KARJALASKEVÕISTLUS 2023
08.04.2023 Kohandupalu-Tsiatsungõlmaa (Timo Sild)
1. Reeda Tuula-Fjodorov Peko 00:39.43 00:39.43
2. Harriet Koppel Katoliku 00:40.25 +0:42
3. Anni Linnus Peko 00:48.47 +9:04
4. Ülle Meritee - 01:40.36 +60:53
4 Fjodorov Ei start
1. Ander Ojandu Võru 00:54.13 00:54.13
2. Valeri Kuragin Võru 01:00.25 +6:12
3. Tuuli Erm Võru 01:01.26 +7:13
4. Andreas Tähnas JOKA 01:03.31 +9:18
5. Pilvi-Heli Vettik JOKA 01:04.28 +10:15
6. Katre Palo Võru 01:06.29 +12:16
7. Sander Linnus Peko 01:27.38 +33:25
8. Tarmo Zernat 01:41.25 +47:12
Rudolf Mõttus Võru Puuduv KP
1. August Truusalu Võru 00:13.14 00:13.14
2. Egert Laanjõe Põlva linn 00:14.58 +1:44
3. Levar Land Võru/Võru spord 00:16.52 +3:38
Karl Mihkel Davõdov - Ei start
1. Henrik Erm TAOK 00:24.03 00:24.03
2. Albert Vidder Kobras/Põlva Sp 00:26.17 +2:14
3. Holger Kruusmaa Rakv 00:29.29 +5:26
4. Ats Ots Võru/Võru spord 00:34.16 +10:13
5. Hendrik Avaste Tammed 00:34.23 +10:20
6. Kerret Matto Kobras/Põlva Sp 00:46.00 +21:57
7. Oliver Jüris JOKA 00:46.41 +22:38
8. Joonatan Truusalu Võru 00:51.27 +27:24
9. Rico Hanimägi Võru/Võru spord 00:52.45 +28:42
10. Joosep Adamson Võru/Võru spord 00:55.10 +31:07
11. Hardi Arulepp JOKA 00:55.24 +31:21
12. Sebastian Veesaar Võru/Võru spord 00:56.43 +32:40
13. Christofer Valang JOKA 00:59.18 +35:15
Hugo Park Võru Puuduv KP
1. Erik Marten Zernant Ilves 00:28.07 00:28.07
2. Karel Kets Kobras/Põlva Sp 00:34.17 +6:10
3. Henri Kersna Ilves 00:37.27 +9:20
4. Koit Hallik Tartu 00:45.35 +17:28
5. Matis Mändmets 00:48.56 +20:49
6. Thomas Kruusmaa Rakv 00:49.22 +21:15
7. Joosep Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:53.23 +25:16
8. Rasmus Uibo 00:55.26 +27:19
9. Aksel Avaste Tammed 00:57.32 +29:25
10. Eke Ots Võru/Võru spord 00:57.40 +29:33
11. Mart Markus Davõdov Võru/Võru spord 01:07.20 +39:13
12. Marten Hanimägi Võru/Võru spord 01:35.00 +66:53
Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp Puuduv KP
Uku Nõmm Tammed Ei start
1. Pärtel Külvik Tartu Katoliku 00:36.53 00:36.53
2. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:37.14 +0:21
3. Villem Piirimäe Kobras 00:43.36 +6:43
4. Karl-Markus Janno Võru/Võru spord 00:48.59 +12:06
5. Paul Aares Fjodorov Peko 00:50.45 +13:52
6. Indrek Karja Tartu Katoliku 00:52.46 +15:53
7. Märt Viidu Võru/Võru spord 01:03.41 +26:48
8. Artem Prykhodko SRD 01:10.22 +33:29
9. Roland Johanson Kobras/Põlva Sp 01:13.57 +37:04
