Võru spordikeskuse kolmapäevak 11.08.2021

11.08.2021
Korraldaja : Anita ja Sarmite
Rajameister : Anita
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
RADA1 Rada (1): 20 KP 2300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19535 Helina Kolsar             Kobras     00:19:33
 2.  3780 Britta Panker             Ilves      00:19:45 +00:12
 3.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    00:21:40 +02:07
 4. 25370 Karme Hain                Naiskoduka 00:21:41 +02:08
 5. 21336 Kaja Ligi                 Peko       00:24:40 +05:07
 6. 20400 Viola Nikitina            SRD        00:27:40 +08:07
 7. 34717 Aimar Parve               Rauameiste 00:31:22 +11:49
 8. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 00:36:48 +17:15
 9. 35604 Kristofer Mõttus          Võru       00:37:15 +17:42
M18 Rada (1): 20 KP 2300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11769 Bert Joosep Panker        Ilves      00:14:27
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:17:02 +02:35
 3.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:17:05 +02:38
 4. 27357 Kaspar Mill               Võru       00:18:09 +03:42
 5. 16899 Marta Joonas              Võru       00:18:10 +03:43
 6. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       00:18:11 +03:44
 7. 35605 Jako Laidver              Kuperjanov 00:25:06 +10:39
M21 Rada (1): 20 KP 2300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras     00:16:20
 2.   505 Andrei Nikitin            SRD        00:16:46 +00:26
 3. 25574 Taavi Raudsik             Võru       00:17:03 +00:43
 4.  6177 Joel Rillo                Tallinn    00:22:09 +05:49
 5.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:37:15 +20:55
M35 Rada (1): 20 KP 2300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:16:19
 2.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:17:37 +01:18
 3. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:18:31 +02:12
 4. 18049 Madis Haug                Võru       00:19:26 +03:07
 5.  4135 Fred Needo                Võru       00:19:29 +03:10
 6. 15711 Kristo Hütt               Võru       00:20:11 +03:52
 7. 10193 Ahti Lepp                 KL Võrumaa 00:20:38 +04:19
 8.  2685 Raivo Panker              Mercury    00:22:15 +05:56
 9.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:24:06 +07:47
10. 10558 Joosep Loost              TÜ         00:32:52 +16:33
RADA2 Rada (2): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 00:23:43
M16 Rada (2): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:15:39
 2. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       00:16:03 +00:24
 3. 28756 Karel Kets                Kobras     00:18:10 +02:31
 4. 30877 Markel Hanimägi           Võru       00:38:39 +23:00
M45 Rada (2): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28297 Erkki Lepik               Krootuse   00:14:37
 2.  2220 Indrek Kuusk              Võru       00:17:26 +02:49
 3. 30587 Toomas Kibena             Võru       00:20:54 +06:17
 4. 24041 Kaido Kivilo              Võru       00:22:29 +07:52
N18 Rada (2): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:19:37
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:21:19 +01:42
 3. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:22:01 +02:24
N21 Rada (2): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3473 Janely Raudsik            Võru       00:16:42
 2. 30593 Kristi Asser              Võru       00:20:05 +03:23
 3.  4239 Katri Enno                Võru       00:23:41 +06:59
N35 Rada (2): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21651 Anne Ots                  Võru       00:20:57
 2. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:22:20 +01:23
 3.  2008 Ellen Lembra              Kape       00:27:12 +06:15
 4. 24979 Anne Reiljan              Sõmerpalu  00:29:13 +08:16
 5. 24933 Karin Tepaskent           Võru       00:29:15 +08:18
 6.  5017 Heli Viks                 Võru       00:40:52 +19:55
M14 Rada (3): 12 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24065 Uku Joonas                Võru       00:11:27
 2. 24151 Hugo Rüütli               Võru       00:11:49 +00:22
 3. 20254 Matis Mändmets            Otepää     00:12:11 +00:44
 4. 26598 Kermo Tiidu               Võru KrK   00:14:46 +03:19
 5. 31806 Armin Selts               Võru KLK   00:14:48 +03:21
 6. 24002 Sander Lepp               Võru       00:23:46 +12:19
M60 Rada (3): 12 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:00:40
N16 Rada (3): 12 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24087 Marta Kivilo              Võru KrK   00:22:29
N45 Rada (3): 12 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:11:31
M12 Rada (4): 8 KP 900m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:08:25
