18. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RATTAORIENTEERUMISE LÜHIRAJAL 29.07.2023
Lühirada
29.07.2023 Tsiatsungõlmaa (Sixten Sild)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
N17  N20  N21  N40  N50  N60 

M17
7310m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Kennet Keerberg           JOKA            EST 26839 00:39.17  00:39.17   
   2. Raiko Alliksaar           JOKA            EST 22945 00:39.32     +0:15   
   3. Kerto Kaasiku             JOKA            EST 22037 00:50.02    +10:45   
   4. Oliver Viitmaa            Lehola          EST 26926 01:09.28    +30:11   
   5. Timo Poopuu               JOKA            EST 18217 01:27.54    +48:37   
      Adrians Poreiters                         LAT     0 00:38.27*            
      Marts Poreiters                           LAT     0 00:46.37*            
      Martynas Tunkevičius      BŪDAKALNIS      LTU     0 00:49.25*            
M20
10730m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST 17585 00:55.43  00:55.43   
   2. Timo Kudre                Peko            EST 17351 01:02.51     +7:08   
   3. Mattias Maidla            Kobras          EST 17356 01:05.02     +9:19   
   4. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva sp EST 14470 01:12.35    +16:52   
   5. Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord EST 25041 01:12.49    +17:06   
   6. Henri Perillus            JOKA/Türi Spord EST 26969 01:13.00    +17:17   
      Mārtiņš Mežsargs          A2              LAT     0 00:00.00*            
      Edijs Čākurs              Naukseni        LAT     0 01:04.15*            
M21
14380m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Lauri Malsroos            Tammed          EST  3392 00:54.46  00:54.46   
   2. Tõnis Erm                 TAOK            EST  3209 00:57.57     +3:11   
   3. Mihkel Mahla              Peko            EST 13781 01:00.51     +6:05   
   4. Marek Karm                SK100           EST  9134 01:02.35     +7:49   
   5. Erik Aibast               Tammed          EST  1685 01:02.39     +7:53   
   6. Mihkel Järve              Kobras          EST 25510 01:10.54    +16:08   
   7. Lauri Tammemäe            SK100           EST  4487 01:12.07    +17:21   
   8. Tanel Kalm                Peko            EST  1469 01:12.26    +17:40   
   9. Gion Schnyder             Peko            SUI 22915 01:15.42    +20:56   
  10. Märten Henrik Pais        West            EST  6626 01:39.44    +44:58   
      Pasi Pyykönen             Kankaanpään Suu FIN 36603 01:10.58*            
      Raul Viitmaa              Lehola          EST 15229 Katk                 
M40
10730m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Priit Poopuu              JOKA            EST   891 00:50.46  00:50.46   
   2. Alvar Suisalu             CC Rota Mobilis EST 27304 00:52.57     +2:11   
   3. Indrek Mahla              Peko            EST  2661 00:53.49     +3:03   
   4. Kalle Metsoja             Mercury         EST 15448 00:55.31     +4:45   
   5. Martti Mikk                               EST  9598 00:55.46     +5:00   
   6. Mait Mändmets             Rae             EST  4107 00:56.46     +6:00   
   7. Janek Leer                CC Rota Mobilis EST  2576 00:57.29     +6:43   
      Gediminas Ranonis         Fortūna OK      LTU     0 01:06.28*            
M50
9020m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Raul Kudre                Peko            EST   492 00:39.29  00:39.29   
   2. Randy Korb                Peko            EST  1067 00:40.07     +0:38   
   3. Alar Viitmaa              Lehola          EST  1639 00:40.48     +1:19   
   4. Kaido Nurja               Nõmme           EST   603 00:42.52     +3:23   
   5. Heiti Hallikma            Võru            EST  1267 00:44.19     +4:50   
   6. Margus Venelaine          LSF PT          EST  1041 00:45.32     +6:03   
   7. Indrek Karolin            Kobras          EST  9927 00:47.13     +7:44   
   8. Vermo Siim                Nõmme           EST  1030 00:47.14     +7:45   
   9. Tenno Alamaa              JOKA            EST  4102 00:47.47     +8:18   
  10. Raivo Erik                Mercury         EST  1516 00:49.56    +10:27   
  11. Antti Roose               Kobras          EST  4962 00:51.27    +11:58   
  12. Veiko Pak                 Rae             EST   285 00:54.15    +14:46   
  13. Taivo Tali                Harju           EST  1152 01:05.30    +26:01   
      Vaidas Jurgaitis          Sakas OK        LTU     0 00:00.00*            
      Martins Lasmanis          Auseklis IK     LAT     0 00:40.15*            
      Valdis Kokorišs           Mona            LAT     0 00:48.21*            
      Raitis Muižnieks          Auseklis IK     LAT     0 00:49.11*            
      Didzis Poreiters                          LAT     0 00:50.28*            
      Tautvydas Zilinskas       BŪDAKALNIS      LTU     0 00:53.13*            
      Margus Kesa               OK Saulė        LTU     0 01:01.33*            
M60
8680m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Eduard Pukkonen           Harju OK        EST  4278 00:49.27  00:49.27   
   2. Mart Külvik                               EST  6770 00:50.14     +0:47   
   3. Raul Olesk                Kobras          EST  2012 00:53.17     +3:50   
   4. Urmas Tammemäe            Orvand          EST   837 00:53.44     +4:17   
   5. Tiit Tali                 Ilves           EST   303 00:55.07     +5:40   
   6. Riho Männi                Lehola          EST   902 00:56.16     +6:49   
   7. Kalle Nelk                Tammed          EST  1971 01:01.03    +11:36   
   8. Paul Poopuu               JOKA            EST   361 01:02.27    +13:00   
   9. Raul Laas                 JOKA            EST  5372 01:02.28    +13:01   
  10. Jaak Kanniste             West            EST   650 01:17.56    +28:29   
      Igors Jamcuks             Auseklis        LAT     0 00:47.07*            
      Karolis Mickevičius       OK Saulė        LTU     0 00:49.19*            
      Didzis Čākurs             Naukseni        LAT     0 00:49.21*            
      Andis Pirktins            OK KO           LAT     0 00:51.18*            
N17
6340m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Sandra Arak               SK100           EST 34915 00:35.17  00:35.17   
   2. Anni Linnus               Peko            EST 22286 00:39.17     +4:00   
   3. Helena Hakk               Kobras/Põlva sp EST 23400 00:43.18     +8:01   
   4. Maarja Oras               Kobras/Põlva sp EST 14845 00:56.06    +20:49   
      Gabrielė Tunkevičiūtė     BŪDAKALNIS      LTU     0 00:39.10*            
      Anett Liisa Parts         JOKA            EST 29489 Katk                 
N20
9020m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Liis-Marii Kaso           Rakv            EST 23359 00:51.33  00:51.33   
   2. Mari Ann Mahla            Peko            EST 14689 00:52.04     +0:31   
   3. Karoliina Kets            Kobras          EST 16222 00:58.20     +6:47   
   4. Marii-Isabel Allikberg    SK100           EST 11176 01:49.37    +58:04   
      Annija Ošāne              A2              LAT     0 00:49.52*            
      Ramona Poreitere                          LAT     0 00:53.25*            
N21
10730m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Daisy Kudre-Schnyder      Peko            EST  1405 00:52.17  00:52.17   
   2. Eleri Hirv                Võru            EST  4238 00:54.16     +1:59   
   3. Mari Linnus               Peko            EST 10315 00:55.58     +3:41   
   4. Maret Vaher               Kobras          EST  1065 00:59.09     +6:52   
   5. Kairi Tuulmägi            Mercury         EST 16589 01:08.52    +16:35   
   6. Kristel Kõivo             Peko            EST 13286 01:12.19    +20:02   
      Henna Saarinen            Koovee          FIN 36601 00:54.56*            
      Vaida Reinartaitė         Fortūna OK      LTU     0 01:03.18*            
N40
7310m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Leila Malva               CC Rota Mobilis EST 36354 00:40.00  00:40.00   
   2. Tuuli Erm                 Võru            EST  3378 00:45.12     +5:12   
   3. Marje Venelaine           Tammed          EST  2244 00:51.36    +11:36   
   4. Marlen-Veronika Valgma    Tammed          EST  2464 00:56.32    +16:32   
   5. Karin Koppel              Tammed          EST  2467 01:01.50    +21:50   
      Loreta Ranonienė          Fortūna OK      LTU     0 00:58.35*            
      Kristīne Ošāne            A2              LAT     0 01:12.09*            
      Živilė Litvinaitė         Fortūna OK      LTU     0 01:12.35*            
      Merike Mumme              Põrgupõhja      EST  4759 Ei start             
N50
6340m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Ingrit Kala               Peko            EST   911 00:35.30  00:35.30   
   2. Epp Käpa                  Peko            EST  1666 00:38.51     +3:21   
   3. Esta Tamm                 Võru            EST  6111 00:47.53    +12:23   
      Rutti Räbovoitra          Mercury         EST  3276 Ei start             
N60
5630m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Airi Alnek                Võru            EST  1301 00:41.40  00:41.40   
   2. Ülle Põldoja              Ilves           EST   703 00:45.28     +3:48   
   3. Pille Illak               Otepää          EST   957 00:56.45    +15:05   
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 29.07.2023 14:31:29