21. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RATTAORIENTEERUMISE TAVARAJAL 30.07.2023
Tavarada
30.07.2023 Tsiatsungõlmaa (Sixten Sild)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
N17  N20  N21  N40  N50  N60 

M17
15190m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Adrians Poreiters                         LAT     0 01:05.25  01:05.25   
   2. Raiko Alliksaar           JOKA            EST 22945 01:06.59     +1:34   
   3. Kennet Keerberg           JOKA            EST 26839 01:09.23     +3:58   
   4. Kerto Kaasiku             JOKA            EST 22037 01:10.16     +4:51   
   5. Martynas Tunkevičius      BŪDAKALNIS      LTU     0 01:13.34     +8:09   
   6. Marts Poreiters                           LAT     0 01:19.13    +13:48   
      Oliver Viitmaa            Lehola          EST 26926 Katk                 
      Timo Poopuu               JOKA            EST 18217 Ei start             
M20
21370m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Timo Kudre                Peko            EST 17351 01:32.18  01:32.18   
   2. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  EST 17585 01:36.01     +3:43   
   3. Edijs Čākurs              Naukseni        LAT     0 01:57.27    +25:09   
   4. Mattias Maidla            Kobras          EST 17356 02:00.58    +28:40   
   5. Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord EST 25041 02:04.22    +32:04   
   6. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva sp EST 14470 02:09.27    +37:09   
   7. Henri Perillus            JOKA/Türi Spord EST 26969 02:14.28    +42:10   
M21
25310m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Lauri Malsroos            Tammed          EST  3392 01:36.20  01:36.20   
   2. Tõnis Erm                 TAOK            EST  3209 01:40.03     +3:43   
   3. Marek Karm                SK100           EST  9134 01:40.39     +4:19   
   4. Priit Poopuu              JOKA            EST   891 01:42.44     +6:24   
   5. Pasi Pyykönen             Kankaanpään Suu FIN 36603 01:43.15     +6:55   
   6. Mihkel Mahla              Peko            EST 13781 01:43.42     +7:22   
   7. Taaniel Tooming           Kobras          EST  5551 01:45.04     +8:44   
   8. Lauri Tammemäe            SK100           EST  4487 01:53.10    +16:50   
   9. Mihkel Järve              Kobras          EST 25510 01:55.29    +19:09   
  10. Raul Viitmaa              Lehola          EST 15229 01:59.05    +22:45   
  11. Tanel Kalm                Peko            EST  1469 02:02.48    +26:28   
M40
21370m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Erik Aibast               Tammed          EST  1685 01:27.38  01:27.38   
   2. Kalle Metsoja             Mercury         EST 15448 01:30.17     +2:39   
   3. Alvar Suisalu             CC Rota Mobilis EST 27304 01:35.21     +7:43   
   4. Martti Mikk                               EST  9598 01:35.37     +7:59   
   5. Tarmo Siimsaare           Võru            EST  3116 01:40.47    +13:09   
   6. Gediminas Ranonis         Fortūna OK      LTU     0 01:55.18    +27:40   
      Indrek Mahla              Peko            EST  2661 Puuduv KP            
      Raino Leopard             Peko            EST  2323 ÜleAja               
M50
17400m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Alar Viitmaa              Lehola          EST  1639 01:17.29  01:17.29   
   2. Randy Korb                Peko            EST  1067 01:19.18     +1:49   
   3. Raul Kudre                Peko            EST   492 01:19.22     +1:53   
   4. Heiti Hallikma            Võru            EST  1267 01:22.42     +5:13   
   5. Valdis Kokorišs           Mona            LAT     0 01:26.00     +8:31   
   6. Kaido Nurja               Nõmme           EST   603 01:27.44    +10:15   
   7. Tenno Alamaa              JOKA            EST  4102 01:28.43    +11:14   
   8. Tautvydas Zilinskas       BŪDAKALNIS      LTU     0 01:34.13    +16:44   
   9. Vermo Siim                Nõmme           EST  1030 01:35.10    +17:41   
  10. Didzis Poreiters                          LAT     0 01:35.36    +18:07   
  11. Raivo Erik                Mercury         EST  1516 01:35.52    +18:23   
  12. Margus Venelaine          LSF PT          EST  1041 01:35.59    +18:30   
  13. Antti Roose               Kobras          EST  4962 01:40.04    +22:35   
  14. Veiko Pak                 Rae             EST   285 01:41.04    +23:35   
  15. Indrek Karolin            Kobras          EST  9927 01:43.36    +26:07   