 2. 20690 Eke Ots                   Võru       00:08:39 +00:14
 3. 22576 Ats Ots                   Haanja RK  00:11:26 +03:01
 4. 31806 Armin Selts               Võru KLK   00:15:58 +07:33
 5. 26598 Kermo Tiidu               Võru KrK   00:15:59 +07:34
 6. 31686 Rico Hanimägi             Võru       00:17:06 +08:41
 7. 32403 Marten Hanimägi           Võru       00:17:15 +08:50
N12 Rada (4): 8 KP 900m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:11:06
N60 Rada (4): 8 KP 900m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  00:12:04
 2. 18434 Inge Eit                  Eesti Post 00:13:39 +01:35
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       00:13:59 +01:55
M10 Rada (5): 5 KP 600m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:03:58
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:04:42 +00:44
NR Rada (6): 3 KP 400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16899 Marta Joonas              Võru       00:01:23
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:01:28 +00:05
 3. 16899 Marta Joonas              Võru       00:01:34 +00:11
 4. 24065 Uku Joonas                Võru       00:01:36 +00:13
 5. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:01:52 +00:29
 6. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:01:55 +00:32
 7. 25638 Sebastian Raudsik         Võru       00:02:23 +01:00
 8. 25568 Mariette Raudsik          Võru       00:02:26 +01:03
 9. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:02:37 +01:14
10. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:03:00 +01:37
11. 25638 Sebastian Raudsik         Võru       00:03:17 +01:54
12. 25568 Mariette Raudsik          Võru       00:03:24 +02:01
13. 31686 Rico Hanimägi             Võru       00:04:01 +02:38
14. 32403 Marten Hanimägi           Võru       00:04:14 +02:51
15. 31416 Adeele Palo               Võru linn  00:09:42 +08:19
16. 33495 Jakob Palo                Võru linn  00:09:55 +08:32
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18432 Karmo Tisler              Võru       00:14:47 18p
 2. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:14:04 16p
 3. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   00:25:58 12p
 4. 28345 Kerttu Hallist            Võru       00:19:13 11p
 5. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:02:45 4p
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35): 20 KP 2300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11769 Bert Joosep Panker        Ilves     M18      00:14:27
 2. 25929 Janek Kähr                Kobras    M35      00:16:19 +01:52
 3. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras    M21      00:16:20 +01:53
 4.   505 Andrei Nikitin            SRD       M21      00:16:46 +02:19
 5. 18504 Anita Laanejõe            Võru      M18      00:17:02 +02:35
 6. 25574 Taavi Raudsik             Võru      M21      00:17:03 +02:36
 7.  4991 Samuel Kolsar             Kobras    M18      00:17:05 +02:38
 8.  4107 Mait Mändmets             Rae       M35      00:17:37 +03:10
 9. 27357 Kaspar Mill               Võru      M18      00:18:09 +03:42
10. 16899 Marta Joonas              Võru      M18      00:18:10 +03:43
11. 30592 Karl-Markus Janno         Võru      M18      00:18:11 +03:44
12. 20534 Koit Kolsar               Kobras    M35      00:18:31 +04:04
13. 18049 Madis Haug                Võru      M35      00:19:26 +04:59
14.  4135 Fred Needo                Võru      M35      00:19:29 +05:02
15. 19535 Helina Kolsar             Kobras    RADA1    00:19:33 +05:06
16.  3780 Britta Panker             Ilves     RADA1    00:19:45 +05:18
17. 15711 Kristo Hütt               Võru      M35      00:20:11 +05:44
18. 10193 Ahti Lepp                 KL VõrumaaM35      00:20:38 +06:11
19.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury   RADA1    00:21:40 +07:13
20. 25370 Karme Hain                NaiskodukaRADA1    00:21:41 +07:14
21.  6177 Joel Rillo                Tallinn   M21      00:22:09 +07:42
22.  2685 Raivo Panker              Mercury   M35      00:22:15 +07:48
23.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M35      00:24:06 +09:39
24. 21336 Kaja Ligi                 Peko      RADA1    00:24:40 +10:13
25. 35605 Jako Laidver              KuperjanovM18      00:25:06 +10:39
26. 20400 Viola Nikitina            SRD       RADA1    00:27:40 +13:13
27. 34717 Aimar Parve               RauameisteRADA1    00:31:22 +16:55
28. 10558 Joosep Loost              TÜ        M35      00:32:52 +18:25
29. 25490 Ruth Maadla               NaiskodukaRADA1    00:36:48 +22:21
30.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M21      00:37:15 +22:48
30. 35604 Kristofer Mõttus          Võru      RADA1    00:37:15 +22:48
