OK Võru 2022a päevakute kokkuvõte

N12

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17     Kokku Statistkia 
  1. Saskia Lätt                    Kobras           40/2            50/1                    50/1    50/1    50/1                    50/1                                                   =290,00  6/6  48,3
  2. Lee Saarts                     Võru             34/4    34/4                                    35/3    40/2                                                                           =143,00  4/4  35,8
  3. Karoliine Oja                  Kobras                           40/2    50/1                    40/2                                                                                   =130,00  3/3  43,3
  4. Marta Ruthe                    Kääpa PK         35/3    50/1                                    33/5                                                                                   =118,00  3/3  39,3
  5. Helin Kuus                     Terve Pere Aed           35/3                                    34/4    35/3                                                                           =104,00  3/3  34,7
  6. Susanna Oras                   Kobras                                                                           50/1                                                            50/1   =100,00  2/2  50,0
  6. Merili Tasso                   Väimela                                                                                                          50/1                    50/1           =100,00  2/2  50,0
  8. Miina-Liisa Juhkam             Kobras                   40/2                                                                            50/1                                           =90,00  2/2  45,0
  9. Mirtel Margarete Sikk          Võru Biathlon    50/1                                                                                                                                   =50,00  1/1  50,0
 10. Emiilia Räim                   Võru KrK                                                                                                 40/2                                           =40,00  1/1  40,0
 10. Iiris Timma                    Peko                                                                                                                                             40/2   =40,00  1/1  40,0
 12. Loore Liisa Samuel             Peko                                                                                                                                             35/3   =35,00  1/1  35,0
 13. Hanna Leppik                   Võru                                                                     34/4                                                                           =34,00  1/1  34,0
 13. Liina Palu                     Võru                     34/4                                                                                                                           =34,00  1/1  34,0

(1) -
(2) Sõmerpalu kolmapäevak 20.04.2022
(3) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 27.04.2022
(4) Rõuge kolmapäevak 04.05.2022
(5) Delinkalnsi päevak 10.05.2022
(6) Võlsi kolmapäevak 18.05.2022
(7) Tilsipalo kolmapäevak 25.05.2022
(8) Rõuge ürgoru kolmapäevak 01.06.2022
(9) Krabi kolmapäevak 08.06.2022
(10) Ape kolmapäevak 17.08.2022
(11) Vaskpalu kolmapäevak 24.08.2022
(12) Kandle aia kolmapäevak 31.08.2022
(13) Haanja kolmapäevak 07.09.2022
(14) -Koandupalu_paevak_14.09.2022
(15) Paidra kolmapäevak 21.09.2022
(16) Palomõtsa kolmapäevak 28.09.2022
(17) Võrumaa MV 08.10.2022

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru