Paidra kolmapäeak 27.09.2023

27.09.2023
Organiser : Mati, Sarmite
Cours Master : Lauri Sild
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
M18 Course (1): 19 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras öös 00:46:22
 2. 15368 Nansen Palo               Võru öösel 00:47:47 +01:25
 3.  9170 August Jakobson           Kobras öös 00:50:58 +04:36
M21 Course (1): 19 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras öös 00:39:11
 2.  4191 Kaur Kase                 Võru       00:39:57 +00:46
 3. 17350 Aares Fjodorov            Peko öösel 00:47:42 +08:31
 4.  5140 Reigo Teervalt            Peko öösel 00:47:48 +08:37
 5. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  00:50:03 +10:52
 6.  1421 Kaarel Kure               Kobras öös 00:59:14 +20:03
M35 Course (1): 19 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3446 Tanel Mõttus              Võru       00:44:53
 2.  6403 Ain Fjodorov              Peko öösel 00:46:32 +01:39
 3.  1456 Vallo Männiste            Kobras     00:48:15 +03:22
 4.  3665 Kaido Hallik              Ilves ööse 00:49:56 +05:03
 5. 13517 Raido Viks                Võru       00:59:38 +14:45
 6.  4821 Erko Jakobson             Kobras öös 01:07:34 +22:41
 7.  4135 Fred Needo                Võru öösel 01:16:02 +31:09
RADA2 Course (2): 16 KP 5200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:52:41
 2. 19301 Andreas Pihelgas          AP9        01:37:52 +45:11
M16 Course (2): 16 KP 5200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 30592 Karl-Markus Janno         Võru öösel 00:48:48
 2. 18554 Paul Aares Fjodorov       Peko öösel 00:50:15 +01:27
M45 Course (2): 16 KP 5200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  7706 Sairos Hõrak              Võru       00:53:16
 2. 31449 Heino Pall                Rõuge vald 01:06:55 +13:39
 3.  3449 Eero Joonas               Võru öösel 01:09:06 +15:50
 4. 18049 Madis Haug                Võru öösel 01:21:46 +28:30
N21 Course (2): 16 KP 5200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3780 Britta Panker             Ilves      00:59:01
N35 Course (2): 16 KP 5200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   859 Merike Vanjuk             Kape öösel 00:49:22
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA öösel 00:54:01 +04:39
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       01:08:42 +19:20
 4. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:12:06 +22:44
 5. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:19:23 +30:01
RADA3 Course (3): 14 KP 4240m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36449 Ülo Väli                  EMÜ        00:48:14
 2. 34189 Märt Väli                 Rosma Joh. 00:55:55 +07:41
 3. 30587 Toomas Kibena             Võru       01:08:21 +20:07
 4.  1615 Ürjo Raitar               Tartu ööse 01:10:31 +22:17
 5. 28811 Saskia Lätt               Kobras     01:13:29 +25:15
M14 Course (3): 14 KP 4240m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 17786 Audun Palo                Võru öösel 00:42:28
 2. 20690 Eke Ots                   Võru       01:02:41 +20:13
M60 Course (3): 14 KP 4240m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:38:30
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       00:46:35 +08:05
 3.  1172 Jüri Merirand             Otepää     00:49:27 +10:57
 4.  6770 Mart Külvik               Obinitsa ö 00:50:44 +12:14
 5.  3685 Mati Külaase              Võru       00:55:01 +16:31
 6.     0 Uldis Bertuks             Aluksne    00:56:56 +18:26
 7.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:16:08 +37:38
 8. 14255 Sulev Kõiv                Otepää     01:18:54 +40:24
 9. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:28:09 +49:39
N16 Course (3): 14 KP 4240m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23400 Helena Hakk               Kobras öös 00:52:57
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras öös 00:55:22 +02:25
 3. 14845 Maarja Oras               Kobras öös 01:06:31 +13:34
N45 Course (3): 14 KP 4240m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Sanita Vilcina            Aluksne    00:44:05
 2.  2168 Inge Joonas               Võru       00:58:10 +14:05
 3.  2008 Ellen Lembra              Võru       01:04:28 +20:23
RADA4 Course (4): 10 KP 2440m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5140 Reigo Teervalt            Peko öösel 00:14:33
 2. 24006 Melani Väits              Võru       00:23:08 +08:35
 3. 25639 Ralf Puusepp              Võru       00:40:03 +25:30
 4. 31957 Robert Märtin             Võru KLK   00:42:37 +28:04
 5. 38867 Marelle Mölder                       00:49:28 +34:55
M12 Course (4): 10 KP 2440m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 22576 Ats Ots                   Võru       00:40:30
 2. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:58:39 +18:09
N60 Course (4): 10 KP 2440m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Arija Bertuka             Aluksne    00:32:36
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       00:44:52 +12:16
 3. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  00:48:05 +15:29
 4.  1989 Aili Laanjõe              Kobras öös 00:53:36 +21:00
 5. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:55:47 +23:11
RADA5 Course (5): 6 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 38867 Marelle Mölder            Võru öösel 00:21:53
 2.  5806 Timo Palo                 Võru öösel 00:35:13 +13:20
 3. 30593 Kristi Asser              Võru öösel 00:40:00 +18:07
M10 Course (5): 6 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:16:36
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru       00:17:02 +00:26
 3. 35612 Levar Land                Võru linn  00:25:02 +08:26
 4. 31678 Stig Veesaar              Parksepa K 00:26:20 +09:44
 5. 36689 Nils Palo                 Rõuge ööse 00:35:13 +18:37
 6. 39050 Reimo Piller              Võru Kreut 01:12:11 +55:35
N10 Course (5): 6 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 32173 Saara Alaver              Võru öösel 00:40:00
NR Course (6): 4 KP 550m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:05:11
 2. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:05:53 +00:42
 3. 31416 Adeele Palo               Võru linn  00:05:59 +00:48
 4. 38562 Kristo Teppo              LA Sõleke  00:06:24 +01:13
 5. 36794 Rudolf Mõttus             Võru       00:06:29 +01:18
 6. 31678 Stig Veesaar              Parksepa K 00:06:47 +01:36
 7. 38557 Adeele Allas              Päkapikk   00:07:10 +01:59
 8. 27403 Hettel Park               Loosu      00:07:49 +02:38
 9. 36446 Hemeli Land               Võru KrK   00:07:54 +02:43
10. 31886 Hugo Kala                            00:08:07 +02:56
11. 38558 Anni Allas                Päkapikk   00:09:48 +04:37
12. 39285 Maria Kala                Võru       00:11:34 +06:23
13. 39050 Reimo Piller              Võru Kreut 00:11:41 +06:30
14. 33495 Jakob Palo                Võru linn  00:12:12 +07:01
15. 38559 Annmarii Allas            Päkapikk   00:13:46 +08:35
16. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald  00:14:32 +09:21
17. 32198 Dolores Russak            Võru       00:14:50 +09:39
18. 37712 Ruuben Russak             Võru       00:16:54 +11:43
19. 35604 Kristofer Mõttus          Võru       00:17:03 +11:52
20. 37389 Iida Johanson Rattray     Kobras     00:19:28 +14:17
21. 36815 Eedel Sild                Võru       00:21:12 +16:01
22. 38201 Gustav Palo               Võru       00:37:30 +32:19
VABA ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5936 Indrek Ots                Võru       01:06:32 26p
 2. 18423 Maris Moor                Vastseliin 02:04:57 22p
 3. 16678 Raido Kiss                Võru       00:57:46 18p
 4.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 00:53:34 15p
 5.   740 Helle Mürk                Võru       01:24:48 15p
 6. 29270 Margus Juhkam             Maraton öö 01:17:21 13p
 7. 19533 Kerret Matto              Kobras     01:27:03 12p
 8. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras öös 00:54:48 9p