Audun Palo Võru/Võru spord Puuduv KP
Erik Kersna Ilves Ei start
1. Bert Joosep Panker Ilves 00:55.05 00:55.05
2. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 00:55.34 +0:29
3. Nansen Palo Võru/Võru spord 00:58.24 +3:19
4. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 01:10.24 +15:19
5. Markus Kaljur Harju OK 01:13.00 +17:55
6. Maarius Kotsulim JOKA 01:14.29 +19:24
7. Rasmus Saare Kobras/Põlva Sp 01:17.45 +22:40
8. Kristjan Maiste 01:18.02 +22:57
9. Paul Piirimäe Kobras 01:19.21 +24:16
10. Laur-Rogert Sulg Otepää 01:28.40 +33:35
Markel Hanimägi Võru/Võru spord Puuduv KP
1. Kenny Kivikas Ilves 01:10.31 01:10.31
2. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:16.28 +5:57
3. Peeter Pihl SK Saue Tammed 01:22.44 +12:13
4. Raiko Marrandi JOKA 01:22.56 +12:25
5. Hando Allmann Võru 01:22.59 +12:28
6. Sander Vaher Kobras 01:24.40 +14:09
7. Emil Eensaar Ilves 01:26.37 +16:06
8. Kiur Erik Eensaar Tammed 01:33.31 +23:00
9. Alar Kume Võru 01:35.05 +24:34
10. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 01:35.23 +24:52
11. Jaan Viirmann Põrgupõhja 01:36.10 +25:39
12. Jonatan Karjus Võru 01:36.24 +25:53
13. Tõnis Laugesaar Rakv 01:37.55 +27:24
14. Kustu Künnapas HOK 01:49.33 +39:02
15. Vallo Männiste Kobras 01:51.04 +40:33
16. Kristjan Täll Harju 02:01.59 +51:28
17. Vjatseslav Safonov SRD 02:21.06 +70:35
Kaarel Vesilind Ilves Puuduv KP
Siim Klais Võru Ei start
Rain Eensaar SKM Ei start
Kristjan-Martin Kirjanen Võru Ei start
Riho Klement Kape Ei start
Reimo Liiv SK100 Ei start
Maido Mäoma Kape Ei start
Marek Mäoma Kape Ei start
Reigo Teervalt Peko Ei start
1. Oleg Koshik SRD 01:30.45 01:30.45
2. Martin Viljasaar 01:52.19 +21:34
Kaspar Mill Võru/Võru spord Puuduv KP
Raul Kangur Peko Ei start
1. Marek Nõmm Tammed 00:51.24 00:51.24
2. Rain Eensaar SKM 00:54.45 +3:21
3. Olle Kärner Rakv 00:55.11 +3:47
4. Madis Osjamets Tammed 00:56.01 +4:37
5. Tiit Tähnas JOKA 00:57.12 +5:48
6. Kaarel Kallas JOKA 00:59.17 +7:53
7. Kristjan Karabelnik OKH 00:59.28 +8:04
8. Jano Järvelaid Tammed 01:00.14 +8:50
9. Erko Jakobson Kobras 01:00.15 +8:51
10. Aares Fjodorov Peko 01:04.49 +13:25
11. Mairo Kirss Koop 01:06.17 +14:53
11. Ken Raav Võru 01:06.17 +14:53
13. Marko Külaots Tammed 01:08.27 +17:03
14. Mikhail Raer SRD 01:14.02 +22:38
15. Siim Lannes 01:15.33 +24:09
16. Kaimo Maiste 01:26.36 +35:12
Arti Albert Kobras Puuduv KP
Priit Pikk Tartu Puuduv KP
Andreas Kraas Tammed Ei start
