-Koandupalu_paevak_14.09.2022

14.09.2022
Korraldaja : Mati ja Sarmite
Rajameister : Sixten Sild
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18]
[M21] [M35] [M45] [M60] [N10] [N12]
[N14] [N16] [N18] [N21] [N35] [N45]
[N60] [NK-KT] [NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3]
[RADA4] [RADA5] [RADA6] [VABA]
M18 Rada (1): 17 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:55:38
M21 Rada (1): 17 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:41:57
 2.  3467 Lauri Sild                Võru(öösel 00:46:27 +04:30
M35 Rada (1): 17 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:54:29
 2. 13517 Raido Viks                Võru       01:04:34 +10:05
 3. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:09:01 +14:32
 4. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras     01:11:13 +16:44
RADA2 Rada (2): 14 KP 6200m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       01:04:44
 2. 20568 Erik Kukk                 Kuperjanov 01:10:26 +05:42
 3. 15711 Kristo Hütt               Võru       01:10:30 +05:46
M16 Rada (2): 14 KP 6200m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       00:58:41
 2. 17786 Audun Palo                Võru       01:01:53 +03:12
 3. 30877 Markel Hanimägi           Võru       01:47:39 +48:58
M45 Rada (2): 14 KP 6200m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:49:15
 2.  3449 Eero Joonas               Võru       00:52:02 +02:47
 3. 28297 Erkki Lepik               Krootuse   00:52:33 +03:18
 4.  7706 Sairos Hõrak              Võru       00:55:12 +05:57
 5. 18049 Madis Haug                Võru       00:58:22 +09:07
 6.   483 Aare Huik                 Võru       00:58:56 +09:41
 7.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:03:05 +13:50
 8. 30587 Toomas Kibena             Võru       01:04:50 +15:35
 9.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:20:07 +30:52
N21 Rada (2): 14 KP 6200m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15012 Kristiina Himma           Võru       00:53:12
N35 Rada (2): 14 KP 6200m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:04:56
 2. 15367 Katre Palo                Võru       01:06:12 +01:16
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:07:25 +02:29
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:07:28 +02:32
 5. 25370 Karme Hain                Naiskoduka 01:14:33 +09:37
 6. 16421 Epp Voitka                Võru       01:16:17 +11:21
 7. 24542 Alla Tasso                Võru vald  01:20:22 +15:26
 8. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:20:41 +15:45
 9. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 01:52:30 +47:34
RADA3 Rada (3): 11 KP 4000m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27819 Annika Sing               Värska     01:07:11
 2. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 01:07:40 +00:29
 3. 16401 Margo Raju                Krabi      01:11:55 +04:44
 3. 33057 Siret Bugajev             Raiste     01:11:55 +04:44
 5. 21651 Anne Ots                  Võru       01:33:54 +26:43
 6. 37509 Helina Viik               Haanja     01:34:01 +26:50
M14 Rada (3): 11 KP 4000m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:53:59
M60 Rada (3): 11 KP 4000m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:40:38
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:44:22 +03:44
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:46:18 +05:40
 4. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:00:55 +20:17
 5. 33108 Ülar Kõrge                Kobras     01:03:35 +22:57
N16 Rada (3): 11 KP 4000m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16479 Kaisa Kuragin             Võru       01:02:53
