Karjalaskevõistlus (tavarada)
06.04.2019 Palomõtsa (T.Sild)
1. Manivald Jakobson Põlva spordikoo 00:21.10 00:21.10
2. Henri Kersna Ilves 00:22.14 +1:04
3. Juhan Mahla Peko 00:26.21 +5:11
4. Karel Markus Kähr Põlva Spordikoo 00:29.37 +8:27
5. Aleks Siegert OK Võru/Vastsel 00:31.28 +10:18
6. Eke Ots Võru/Võru spord 00:33.19 +12:09
7. Arthur Adason OK Võru/Vastsel 00:40.08 +18:58
8. Otto Seim OK Võru/Vastsel 00:42.05 +20:55
9. Jakob Veski Põlva Spordikoo 00:42.09 +20:59
10. Johann Talis Utsal Haanja O-ring 00:44.48 +23:38
11. Mattias Kosko OK Võru/Vastsel 00:55.34 +34:24
1. Andres Keernik Tartu Katoliku 00:27.37 00:27.37
2. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo 00:32.13 +4:36
3. Lukas Siegert OK Võru/Vastsel 00:33.29 +5:52
4. Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva sp 00:38.28 +10:51
5. Hugo Rüütli Haanja O-ring 00:40.13 +12:36
6. Erik Kersna Ilves 00:43.01 +15:24
7. Karl-Markus Janno Võru/Võru spord 00:45.00 +17:23
8. Romet Paatsi Kobras/Põlva sp 00:45.14 +17:37
9. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:48.33 +20:56
10. Reigo Keem Peko 00:52.41 +25:04
11. Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo 00:53.18 +25:41
12. Sander Lepp Võru/Võru spord 01:12.10 +44:33
13. Ove-Markus Kasemägi JOKA 01:22.34 +54:57
Audun Palo Võru OK / Võru Puuduv KP
Anti Tohva Põlva Spordikoo Puuduv KP
Rando Jaaksoo Kobras Ei start
Marcus-Sebastian Ilumäe OK Võru/Vastsel Ei start
Jasper Uusmaa OK Võru/Vastsel Ei start
Magnar Mõttus Otepää Ei start
1. August Jakobson Kobras/Põlva sp 00:50.20 00:50.20
2. Chris Marcus Krahv Otepää 00:51.52 +1:32
3. Bert Joosep Panker Ilves 00:53.00 +2:40
4. Markus Juhkam Kobras/Põlva sp 00:54.01 +3:41
5. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord 00:54.23 +4:03
6. Nansen Palo Võru OK / Võru 00:55.06 +4:46
7. Timo Kudre Peko 00:57.53 +7:33
8. Maarius Kotsulim JOKA 01:09.57 +19:37
9. Kaspar Karolin Kobras/Põlva sp 01:11.30 +21:10
10. Jakob Koppel Tartu Katoliku 01:11.59 +21:39
11. Rasmus Saare Kobras/Põlva sp 01:12.19 +21:59
12. Gregor Narusk Võru SPKO 01:13.16 +22:56
13. Laur-Rogert Sulg Otepää 01:21.04 +30:44
14. Jakob Kirs Võru/Võru spord 01:30.42 +40:22
15. Otto Pluum Tartu Katoliku 01:38.31 +48:11
16. Ats-Kristjan Kasemägi JOKA 01:39.07 +48:47
Tarmo Tenno Tartu Katoliku Ei start
Markus Zimmermann Kape Ei start
Kevin Kasak Võru/Võru spord Ei start
Henri Perillus JOKA Ei start
1. Mihkel Mahla Peko 00:58.38 00:58.38
2. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:02.33 +3:55
3. Olev Piirisild Võru Suusaklubi 01:06.22 +7:44
4. Artur Soo JOKA 01:17.59 +19:21
5. Karmo Tisler Võru/Võru spord 01:19.06 +20:28
6. Jakob Veske Tartu Katoliku 01:23.09 +24:31
7. Mattias Maidla Kobras/Põlva sp 01:29.35 +30:57
8. Hendrik Laanemaa Tartu Katoliku 01:29.41 +31:03
9. Kevin Markus Korrol Mercury 01:33.00 +34:22