  16. Taivo Tali                Harju           EST  1152 02:09.08    +51:39   
      Vaidas Jurgaitis          Sakas OK        LTU     0 Ei start             
      Margus Kesa               OK Saulė        LTU     0 Ei start             
M60
13460m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Raul Olesk                Kobras          EST  2012 01:06.00  01:06.00   
   2. Didzis Čākurs             Naukseni        LAT     0 01:06.03     +0:03   
   3. Mart Külvik                               EST  6770 01:08.12     +2:12   
   4. Urmas Tammemäe            Orvand          EST   837 01:14.24     +8:24   
   5. Tiit Tali                 Ilves           EST   303 01:16.49    +10:49   
   6. Karolis Mickevičius       OK Saulė        LTU     0 01:19.21    +13:21   
   7. Jaak Kanniste             West            EST   650 01:20.40    +14:40   
   7. Eduard Pukkonen           Harju OK        EST  4278 01:20.40    +14:40   
   9. Riho Männi                Lehola          EST   902 01:25.20    +19:20   
  10. Paul Poopuu               JOKA            EST   361 01:30.14    +24:14   
  11. Kalle Nelk                Tammed          EST  1971 01:33.46    +27:46   
  12. Raul Laas                 JOKA            EST  5372 01:38.30    +32:30   
      Andis Pirktins            OK KO           LAT     0 Katk                 
      Igors Jamcuks             Auseklis        LAT     0 Ei start             
N17
13070m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Sandra Arak               SK100           EST 34915 01:08.57  01:08.57   
   2. Anni Linnus               Peko            EST 22286 01:11.00     +2:03   
   3. Gabrielė Tunkevičiūtė     BŪDAKALNIS      LTU     0 01:18.50     +9:53   
   4. Helena Hakk               Kobras/Põlva sp EST 23400 01:37.38    +28:41   
      Käti Kudre                Peko            EST 22396 Puuduv KP            
      Anett Liisa Parts         JOKA            EST 29489 Ei start             
N20
17400m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Ramona Poreitere                          LAT     0 01:45.47  01:45.47   
   2. Marii-Isabel Allikberg    SK100           EST 11176 01:48.43     +2:56   
   3. Mari Ann Mahla            Peko            EST 14689 01:50.17     +4:30   
      Liis-Marii Kaso           Rakv            EST 23359 Ei start             
N21
21370m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Henna Saarinen            Koovee          FIN 36601 01:30.28  01:30.28   
   2. Eleri Hirv                Võru            EST  4238 01:33.55     +3:27   
   3. Mari Linnus               Peko            EST 10315 01:39.41     +9:13   
   4. Kairi Tuulmägi            Mercury         EST 16589 01:46.32    +16:04   
   5. Leila Malva               CC Rota Mobilis EST 36354 01:56.10    +25:42   
   6. Maret Vaher               Kobras          EST  1065 01:56.43    +26:15   
N40
15190m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Vaida Reinartaitė         Fortūna OK      LTU     0 01:05.33  01:05.33   
   2. Merike Mumme              Põrgupõhja      EST  4759 01:09.25     +3:52   
   3. Heleri Kivil              LSF PT          EST  2670 01:14.37     +9:04   
   4. Marje Venelaine           Tammed          EST  2244 01:15.11     +9:38   
   5. Tuuli Erm                 Võru            EST  3378 01:20.58    +15:25   
   6. Marlen-Veronika Valgma    Tammed          EST  2464 01:22.41    +17:08   
   7. Karin Koppel              Tammed          EST  2467 01:31.49    +26:16   
   8. Živilė Litvinaitė         Fortūna OK      LTU     0 01:44.53    +39:20   
   9. Loreta Ranonienė          Fortūna OK      LTU     0 01:47.33    +42:00   
N50
13070m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Ingrit Kala               Peko            EST   911 01:02.39  01:02.39   
   2. Epp Käpa                  Peko            EST  1666 01:17.09    +14:30   
   3. Esta Tamm                 Võru            EST  6111 01:34.14    +31:35   
   4. Kersti Kõrge              Kobras          EST 25918 02:07.37    +64:58   
N60
10030m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa EOL   Tulemus   Kaotus       
   1. Airi Alnek                Võru            EST  1301 01:16.41  01:16.41   
   2. Pille Illak               Otepää          EST   957 01:31.44    +15:03   
   3. Ülle Põldoja              Ilves           EST   703 01:33.10    +16:29   
OK Põlva Kobras
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 30.07.2023 14:56:01