Baltic Masters Open Championships / Balti veteranide lahtised meistrivõistlused / Baltic Open
25.05.2019 Rõuge (M. Puusepp)
1. Aleksas Murėnas Medeina OK / SM LTU 00:14.44 00:14.44
2. Aleks Siegert OKVõru/Vastseli EST 00:15.14 +0:30
3. Juhan Mahla Peko EST 00:15.46 +1:02
4. Lukas Lillelaid Tammed EST 00:24.48 +10:04
5. Arthur Adason OK Võru/Vastsel EST 00:30.35 +15:51
Erik Marten Zernant - EST Ei start
Otto Seim Vastseliina SK EST Ei start
1. Niklāvs Dravants Meridiāns LAT 00:14.50 00:14.50
2. Audun Palo Võru/Võru spord EST 00:14.59 +0:09
3. Lukas Siegert OKVõru/Vastseli EST 00:16.39 +1:49
4. Uku Joonas Võru/Võru spord EST 00:16.45 +1:55
5. Märt Viidu Haanja O-ring EST 00:17.46 +2:56
6. Atis Dubrovskis Siguldas Takas LAT 00:18.58 +4:08
7. Marcus-Sebastian Ilumäe Ok Võru/Vastsel EST 00:20.35 +5:45
8. Pärtel Külvik Katoliku EST 00:20.51 +6:01
9. Karl-Markus Janno Võru/Võru spord EST 00:22.19 +7:29
10. Sander Lepp Võru/Võru spord EST 00:23.09 +8:19
11. Hugo Rüütli Haanja O-ring EST 00:23.35 +8:45
12. Raman Sitsko Team Belarus BLR 00:31.55 +17:05
Igor Mihalkin Eridan BLR Puuduv KP
Karl-Mattias Juhkam Kobras EST Ei start
1. Markus Kaljur Harju EST 00:27.05 00:27.05
2. Emils Sulcs Ogre OK/SC LAT 00:28.48 +1:43
3. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord EST 00:29.27 +2:22
4. Lukass Silins Ogre OK/SC LAT 00:35.01 +7:56
5. Francis Vimba Auseklis IK LAT 00:43.54 +16:49
6. Laur-Rogert Sulg Otepää EST 00:52.04 +24:59
Kaspar Kimask Võru/Võru spord EST Puuduv KP
Markus Juhkam - EST Ei start
1. Artur Soo JOKA EST 00:54.46 00:54.46
2. Oliver Kimask Võru/Võru spord EST 01:19.08 +24:22
Kaspar Mill Võru/Võru spord EST Ei start
1. Vjatšeslav Safonov SRD EST 01:16.32 01:16.32
2. Olev Piirisild Võru Suusaklubi EST 01:30.45 +14:13
3. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord EST 01:33.57 +17:25
1. Raido Kiss Võru/Võru spord EST 01:33.06 01:33.06
1. Nauris Neimanis Ogre OK/SC LAT 01:49.05 01:49.05
2. Aliaksei Hoishyk Team Belarus BLR 02:08.06 +19:01
3. Vyacheslav Ivantsov Team Belarus BLR 02:12.40 +23:35
4. Georg Rute EST 02:44.27 +55:22
Artsem Halchenia Team Belarus BLR Puuduv KP
1. Mihhail Malõšev S-Petersburg RUS 01:25.42 01:25.42
2. Aurimas Murenas Medeina OK LTU 01:27.54 +2:12
3. Māris Stabiņš Grundzāle LAT 01:50.43 +25:01
Janek Kähr Kobras EST Puuduv KP
1. Algirdas Kaupinis OK Dainava LTU 01:08.21 01:08.21
2. Paulius Markovas OK Perkunas LTU 01:12.32 +4:11
3. Audrius Smilgius LTU 01:18.41 +10:20
4. Martins Vimba Ziemeļkurzeme O LAT 01:20.22 +12:01
5. Ingus Grasis Auseklis LAT 01:23.52 +15:31
6. Andrei Rabtsau Team Belarus BLR 01:30.59 +22:38
7. Mati Mägi HOK EST 01:36.18 +27:57
8. Sulev Luik Kapa OK LAT 01:37.20 +28:59
9. Pavel Kholad Team Belarus BLR 01:41.10 +32:49
10. Heno Ivanov EST 01:42.08 +33:47
11. Antanas Radzius OK Levuo LTU 01:44.33 +36:12
12. Lauri Tarlap LSF PT EST 02:21.42 +73:21
Koit Kolsar Kobras EST Puuduv KP
Maris Zeiluks Azimuts LAT Ei start