10. Kaspar Mill Võru/Võru spord 01:46.27 +47:49
11. Oliver Kimask Võru/Võru spord 01:52.29 +53:51
Uku Viispert Tartu Katoliku Ei start
1. Hando Allmann Võru/Võru spord 01:20.55 01:20.55
2. Sander Pritsik Rakv 01:24.45 +3:50
3. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva sp 01:43.42 +22:47
4. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 01:53.43 +32:48
Vjatšeslav Safonov SRD Puuduv KP
Janar Saks Võru/Võru spord Puuduv KP
1. Ats Sõnajalg Harju OK 01:13.53 01:13.53
2. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 01:13.57 +0:04
3. Reimo Liiv Tammed 01:14.03 +0:10
4. Hannes Poolamets Tammed 01:14.08 +0:15
5. Alar Kume Võru 01:22.05 +8:12
6. Siim Klais Tartu 01:23.12 +9:19
7. Uku-Laur Tali Harju OK 01:23.23 +9:30
8. Kiur Erik Eensaar Ilves 01:28.37 +14:44
9. Andres Saetalu Tammed 01:32.08 +18:15
10. Kristjan Karabelnik - 01:33.11 +19:18
Kristjan-Martin Kirjanen Võru Ei start
Oliver Kütt Ilves Ei start
Tõnis Laugesaar Rakv Ei start
Reigo Teervalt Peko Ei start
Jaagup Truusalu Võru Ei start
Kristo Heinmann klubitu Ei start
Andreas Kraas Tammed Ei start
1. Valerii Prosolkov OK Azimuts 01:18.35 01:18.35
2. Raido Kiss Võru/Võru spord 01:21.08 +2:33
3. Kristjan-Martin Kirjanen Võru 01:33.19 +14:44
4. Heiki Tomann Ilves 01:33.31 +14:56
5. Rauno Pahapill JOKA 01:38.52 +20:17
6. Oleg Koshik SRD 01:56.21 +37:46
7. Martin Pettai 02:33.50 +75:15
Viljar Vainola Mercury Katk
Alar Assor Kobras Puuduv KP
1. Tiit Tähnas JOKA 01:22.50 01:22.50
2. Dag Ainsoo LUS 01:24.06 +1:16
3. Kaarel Kallas JOKA 01:24.47 +1:57
4. Janek Kähr Kobras 01:25.27 +2:37
5. Taivo Tali Harju OK 01:46.45 +23:55
6. Alar Alajaan 02:00.40 +37:50
Rain Jaaksoo Kobras Ei start
1. Mati Tiit Ilves 01:18.48 01:18.48
2. Kaupo Järve LSF PT 01:19.51 +1:03
3. Danilo Piht Mercury 01:22.22 +3:34
4. Mati Korrol Mercury 01:22.24 +3:36
5. Tõnis Piirisild 01:28.05 +9:17
6. Erko Jakobson Kobras 01:32.25 +13:37
7. Vallo Vaher JOKA 01:38.31 +19:43
8. Koit Kolsar Kobras 01:38.37 +19:49
9. Priit Narusk Võru 01:40.55 +22:07
10. Lauri Allmann Võru 01:59.32 +40:44
11. Lauri Tarlap LSF PT 02:03.48 +45:00
Ain Fjodorov Peko Ei start
Ando Viispert Ants Piibu brid Ei start
1. Dmitri Shved SRD 01:10.47 01:10.47
2. Väino Ellamik Suusahullud 01:15.01 +4:14
3. Vladislav Pahhomenkov SRD 01:16.28 +5:41
4. Kristjan Leiger Kape 01:24.39 +13:52
5. Aleksander Hlebnikov SRD 02:09.56 +59:09
1. Andrei Nikitin SRD 00:51.41 00:51.41
2. Mart Koppel 00:59.33 +7:52
3. Priit Pääslane Ilves 01:01.47 +10:06
4. Paavo Rõigas Peko 01:03.52 +12:11
5. Meelis Zimmermann Kape 01:08.09 +16:28
6. Rein Zaitsev Peko 01:15.54 +24:13
7. Igors Bogdanovs SRD 01:20.08 +28:27
8. Aare Huik Võru 01:20.15 +28:34
9. Raivo Panker Mercury 01:22.42 +31:01
10. Madis Haug Võru 01:32.56 +41:15
11. Sergei Shved SRD 01:37.22 +45:41
1. Tiit Tali Ilves 01:02.43 01:02.43
2. Antti Roose Kobras 01:06.33 +3:50
