Rõuge ürgoru kolmapäevak 01.06.2022

01.06.2022
Korraldaja : Madis ja Sarmite
Rajameister : Erko Jakobson
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
M18 Rada (1): 20 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:11:36
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     01:12:23 +00:47
M21 Rada (1): 20 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20687 Jürgen Joonas             Võru       01:10:46
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras     01:21:35 +10:49
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:36:54 +26:08
M35 Rada (1): 20 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Tammed     01:09:53
 2. 16484 Tiit Toots                Võru       01:30:13 +20:20
 3.  4135 Fred Needo                Võru       01:31:52 +21:59
 4.  4140 Kaspar Russak             Võru       01:52:26 +42:33
 5. 13517 Raido Viks                Võru       02:30:17 +80:24
RADA2 Rada (2): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27357 Kaspar Mill               Võru       01:02:34
M16 Rada (2): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       01:05:03
 2. 28756 Karel Kets                Kobras     01:05:53 +00:50
M45 Rada (2): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3773 Madis Tiik                SOK        01:02:16
 2.   483 Aare Huik                 Võru       01:08:42 +06:26
 3. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:15:37 +13:21
 4. 18049 Madis Haug                Võru       01:18:27 +16:11
 5.  4962 Antti Roose               Kobras     01:20:33 +18:17
 6. 30587 Toomas Kibena             Võru       01:21:10 +18:54
 7.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:21:25 +19:09
 8.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:28:51 +26:35
N18 Rada (2): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16899 Marta Joonas              Võru       01:21:41
N21 Rada (2): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       01:18:22
N35 Rada (2): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:16:42
 2. 15367 Katre Palo                Võru       01:42:16 +25:34
 3. 25370 Karme Hain                Naiskoduka 02:09:08 +52:26
 4. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 02:09:26 +52:44
 5. 24542 Alla Tasso                Võru vald  02:19:06 +62:24
RADA3 Rada (3): 14 KP 3500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11226 Jaanus Karo               KVÜÕA      01:26:28
M14 Rada (3): 14 KP 3500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:43:17
 2. 32915 Simmo Hendrik Sisask      Kobras     01:04:58 +21:41
 3. 36448 Kaur Kangro               Rosma kool 01:05:02 +21:45
 4. 33291 Erich Alvar Ramcke        Kohtla-Jär 01:27:20 +44:03
M60 Rada (3): 14 KP 3500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:42:00
 2. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:44:19 +62:19
N16 Rada (3): 14 KP 3500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:37:46
N45 Rada (3): 14 KP 3500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:35:51
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       00:39:35 +03:44
 3.  2184 Kristi Mõttus             Võru       00:51:16 +15:25
 4.  3714 Heli Haug                 Võru       00:53:25 +17:34
 5.  2168 Inge Joonas               Võru       00:53:57 +18:06
 6. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       00:57:48 +21:57
 7. 33489 Margit Tepaskent          Võru       00:58:56 +23:05
 8. 25918 Kersti Kõrge              Kobras     01:15:30 +39:39
M12 Rada (4): 9 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31524 Albert Vidder             Põlva Spor 00:32:24
 2. 27018 Jakob Veski               Kobras     00:52:24 +20:00
 3. 36447 Lauri Liider              Rosma kool 00:52:35 +20:11
 4. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       01:11:21 +38:57
N12 Rada (4): 9 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:29:08
 2. 19888 Lee Saarts                Võru       00:49:52 +20:44
 3. 31410 Helin Kuus                V. Werrone 00:50:26 +21:18
 4. 29351 Hanna Leppik              Võru       00:50:43 +21:35
N14 Rada (4): 9 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Kobras     00:30:21
 2. 27118 Susanna Oras              Kobras     00:30:51 +00:30
N60 Rada (4): 9 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5021 Talvi Trell               Võru       00:52:45
 2. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  00:56:48 +04:03
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       00:57:21 +04:36
M10 Rada (5): 6 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:22:17
 2. 32395 Johannes Toots            Rõuge LA   00:41:01 +18:44
 2. 36821 Jonatan Toots             Rõuge      00:41:01 +18:44
 4. 36794 Rudolf Mõttus             Võru       00:43:18 +21:01
 5. 29268 Kuido Pajumäe             Põlva      00:50:31 +28:14
N10 Rada (5): 6 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29269 Karoliine Oja             Kobras     00:24:40
NR Rada (6): 3 KP 600m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31410 Helin Kuus                V. Werrone 00:08:22
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:08:38 +00:16
 3. 19888 Lee Saarts                Võru       00:09:12 +00:50
 4. 29351 Hanna Leppik              Võru       00:09:15 +00:53
 5. 36056 Teele Ilves               Võru       00:32:25 +24:03
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Yuliia Demchenko          Ukraina    01:27:32 16p
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       01:21:02 15p
 3. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:13:25 13p
 4. 33496 Ken Raav                  Võru       01:21:41 12p
 5. 16401 Margo Raju                Krabi      01:09:23 11p
 6. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       01:06:49 10p
 7. 10558 Joosep Loost              TÜ         01:37:41 10p
 8. 32403 Marten Hanimägi           Võru       01:01:27 9p
 9. 10614 Kristiina Kaldre          Tallinn    00:42:56 8p
