Paidra kolmapäevak 21.09.2022

21.09.2022
Organiser : Sixten, Sarmite, Madis, Tanel M
Cours Master : Sixten Sild
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
RADA1 Course (1): 14 KP 7400m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:05:55
M18 Course (1): 14 KP 7400m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:48:41
M21 Course (1): 14 KP 7400m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3467 Lauri Sild                Võru       00:40:51
 2.  5140 Reigo Teervalt            Peko       00:53:28 +12:37
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:05:25 +24:34
M35 Course (1): 14 KP 7400m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:50:57
 2.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     00:53:02 +02:05
 3.  4140 Kaspar Russak             Võru       01:01:41 +10:44
 4. 16484 Tiit Toots                Võru       01:02:06 +11:09
 5. 13517 Raido Viks                Võru       01:03:12 +12:15
 6. 33496 Ken Raav                  Võru       01:05:51 +14:54
 7. 13616 Priit Narusk              Võru       01:11:10 +20:13
RADA2 Course (2): 14 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       00:58:39
M45 Course (2): 14 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3449 Eero Joonas               Võru       00:53:45
 2. 30587 Toomas Kibena             Võru       00:58:41 +04:56
 3.   493 Rein Zaitsev              Peko       00:59:24 +05:39
 4.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:00:30 +06:45
 5. 18049 Madis Haug                Võru       01:02:33 +08:48
 6.   483 Aare Huik                 Võru       01:06:31 +12:46
 7. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:10:58 +17:13
N35 Course (2): 14 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15275 Ülle Hollo                Võru       00:55:52
 2.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:04:07 +08:15
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       01:09:44 +13:52
 4. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:18:31 +22:39
 5. 24542 Alla Tasso                Võru vald  01:28:22 +32:30
RADA3 Course (3): 10 KP 4700m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:58:45
M14 Course (3): 10 KP 4700m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:52:02
 2. 33291 Erich Alvar Ramcke        Kohtla-Jär 01:43:41 +51:39
M60 Course (3): 10 KP 4700m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:40:31
 2. 33108 Ülar Kõrge                Kobras     00:41:32 +01:01
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:46:43 +06:12
 4.  3685 Mati Külaase              Võru       00:51:24 +10:53
 5. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:05:35 +25:04
 6.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:12:46 +32:15
N45 Course (3): 10 KP 4700m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:46:02
 2.  2168 Inge Joonas               Võru       00:55:58 +09:56
 3.  2008 Ellen Lembra              Võru       01:15:25 +29:23
 4. 25918 Kersti Kõrge              Kobras     01:28:29 +42:27
 5. 36828 Piret Lilover             Võru       01:30:39 +44:37
 6. 37509 Helina Viik               Haanja     02:06:44 +80:42
RADA4 Course (4): 5 KP 2200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       00:38:14
M12 Course (4): 5 KP 2200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:30:04
 2. 28621 Holger Frey               Võru       01:02:43 +32:39
N14 Course (4): 5 KP 2200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23400 Helena Hakk               Kobras     00:21:42
N60 Course (4): 5 KP 2200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:28:18
 2.  5021 Talvi Trell               Võru       00:30:25 +02:07
 3. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  00:31:01 +02:43
 4.  5017 Heli Viks                 Võru       00:37:49 +09:31
M10 Course (5): 5 KP 1500m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 35612 Levar Land                Võru       00:25:08
 2. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:25:14 +00:06
 3. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:32:01 +06:53
NR Course (6): 3 KP 800m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 35612 Levar Land                Võru       00:07:33
 2. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:07:42 +00:09
 3. 27403 Hettel Park               Loosu      00:09:43 +02:10
 4. 31678 Stig Veesaar              Parksepa L 00:09:46 +02:13
 5. 37704 Jaagup Adamson            Võru       00:15:15 +07:42
 6. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald  00:15:45 +08:12
 7. 35608 Heti Park                 Võru       00:15:55 +08:22
 8. 32198 Dolores Russak            Võru       00:16:09 +08:36
 9. 36815 Eedel Sild                Võru       00:25:10 +17:37
VABA ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:43:43 20p
 2. 28756 Karel Kets                Kobras     00:49:06 20p
 3. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:50:11 18p
 4. 31524 Albert Vidder             Kobras     00:42:21 12p
 5. 27163 Kadri Palo-Juhkam         Kõlleste   01:30:18 10p
 6. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     01:23:23 8p
 7. 29270 Margus Juhkam             Maraton Me 01:22:20 6p
 8. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:18:48 4p
 9. 33288 Kaisa Niilo               Võru NKK   01:47:57 4p
10. 37705 Helen Karu                Parksepa N 01:48:26 4p
11. 36228 Hannelora Asi             Parksepa N 01:48:35 4p