3. Eriks Udris Meridians 01:10.25 +7:42
4. Aleksander Pritsik Rakv 01:13.04 +10:21
5. Jaak Rohtsalu Rakv 01:22.43 +20:00
6. Tõnu Ilves Kape 01:24.39 +21:56
7. Andrus Rämmann Koop 01:37.47 +35:04
8. Lauri Leppik TAOK 01:37.52 +35:09
9. Indrek Jentson Kape 01:46.44 +44:01
10. Priit Truusalu Kape 01:47.13 +44:30
Mart Külvik Obinitsa Ei start
1. Kaljo Julge Kape 00:58.33 00:58.33
2. Jaanus Reha Koop 01:05.46 +7:13
3. Raul Laas JOKA 01:06.14 +7:41
4. Jüri Merirand Otepää 01:27.18 +28:45
5. Udo Lüüs Ilves 01:31.59 +33:26
1. Jüri Rokko Jõhvikas 01:07.14 01:07.14
2. Arvo Kivikas Ilves 01:08.10 +0:56
3. Heini Tammik Kape 01:12.42 +5:28
4. Anti Parik Otepää SK 01:14.35 +7:21
5. Koit Paasma Lehola 01:15.12 +7:58
6. Lembit Nöps Ilves 01:17.03 +9:49
7. Kalle Nelk Tammed 01:22.44 +15:30
1. Ülo Vainura Tammed 00:47.59 00:47.59
2. Peep Koppel Koop 00:56.38 +8:39
3. Agu Koppa Jõhvikas 01:19.48 +31:49
1. Mihhail Taivere Kape 00:56.39 00:56.39
2. Juhan Bachmann Johvikas 00:59.49 +3:10
3. Endel Remmet Kape 00:59.57 +3:18
4. Enn Aedna West 01:00.45 +4:06
5. Elmo Pärna Lehola 01:10.57 +14:18
6. Nikolai Kuha Kape 01:11.06 +14:27
7. Ants Tamm TON 01:16.45 +20:06
8. Mati Poom TON 01:17.35 +20:56
Lembit Vassil Ilves Ei start
1. Henrik Erm - 00:32.58 00:32.58
2. Joonatan Truusalu Võru 00:39.00 +6:02
3. Sebastian Veesaar Võru/Võru spord 00:40.42 +7:44
4. Joosep Tali Harju OK 00:40.55 +7:57
5. August Truusalu Võru 00:43.43 +10:45
6. Kerret Matto Kobras/Põlva sp 00:45.02 +12:04
1. Luisa Nõmmik Kobras/Põlva sp 00:22.32 00:22.32
2. Kaisa Kallas JOKA 00:28.40 +6:08
3. Jette-Ly Assor Kobras 00:28.44 +6:12
4. Kirke Keem Peko 00:29.28 +6:56
5. Kristelle Torn OK Võru/Vastsel 00:29.52 +7:20
6. Ramona Seim OK Võru/Vastsel 00:30.05 +7:33
7. Käti Kudre Peko 00:33.13 +10:41
8. Merilin Laanjõe Põlva spordikoo 00:36.36 +14:04
9. Eliise Rüga OK Võru/Vastsel 00:36.45 +14:13
10. Helena Hakk Põlva Spordikoo 00:37.46 +15:14
11. Gerda Karoliina Kuus OK Võru/Vastsel 00:39.37 +17:05
12. Liisa Kunnus OK Võru/Vastsel 00:43.30 +20:58
13. Karmen Kund OK Võru/Vastsel 00:43.53 +21:21
Merit Vaher Tartu Katoliku Ei start
1. Hele Jakobson Põlva spordikoo 00:33.57 00:33.57
2. Triin Neeno Kobras/Põlva sp 00:35.48 +1:51
3. Katariina Leiger Tartu Katoliku 00:36.32 +2:35
4. Mirtel Vaher Tartu Katoliku 00:38.33 +4:36
5. Johanna Oras Kobras/Põlva sp 00:39.49 +5:52
6. Eliisabet Leiger Tartu Katoliku 00:41.02 +7:05
7. Lenne Savi - 00:41.33 +7:36
Lorna-Liis Rikken Tartu Katoliku Katk
Jasmiin Kraas LSF PT Ei start
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku 00:42.26 00:42.26
2. Mareli Vaher Tartu Katoliku 00:57.45 +15:19
3. Karoliina Kets Kobras/Põlva sp 01:08.50 +26:24
4. Maarja Oras Kobras/Põlva sp 01:12.43 +30:17
5. Angela Mõttus Otepää 01:16.22 +33:56
6. Melani Väits Võru 01:22.14 +39:48
7. Viktoria Misnik Võru/Võru spord 01:24.59 +42:33
8. Marta Joonas Võru/Võru spord 01:26.15 +43:49