N45 Rada (3): 11 KP 4000m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:39:34
 2.  2168 Inge Joonas               Võru       00:42:56 +03:22
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       00:51:12 +11:38
 4. 33489 Margit Tepaskent          Võru       00:58:00 +18:26
 5.  2008 Ellen Lembra              Võru       00:58:29 +18:55
 6.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:59:12 +19:38
 7. 16478 Kersti Ilves              Võru       01:09:21 +29:47
RADA4 Rada (4): 7 KP 2400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       00:44:33
M12 Rada (4): 7 KP 2400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:39:59
 2. 32403 Marten Hanimägi           Võru       00:43:39 +03:40
N60 Rada (4): 7 KP 2400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       00:43:19
 2. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  00:44:39 +01:20
 3. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:46:01 +02:42
 4. 31948 Luule Kuus                Võru       00:54:24 +11:05
 5. 31947 Lemmi Pehlak              Võru       00:54:26 +11:07
M10 Rada (5): 5 KP 1600m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:23:59
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:25:34 +01:35
 3. 35612 Levar Land                Võru linn  00:25:57 +01:58
NR Rada (6): 3 KP 800m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 34720 Mart Markus Davõdov       Võru       00:06:25
 2. 22576 Ats Ots                   Võru       00:07:51 +01:26
 3. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:08:26 +02:01
 4. 37686 Kevin Ploom               Haanja     00:10:40 +04:15
 5. 37511 Mairold Henning           Mõniste    00:11:20 +04:55
 6. 34713 Rasmus Luukas             Võru       00:11:25 +05:00
 6. 37510 Stein  Stener Arhipov     Mõniste    00:11:25 +05:00
 8. 37685 Jako Samm                 Haanja     00:11:31 +05:06
 9. 37687 Marten Mäeots             Haanja     00:12:10 +05:45
10. 37688 Lisandra Jõgeva           Haanja     00:12:14 +05:49
11. 24937 Noelle Meldre             Haanja     00:12:20 +05:55
12. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:13:12 +06:47
13. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:13:14 +06:49
14. 27403 Hettel Park               Loosu      00:13:40 +07:15
15. 37689 Kristen Jürisoo           Varstu     00:13:51 +07:26
16. 35612 Levar Land                Võru linn  00:14:19 +07:54
17. 37690 Vanessa Puura             Antsla     00:15:17 +08:52
18. 37702 Cristofer Vaiksalu        Antsla     00:15:19 +08:54
19. 35608 Heti Park                 Võru       00:15:43 +09:18
20. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald  00:35:26 +29:01
21. 36815 Eedel Sild                Võru       01:01:28 +55:03
NK-KT Rada (7): 10 KP 2800m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24006 Melani Väits              Võru       00:27:40
 2. 34720 Mart Markus Davõdov       Võru       00:29:28 +01:48
 3. 37513 Kristjan Jürisoo          Varstu     00:30:29 +02:49
 4. 28223 Allan Talvik              Puiga PK   00:30:51 +03:11
 5. 30898 Lisette Must              Mõniste PK 00:34:07 +06:27
 6. 34971 Kevin-Andreas Grossberg   Kuldre koo 00:35:50 +08:10
 7. 18430 Rait Haabsaar             Vastseliin 00:43:41 +16:01
 8. 37512 Sandra Rikas              Vastseliin 00:43:43 +16:03
 9. 24632 Romek Niilo               Võru       00:46:01 +18:21
10. 31445 Kevin Kenk                Parksepa K 00:46:05 +18:25
11. 34713 Rasmus Luukas             Võru       00:50:08 +22:28
12. 34988 Siim Soonvald             Kuldre koo 00:53:25 +25:45
13. 37514 Emmeline Vaher            Kuldre     00:54:09 +26:29
13. 37515 Luna Eliise Vaher         Kuldre     00:54:09 +26:29
