:41( 6) 6:22( 7) 10:12(11) 12:14(11) 13:08(11) 13:33(11)
Peko II,Peko,EST M14-16/1 0:58[ 4] 1:43[10] 3:41[ 9] 3:50[14] 2:02[15] 0:54[12] 0:25[11]
12.Artur Soo 00:13.48 1:28(15) 3:21(12) 7:19(13) 10:31(12) 12:28(12) 13:20(12) 13:48(12)
JOKA M16 II,OK JOKA,EST M14-16/4 1:28[15] 1:53[12] 3:58[14] 3:12[ 9] 1:57[12] 0:52[10] 0:27[15]
13.Märt Viidu 00:14.13 1:52(18) 4:20(16) 8:01(15) 11:04(13) 12:50(13) 13:43(13) 14:13(13)
Haanja O-ring,Haanja O-ring,ES M14-16/3 1:52[18] 2:28[16] 3:41[ 9] 3:03[ 8] 1:46[ 9] 0:53[11] 0:30[19]
14.Otto Toomas Kibena 00:14.41 2:11(20) 4:26(17) 7:33(14) 11:16(14) 13:14(14) 14:12(14) 14:41(14)
OK Võru II,Võru/Võru spordikoo M14-16/1 2:11[20] 2:15[14] 3:07[ 6] 3:43[13] 1:58[13] 0:58[16] 0:29[16]
15.August Jakobson 00:16.27 1:08( 7) 3:52(14) 8:16(16) 12:21(15) 15:01(15) 15:58(15) 16:27(15)
OK Põlva Kobras II,OK Põlva Ko M14-16/1 1:08[ 7] 2:44[17] 4:24[16] 4:05[16] 2:40[19] 0:57[14] 0:29[18]
16.Rasmus Saare 00:16.55 1:29(16) 3:56(15) 8:52(17) 12:46(16) 15:19(16) 16:26(16) 16:55(16)
OK Põlva Kobras III,OK Põlva K M14-16/3 1:29[16] 2:27[15] 4:56[17] 3:54[15] 2:33[18] 1:07[18] 0:29[17]
17.Laur-Rogert Sulg 00:19.18 1:29(17) 4:33(18) 10:08(18) 15:13(17) 17:57(18) 18:52(17) 19:18(17)
Otepää Spordiklubi,Otepää, M14-16/4 1:29[17] 3:04[18] 5:35[18] 5:05[18] 2:44[20] 0:55[13] 0:25[10]
18.Bruno Sterns 00:21.16 0:51( 2) 2:40( 5) 6:25( 8) 17:40(19) 19:54(19) 20:51(18) 21:16(18)
Ogre OK/SC II,Ogre OK/SC,LAT M14-16/1 0:51[ 2] 1:49[11] 3:45[11] 11:15[20] 2:14[16] 0:57[14] 0:25[12]
19.Adrians Kugenieks 00:23.44 2:09(19) 5:21(19) 12:04(19) 16:29(18) 17:45(17) 21:04(19) 23:44(19)
Ogre OK/SC IV,Ogre OK/SC,LAT M14-16/4 2:09[19] 3:12[19] 6:43[20] 4:25[17] 1:16[ 2] 3:19[20] 2:40[20]
20.Kaur Koosapoeg 00:25.28 1:23(13) 7:33(20) 13:28(20) 21:20(20) 23:51(20) 25:02(20) 25:28(20)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo M14-16/4 1:23[13] 6:10[20] 5:55[19] 7:52[19] 2:31[17] 1:11[19] 0:25[13]
Käti Kudre Ei start
Peko III,Peko,EST M14-16/3
M50A : 1500m 7KP
1.Martti Parve 00:10.31 1:11( 3) 2:33( 1) 3:11( 1) 4:57( 1) 7:03( 1) 8:33( 1) 10:09( 1) 10:31( 1)
Peko,Peko,EST M50/3 1:11[ 3] 1:22[ 2] 0:38[ 1] 1:46[ 1] 2:06[ 1] 1:30[ 1] 1:36[ 1] 0:22[ 1]
2.Jüri Pärnik 00:13.07 1:20( 4) 2:41( 2) 3:29( 2) 5:58( 2) 8:37( 2) 10:34( 2) 12:42( 2) 13:07( 2)
Peko,Peko,EST M50/4 1:20[ 4] 1:21[ 1] 0:48[ 2] 2:29[ 3] 2:39[ 6] 1:57[ 2] 2:08[ 7] 0:25[ 3]