9. Age-Anett Laanejõe Võru 01:32.12 +49:46
1. Brigitte Panker Ilves 00:46.49 00:46.49
2. Liis-Marii Kaso Rakv 00:56.50 +10:01
3. Geteli Hanni Kobras/Põlva sp 01:01.51 +15:02
4. Evely Ostrov Kobras/Põlva sp 01:30.01 +43:12
5. Emma Joonas Võru/Võru spord 01:33.46 +46:57
Ei start
1. Lorely Kõrvel Kobras 01:10.37 01:10.37
2. Johanna Laanoja Kobras 01:12.46 +2:09
3. Anastasija Pahhomenkova SRD 01:13.49 +3:12
4. Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 01:16.09 +5:32
5. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 01:22.30 +11:53
6. Anete Saar Kobras 01:24.46 +14:09
7. Kairiin Märtson Kobras/Põlva sp 01:43.59 +33:22
1. Margret Zimmermann Kape 01:23.35 01:23.35
2. Kristel Kõivo Peko 01:29.00 +5:25
3. Triin Jäädmaa Võru 01:29.01 +5:26
Eva-Maria Truusalu Võru Ei start
1. Merilin Vahtra Harju OK 01:14.39 01:14.39
2. Pille Arro Tammed 01:17.15 +2:36
3. Tais Vakrõõm SRD 01:23.49 +9:10
4. Ele Sisas TAOK 01:26.41 +12:02
5. Maigi Mäela Kobras 01:27.28 +12:49
1. Merike Vanjuk Kape 01:00.35 01:00.35
2. Maret Vaher Kobras 01:10.09 +9:34
3. Pille Vinne Kobras 01:35.47 +35:12
Kadri Limberg LSF PT Ei start
1. Külli Leiger Kape 01:15.25 01:15.25
2. Marje Venelaine Tammed 01:18.30 +3:05
3. Ingrid Piht Mercury 01:21.07 +5:42
4. Heli Haug Võru 01:43.01 +27:36
Helina Kolsar Kobras Puuduv KP
Reeda Tuula-Fjodorov Peko Ei start
Kristi Vassil Ilves Ei start
Teele Eensaar Ilves Ei start
1. Jana Kink Kape 00:54.27 00:54.27
2. Signe Raidmets OK TON 00:59.42 +5:15
3. Piret Kaasik Ilves 01:19.16 +24:49
4. Ella Shved SRD 01:26.41 +32:14
Minija Pääslane Ilves Ei start
1. Airi Alnek Võru 01:00.28 01:00.28
2. Lea Leppik TAOK 01:04.15 +3:47
3. Merike Paapson TON 01:04.42 +4:14
4. Anneli Rämmann Koop 01:07.54 +7:26
5. Maie Tali Tartu Ülikool 01:08.06 +7:38
1. Saima Värton Kobras 00:59.32 00:59.32
2. Marika Kirsspuu TAOK 01:02.10 +2:38
3. Tiina Oras Ilves 01:07.36 +8:04
4. Ellen Lembra Kape 01:21.28 +21:56
5. Pille Illak Otepää 01:31.22 +31:50
6. Ülle Raudsepp Jõhvikas 01:36.13 +36:41
Esta Tamm Ei start
1. Siiri Poopuu JOKA 00:56.53 00:56.53
2. ÜLLE PÕLDOJA Ilves 01:07.35 +10:42
3. Tiina Rillo Otepää 01:09.39 +12:46
1. Anne Arold Ilves 00:51.25 00:51.25
2. Tiiu Kaasik Ilves 00:59.02 +7:37
3. Vaike Tomann Ilves 01:00.26 +9:01
4. Niina Karnit SRD 01:05.42 +14:17
5. Aili Laanjõe Kobras 01:08.13 +16:48
6. Liivi Parik Otepää SK 01:09.34 +18:09
7. Leili Prans Ilves 01:15.16 +23:51
8. Riina Kivikas Ilves 01:28.32 +37:07
Epp Kroon Ilves Ei start
Kaie Kivila Ilves Ei start
1. Ilona Vanaveski Ilves 01:22.26 01:22.26
2. Maie Abram Ilves 01:25.58 +3:32
Maimu Tornberg Koop Ei start
1. Miina-Liisa Juhkam Kobras 00:32.19 00:32.19
2. Annaliisa Aren JOKA 00:51.56 +19:37
3. Hanna-Brit Piht Mercury 01:06.55 +34:36
4. Liina Venelaine - 01:17.36 +45:17
Jete Kraas Ei start
Susanna Oras Põlva Spordikoo Ei start
OK Võru