Mindaugas Kvedaravicius OK Levuo LTU Ei start
Andrus Viilma - EST Ei start
1. Uldis Brucis Saldus OK LAT 01:03.10 01:03.10
2. Rolandas Bačkys SK IGTISA LTU 01:06.58 +3:48
3. Alar Abram Tammed EST 01:09.09 +5:59
4. Martins Godins Azimuts LAT 01:10.32 +7:22
5. Otārs Putrālis OK Azimuts LAT 01:10.38 +7:28
6. Kaupo Järve LSF PT EST 01:16.35 +13:25
7. Randy Korb Peko EST 01:18.56 +15:46
8. Aleksandr Alekseyonok Eridan BLR 01:20.46 +17:36
9. Dmitri Shved SRD EST 01:21.28 +18:18
10. Ilmar Udam JOKA EST 01:22.45 +19:35
11. Dmitrii Sychev bryansk RUS 01:23.02 +19:52
12. Tarmo Klaar Mercury EST 01:29.05 +25:55
13. Vladislav Pahhomenkov SRD EST 01:29.47 +26:37
14. Dagnis Dubrovskis Siguldas Takas LAT 01:36.23 +33:13
15. Rünno Sulg LSF PT EST 01:56.50 +53:40
16. Dzmitry Krauchanka Team Belarus BLR 02:11.33 +68:23
17. Tõnu Jäädmaa Võru EST 02:21.23 +78:13
18. Vasili Kamisarenka Team Belarus BLR 02:22.20 +79:10
1. Svajunas Ambrazas S-Sportas LTU 00:47.59 00:47.59
2. Oskars Zernis Saldus OK LAT 00:51.07 +3:08
3. Guntars Mankus Saldus OK LAT 00:53.12 +5:13
4. Andrei Nikitin SRD EST 00:55.33 +7:34
5. Guntis Arnicans A2 / Kape LAT 00:55.49 +7:50
6. Kaido Nurja Nõmme EST 00:59.16 +11:17
7. Mart Koppel Tartu EST 00:59.39 +11:40
8. Inno Ling Lehola EST 01:13.02 +25:03
9. Allar Padari HOK EST 01:17.08 +29:09
10. Taivo Tali Harju EST 01:19.59 +32:00
11. Igors Bogdanovs SRD LAT 01:23.55 +35:56
12. Andres Viira Viimsi EST 01:27.28 +39:29
13. Raivo Panker Mercury EST 01:49.11 +61:12
Janis Spektors Auseklis IK LAT Ei start
Valentas Totoris OK Perkunas LTU Ei start
Toomas Telgma Voller EST Ei start
1. Tiit Tali Ilves EST 00:54.21 00:54.21
2. Maido Kaljur Harju EST 00:56.34 +2:13
3. Valery Denisov Team Belarus BLR 00:56.53 +2:32
4. Alexey Zuev Navicom_Garmin RUS 00:57.29 +3:08
5. Antti Roose Kobras EST 01:03.09 +8:48
6. Eriks Udris Meridiāns LAT 01:04.16 +9:55
7. Darius Peciura OK Perkunas LTU 01:04.47 +10:26
8. Eduard Pukkonen Harju EST 01:06.34 +12:13
9. Lauri Leppik TAOK EST 01:07.35 +13:14
10. Mati Preitof Harju EST 01:08.31 +14:10
11. Mart Külvik EST 01:16.19 +21:58
12. Urmas Sulaoja Jõhvikas EST 01:29.18 +34:57
13. Aleksander Pritsik Rakv EST 01:38.17 +43:56
Urmas Laev Mercury EST Puuduv KP
Algimantas Rudis Saule OK LTU Ei start
1. Julius Ptasekas Devyni-Labirint LTU 00:51.57 00:51.57
2. Girts Mamis Mona OK LAT 00:54.20 +2:23
3. Marius Ptasekas Devyni-Labirint LTU 00:54.55 +2:58
4. Varis Peisenieks Kāpa OK LAT 00:57.25 +5:28
5. Ivanas Ziaziulia OK Saule LTU 00:57.49 +5:52
6. Eugenijus Miksys Azuolas LTU 00:58.32 +6:35
7. Raul Laas JOKA EST 01:00.46 +8:49
8. Jaanus Reha Koop EST 01:04.36 +12:39
9. Aigar Pindmaa Võru EST 01:15.59 +24:02
10. Rein Rooni Orvand EST 01:16.35 +24:38
11. Aimur Raudsepp JOKA EST 01:37.31 +45:34
12. Udo Lüüs Ilves EST 01:39.20 +47:23
13. Kalmer Keevend JOKA EST 01:46.59 +55:02
Jurgis Karnavicius Saule OK LTU Ei start
Jüri Merirand Otepää EST Ei start
1. Henrikas Ulevicius Devyni-Labirint LTU 00:49.22 00:49.22