10. 30877 Markel Hanimägi           Võru       01:36:40 8p
11. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:41:29 6p
12. 36817 Marko Luik                Tartu      01:25:30 5p
13. 24153 Henri Rüütli              Haanja PK  00:21:16 4p
14. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:39:09 4p
15. 35612 Levar Land                Võru linn  01:01:56 4p
16. 31686 Rico Hanimägi             Võru       00:12:55 1p
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35): 20 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   556 Alar Abram                Tammed    M35      01:09:53
 2. 20687 Jürgen Joonas             Võru      M21      01:10:46 +00:53
 3. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M18      01:11:36 +01:43
 4.  9170 August Jakobson           Kobras    M18      01:12:23 +02:30
 5. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras    M21      01:21:35 +11:42
 6. 16484 Tiit Toots                Võru      M35      01:30:13 +20:20
 7.  4135 Fred Needo                Võru      M35      01:31:52 +21:59
 8.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      M21      01:36:54 +27:01
 9.  4140 Kaspar Russak             Võru      M35      01:52:26 +42:33
10. 13517 Raido Viks                Võru      M35      02:30:17 +80:24
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 20 KP 5300m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3773 Madis Tiik                SOK       M45      01:02:16
 2. 27357 Kaspar Mill               Võru      RADA2    01:02:34 +00:18
 3. 30592 Karl-Markus Janno         Võru      M16      01:05:03 +02:47
 4. 28756 Karel Kets                Kobras    M16      01:05:53 +03:37
 5.   483 Aare Huik                 Võru      M45      01:08:42 +06:26
 6. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45      01:15:37 +13:21
 7. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35      01:16:42 +14:26
 8. 18504 Anita Laanejõe            Võru      N21      01:18:22 +16:06
 9. 18049 Madis Haug                Võru      M45      01:18:27 +16:11
10.  4962 Antti Roose               Kobras    M45      01:20:33 +18:17
11. 30587 Toomas Kibena             Võru      M45      01:21:10 +18:54
12.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45      01:21:25 +19:09
13. 16899 Marta Joonas              Võru      N18      01:21:41 +19:25
14.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45      01:28:51 +26:35
15. 15367 Katre Palo                Võru      N35      01:42:16 +40:00
16. 25370 Karme Hain                NaiskodukaN35      02:09:08 +66:52
17. 25490 Ruth Maadla               NaiskodukaN35      02:09:26 +67:10
18. 24542 Alla Tasso                Võru vald N35      02:19:06 +76:50
#3 Rada (RADA3,M14,M60,N16,N45): 14 KP 3500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru      N45      00:35:51
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras    N16      00:37:46 +01:55
 3. 16421 Epp Voitka                Võru      N45      00:39:35 +03:44
 4.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:42:00 +06:09
 5. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M14      00:43:17 +07:26
 6.  2184 Kristi Mõttus             Võru      N45      00:51:16 +15:25
 7.  3714 Heli Haug                 Võru      N45      00:53:25 +17:34
 8.  2168 Inge Joonas               Võru      N45      00:53:57 +18:06
 9. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru      N45      00:57:48 +21:57
10. 33489 Margit Tepaskent          Võru      N45      00:58:56 +23:05
11. 32915 Simmo Hendrik Sisask      Kobras    M14      01:04:58 +29:07
12. 36448 Kaur Kangro               Rosma koolM14      01:05:02 +29:11
13. 25918 Kersti Kõrge              Kobras    N45      01:15:30 +39:39
14. 11226 Jaanus Karo               KVÜÕA     RADA3    01:26:28 +50:37
15. 33291 Erich Alvar Ramcke        Kohtla-JärM14      01:27:20 +51:29
16. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60      01:44:19 +68:28
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N60): 9 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras    N12      00:29:08
 2. 23400 Helena Hakk               Kobras    N14      00:30:21 +01:13
 3. 27118 Susanna Oras              Kobras    N14      00:30:51 +01:43
 4. 31524 Albert Vidder             Põlva SporM12      00:32:24 +03:16
 5. 19888 Lee Saarts                Võru      N12      00:49:52 +20:44
 6. 31410 Helin Kuus                V. WerroneN12      00:50:26 +21:18
 7. 29351 Hanna Leppik              Võru      N12      00:50:43 +21:35
 8. 27018 Jakob Veski               Kobras    M12      00:52:24 +23:16
 9. 36447 Lauri Liider              Rosma koolM12      00:52:35 +23:27
10.  5021 Talvi Trell               Võru      N60      00:52:45 +23:37
11. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60      00:56:48 +27:40
12.  5017 Heli Viks                 Võru      N60      00:57:21 +28:13
13. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      M12      01:11:21 +42:13
#5 Rada (RADA5,M10,N10): 6 KP 1500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LM10      00:22:17
 2. 29269 Karoliine Oja             Kobras    N10      00:24:40 +02:23
 3. 32395 Johannes Toots            Rõuge LA  M10      00:41:01 +18:44
 3. 36821 Jonatan Toots             Rõuge     M10      00:41:01 +18:44
 5. 36794 Rudolf Mõttus             Võru      M10      00:43:18 +21:01
 6. 29268 Kuido Pajumäe             Põlva     M10      00:50:31 +28:14
#6 Rada (NR): 3 KP 600m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 31410 Helin Kuus                V. WerroneNR       00:08:22
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LNR       00:08:38 +00:16
 3. 19888 Lee Saarts                Võru      NR       00:09:12 +00:50
 4. 29351 Hanna Leppik              Võru      NR       00:09:15 +00:53
 5. 36056 Teele Ilves               Võru      NR       00:32:25 +24:03

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 01.06.2022 22:46:14 OK Võru