3.Tiit Tali 00:13.44 0:59( 2) 3:11( 4) 4:00( 3) 6:49( 3) 9:13( 3) 11:14( 3) 13:19( 3) 13:44( 3)
Ilves,Ilves,EST M50/1 0:59[ 2] 2:12[ 6] 0:49[ 3] 2:49[ 6] 2:24[ 3] 2:01[ 4] 2:05[ 5] 0:25[ 4]
4.Toivo Saue 00:14.03 1:26( 5) 3:13( 5) 4:19( 4) 7:02( 4) 9:34( 4) 11:33( 4) 13:36( 4) 14:03( 4)
HOK,HOK,EST M50/4 1:26[ 5] 1:47[ 4] 1:06[ 6] 2:43[ 5] 2:32[ 5] 1:59[ 3] 2:03[ 3] 0:27[ 7]
5.Toomas Mast 00:14.46 1:27( 6) 3:07( 3) 5:31( 9) 7:47( 5) 10:15( 5) 12:24( 5) 14:23( 5) 14:46( 5)
HOK,HOK,EST M50/3 1:27[ 6] 1:40[ 3] 2:24[ 9] 2:16[ 2] 2:28[ 4] 2:09[ 5] 1:59[ 2] 0:23[ 2]
6.Indrek Ümarik 00:15.29 1:33( 7) 4:24( 8) 5:29( 7) 8:07( 6) 10:21( 6) 12:55( 6) 15:02( 6) 15:29( 6)
Ilves,Ilves,EST M50/2 1:33[ 7] 2:51[ 7] 1:05[ 5] 2:38[ 4] 2:14[ 2] 2:34[ 7] 2:07[ 6] 0:27[ 6]
7.Urmas Sulaoja 00:16.32 1:35( 8) 4:27( 9) 5:25( 6) 8:19( 8) 11:11( 7) 14:01( 8) 16:04( 7) 16:32( 7)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M50/4 1:35[ 8] 2:52[ 8] 0:58[ 4] 2:54[ 7] 2:52[ 7] 2:50[ 8] 2:03[ 3] 0:27[ 8]
8.Raul Laas 00:16.36 1:50( 9) 3:44( 6) 5:07( 5) 8:15( 7) 11:24( 8) 13:51( 7) 16:08( 8) 16:36( 8)
JOKA,OK JOKA,EST M50/3 1:50[ 9] 1:54[ 5] 1:23[ 7] 3:08[ 8] 3:09[ 8] 2:27[ 6] 2:17[ 8] 0:28[ 9]
9.Mihkel Nahkur 00:18.12 0:54( 1) 4:02( 7) 5:31( 8) 8:39( 9) 11:56( 9) 14:58( 9) 17:46( 9) 18:12( 9)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M50/1 0:54[ 1] 3:08[10] 1:29[ 8] 3:08[ 8] 3:17[ 9] 3:02[ 9] 2:48[ 9] 0:26[ 5]
10.Paul Poopuu 00:23.46 2:08(10) 5:07(10) 7:55(10) 12:05(10) 16:24(10) 19:55(10) 23:11(10) 23:46(10)
JOKA,OK JOKA,EST M50/2 2:08[10] 2:59[ 9] 2:48[10] 4:10[10] 4:19[10] 3:31[10] 3:16[10] 0:34[10]
M50B : 1600m 7KP
1.Martti Parve 00:11.43 1:04( 1) 2:17( 1) 3:24( 1) 5:40( 1) 7:53( 1) 9:05( 1) 11:20( 1) 11:43( 1)
Peko,Peko,EST M50/1 1:04[ 1] 1:13[ 1] 1:07[ 4] 2:16[ 1] 2:13[ 1] 1:12[ 2] 2:15[ 2] 0:23[ 4]
2.Indrek Ümarik 00:13.28 1:54( 4) 3:36( 3) 4:54( 5) 7:24( 4) 9:50( 5) 11:00( 2) 13:03( 2) 13:28( 2)
Ilves,Ilves,EST M50/4 1:54[ 4] 1:42[ 2] 1:18[ 6] 2:30[ 2] 2:26[ 3] 1:10[ 1] 2:03[ 1] 0:24[ 6]
3.Tiit Tali 00:13.59 1:57( 5) 3:40( 5) 4:52( 4) 7:32( 5) 9:46( 2) 11:04( 3) 13:36( 3) 13:59( 3)
Ilves,Ilves,EST M50/3 1:57[ 5] 1:43[ 3] 1:12[ 5] 2:40[ 3] 2:14[ 2] 1:18[ 3] 2:32[ 3] 0:22[ 1]
4.Jüri Pärnik 00:14.40 1:46( 3) 3:36( 2) 4:35( 2) 7:16( 2) 9:50( 4) 11:20( 4) 14:14( 4) 14:40( 4)
Peko,Peko,EST M50/2 1:46[ 3] 1:50[ 4] 0:59[ 2] 2:41[ 4] 2:34[ 6] 1:30[ 5] 2:54[ 6] 0:26[ 9]
