Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 21 Henri Kersna Ilves 00:24.28 00:24.28
2. 15 Erik Marten Zernant Ilves 00:27.45 +3:17
3. 16 Karel Kets Kobras/Põlva Sp 00:28.43 +4:15
4. 18 Matis Mändmets 00:32.51 +8:23
5. 22 Simon Salmu JOKA 00:33.19 +8:51
6. 20 Justus Udam JOKA 00:37.06 +12:38
7. 19 Joosep Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:44.36 +20:08
8. 14 Oliver Piil JOKA 01:16.33 +52:05
17 Vahur Ries JOKA Puuduv KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 32 Kerto Kaasiku JOKA 00:27.03 00:27.03
2. 31 Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:29.07 +2:04
3. 30 Erik Kersna Ilves 00:31.09 +4:06
4. 25 Kennet Keerberg JOKA 00:34.07 +7:04
5. 33 Paul Aares Fjodorov Peko 00:37.41 +10:38
6. 26 Karel Jung Kobras/Põlva Sp 00:38.05 +11:02
7. 29 Märt Viidu Võru/Võru spord 00:46.00 +18:57
8. 23 Mehis Ries JOKA 00:56.43 +29:40
9. 24 Indrek Karja Tartu Katoliku 01:16.19 +49:16
28 Pärtel Külvik Tartu Katoliku Ei start
27 Audun Palo Võru/Võru spord Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 38 Chris Marcus Krahv Otepää 00:26.29 00:26.29
2. 34 Timo Kudre Peko 00:27.03 +0:34
3. 39 Maanus Udam JOKA 00:30.06 +3:37
4. 36 Aleks Homin JOKA 00:37.56 +11:27
5. 35 Bert Joosep Panker Ilves 00:43.05 +16:36
6. 42 Maarius Kotsulim JOKA 00:44.19 +17:50
7. 40 Laur-Rogert Sulg Otepää 00:51.33 +25:04
8. 41 August Jakobson Kobras/Põlva Sp 00:55.35 +29:06
37 Rasmus Saare Kobras/Põlva Sp Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 45 Mehis Udam JOKA 00:29.54 00:29.54
2. 43 Emil Eensaar Ilves 00:36.24 +6:30
3. 44 Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 00:42.20 +12:26
4. 46 Mattias Maidla Kobras 00:49.40 +19:46
5. 47 Kaspar Mill Võru/Võru spord 01:00.04 +30:10
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 2 Mattis Jaama Peko 00:43.24 00:43.24
2. 6 Olle Ilmar Jaama Peko 00:45.42 +2:18
3. 4 Kevin Hallop Peko 00:45.46 +2:22
4. 5 Sander Pritsik Otepää 00:45.48 +2:24
5. 3 Andres Rõõm Ilves 00:47.44 +4:20
6. 1 Jaan Viirmann Põrgupõhja 01:29.59 +46:35
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 48 Anti Sulavee SK100 00:37.01 00:37.01
2. 50 Arti Albert Kobras 00:40.03 +3:02
3. 49 Roland Jairus Põrgupõhja 00:41.54 +4:53
4. 52 Erko Jakobson Kobras 00:48.47 +11:46
51 Aares Fjodorov Peko Puuduv KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 54 Ilmar Udam JOKA 00:28.45 00:28.45
2. 66 Ain Fjodorov Peko 00:29.50 +1:05
3. 58 Kuno Rooba Rakv 00:29.56 +1:11
4. 55 Raul Kudre Peko 00:31.22 +2:37
5. 68 Randy Korb Peko 00:32.35 +3:50
6. 57 Mait Mändmets Rae 00:34.45 +6:00
7. 60 Kaido Nurja Rae 00:35.08 +6:23
8. 59 Vallo Vaher Tartu Katoliku 00:35.45 +7:00
9. 63 Indrek Karolin Kobras 00:36.09 +7:24
10. 56 Andreas Kraas Tammed 00:36.37 +7:52
11. 61 Indrek Lillsoo Põrgupõhja 00:37.25 +8:40
12. 64 Margus Kirotar Peko 00:38.23 +9:38
13. 67 Rain Lillsoo Põrgupõhja 00:43.15 +14:30
14. 65 Kalmer Koosapoeg Rakv 00:44.59 +16:14
15. 62 Jan Aas Jõhvikas 00:54.35 +25:50
16. 53 Tanel Esta HOK 01:02.16 +33:31
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 77 Tõnu Tänav Rae 00:31.15 00:31.15
2. 70 Martti Parve Peko 00:32.51 +1:36
3. 74 Mihkel Nahkur Jõhvikas 00:37.32 +6:17