 9. 39052 Maria Kuusik              Tartu      01:17:45 9p
10. 33773 Maria Kleemeier           Tallinn    01:28:04 8p
11.  5021 Talvi Trell               Võru       01:00:48 7p
12. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:41:18 5p
13. 38564 Estelle Russak            Võru       00:16:46 3p
14. 39051 Anni Johanson Rattray     Kobras     00:21:20 3p
#1 Course (RADA1,M18,M21,M35): 19 KP 6100m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras öösM21        00:39:11
 2.  4191 Kaur Kase                 Võru      M21        00:39:57 +00:46
 3.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M35        00:44:53 +05:42
 4. 23395 Markus Juhkam             Kobras öösM18        00:46:22 +07:11
 5.  6403 Ain Fjodorov              Peko ööselM35        00:46:32 +07:21
 6. 17350 Aares Fjodorov            Peko ööselM21        00:47:42 +08:31
 7. 15368 Nansen Palo               Võru ööselM18        00:47:47 +08:36
 8.  5140 Reigo Teervalt            Peko ööselM21        00:47:48 +08:37
 9.  1456 Vallo Männiste            Kobras    M35        00:48:15 +09:04
10.  3665 Kaido Hallik              Ilves ööseM35        00:49:56 +10:45
11. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL M21        00:50:03 +10:52
12.  9170 August Jakobson           Kobras öösM18        00:50:58 +11:47
13.  1421 Kaarel Kure               Kobras öösM21        00:59:14 +20:03
14. 13517 Raido Viks                Võru      M35        00:59:38 +20:27
15.  4821 Erko Jakobson             Kobras öösM35        01:07:34 +28:23
16.  4135 Fred Needo                Võru ööselM35        01:16:02 +36:51
#2 Course (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 16 KP 5200m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 30592 Karl-Markus Janno         Võru ööselM16        00:48:48
 2.   859 Merike Vanjuk             Kape ööselN35        00:49:22 +00:34
 3. 18554 Paul Aares Fjodorov       Peko ööselM16        00:50:15 +01:27
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras    RADA2      00:52:41 +03:53
 5.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45        00:53:16 +04:28
 6.  3049 Helle Hallik              JOKA ööselN35        00:54:01 +05:13
 7.  3780 Britta Panker             Ilves     N21        00:59:01 +10:13
 8. 31449 Heino Pall                Rõuge valdM45        01:06:55 +18:07
 9. 16421 Epp Voitka                Võru      N35        01:08:42 +19:54
10.  3449 Eero Joonas               Võru ööselM45        01:09:06 +20:18
11. 15275 Ülle Hollo                Võru      N35        01:12:06 +23:18
12. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35        01:19:23 +30:35
13. 18049 Madis Haug                Võru ööselM45        01:21:46 +32:58
14. 19301 Andreas Pihelgas          AP9       RADA2      01:37:52 +49:04
#3 Course (RADA3,M14,M60,N16,N45): 14 KP 4240m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape      M60        00:38:30
 2. 17786 Audun Palo                Võru ööselM14        00:42:28 +03:58
 3.     0 Sanita Vilcina            Aluksne   N45        00:44:05 +05:35
 4. 21266 Rein Lani                 Võru      M60        00:46:35 +08:05
 5. 36449 Ülo Väli                  EMÜ       RADA3      00:48:14 +09:44
 6.  1172 Jüri Merirand             Otepää    M60        00:49:27 +10:57
 7.  6770 Mart Külvik               Obinitsa öM60        00:50:44 +12:14
 8. 23400 Helena Hakk               Kobras öösN16        00:52:57 +14:27
 9.  3685 Mati Külaase              Võru      M60        00:55:01 +16:31
10. 14785 Johanna Oras              Kobras öösN16        00:55:22 +16:52
11. 34189 Märt Väli                 Rosma Joh.RADA3      00:55:55 +17:25
12.     0 Uldis Bertuks             Aluksne   M60        00:56:56 +18:26
13.  2168 Inge Joonas               Võru      N45        00:58:10 +19:40
14. 20690 Eke Ots                   Võru      M14        01:02:41 +24:11
15.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45        01:04:28 +25:58
16. 14845 Maarja Oras               Kobras öösN16        01:06:31 +28:01