5.Mihkel Nahkur 00:15.49 2:09( 6) 3:59( 6) 5:18( 6) 8:32( 6) 11:01( 6) 12:39( 6) 15:25( 5) 15:49( 5)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M50/3 2:09[ 6] 1:50[ 4] 1:19[ 8] 3:14[ 6] 2:29[ 4] 1:38[ 7] 2:46[ 4] 0:24[ 5]
6.Toomas Mast 00:16.16 1:45( 2) 3:40( 4) 4:38( 3) 7:19( 3) 9:48( 3) 12:26( 5) 15:53( 6) 16:16( 6)
HOK,HOK,EST M50/1 1:45[ 2] 1:55[ 7] 0:58[ 1] 2:41[ 4] 2:29[ 4] 2:38[10] 3:27[ 9] 0:23[ 3]
7.Toivo Saue 00:17.07 2:11( 7) 5:00( 8) 6:06( 7) 9:43( 7) 12:20( 7) 13:52( 7) 16:41( 7) 17:07( 7)
HOK,HOK,EST M50/2 2:11[ 7] 2:49[ 8] 1:06[ 3] 3:37[ 9] 2:37[ 7] 1:32[ 6] 2:49[ 5] 0:25[ 8]
8.Urmas Sulaoja 00:17.48 2:23( 8) 4:17( 7) 6:09( 8) 9:48( 8) 12:41( 8) 14:10( 8) 17:22( 8) 17:48( 8)
Jõhvikas,Jõhvikas,EST M50/2 2:23[ 8] 1:54[ 6] 1:52[10] 3:39[10] 2:53[ 8] 1:29[ 4] 3:12[ 7] 0:25[ 7]
9.Raul Laas 00:20.19 2:33( 9) 6:12( 9) 7:30( 9) 11:00( 9) 14:36( 9) 16:34( 9) 19:56( 9) 20:19( 9)
JOKA,OK JOKA,EST M50/1 2:33[ 9] 3:39[10] 1:18[ 6] 3:30[ 8] 3:36[ 9] 1:58[ 8] 3:22[ 8] 0:23[ 2]
10.Paul Poopuu 00:22.45 3:24(10) 6:22(10) 8:02(10) 11:19(10) 15:25(10) 18:01(10) 22:09(10) 22:45(10)
JOKA,OK JOKA,EST M50/4 3:24[10] 2:58[ 9] 1:40[ 9] 3:17[ 7] 4:06[10] 2:36[ 9] 4:08[10] 0:36[10]
N14-16A : 1200m 5KP
1.Laura Lään 00:08.43 1:04( 4) 3:06( 2) 5:24( 1) 7:00( 1) 8:25( 1) 8:43( 1)
Rakvere OK,Rakv,EST N14-16/3 1:04[ 4] 2:02[ 1] 2:18[ 2] 1:36[11] 1:25[ 1] 0:18[ 1]
2.Madsena Elīza 00:09.05 1:10( 7) 3:45( 9) 5:57( 2) 7:09( 2) 8:44( 2) 9:05( 2)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT N14-16/2 1:10[ 7] 2:35[10] 2:12[ 1] 1:12[ 3] 1:35[ 7] 0:21[ 7]
3.Liis- Marii Kaso 00:09.19 1:13( 8) 3:25( 3) 6:17( 5) 7:34( 4) 9:01( 3) 9:19( 3)
Rakvere OK,Rakv,EST N14-16/4 1:13[ 8] 2:12[ 3] 2:52[ 8] 1:17[ 5] 1:27[ 2] 0:18[ 2]
4.Mareli Vaher 00:09.22 1:15(10) 3:42( 8) 6:03( 3) 7:15( 3) 9:01( 4) 9:22( 4)
Tartu Katoliku SK,Tartu Katoli N14-16/2 1:15[10] 2:27[ 7] 2:21[ 3] 1:12[ 3] 1:46[ 9] 0:21[ 7]
5.Strauta Anete 00:10.02 1:18(11) 3:30( 5) 6:05( 4) 8:08( 5) 9:41( 5) 10:02( 5)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT N14-16/3 1:18[11] 2:12[ 3] 2:35[ 5] 2:03[18] 1:33[ 5] 0:21[ 7]
6.Birgit Rõõm 00:10.34 1:00( 2) 3:05( 1) 7:47(12) 8:45(10) 10:15( 6) 10:34( 6)
Ok Ilves,Ilves,EST N14-16/4 1:00[ 2] 2:05[ 2] 4:42[17] 0:58[ 1] 1:30[ 3] 0:19[ 3]
7.Elize Bremze 00:11.00 1:03( 3) 3:28( 4) 6:30( 6) 8:26( 9) 10:39( 8) 11:00( 7)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/1 1:03[ 3] 2:25[ 6] 3:02[10] 1:56[15] 2:13[15] 0:21[ 7]
