Haanja kolmapäevak 07.09.2022

07.09.2022
Organiser : Mati ja Sarmite
Cours Master : Taivo Timmusk
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
RADA1 Course (1): 17 KP 6000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  4484 Margret Zimmermann        Kape       00:59:25
M18 Course (1): 17 KP 6000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:11:32
 2. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       01:22:46 +11:14
M35 Course (1): 17 KP 6000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras     01:00:47
 2. 16484 Tiit Toots                Võru       01:03:44 +02:57
 3.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     01:06:21 +05:34
 4.  4140 Kaspar Russak             Võru       01:07:24 +06:37
 5. 13517 Raido Viks                Võru       01:11:55 +11:08
 6. 13616 Priit Narusk              Võru       01:17:40 +16:53
 7. 30587 Toomas Kibena             Võru       01:22:48 +22:01
 8. 33496 Ken Raav                  Võru       01:34:22 +33:35
RADA2 Course (2): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 21624 Hendrik Kavant            Võru Gümna 01:34:29
M16 Course (2): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       00:40:06
 2. 27692 Märt Viidu                Võru       00:51:01 +10:55
M45 Course (2): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  4274 Mati Tikerpuu             Kaitsevägi 00:38:40
 2.  3773 Madis Tiik                SOK        00:47:32 +08:52
 3. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:48:08 +09:28
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       00:55:45 +17:05
 5. 18049 Madis Haug                Võru       00:56:35 +17:55
 6.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:00:31 +21:51
 7.   483 Aare Huik                 Võru       01:02:09 +23:29
 8.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:08:51 +30:11
N18 Course (2): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 13655 Mariann Zernant           Ilves      00:41:28
N21 Course (2): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15012 Kristiina Himma           Võru       00:39:31
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       01:06:03 +26:32
N35 Course (2): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15275 Ülle Hollo                Võru       00:41:25
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:49:57 +08:32
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:50:46 +09:21
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:07:03 +25:38
RADA3 Course (3): 10 KP 3000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:33:08
 2. 10194 Kadri Parts               Võru       01:31:27 +58:19
 3. 37509 Helina Viik               Haanja     01:31:33 +58:25
M14 Course (3): 10 KP 3000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:29:31
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:48:17 +18:46
 3. 20690 Eke Ots                   Võru       01:14:47 +45:16
 4. 24151 Hugo Rüütli               Võru       01:17:56 +48:25
M60 Course (3): 10 KP 3000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 33108 Ülar Kõrge                Kobras     00:39:53
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       00:45:03 +05:10
 3. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:05:51 +25:58
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:06:04 +26:11
 5.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:08:22 +28:29
 6.  3685 Mati Külaase              Võru       01:15:25 +35:32
N45 Course (3): 10 KP 3000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:35:19
 2.  2008 Ellen Lembra              Võru       00:47:40 +12:21
 3. 21651 Anne Ots                  Võru       01:16:43 +41:24
 4.  2168 Inge Joonas               Võru       01:19:20 +44:01
 5. 25918 Kersti Kõrge              Kobras     01:21:50 +46:31
RADA4 Course (4): 7 KP 2000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       00:46:07
N12 Course (4): 7 KP 2000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23110 Merili Tasso              Väimela    01:12:30
N60 Course (4): 7 KP 2000m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       00:42:05
 2. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   01:16:11 +34:06
M10 Course (5): 5 KP 900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36794 Rudolf Mõttus             Võru       00:22:41
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:23:41 +01:00
 3. 35612 Levar Land                Võru linn  00:36:58 +14:17
 4. 24153 Henri Rüütli              Haanja PK  00:38:38 +15:57
 5. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:38:54 +16:13
N10 Course (5): 5 KP 900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:14:38
 2. 22943 Sirli Tasso               Väimela la 00:24:51 +10:13
NR Course (6): 3 KP 600m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 35612 Levar Land                Võru linn  00:06:32
 2. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:10:00 +03:28
 3. 27403 Hettel Park               Loosu      00:10:02 +03:30
 4. 35608 Heti Park                 Võru       00:15:43 +09:11
 5. 32198 Dolores Russak            Võru       00:21:33 +15:01
 6. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald  00:23:03 +16:31
VABA ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:54:23 15p
 2. 27352 Kristelle Torn            Vastseliin 01:21:43 15p
 3.  3467 Lauri Sild                Võru       00:55:24 14p
 4. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:12:43 14p
 5. 13522 Inga Siegert              Võru       01:21:43 13p
 6. 20687 Jürgen Joonas             Võru       01:04:18 12p
 7.  5936 Indrek Ots                Võru       01:06:02 9p
 8. 31301 Kauni Kiviste                        02:06:29 7p
 9. 34720 Mart Markus Davõdov       Võru       00:36:48 6p