1. Dag Ainsoo Tammed 00:59.03 00:59.03
2. Tarmo Maiste Tammed 01:01.58 +2:55
3. Toomas Tiivel Mercury 01:09.45 +10:42
4. Roland Truus EE SK 01:10.57 +11:54
5. Ivo Miller Koop 01:13.31 +14:28
6. Mait Mändmets Rae 01:17.08 +18:05
7. Tarmo Klaar Mercury 01:19.23 +20:20
8. Tanel Esta HOK 01:20.53 +21:50
9. Priit Narusk Võru 01:24.11 +25:08
Ain Fjodorov Peko Ei start
1. Mati Tiit Ilves 00:38.21 00:38.21
2. Randy Korb Peko 00:40.31 +2:10
3. Mart Koppel Tartu Katoliku 00:43.01 +4:40
4. Kaido Hallik Ilves 00:43.40 +5:19
5. Enn Jaama Peko 00:45.37 +7:16
6. Raul Kudre Peko 00:46.19 +7:58
7. Vladislav Pahhomenkov SRD 00:46.49 +8:28
8. Väino Ellamik Suusahullud 00:47.01 +8:40
9. Indrek Karolin Kobras 00:47.18 +8:57
10. Tarmo Raidma Tartu 00:51.00 +12:39
11. Kristjan Leiger Kape 00:51.40 +13:19
12. Kalmer Koosapoeg Rakv 00:55.20 +16:59
13. Janek Jõgis 01:01.41 +23:20
Priit Talu West Ei start
Raul Kudre Peko Ei start
1. Andrei Nikitin SRD 00:41.26 00:41.26
2. Madis Tiik SOK 00:49.49 +8:23
3. Meelis Zimmermann Kape 00:52.41 +11:15
4. Rain Vellerind Põrgupõhja 00:54.39 +13:13
5. Allar Padari HOK 00:55.09 +13:43
6. Raivo Panker Mercury 01:00.40 +19:14
7. Indrek Jentson Kape 01:05.32 +24:06
8. Toomas Telgma - 01:15.29 +34:03
9. Lauri Leppik TAOK 01:15.49 +34:23
10. Meelis Atonen Lehola 01:18.18 +36:52
Inno Ling Lehola Ei start
1. Mart Kulvik 00:38.25 00:38.25
2. Tiit Tali Ilves 00:40.23 +1:58
3. Maido Kaljur Harju OK 00:43.05 +4:40
4. Jaanus Reha Koop 00:48.41 +10:16
5. Raul Laas JOKA 00:48.44 +10:19
6. Urmas Lips Koop 00:49.55 +11:30
7. Priit Truusalu Kape 00:54.35 +16:10
8. Margus Jaanus Koop 00:56.17 +17:52
9. Ülar Kõrge Kobras 00:56.47 +18:22
10. Aivar Meindok LSF PT 00:57.06 +18:41
11. Raul Olesk Kobras 00:57.58 +19:33
12. Annes Naan 01:16.58 +38:33
1. Kaljo Julge Kape 00:47.01 00:47.01
2. Aigar Pindmaa Võru 00:57.31 +10:30
3. Rein Lani Võru 00:59.05 +12:04
4. Jaan Ainelo Ilves 00:59.15 +12:14
5. Tauno Kure Kape 00:59.30 +12:29
6. Jüri Merirand Otepää 00:59.56 +12:55
7. Sulev Kõiv Otepää 01:10.24 +23:23
8. Udo Lüüs Ilves 01:17.14 +30:13
9. Rein Rooni Orvand 01:31.05 +44:04
1. Jüri Rokko Jõhvikas 00:42.08 00:42.08
2. Arvo Kivikas Ilves 00:44.20 +2:12
3. Heini Tammik Kape 00:46.12 +4:04
4. Lembit Nöps Ilves 00:51.32 +9:24
5. Koit Paasma Lehola 00:51.38 +9:30
6. Anti Parik Otepää 00:54.32 +12:24
7. Kalle Nelk Tammed 00:57.21 +15:13
1. Peep Koppel Koop 00:34.42 00:34.42