8.Geteli Hanni 00:11.06 1:34(16) 4:07(13) 7:14(10) 8:49(11) 10:44( 9) 11:06( 8)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N14-16/2 1:34[16] 2:33[ 9] 3:07[11] 1:35[ 9] 1:55[12] 0:21[12]
9.Brigitte Panker 00:11.08 1:24(15) 4:27(15) 7:45(11) 9:13(12) 10:47(10) 11:08( 9)
Ok Ilves,Ilves,EST N14-16/3 1:24[15] 3:03[15] 3:18[12] 1:28[ 6] 1:34[ 6] 0:20[ 6]
10.Leana Jete Korb 00:11.13 1:20(13) 4:03(11) 6:39( 7) 8:14( 6) 10:23( 7) 11:13(10)
Peko,Peko,EST N14-16/2 1:20[13] 2:43[12] 2:36[ 6] 1:35[ 9] 2:09[13] 0:50[24]
11.Anni Jõe 00:11.32 1:07( 5) 3:30( 5) 7:56(14) 9:40(13) 11:12(11) 11:32(11)
Rakvere OK I,Rakv,EST N14-16/1 1:07[ 5] 2:23[ 5] 4:26[15] 1:44[14] 1:32[ 4] 0:20[ 5]
12.Zozefina Zavjalova 00:12.05 - 4:24(14) 7:51(13) 9:51(14) 11:41(12) 12:05(12)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/4 - - 3:27[13] 2:00[17] 1:50[11] 0:24[17]
13.Anett Kari 00:12.19 1:15( 9) 3:53(10) 8:37(17) 10:17(16) 11:59(13) 12:19(13)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo N14-16/4 1:15[ 9] 2:38[11] 4:44[18] 1:40[13] 1:42[ 8] 0:19[ 4]
14.Liva Eliza Andersone 00:12.39 2:02(22) 5:24(19) 8:19(15) 9:55(15) 12:17(14) 12:39(14)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/2 2:02[22] 3:22[17] 2:55[ 9] 1:36[11] 2:22[16] 0:22[14]
15.Anni Linnus 00:12.54 0:50( 1) 3:34( 7) 9:36(18) 10:45(18) 12:33(15) 12:54(15)
Peko,Peko,EST N14-16/3 0:50[ 1] 2:44[13] 6:02[20] 1:09[ 2] 1:48[10] 0:21[11]
16.Harriet Koppel 00:13.10 1:55(19) 5:05(18) 8:36(16) 10:34(17) 12:44(16) 13:10(16)
Tartu Katoliku SK,Tartu Katoli N14-16/3 1:55[19] 3:10[16] 3:31[14] 1:58[16] 2:10[14] 0:26[19]
17.Aigi Einmaa 00:13.27 2:00(20) 4:29(16) 6:53( 9) 8:22( 7) 13:05(17) 13:27(17)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo N14-16/1 2:00[20] 2:29[ 8] 2:24[ 4] 1:29[ 7] 4:43[23] 0:22[13]
18.Angela Mõttus 00:13.33 1:10( 6) 4:06(12) 6:50( 8) 8:24( 8) 13:09(18) 13:33(18)
Otepää Spordiklubi,Otepää, N14-16/1 1:10[ 6] 2:56[14] 2:44[ 7] 1:34[ 8] 4:45[24] 0:24[15]
19.Reele Raap 00:15.26 1:46(17) 5:30(20) 9:58(19) 12:26(19) 14:59(19) 15:26(19)
Rakvere OK I,Rakv,EST N14-16/2 1:46[17] 3:44[19] 4:28[16] 2:28[19] 2:33[17] 0:27[20]
20.Helina Saega 00:17.00 1:23(14) 5:49(22) 11:21(20) 13:57(20) 16:35(20) 17:00(20)
Otepää Spordiklubi,Otepää, N14-16/4 1:23[14] 4:26[22] 5:32[19] 2:36[21] 2:38[20] 0:24[18]
21.Karoliina Kets 00:17.57 1:19(12) 4:56(17) 11:41(21) 15:00(21) 17:33(21) 17:57(21)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N14-16/1 1:19[12] 3:37[18] 6:45[22] 3:19[24] 2:33[17] 0:24[16]