10. 22576 Ats Ots                   Võru       00:41:37 6p
11. 16478 Kersti Ilves              Võru       01:34:09 6p
12. 16479 Kaisa Kuragin             Võru       01:34:39 6p
13. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:41:31 5p
14. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 01:15:49 4p
#1 Course (RADA1,M18,M21,M35): 17 KP 6000m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  4484 Margret Zimmermann        Kape      RADA1      00:59:25
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras    M35        01:00:47 +01:22
 3. 16484 Tiit Toots                Võru      M35        01:03:44 +04:19
 4.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M35        01:06:21 +06:56
 5.  4140 Kaspar Russak             Võru      M35        01:07:24 +07:59
 6. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M18        01:11:32 +12:07
 7. 13517 Raido Viks                Võru      M35        01:11:55 +12:30
 8. 13616 Priit Narusk              Võru      M35        01:17:40 +18:15
 9. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru      M18        01:22:46 +23:21
10. 30587 Toomas Kibena             Võru      M35        01:22:48 +23:23
11. 33496 Ken Raav                  Võru      M35        01:34:22 +34:57
#2 Course (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 12 KP 4200m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  4274 Mati Tikerpuu             KaitsevägiM45        00:38:40
 2. 15012 Kristiina Himma           Võru      N21        00:39:31 +00:51
 3. 30592 Karl-Markus Janno         Võru      M16        00:40:06 +01:26
 4. 15275 Ülle Hollo                Võru      N35        00:41:25 +02:45
 5. 13655 Mariann Zernant           Ilves     N18        00:41:28 +02:48
 6.  3773 Madis Tiik                SOK       M45        00:47:32 +08:52
 7. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45        00:48:08 +09:28
 8. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35        00:49:57 +11:17
 9.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    N35        00:50:46 +12:06
10. 27692 Märt Viidu                Võru      M16        00:51:01 +12:21
11.  3449 Eero Joonas               Võru      M45        00:55:45 +17:05
12. 18049 Madis Haug                Võru      M45        00:56:35 +17:55
13.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45        01:00:31 +21:51
14.   483 Aare Huik                 Võru      M45        01:02:09 +23:29
15.  5043 Kristina Haug             Võru      N21        01:06:03 +27:23
16. 16421 Epp Voitka                Võru      N35        01:07:03 +28:23
17.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45        01:08:51 +30:11
18. 21624 Hendrik Kavant            Võru GümnaRADA2      01:34:29 +55:49
#3 Course (RADA3,M14,M60,N16,N45): 10 KP 3000m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves     M14        00:29:31
 2.  5156 Tarmo Zernant             Ilves     RADA3      00:33:08 +03:37
 3.   359 Erika Joonas              Võru      N45        00:35:19 +05:48
 4. 33108 Ülar Kõrge                Kobras    M60        00:39:53 +10:22
 5. 21266 Rein Lani                 Võru      M60        00:45:03 +15:32
 6.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45        00:47:40 +18:09
 7. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M14        00:48:17 +18:46
 8. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60        01:05:51 +36:20
 9.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60        01:06:04 +36:33
10.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M60        01:08:22 +38:51
11. 20690 Eke Ots                   Võru      M14        01:14:47 +45:16
12.  3685 Mati Külaase              Võru      M60        01:15:25 +45:54
13. 21651 Anne Ots                  Võru      N45        01:16:43 +47:12
14. 24151 Hugo Rüütli               Võru      M14        01:17:56 +48:25
15.  2168 Inge Joonas               Võru      N45        01:19:20 +49:49
16. 25918 Kersti Kõrge              Kobras    N45        01:21:50 +52:19
17. 10194 Kadri Parts               Võru      RADA3      01:31:27 +61:56
18. 37509 Helina Viik               Haanja    RADA3      01:31:33 +62:02
#4 Course (RADA4,M12,N12,N14,N60): 7 KP 2000m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  5017 Heli Viks                 Võru      N60        00:42:05
 2. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru      RADA4      00:46:07 +04:02
 3. 23110 Merili Tasso              Väimela   N12        01:12:30 +30:25
 4. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60        01:16:11 +34:06
#5 Course (RADA5,M10,N10): 5 KP 900m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras    N10        00:14:38
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru      M10        00:22:41 +08:03
 3. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LM10        00:23:41 +09:03
 4. 22943 Sirli Tasso               Väimela laN10        00:24:51 +10:13
 5. 35612 Levar Land                Võru linn M10        00:36:58 +22:20
 6. 24153 Henri Rüütli              Haanja PK M10        00:38:38 +24:00
 7. 27402 Hugo Park                 Loosu     M10        00:38:54 +24:16
#6 Course (NR): 3 KP 600m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 35612 Levar Land                Võru linn NR         00:06:32
 2. 27402 Hugo Park                 Loosu     NR         00:10:00 +03:28
 3. 27403 Hettel Park               Loosu     NR         00:10:02 +03:30
 4. 35608 Heti Park                 Võru      NR         00:15:43 +09:11
 5. 32198 Dolores Russak            Võru      NR         00:21:33 +15:01
 6. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald NR         00:23:03 +16:31

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 9/7/2022 23:03:32 SIME