15. 37511 Mairold Henning           Mõniste    00:56:54 +29:14
16. 23110 Merili Tasso              Väimela    00:56:57 +29:17
16. 36228 Hannelora Asi             Parksepa N 00:56:57 +29:17
18. 37516 Gustav-Alexander Oja      Kuldre     00:57:19 +29:39
19. 37517 Rasmus Lõo                Kuldre     00:57:22 +29:42
20. 37518 Kristen Laaneviir         Kuldre     00:57:54 +30:14
21. 37519 Ragnar Haggi              Kuldre     00:59:42 +32:02
21. 37520 Steven Hass               Kuldre     00:59:42 +32:02
23. 37521 Isabell Võsu              Mõniste    01:01:10 +33:30
24. 37522 Oliver Solmann            Osula      01:01:33 +33:53
25. 37669 Samuel Liiv               Osula      01:01:39 +33:59
26. 24980 Kelli Terve               Sõmerpalu  01:02:03 +34:23
27. 37670 Janne Raudsepp            Osula      01:02:19 +34:39
28. 37703 Marette Rodima            Osula      01:02:44 +35:04
29. 22943 Sirli Tasso               Väimela la 01:04:18 +36:38
30. 36113 Reti Veskus               Kuldre koo 01:04:33 +36:53
31. 36112 Gerthy-Liisa Hansalu      Kuldre koo 01:04:36 +36:56
32. 37671 Kristi Rätsepp            Vastseliin 01:05:27 +37:47
33. 33270 Elen Tamm                 Vastseliin 01:05:28 +37:48
34. 37672 Liina Feodorov            Vastseliin 01:05:32 +37:52
35. 37673 Krista Kuningas           Vastseliin 01:05:35 +37:55
36. 37674 Krista Rätsepp            Vastseliin 01:05:39 +37:59
37. 37675 Inga-Aline Savi           Vastseliin 01:05:40 +38:00
38. 37676 Kelli-Keiti Zahkna        Vastseliia 01:05:44 +38:04
39. 37677 Melissa Reinberg          Parksepa   01:06:45 +39:05
40. 37678 Anelle Runtal             Parksepa   01:06:51 +39:11
41. 36863 Robin Kuus                Parksepa   01:07:25 +39:45
42. 35326 Robin Niilo               Parksepa   01:07:26 +39:46
43. 30655 Eva-Lotta Sau             Rõuge PK   01:07:56 +40:16
44. 37679 Merili Valge              Varstu     01:08:33 +40:53
45. 34966 Kenneth Taits             Kuldre     01:09:45 +42:05
45. 34967 Richard Mets              Kuldre koo 01:09:45 +42:05
47. 33269 Kaidi Viitkar             Kuldre koo 01:18:10 +50:30
48. 37680 Berit Kärgenberg          Kuldre     01:18:13 +50:33
49. 37681 Regina Jürisoo            Varstu     01:29:34 +61:54
50. 37682 Mireli Koddala            Orava      01:47:14 +79:34
51. 37683 Hanna-Liisa Valgemäe      Orava      01:47:20 +79:40
52. 37684 Liisa Vaarik              Orava      01:47:23 +79:43
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:09:34 16p
 2. 33496 Ken Raav                  Võru       01:06:42 15p
 3. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 01:48:46 13p
 4. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 01:49:50 13p
 5. 30598 Kristo Teder              Rõuge PK   00:28:12 10p
 6. 37510 Stein Stener Arhipov      Mõniste    00:53:16 9p
 7. 37691 Kadri Kirschenberg        Osula      01:37:16 8p
 8. 37692 Anni Serv                 Osula      01:37:21 8p
 8. 37693 Teele Helekivi            Osula      01:37:21 8p
10. 34958 Kirke Kärgenberg          Kuldre koo 01:38:36 7p
11. 37694 Heilika Hass              Kuldre     01:39:12 7p
12. 37695 Sharliin Kõivisto         Kuldre     01:39:16 7p
13. 34725 Reesi Vissel              Varstu     01:56:00 7p
14. 36108 Kairit Pettai             Varstu koo 01:56:02 7p
15. 36828 Piret Lilover             Harno      00:58:52 6p
16. 37696 Loore Tagen               Võru       01:22:02 6p
16. 37697 Jann Jakob Ruuder         Võru       01:22:02 6p
18. 36829 Joosep Adamson            Võru       01:22:54 6p
19. 37698 Berit Saare               Võru       01:23:00 6p
20. 37699 Kertu Talomees            Mõniste    01:23:39 6p
21. 37700 Raven Ryan Arhipov        Mõniste    01:24:02 6p