12. 37678 Anelle Runtal             Parksepa   01:48:40 4p
13. 22943 Sirli Tasso               Väimela la 01:48:42 4p
14. 37706 Greteliis Piirisild       Parksepa N 01:48:57 4p
15. 37707 Romet Pentinen            Kuperjanov 01:00:38 3p
#1 Course (RADA1,M18,M21,M35): 14 KP 7400m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3467 Lauri Sild                Võru      M21        00:40:51
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M18        00:48:41 +07:50
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M35        00:50:57 +10:06
 4.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M35        00:53:02 +12:11
 5.  5140 Reigo Teervalt            Peko      M21        00:53:28 +12:37
 6.  4140 Kaspar Russak             Võru      M35        01:01:41 +20:50
 7. 16484 Tiit Toots                Võru      M35        01:02:06 +21:15
 8. 13517 Raido Viks                Võru      M35        01:03:12 +22:21
 9. 17356 Mattias Maidla            Kobras    M21        01:05:25 +24:34
10. 33496 Ken Raav                  Võru      M35        01:05:51 +25:00
11. 12386 Tarmo Raidma              Tartu     RADA1      01:05:55 +25:04
12. 13616 Priit Narusk              Võru      M35        01:11:10 +30:19
#2 Course (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 14 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3449 Eero Joonas               Võru      M45        00:53:45
 2. 15275 Ülle Hollo                Võru      N35        00:55:52 +02:07
 3. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru      RADA2      00:58:39 +04:54
 4. 30587 Toomas Kibena             Võru      M45        00:58:41 +04:56
 5.   493 Rein Zaitsev              Peko      M45        00:59:24 +05:39
 6.  2220 Indrek Kuusk              Võru      M45        01:00:30 +06:45
 7. 18049 Madis Haug                Võru      M45        01:02:33 +08:48
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    N35        01:04:07 +10:22
 9.   483 Aare Huik                 Võru      M45        01:06:31 +12:46
10. 16421 Epp Voitka                Võru      N35        01:09:44 +15:59
11. 17519 Janek Jõgis               Põlva linnM45        01:10:58 +17:13
12. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35        01:18:31 +24:46
13. 24542 Alla Tasso                Võru vald N35        01:28:22 +34:37
#3 Course (RADA3,M14,M60,N16,N45): 10 KP 4700m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 21266 Rein Lani                 Võru      M60        00:40:31
 2. 33108 Ülar Kõrge                Kobras    M60        00:41:32 +01:01
 3.   359 Erika Joonas              Võru      N45        00:46:02 +05:31
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60        00:46:43 +06:12
 5.  3685 Mati Külaase              Võru      M60        00:51:24 +10:53
 6. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras    M14        00:52:02 +11:31
 7.  2168 Inge Joonas               Võru      N45        00:55:58 +15:27
 8.  1615 Ürjo Raitar               Tartu     RADA3      00:58:45 +18:14
 9. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60        01:05:35 +25:04
10.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M60        01:12:46 +32:15
11.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45        01:15:25 +34:54
12. 25918 Kersti Kõrge              Kobras    N45        01:28:29 +47:58
13. 36828 Piret Lilover             Võru      N45        01:30:39 +50:08
14. 33291 Erich Alvar Ramcke        Kohtla-JärM14        01:43:41 +63:10
15. 37509 Helina Viik               Haanja    N45        02:06:44 +86:13
#4 Course (RADA4,M12,N12,N14,N60): 5 KP 2200m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 23400 Helena Hakk               Kobras    N14        00:21:42
 2. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60        00:28:18 +06:36
 3. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      M12        00:30:04 +08:22
 4.  5021 Talvi Trell               Võru      N60        00:30:25 +08:43
 5. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60        00:31:01 +09:19
 6.  5017 Heli Viks                 Võru      N60        00:37:49 +16:07
 7. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru      RADA4      00:38:14 +16:32
 8. 28621 Holger Frey               Võru      M12        01:02:43 +41:01
#5 Course (RADA5,M10,N10): 5 KP 1500m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 35612 Levar Land                Võru      M10        00:25:08
 2. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  M10        00:25:14 +00:06
 3. 27402 Hugo Park                 Loosu     M10        00:32:01 +06:53
#6 Course (NR): 3 KP 800m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 35612 Levar Land                Võru      NR         00:07:33
 2. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  NR         00:07:42 +00:09
 3. 27403 Hettel Park               Loosu     NR         00:09:43 +02:10
 4. 31678 Stig Veesaar              Parksepa LNR         00:09:46 +02:13
 5. 37704 Jaagup Adamson            Võru      NR         00:15:15 +07:42
 6. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald NR         00:15:45 +08:12
 7. 35608 Heti Park                 Võru      NR         00:15:55 +08:22
 8. 32198 Dolores Russak            Võru      NR         00:16:09 +08:36
 9. 36815 Eedel Sild                Võru      NR         00:25:10 +17:37

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 9/22/2022 0:20:23 SIME