17. 30587 Toomas Kibena             Võru      RADA3      01:08:21 +29:51
18.  1615 Ürjo Raitar               Tartu ööseRADA3      01:10:31 +32:01
19. 28811 Saskia Lätt               Kobras    RADA3      01:13:29 +34:59
20.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M60        01:16:08 +37:38
21. 14255 Sulev Kõiv                Otepää    M60        01:18:54 +40:24
22. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60        01:28:09 +49:39
#4 Course (RADA4,M12,N12,N14,N60): 10 KP 2440m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  5140 Reigo Teervalt            Peko ööselRADA4      00:14:33
 2. 24006 Melani Väits              Võru      RADA4      00:23:08 +08:35
 3.     0 Arija Bertuka             Aluksne   N60        00:32:36 +18:03
 4. 25639 Ralf Puusepp              Võru      RADA4      00:40:03 +25:30
 5. 22576 Ats Ots                   Võru      M12        00:40:30 +25:57
 6. 31957 Robert Märtin             Võru KLK  RADA4      00:42:37 +28:04
 7.  5017 Heli Viks                 Võru      N60        00:44:52 +30:19
 8. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60        00:48:05 +33:32
 9. 38867 Marelle Mölder                      RADA4      00:49:28 +34:55
10.  1989 Aili Laanjõe              Kobras öösN60        00:53:36 +39:03
11. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60        00:55:47 +41:14
12. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      M12        00:58:39 +44:06
#5 Course (RADA5,M10,N10): 6 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  M10        00:16:36
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru      M10        00:17:02 +00:26
 3. 38867 Marelle Mölder            Võru ööselRADA5      00:21:53 +05:17
 4. 35612 Levar Land                Võru linn M10        00:25:02 +08:26
 5. 31678 Stig Veesaar              Parksepa KM10        00:26:20 +09:44
 6. 36689 Nils Palo                 Rõuge ööseM10        00:35:13 +18:37
 6.  5806 Timo Palo                 Võru ööselRADA5      00:35:13 +18:37
 8. 30593 Kristi Asser              Võru ööselRADA5      00:40:00 +23:24
 8. 32173 Saara Alaver              Võru ööselN10        00:40:00 +23:24
10. 39050 Reimo Piller              Võru KreutM10        01:12:11 +55:35
#6 Course (NR): 4 KP 550m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  NR         00:05:11
 2. 30905 Sebastian Veesaar         Võru      NR         00:05:53 +00:42
 3. 31416 Adeele Palo               Võru linn NR         00:05:59 +00:48
 4. 38562 Kristo Teppo              LA Sõleke NR         00:06:24 +01:13
 5. 36794 Rudolf Mõttus             Võru      NR         00:06:29 +01:18
 6. 31678 Stig Veesaar              Parksepa KNR         00:06:47 +01:36
 7. 38557 Adeele Allas              Päkapikk  NR         00:07:10 +01:59
 8. 27403 Hettel Park               Loosu     NR         00:07:49 +02:38
 9. 36446 Hemeli Land               Võru KrK  NR         00:07:54 +02:43
10. 31886 Hugo Kala                           NR         00:08:07 +02:56
11. 38558 Anni Allas                Päkapikk  NR         00:09:48 +04:37
12. 39285 Maria Kala                Võru      NR         00:11:34 +06:23
13. 39050 Reimo Piller              Võru KreutNR         00:11:41 +06:30
14. 33495 Jakob Palo                Võru linn NR         00:12:12 +07:01
15. 38559 Annmarii Allas            Päkapikk  NR         00:13:46 +08:35
16. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald NR         00:14:32 +09:21
17. 32198 Dolores Russak            Võru      NR         00:14:50 +09:39
18. 37712 Ruuben Russak             Võru      NR         00:16:54 +11:43
19. 35604 Kristofer Mõttus          Võru      NR         00:17:03 +11:52
20. 37389 Iida Johanson Rattray     Kobras    NR         00:19:28 +14:17
21. 36815 Eedel Sild                Võru      NR         00:21:12 +16:01
22. 38201 Gustav Palo               Võru      NR         00:37:30 +32:19

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 9/27/2023 23:13:28 OK Võru