22.Anete Stabiņa 00:18.17 2:01(21) 5:56(23) 12:31(22) 15:04(22) 17:47(22) 18:17(22)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- N14-16/4 2:01[21] 3:55[21] 6:35[21] 2:33[20] 2:43[21] 0:29[22]
23.Elma Bremze 00:19.56 1:54(18) 5:46(21) 12:52(23) 15:56(23) 19:26(23) 19:56(23)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/1 1:54[18] 3:52[20] 7:06[23] 3:04[23] 3:30[22] 0:30[23]
24.Käti Kudre 00:23.26 2:38(23) 7:36(24) 17:34(24) 20:20(24) 22:57(24) 23:26(24)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- N14-16/3 2:38[23] 4:58[23] 9:58[24] 2:46[22] 2:37[19] 0:29[21]
N14-16B : 1300m 5KP
1.Laura Lään 00:10.14 1:21( 1) 2:59( 1) 5:18( 1) 7:45( 1) 9:57( 1) 10:14( 1)
Rakvere OK,Rakv,EST N14-16/1 1:21[ 1] 1:38[ 3] 2:19[ 2] 2:27[ 8] 2:12[ 5] 0:17[ 1]
2.Madsena Elīza 00:10.32 1:34( 2) 3:20( 2) 5:58( 4) 8:11( 2) 10:12( 2) 10:32( 2)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT N14-16/4 1:34[ 2] 1:46[ 4] 2:38[ 5] 2:13[ 6] 2:01[ 3] 0:20[ 5]
3.Mareli Vaher 00:11.03 1:48( 7) 3:25( 3) 5:56( 3) 8:27( 3) 10:43( 3) 11:03( 3)
Tartu Katoliku SK,Tartu Katoli N14-16/4 1:48[ 7] 1:37[ 2] 2:31[ 3] 2:31[11] 2:16[ 6] 0:20[ 6]
4.Elize Bremze 00:11.25 1:55( 9) 3:41( 8) 6:12( 5) 9:00( 4) 11:04( 4) 11:25( 4)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/3 1:55[ 9] 1:46[ 4] 2:31[ 3] 2:48[14] 2:04[ 4] 0:21[10]
5.Anett Kari 00:11.46 1:50( 8) 3:39( 7) 6:35( 6) 9:05( 5) 11:25( 5) 11:46( 5)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo N14-16/2 1:50[ 8] 1:49[ 6] 2:56[ 6] 2:30[10] 2:20[ 8] 0:20[ 9]
6.Anni Jõe 00:12.01 12:01(23)
Rakvere OK I,Rakv,EST N14-16/3 -
7.Liis- Marii Kaso 00:12.07 1:38( 4) 3:35( 5) 5:48( 2) 9:51( 7) 11:48( 6) 12:07( 6)
Rakvere OK,Rakv,EST N14-16/2 1:38[ 4] 1:57[ 8] 2:13[ 1] 4:03[19] 1:57[ 2] 0:19[ 4]
8.Leana Jete Korb 00:12.15 1:44( 5) 3:34( 4) 7:24( 7) 9:32( 6) 11:56( 7) 12:15( 7)
Peko,Peko,EST N14-16/4 1:44[ 5] 1:50[ 7] 3:50[12] 2:08[ 4] 2:24[ 9] 0:18[ 3]
9.Birgit Rõõm 00:12.55 2:18(11) 3:54( 9) 9:07(14) 10:41(13) 12:37( 8) 12:55( 8)
Ok Ilves,Ilves,EST N14-16/2 2:18[11] 1:36[ 1] 5:13[17] 1:34[ 1] 1:56[ 1] 0:18[ 2]
10.Strauta Anete 00:13.08 1:45( 6) 4:38(11) 8:16(10) 10:20( 9) 12:48( 9) 13:08( 9)
1,OK Arona/Madonas BJSS,LAT N14-16/1 1:45[ 6] 2:53[16] 3:38[10] 2:04[ 2] 2:28[11] 0:20[ 7]
11.Anni Linnus 00:13.13 2:24(13) 4:37(10) 7:50( 8) 10:18( 8) 12:51(10) 13:13(10)