22. 37701 Rebeca Õispuu             Mõniste    01:23:32 5p
23. 22576 Ats Ots                   Võru       00:54:23 4p
24.  5021 Talvi Trell               Võru       00:49:13 2p
25. 37690 Vanessa Puura             Antsa      00:59:16 1p
26. 37702 Cristofer Vaiksalu        Antsla     00:59:17 1p
27. 37687 Marten Mäeots             Haanja     00:59:21 1p
28. 37688 Lisandra Jõgeva           Haanja     00:59:22 1p
29. 37686 Kevin Ploom               Haanja     00:59:30 1p
30. 37685 Jako Samm                 Haanja     00:59:33 1p
#1 Rada (RADA1,M18,M21,M35): 17 KP 7400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20687 Jürgen Joonas             Võru      M21      00:41:57
 2.  3467 Lauri Sild                Võru(ööselM21      00:46:27 +04:30
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M35      00:54:29 +12:32
 4. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M18      00:55:38 +13:41
 5. 13517 Raido Viks                Võru      M35      01:04:34 +22:37
 6. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     M35      01:09:01 +27:04
 7. 10214 Tõnis Piirisild           Kobras    M35      01:11:13 +29:16
#2 Rada (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 14 KP 6200m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45      00:49:15
 2.  3449 Eero Joonas               Võru      M45      00:52:02 +02:47
 3. 28297 Erkki Lepik               Krootuse  M45      00:52:33 +03:18
 4. 15012 Kristiina Himma           Võru      N21      00:53:12 +03:57
 5.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45      00:55:12 +05:57
 6. 18049 Madis Haug                Võru      M45      00:58:22 +09:07
 7. 30592 Karl-Markus Janno         Võru      M16      00:58:41 +09:26
 8.   483 Aare Huik                 Võru      M45      00:58:56 +09:41
 9. 17786 Audun Palo                Võru      M16      01:01:53 +12:38
10.  2220 Indrek Kuusk              Võru      M45      01:03:05 +13:50
11. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru      RADA2    01:04:44 +15:29
12. 30587 Toomas Kibena             Võru      M45      01:04:50 +15:35
13. 15275 Ülle Hollo                Võru      N35      01:04:56 +15:41
14. 15367 Katre Palo                Võru      N35      01:06:12 +16:57
15.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    N35      01:07:25 +18:10
16. 15052 Pille Vinne               Kobras    N35      01:07:28 +18:13
17. 20568 Erik Kukk                 KuperjanovRADA2    01:10:26 +21:11
18. 15711 Kristo Hütt               Võru      RADA2    01:10:30 +21:15
19. 25370 Karme Hain                NaiskodukaN35      01:14:33 +25:18
20. 16421 Epp Voitka                Võru      N35      01:16:17 +27:02
21.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M45      01:20:07 +30:52
22. 24542 Alla Tasso                Võru vald N35      01:20:22 +31:07
23. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35      01:20:41 +31:26
24. 30877 Markel Hanimägi           Võru      M16      01:47:39 +58:24
25. 25490 Ruth Maadla               NaiskodukaN35      01:52:30 +63:15
#3 Rada (RADA3,M14,M60,N16,N45): 11 KP 4000m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru      N45      00:39:34
 2. 21266 Rein Lani                 Võru      M60      00:40:38 +01:04
 3.  2168 Inge Joonas               Võru      N45      00:42:56 +03:22
 4.  3685 Mati Külaase              Võru      M60      00:44:22 +04:48
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60      00:46:18 +06:44
 6. 10194 Kadri Parts               Võru      N45      00:51:12 +11:38
 7. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M14      00:53:59 +14:25
 8. 33489 Margit Tepaskent          Võru      N45      00:58:00 +18:26