2. Arvo Kivikas Ilves EST 00:51.42 +2:20
3. Heini Tammik Kape EST 00:58.37 +9:15
4. Ilmārs Limbēns Sigulda LAT 00:59.06 +9:44
5. Jüri Rokko Jõhvikas EST 00:59.23 +10:01
6. Koit Paasma Lehola EST 00:59.32 +10:10
7. Anatoli Labanouski Team Belarus BLR 01:00.03 +10:41
8. Kalle Nelk Tammed EST 01:00.24 +11:02
9. Riho Männi Lehola EST 01:01.08 +11:46
10. Aldis Lapiņš OK Azimuts LAT 01:01.38 +12:16
11. Anti Parik Otepää EST 01:02.22 +13:00
12. Algimantas Paspirgėlis OK Dainava LTU 01:04.54 +15:32
13. Lembit Nöps Ilves EST 01:08.16 +18:54
14. Piotr Mironau Team Belarus BLR 01:09.13 +19:51
Anatoli Labanouski BSU-1 BLR Ei start
1. Peep Koppel Koop EST 00:55.01 00:55.01
2. Volli Kukk OK Kāpa LAT 01:08.14 +13:13
3. Mihkel Mälter Harju EST 01:08.49 +13:48
4. Rafael Gordon Võru EST 01:18.34 +23:33
5. Agu Koppa Jõhvikas EST 01:44.15 +49:14
1. Tõnu Raid Tammed EST 01:12.58 01:12.58
2. Mati Poom TON EST 01:13.57 +0:59
3. Ants Tamm TON EST 01:18.36 +5:38
4. Rudolf Mürk Võru EST 01:19.54 +6:56
5. Endel Remmet Kape EST 01:21.45 +8:47
6. Juris Zvirgzds seniors LAT 01:35.09 +22:11
7. Juhan Bachmann Jõhvikas EST 01:37.23 +24:25
8. Elmo Pärna Lehola EST 01:40.34 +27:36
9. Mihhail Taivere Kape EST 01:45.29 +32:31
10. Valery Kirakou Team Belarus BLR 02:26.08 +73:10
Uladzimir Kandratsyeu Team Belarus BLR Puuduv KP
1. Liis-Marie Kaljur Harju EST 00:17.08 00:17.08
2. Aliaksandra Valasevich Team Belarus BLR 00:22.58 +5:50
3. Anna Godina Azimuts LAT 00:36.44 +19:36
4. Kristelle Torn OK Võru/Vastsel EST 00:43.24 +26:16
Maya Neviarouskaya Team Belarus BLR Puuduv KP
Emīlija Dravante Cēsu jaunā skol LAT Puuduv KP
Ramona Seim Vastseliina SK EST Ei start
1. Liise Lillelaid Tammed EST 00:14.53 00:14.53
2. Kitija Abula Grundzāle LAT 00:16.15 +1:22
3. Laura Liis Kaljur Harju EST 00:18.00 +3:07
4. Anete Stabiņa Grundzāle LAT 00:18.12 +3:19
5. Krete Siimsaare - EST 00:54.12 +39:19
Mariann Zernant Ilves EST Ei start
1. Angela Mõttus Otepää EST 00:31.09 00:31.09
2. Melani Väits Võru EST 00:46.35 +15:26
3. Viktoria Misnik Võru/Võru spord EST 00:50.20 +19:11
4. Marta Joonas Võru/Võru spord EST 00:51.46 +20:37
5. Polina Alekseyonok Eridan BLR 01:10.32 +39:23
1. Tina Spektore Auseklis IK LAT 00:59.30 00:59.30
Taiga Lazdāne IK Auseklis LAT Puuduv KP
1. Beāta Briška IK Auseklis LAT 01:24.12 01:24.12
2. Tais Vakrõõm SRD EST 01:42.12 +18:00
3. Tiina- Maria Tali Harju EST 01:46.23 +22:11
4. Merilin Vahtra Harju OK EST 01:48.19 +24:07
1. Merike Vanjuk Kape EST 00:52.02 00:52.02
2. Reda Velde Azuolas LTU 00:58.01 +5:59
3. Kersti Jääger - EST 01:18.22 +26:20
4. Agnė Murėnienė Medeina OK LTU 01:47.21 +55:19
Ele Sisas TAOK EST Puuduv KP
1. Agnė Paspirgėlytė OK Dainava LTU 01:01.11 01:01.11
2. Marje Venelaine Tammed EST 01:12.58 +11:47
3. Ieva Godina Azimuts LAT 01:16.47 +15:36
4. Maret Vaher Kobras EST 01:17.28 +16:17
5. Katsiaryna Krauchanka Team Belarus BLR 01:49.33 +48:22
6. Helina Kolsar Kobras EST 02:01.03 +59:52
Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme O LAT Puuduv KP
Rasa Kumpyte OK Levuo LTU Ei start
Agne Grigaliunaite OK Levuo LTU Ei start
1. Hanna Mironava Team Belarus BLR 00:53.24 00:53.24
2. Aine Ambraziene S-Sportas LTU 00:58.05 +4:41
3. Jana Kink Kape EST 00:59.30 +6:06
4. Maari Idnurm TON EST 01:01.17 +7:53
5. Heidi Prits Mercury EST 01:14.31 +21:07
6. Ineta Bārdiņa Smiltene LAT 01:16.40 +23:16
7. Piret Kaasik Ilves EST 01:17.31 +24:07
Siiri Vallner EST Ei start
1. Epp Voitka Võru EST 00:45.53 00:45.53
2. Airi Alnek Võru EST 00:45.54 +0:01
3. Marika Jäädmaa Võru EST 00:47.17 +1:24
4. Kersti Ehala JOKA EST 00:50.18 +4:25
5. Merike Paapson TON EST 00:51.50 +5:57
6. Lea Leppik TAOK EST 00:52.09 +6:16
7. Inger Jalakas Harju EST 00:54.58 +9:05
8. Pilvi-Heli Vettik JOKA EST 00:55.27 +9:34
9. Ellen Lembra Kape EST 01:01.32 +15:39
10. Helve Kansi Lehola EST 01:16.40 +30:47
11. Maret Viira Viimsi EST 01:17.11 +31:18
12. Jaana Shved SRD EST 01:20.51 +34:58
1. Marje Viirmann Harju EST 00:38.38 00:38.38
2. Velga Zaļaiskalna Mona OK LAT 00:53.18 +14:40
3. Volha Harbachyk Team Belarus BLR 01:00.12 +21:34
4. Natalia Denisova Team Belarus BLR 01:01.27 +22:49
5. Riina Laev Mercury EST 01:02.29 +23:51
6. Svetlana Zueva Navicom_Garmin RUS 01:04.44 +26:06
7. Ülle Raudsepp Jõhvikas EST 01:07.33 +28:55
8. Tiina Oras Ilves EST 01:10.12 +31:34
9. Pille Illak Otepää EST 01:24.43 +46:05
1. Siiri Poopuu JOKA EST 00:35.50 00:35.50
2. Marika Kirsspuu TAOK EST 00:41.49 +5:59
3. Saima Värton Kobras EST 00:42.51 +7:01
4. Ülle Kadak Lehola EST 00:43.41 +7:51
5. Viktoria Fershalova Saint-Petersbur RUS 00:46.04 +10:14
6. Tiina Talisoo Harju EST 00:46.48 +10:58
7. Vitalija Ptasekiene Devyni-Labirint LTU 00:46.58 +11:08
8. Gea Rennel Harju EST 00:48.47 +12:57
9. Larisa Avramenko KSO STANDART BLR 00:58.29 +22:39
10. Lea Tusis JOKA EST 01:10.12 +34:22
Tiina Rillo Otepää EST Ei start
1. Ruta Kukka OK Kāpa LAT 00:35.36 00:35.36
2. Gunta Lebedoka LAT 00:36.17 +0:41
3. Jurate Uleviciene Devyni-Labirint LTU 00:43.04 +7:28
4. Anne Arold Ilves EST 00:44.12 +8:36
5. Tatiana Shevchenko S-Petersburg RUS 00:48.03 +12:27
6. Liivi Parik Otepää EST 00:51.15 +15:39
7. Laimute Keiniene Devyni-Labirint LTU 00:51.23 +15:47
8. Rudīte Šterna Sigulda LAT 00:54.12 +18:36
9. Tatiana Rogovskaia Team Belarus BLR 00:56.18 +20:42
1. Tiiu Kaasik Ilves EST 00:42.51 00:42.51
2. Anne Jundas Jõhvikas EST 00:54.02 +11:11
3. Liis Lille Harju EST 00:55.23 +12:32
4. Lidia Makarevich Team Belarus BLR 01:15.37 +32:46
5. Kaie Kivila Ilves EST 01:21.03 +38:12
Tatsiana Kandratsyeva Team Belarus BLR Puuduv KP
1. Ilse Uus TON EST 00:33.01 00:33.01
2. Ilze Bruce Saldus OK LAT 00:36.03 +3:02
3. Ilona Vanaveski Ilves EST 00:38.03 +5:02
4. Maire Raid Tammed EST 00:47.09 +14:08
5. Maie Abram Ilves EST 00:55.57 +22:56
6. Julija Zvirgzde seniors LAT 00:58.02 +25:01
7. Maimu Tornberg Koop EST 01:02.00 +28:59
8. Anda Plukše Mona OK LAT 01:10.06 +37:05
OK Võru