Peko,Peko,EST N14-16/1 2:24[13] 2:13[11] 3:13[ 7] 2:28[ 9] 2:33[12] 0:22[13]
12.Aigi Einmaa 00:13.15 1:35( 3) 3:36( 6) 8:27(12) 10:34(11) 12:53(11) 13:15(11)
Rakvere OK,Rakv/Tapa spordikoo N14-16/3 1:35[ 3] 2:01[10] 4:51[16] 2:07[ 3] 2:19[ 7] 0:22[14]
13.Brigitte Panker 00:13.17 2:58(17) 4:56(14) 8:19(11) 10:31(10) 12:57(12) 13:17(12)
Ok Ilves,Ilves,EST N14-16/1 2:58[17] 1:58[ 9] 3:23[ 9] 2:12[ 5] 2:26[10] 0:20[ 8]
14.Geteli Hanni 00:13.40 2:19(12) 4:43(12) 8:03( 9) 10:35(12) 13:19(13) 13:40(13)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N14-16/4 2:19[12] 2:24[13] 3:20[ 8] 2:32[12] 2:44[13] 0:21[11]
15.Harriet Koppel 00:16.03 2:31(14) 4:50(13) 8:42(13) 11:45(14) 15:37(14) 16:03(14)
Tartu Katoliku SK,Tartu Katoli N14-16/1 2:31[14] 2:19[12] 3:52[14] 3:03[15] 3:52[20] 0:26[18]
16.Angela Mõttus 00:16.06 2:09(10) 5:11(15) 10:32(17) 12:51(15) 15:42(15) 16:06(15)
Otepää Spordiklubi,Otepää, N14-16/3 2:09[10] 3:02[18] 5:21[19] 2:19[ 7] 2:51[14] 0:23[17]
17.Karoliina Kets 00:16.41 2:48(16) 5:43(17) 9:48(15) 13:10(16) 16:18(17) 16:41(16)
OK Põlva Kobras,OK Põlva Kobra N14-16/3 2:48[16] 2:55[17] 4:05[15] 3:22[18] 3:08[17] 0:22[14]
18.Liva Eliza Andersone 00:16.51 2:41(15) 5:24(16) 10:42(18) 13:17(17) 16:15(16) 16:51(17)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/4 2:41[15] 2:43[15] 5:18[18] 2:35[13] 2:58[15] 0:36[21]
19.Anete Stabiņa 00:18.00 3:11(19) 6:27(18) 10:14(16) 13:21(18) 17:17(18) 18:00(18)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- N14-16/2 3:11[19] 3:16[20] 3:47[11] 3:07[16] 3:56[21] 0:43[22]
20.Helina Saega 00:20.46 3:44(21) 6:55(19) 12:43(20) 17:00(20) 20:23(20) 20:46(19)
Otepää Spordiklubi,Otepää, N14-16/2 3:44[21] 3:11[19] 5:48[20] 4:17[20] 3:23[18] 0:23[16]
21.Reele Raap 00:20.49 4:40(22) 7:13(20) 11:03(19) 16:50(19) 20:22(19) 20:49(20)
Rakvere OK I,Rakv,EST N14-16/4 4:40[22] 2:33[14] 3:50[12] 5:47[21] 3:32[19] 0:27[19]
22.Zozefina Zavjalova 00:27.16 3:42(20) 11:04(22) 20:34(21) 23:53(21) 26:54(21) 27:16(21)
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/2 3:42[20] 7:22[22] 9:30[21] 3:19[17] 3:01[16] 0:21[12]
23.Käti Kudre 00:35.06 3:10(18) 7:13(20) 22:21(22) 29:51(22) 34:37(22) 35:06(22)
OK Azimuts-Sm BJSS,OK Azimuts- N14-16/1 3:10[18] 4:03[21] 15:08[22] 7:30[22] 4:46[22] 0:29[20]
Elma Bremze Vale KP
Ogre OK/SC I,Ogre OK/SC,LAT N14-16/3
OK Võru
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com