 9.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45      00:58:29 +18:55
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras    N45      00:59:12 +19:38
11. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60      01:00:55 +21:21
12. 16479 Kaisa Kuragin             Võru      N16      01:02:53 +23:19
13. 33108 Ülar Kõrge                Kobras    M60      01:03:35 +24:01
14. 27819 Annika Sing               Värska    RADA3    01:07:11 +27:37
15. 25490 Ruth Maadla               NaiskodukaRADA3    01:07:40 +28:06
16. 16478 Kersti Ilves              Võru      N45      01:09:21 +29:47
17. 16401 Margo Raju                Krabi     RADA3    01:11:55 +32:21
17. 33057 Siret Bugajev             Raiste    RADA3    01:11:55 +32:21
19. 21651 Anne Ots                  Võru      RADA3    01:33:54 +54:20
20. 37509 Helina Viik               Haanja    RADA3    01:34:01 +54:27
#4 Rada (RADA4,M12,N12,N14,N60): 7 KP 2400m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      M12      00:39:59
 2.  5017 Heli Viks                 Võru      N60      00:43:19 +03:20
 3. 32403 Marten Hanimägi           Võru      M12      00:43:39 +03:40
 4. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru      RADA4    00:44:33 +04:34
 5. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60      00:44:39 +04:40
 6. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60      00:46:01 +06:02
 7. 31948 Luule Kuus                Võru      N60      00:54:24 +14:25
 8. 31947 Lemmi Pehlak              Võru      N60      00:54:26 +14:27
#5 Rada (RADA5,M10,N10): 5 KP 1600m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 27402 Hugo Park                 Loosu     M10      00:23:59
 2. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LM10      00:25:34 +01:35
 3. 35612 Levar Land                Võru linn M10      00:25:57 +01:58
#6 Rada (NR): 3 KP 800m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 34720 Mart Markus Davõdov       Võru      NR       00:06:25
 2. 22576 Ats Ots                   Võru      NR       00:07:51 +01:26
 3. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      NR       00:08:26 +02:01
 4. 37686 Kevin Ploom               Haanja    NR       00:10:40 +04:15
 5. 37511 Mairold Henning           Mõniste   NR       00:11:20 +04:55
 6. 34713 Rasmus Luukas             Võru      NR       00:11:25 +05:00
 6. 37510 Stein  Stener Arhipov     Mõniste   NR       00:11:25 +05:00
 8. 37685 Jako Samm                 Haanja    NR       00:11:31 +05:06
 9. 37687 Marten Mäeots             Haanja    NR       00:12:10 +05:45
10. 37688 Lisandra Jõgeva           Haanja    NR       00:12:14 +05:49
11. 24937 Noelle Meldre             Haanja    NR       00:12:20 +05:55
12. 27402 Hugo Park                 Loosu     NR       00:13:12 +06:47
13. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LNR       00:13:14 +06:49
14. 27403 Hettel Park               Loosu     NR       00:13:40 +07:15
15. 37689 Kristen Jürisoo           Varstu    NR       00:13:51 +07:26
16. 35612 Levar Land                Võru linn NR       00:14:19 +07:54
17. 37690 Vanessa Puura             Antsla    NR       00:15:17 +08:52
18. 37702 Cristofer Vaiksalu        Antsla    NR       00:15:19 +08:54
19. 35608 Heti Park                 Võru      NR       00:15:43 +09:18
20. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald NR       00:35:26 +29:01
21. 36815 Eedel Sild                Võru      NR       01:01:28 +55:03
#7 Rada (RADA6,NK-KT): 10 KP 2800m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 24006 Melani Väits              Võru      NK-KT    00:27:40
 2. 34720 Mart Markus Davõdov       Võru      NK-KT    00:29:28 +01:48