4. 72 Taivo Tali Harju OK 00:37.34 +6:19
5. 76 Aleksander Pritsik Jõhvikas 00:39.09 +7:54
6. 71 Urmas Tammemäe Orvand 00:40.00 +8:45
7. 73 Toomas Mast HOK 00:41.42 +10:27
8. 69 Raul Laas JOKA 00:56.53 +25:38
75 Tiit Tali Ilves Ei start
78 Tenno Alamaa JOKA Ei start
79 Mart Külvik Ilves Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 81 Toivo Saue HOK 00:31.04 00:31.04
2. 83 Jüri Rokko Jõhvikas 00:37.19 +6:15
3. 82 Ago Käis Kobras 00:39.15 +8:11
4. 84 Sulev Kõiv Otepää 00:42.10 +11:06
80 Lembit Nöps Ilves Puuduv KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 87 Grete Johanna Korb Peko 00:28.57 00:28.57
2. 90 Anna Mia Atonen JOKA 00:30.33 +1:36
3. 94 Mia Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:32.54 +3:57
4. 93 Kirke Keem Peko 00:35.32 +6:35
5. 89 Käti Kudre Peko 00:38.52 +9:55
6. 91 Marta Mälberg Peko 00:39.23 +10:26
7. 95 Iiris Timma Peko 00:42.18 +13:21
8. 85 Kaisa Karja Tartu Katoliku 00:44.30 +15:33
9. 92 Saskia Lätt Kobras/Põlva Sp 00:54.58 +26:01
10. 96 Karoliine Oja Kobras/Põlva Sp 00:58.38 +29:41
11. 86 Arabella Raie 01:54.29 +85:32
88 Jete Kraas LSF PT Ei start
97 Loore Liisa Samuel Peko Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 102 Mariann Zernant Ilves 00:40.19 00:40.19
2. 100 Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:41.43 +1:24
3. 101 Karlina Vilcina OK Aluksne 00:50.08 +9:49
98 Maarja Oras Kobras/Põlva Sp Puuduv KP
99 Kerttu Hallist Võru/Võru spord Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 105 Anett Liisa Parts JOKA 00:30.12 00:30.12
2. 104 Mareli Vaher Tartu Katoliku 00:36.55 +6:43
3. 106 Anni Linnus Peko 00:51.30 +21:18
4. 103 Marta Joonas Võru/Võru spord 00:57.18 +27:06
107 Anna-Liisa Leiten JOKA Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 111 Liis-Marii Kaso Rakv 00:32.23 00:32.23
2. 110 Brigitte Panker Ilves 00:47.23 +15:00
3. 108 Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 00:56.48 +24:25
112 Birgit Rõõm Ilves Puuduv KP
109 Laura Lään Rakv Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 7 Daisy Kudre-Schnyder Peko 00:47.19 00:47.19
2. 13 Doris Kudre Peko 00:55.00 +7:41
3. 11 Kristel Kõivo Peko 01:02.38 +15:19
4. 12 Kaisa Sander Ilves 01:06.39 +19:20
5. 10 Annika Rihma Kobras 01:27.32 +40:13
6. 8 Grethe-Johanna Ploompuu Harju 01:40.54 +53:35
9 Mari Linnus Peko Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 117 Maret Vaher Kobras 00:33.55 00:33.55
2. 114 Kadri Limberg LSF PT 00:36.38 +2:43
3. 113 Edith Madalik Peko 00:43.35 +9:40
4. 116 Raili Rooba Rakv 00:48.17 +14:22
5. 115 Jaana Karja Tartu Katoliku 00:56.49 +22:54
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 122 Ingrit Kala Peko 00:32.41 00:32.41
2. 123 Margit Rõõm Rakv 00:36.42 +4:01
3. 121 Rutti Räbovoitra Mercury 00:57.54 +25:13
4. 120 Sanita Vilcina OK Aluksne 01:01.14 +28:33
5. 119 Rita Ojala JOKA 01:02.46 +30:05
6. 124 Helge Murutalu Jõhvikas 01:05.05 +32:24
7. 118 Helve Kansi HOK 01:05.33 +32:52
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus Kaotus
1. 126 Siiri Poopuu JOKA 00:33.18 00:33.18
2. 128 Airi Alnek Võru 00:37.03 +3:45
3. 130 Saima Värton Kobras 00:38.09 +4:51
4. 127 Pille Illak Otepää 00:45.43 +12:25
5. 129 Ülle Põldoja Ilves 01:04.34 +31:16