2. Elmo Pärna Lehola 00:49.39 +14:57
3. Mati Poom TON 00:56.28 +21:46
4. Ants Tamm TON 00:57.59 +23:17
1. Romet Kaljur Harju 00:14.10 00:14.10
2. Joosep Kraas Tartu 00:16.52 +2:42
3. Robin Kaljur 00:18.56 +4:46
4. Kaur Kolberg 00:19.00 +4:50
5. Kasper Vaher 00:25.58 +11:48
6. Kiur Hallik Tartu 00:34.29 +20:19
7. Stig Veesaar Võru 00:37.49 +23:39
Oliver Vidder Vastse-Kuuste L Ei start
1. Inger Ojandu Võru 00:13.47 00:13.47
2. Helena Erm Võru 00:15.18 +1:31
1. Susanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:24.51 00:24.51
2. Saskia Lätt Kobras/Põlva Sp 00:28.44 +3:53
3. Marta Mälberg Peko/Audentes 00:33.15 +8:24
4. Hanna Roosipuu TON 00:36.49 +11:58
5. Karoliine Oja Kobras/Põlva Sp 00:40.02 +15:11
6. Helen Hunt Peko 00:40.53 +16:02
7. Maria Kaljur 00:41.35 +16:44
8. Emma Uibo Peko 00:46.31 +21:40
9. Gerty-Ly Lebedev Otepää 00:52.59 +28:08
Matilda Piirimäe Kobras Ei start
Roberta Aibast Tartu Katoliku Ei start
1. Anna Mia Atonen JOKA 00:25.24 00:25.24
2. Liis-Marie Kaljur Harju OK 00:28.33 +3:09
3. Kaisa Kallas JOKA 00:30.33 +5:09
4. Mia Esta HOK/Hiiumaa Spo 00:32.27 +7:03
5. Grete Johanna Korb Peko 00:32.38 +7:14
6. Kirke Keem Peko 00:35.11 +9:47
7. Helena Hakk Kobras/Põlva Sp 00:36.55 +11:31
8. Iiris Timma Peko 00:42.49 +17:25
9. Käti Kudre Peko 00:42.55 +17:31
1. Mariann Zernant Ilves 00:36.49 00:36.49
2. Viola Nikitina SRD 00:41.12 +4:23
3. Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:43.21 +6:32
4. Maarja Oras Kobras/Põlva Sp 00:45.12 +8:23
5. Karlina Vilcina Auseklis IK 00:50.27 +13:38
6. Laura Juhanson JOKA 00:51.32 +14:43
7. Ebe Hallik JOKA 01:04.29 +27:40
8. Kerttu Hallist Võru/Võru spord 01:35.11 +58:22
1. Brigitte Panker Ilves 00:43.00 00:43.00
2. Emma Joonas Võru/Võru spord 00:49.40 +6:40
3. Marta Joonas Võru/Võru spord 00:50.19 +7:19
1. Annika Rihma Kobras 01:10.03 01:10.03
2. Laura Joonas Võru 01:14.34 +4:31
3. Kadri Kadakas Mercury 01:17.50 +7:47
4. Kaisa Sander Ilves 01:24.46 +14:43
5. Daisi Saetalu SK Saue Tammed 01:25.05 +15:02
6. Anita Laanejõe Võru 01:42.03 +32:00
Teele Tšoba Tammed Puuduv KP
Kristel Kõivo Peko Ei start
Emily Raudkepp Peko Ei start
1. Piibe Tammemäe SK100 00:41.43 00:41.43
2. Erika Uotila Tammed 00:54.06 +12:23
3. Liina Vesilind SRD 01:07.13 +25:30
4. Anastasija Pahhomenkova SRD 01:16.45 +35:02
5. Kristina Vesilind SRD 01:21.02 +39:19
6. Olha Kulinich SRD 01:45.00 +63:17
1. Merike Vanjuk Kape 00:43.42 00:43.42