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 18 KP 2100m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 28297 Erkki Lepik               Krootuse  M45      00:14:37
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kobras    M16      00:15:39 +01:02
 3. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru      M16      00:16:03 +01:26
 4.  3473 Janely Raudsik            Võru      N21      00:16:42 +02:05
 5.  2220 Indrek Kuusk              Võru      M45      00:17:26 +02:49
 6. 28756 Karel Kets                Kobras    M16      00:18:10 +03:33
 7. 14785 Johanna Oras              Kobras    N18      00:19:37 +05:00
 8. 30593 Kristi Asser              Võru      N21      00:20:05 +05:28
 9. 30587 Toomas Kibena             Võru      M45      00:20:54 +06:17
10. 21651 Anne Ots                  Võru      N35      00:20:57 +06:20
11. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      N18      00:21:19 +06:42
12. 14845 Maarja Oras               Kobras    N18      00:22:01 +07:24
13. 21350 Epp Metsaluik             Kobras    N35      00:22:20 +07:43
14. 24041 Kaido Kivilo              Võru      M45      00:22:29 +07:52
15.  4239 Katri Enno                Võru      N21      00:23:41 +09:04
16. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikRADA2    00:23:43 +09:06
17.  2008 Ellen Lembra              Kape      N35      00:27:12 +12:35
18. 24979 Anne Reiljan              Sõmerpalu N35      00:29:13 +14:36
19. 24933 Karin Tepaskent           Võru      N35      00:29:15 +14:38
20. 30877 Markel Hanimägi           Võru      M16      00:38:39 +24:02
21.  5017 Heli Viks                 Võru      N35      00:40:52 +26:15
#3 Rada (RADA3,M14,M60,N16,N45): 12 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:00:40
 2. 24065 Uku Joonas                Võru      M14      00:11:27 +10:47
 3.  4195 Lea Leppik                TAOK      N45      00:11:31 +10:51
 4. 24151 Hugo Rüütli               Võru      M14      00:11:49 +11:09
 5. 20254 Matis Mändmets            Otepää    M14      00:12:11 +11:31
 6. 26598 Kermo Tiidu               Võru KrK  M14      00:14:46 +14:06
 7. 31806 Armin Selts               Võru KLK  M14      00:14:48 +14:08
 8. 24087 Marta Kivilo              Võru KrK  N16      00:22:29 +21:49
 9. 24002 Sander Lepp               Võru      M14      00:23:46 +23:06
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N60): 8 KP 900m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras    M12      00:08:25
 2. 20690 Eke Ots                   Võru      M12      00:08:39 +00:14
 3. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras    N12      00:11:06 +02:41
 4. 22576 Ats Ots                   Haanja RK M12      00:11:26 +03:01
 5. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60      00:12:04 +03:39
 6. 18434 Inge Eit                  Eesti PostN60      00:13:39 +05:14
 7.  5017 Heli Viks                 Võru      N60      00:13:59 +05:34
 8. 31806 Armin Selts               Võru KLK  M12      00:15:58 +07:33
 9. 26598 Kermo Tiidu               Võru KrK  M12      00:15:59 +07:34
10. 31686 Rico Hanimägi             Võru      M12      00:17:06 +08:41
11. 32403 Marten Hanimägi           Võru      M12      00:17:15 +08:50
#5 Rada (RADA5,M10,N10): 5 KP 600m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      M10      00:03:58
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LM10      00:04:42 +00:44
#6 Rada (NR): 3 KP 400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16899 Marta Joonas              Võru      NR       00:01:23
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru      NR       00:01:28 +00:05
 3. 16899 Marta Joonas              Võru      NR       00:01:34 +00:11
 4. 24065 Uku Joonas                Võru      NR       00:01:36 +00:13
 5. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      NR       00:01:52 +00:29
 6. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      NR       00:01:55 +00:32
 7. 25638 Sebastian Raudsik         Võru      NR       00:02:23 +01:00
 8. 25568 Mariette Raudsik          Võru      NR       00:02:26 +01:03
 9. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LNR       00:02:37 +01:14
10. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru      NR       00:03:00 +01:37
11. 25638 Sebastian Raudsik         Võru      NR       00:03:17 +01:54
12. 25568 Mariette Raudsik          Võru      NR       00:03:24 +02:01
13. 31686 Rico Hanimägi             Võru      NR       00:04:01 +02:38
14. 32403 Marten Hanimägi           Võru      NR       00:04:14 +02:51
15. 31416 Adeele Palo               Võru linn NR       00:09:42 +08:19
16. 33495 Jakob Palo                Võru linn NR       00:09:55 +08:32

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 11.08.2021 22:12:45 SIME