 3. 37513 Kristjan Jürisoo          Varstu    NK-KT    00:30:29 +02:49
 4. 28223 Allan Talvik              Puiga PK  NK-KT    00:30:51 +03:11
 5. 30898 Lisette Must              Mõniste PKNK-KT    00:34:07 +06:27
 6. 34971 Kevin-Andreas Grossberg   Kuldre kooNK-KT    00:35:50 +08:10
 7. 18430 Rait Haabsaar             VastseliinNK-KT    00:43:41 +16:01
 8. 37512 Sandra Rikas              VastseliinNK-KT    00:43:43 +16:03
 9. 24632 Romek Niilo               Võru      NK-KT    00:46:01 +18:21
10. 31445 Kevin Kenk                Parksepa KNK-KT    00:46:05 +18:25
11. 34713 Rasmus Luukas             Võru      NK-KT    00:50:08 +22:28
12. 34988 Siim Soonvald             Kuldre kooNK-KT    00:53:25 +25:45
13. 37514 Emmeline Vaher            Kuldre    NK-KT    00:54:09 +26:29
13. 37515 Luna Eliise Vaher         Kuldre    NK-KT    00:54:09 +26:29
15. 37511 Mairold Henning           Mõniste   NK-KT    00:56:54 +29:14
16. 23110 Merili Tasso              Väimela   NK-KT    00:56:57 +29:17
16. 36228 Hannelora Asi             Parksepa NNK-KT    00:56:57 +29:17
18. 37516 Gustav-Alexander Oja      Kuldre    NK-KT    00:57:19 +29:39
19. 37517 Rasmus Lõo                Kuldre    NK-KT    00:57:22 +29:42
20. 37518 Kristen Laaneviir         Kuldre    NK-KT    00:57:54 +30:14
21. 37519 Ragnar Haggi              Kuldre    NK-KT    00:59:42 +32:02
21. 37520 Steven Hass               Kuldre    NK-KT    00:59:42 +32:02
23. 37521 Isabell Võsu              Mõniste   NK-KT    01:01:10 +33:30
24. 37522 Oliver Solmann            Osula     NK-KT    01:01:33 +33:53
25. 37669 Samuel Liiv               Osula     NK-KT    01:01:39 +33:59
26. 24980 Kelli Terve               Sõmerpalu NK-KT    01:02:03 +34:23
27. 37670 Janne Raudsepp            Osula     NK-KT    01:02:19 +34:39
28. 37703 Marette Rodima            Osula     NK-KT    01:02:44 +35:04
29. 22943 Sirli Tasso               Väimela laNK-KT    01:04:18 +36:38
30. 36113 Reti Veskus               Kuldre kooNK-KT    01:04:33 +36:53
31. 36112 Gerthy-Liisa Hansalu      Kuldre kooNK-KT    01:04:36 +36:56
32. 37671 Kristi Rätsepp            VastseliinNK-KT    01:05:27 +37:47
33. 33270 Elen Tamm                 VastseliinNK-KT    01:05:28 +37:48
34. 37672 Liina Feodorov            VastseliinNK-KT    01:05:32 +37:52
35. 37673 Krista Kuningas           VastseliinNK-KT    01:05:35 +37:55
36. 37674 Krista Rätsepp            VastseliinNK-KT    01:05:39 +37:59
37. 37675 Inga-Aline Savi           VastseliinNK-KT    01:05:40 +38:00
38. 37676 Kelli-Keiti Zahkna        VastseliiaNK-KT    01:05:44 +38:04
39. 37677 Melissa Reinberg          Parksepa  NK-KT    01:06:45 +39:05
40. 37678 Anelle Runtal             Parksepa  NK-KT    01:06:51 +39:11
41. 36863 Robin Kuus                Parksepa  NK-KT    01:07:25 +39:45
42. 35326 Robin Niilo               Parksepa  NK-KT    01:07:26 +39:46
43. 30655 Eva-Lotta Sau             Rõuge PK  NK-KT    01:07:56 +40:16
44. 37679 Merili Valge              Varstu    NK-KT    01:08:33 +40:53
45. 34966 Kenneth Taits             Kuldre    NK-KT    01:09:45 +42:05
45. 34967 Richard Mets              Kuldre kooNK-KT    01:09:45 +42:05
47. 33269 Kaidi Viitkar             Kuldre kooNK-KT    01:18:10 +50:30
48. 37680 Berit Kärgenberg          Kuldre    NK-KT    01:18:13 +50:33
49. 37681 Regina Jürisoo            Varstu    NK-KT    01:29:34 +61:54
50. 37682 Mireli Koddala            Orava     NK-KT    01:47:14 +79:34
51. 37683 Hanna-Liisa Valgemäe      Orava     NK-KT    01:47:20 +79:40
52. 37684 Liisa Vaarik              Orava     NK-KT    01:47:23 +79:43

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 15.09.2022 01:58:29 OK Võru