2. Helle Hallik JOKA 00:48.53 +5:11
3. Külli Leiger Kape 00:48.54 +5:12
4. Kadri Limberg LSF PT 00:51.07 +7:25
5. Piia Avaste Tammed 00:51.53 +8:11
6. Karin Pai JOKA 00:53.24 +9:42
7. Kersti Jääger Kobras 00:53.32 +9:50
8. Riina Laanjõe Kobras 00:57.01 +13:19
9. Anneli Nõmm 01:08.12 +24:30
10. Aili Piirak 01:09.09 +25:27
11. Made Vares Suusahullud 01:12.12 +28:30
1. Maret Vaher Kobras 00:44.26 00:44.26
2. Edith Madalik Peko 00:46.30 +2:04
3. Inga Lips Koop 00:55.58 +11:32
4. Ethel Eensaar SK Nõva 00:58.09 +13:43
5. Teele Eensaar Ilves 00:58.22 +13:56
6. Karin Koppel Tammed 00:59.26 +15:00
7. Ruth Esta HOK 01:04.41 +20:15
8. Siiri Raamets - 01:10.04 +25:38
Herje Aibast Ilves Ei start
Merike Mumme Põrgupõhja Ei start
1. Jana Kink Kape 00:46.23 00:46.23
2. Sanita Vilcina Aluksne OK 00:51.10 +4:47
3. Maari Idnurm TON 00:59.39 +13:16
4. Merike Paapson TON 01:01.11 +14:48
5. Epp Metsaluik Kobras 01:22.19 +35:56
1. Airi Alnek Võru 00:41.17 00:41.17
2. Ingrit Kala Peko 00:42.56 +1:39
3. Maris Roosipuu TON 00:43.09 +1:52
4. Lea Leppik TAOK 00:48.21 +7:04
5. Maie Tali Tartu Ülikool 00:50.54 +9:37
6. Rutti Räbovoitra Mercury 00:51.32 +10:15
7. Helve Kansi HOK 00:54.12 +12:55
8. Riina Kink Koop 00:58.31 +17:14
9. Kersti Kõrge Kobras 01:24.47 +43:30
Anu Talu West Ei start
1. Marika Kirsspuu TAOK 00:30.13 00:30.13
2. Virve Einpaul Ilves 00:36.23 +6:10
3. Tiina Oras Ilves 00:37.01 +6:48
4. Juta Ainelo Ilves 00:40.07 +9:54
5. Ülle Raudsepp Jõhvikas 00:45.21 +15:08
6. Maire Kure Kape 00:46.30 +16:17
7. Pille Illak Otepää 00:48.42 +18:29
8. Tiina Rillo Otepää 00:52.37 +22:24
Anda Lejasblusa Aluksne OK Ei start
1. Saima Värton Kobras 00:32.50 00:32.50
2. Aili Laanjõe Kobras 00:39.55 +7:05
3. Ülle Põldoja Ilves 00:48.01 +15:11
4. Anu Pallon JOKA 00:56.41 +23:51
5. Leena Leesment SRD 00:57.12 +24:22
Vaike Tomann Ilves Ei start
1. Tiiu Kaasik Ilves 00:33.54 00:33.54
2. Niina Karnit SRD 00:36.58 +3:04
3. Riina Kivikas Ilves 00:42.43 +8:49
4. Leili Prans Ilves 01:17.14 +43:20
1. Ilona Vanaveski 00:50.37 00:50.37
2. Kaie Kivila Ilves 01:01.39 +11:02
3. Maie Abram Ilves 01:03.16 +12:39
4. Maimu Tornberg Koop 01:08.28 +17:51
1. Anna-Mariin Koppel Tammed 00:20.55 00:20.55
2. Eleonora Ellamik 00:21.28 +0:33
3. Marie Mälberg Peko 00:30.21 +9:26
4. Hemeli Land Võru/Võru spord 00:32.18 +11:23
5. Johanna Mia Vändrik Mercury 00:36.49 +15:54
6. Isabel Marii Vändrik Mercury 00:37.28 +16:33
OK Võru