Palomõtsa kolmapäevak 20.09.2023

20.09.2023
Organiser : Mati, Sarmite
Cours Master : Tanel Mõttus
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[KUP1] [KUP2] [KUP3] [M10] [M12] [M14]
[M16] [M18] [M21] [M35] [M45] [M60]
[N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21]
[N35] [N45] [N60] [NR] [RADA1] [RADA2]
[RADA3] [RADA4] [RADA5] [VABA]
M18 Course (1): 16 KP 6610m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:02:34
M21 Course (1): 16 KP 6610m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:50:10
 2. 17350 Aares Fjodorov            Peko       00:51:29 +01:19
 3. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  00:55:26 +05:16
 4.  3970 Kalev Ermits              Võru       01:04:20 +14:10
 5.  5030 Anti Sõukand              Võru       01:05:11 +15:01
 6. 16678 Raido Kiss                Võru       01:05:52 +15:42
 7. 25574 Taavi Raudsik             Võru       01:13:03 +22:53
M35 Course (1): 16 KP 6610m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  4135 Fred Needo                Võru       01:01:48
 2. 13616 Priit Narusk              Võru       01:03:29 +01:41
 3.  4140 Kaspar Russak             Võru       01:05:31 +03:43
 4. 15711 Kristo Hütt               Võru       01:39:36 +37:48
KUP1 Course (1): 16 KP 6610m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Hanno-Laur Kunnus         KUP        01:07:58
 2. 17038 Aleksander Tamm           KUP        01:15:58 +08:00
 3.     0 Kermo Tarv                KUP        01:17:17 +09:19
 4.     0 Henri Kesa                KUP        01:30:00 +22:02
 5.     0 Markkus Alter             KUP        01:37:15 +29:17
 6.     0 Andreas Avameri           KUP        01:54:28 +46:30
 7.     0 Henrik Saega              KUP        02:09:28 +61:30
 8.     0 Henry Þoludev             KUP        02:09:41 +61:43
 9.     0 Ants-Joosep Mölder        KUP        02:10:46 +62:48
10.     0 Karl Joonas Jõepere       KUP        02:10:52 +62:54
11.     0 Robert Moks               KUP        02:12:25 +64:27
12.     0 Madis Mäesalu             KUP        02:12:39 +64:41
13.     0 Kaur Toomse               KUP        02:13:44 +65:46
14.     0 Alexandre Valgemäe        KUP        02:14:00 +66:02
15.     0 Mihkel Kruusmann          KUP        02:14:03 +66:05
16.     0 Robert Kaljapulk          KUP        02:14:29 +66:31
17.     0 Karl Gustav Loog          KUP        02:20:00 +72:02
18.     0 Stegert Johansson         KUP        02:21:16 +73:18
19.     0 Marcus Toirk              KUP        02:28:27 +80:29
20.     0 Herman Liira              KUP        02:32:19 +84:21
21.     0 Markus Lepik              KUP        03:00:27 +112:29
RADA2 Course (2): 13 KP 5020m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       01:00:55
M45 Course (2): 13 KP 5020m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  7706 Sairos Hõrak              Võru       00:48:55
 2. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:49:01 +00:06
 3. 18049 Madis Haug                Võru       00:59:24 +10:29
 4. 31864 Ervin Peik                Valga vald 01:02:38 +13:43
 5. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:17:35 +28:40
 6. 24041 Kaido Kivilo              Võru       01:23:32 +34:37
 7. 31449 Heino Pall                Rõuge vald 01:24:39 +35:44
N21 Course (2): 13 KP 5020m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3717 Laura Joonas              Võru       00:39:04
N35 Course (2): 13 KP 5020m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3473 Janely Raudsik            Võru       01:02:27
 2. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:04:18 +01:51
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:07:57 +05:30
 4. 15367 Katre Palo                Võru       01:21:53 +19:26
 5. 21651 Anne Ots                  Võru       01:33:57 +31:30
 6. 30593 Kristi Asser              Võru       01:44:48 +42:21
KUP2 Course (2): 13 KP 5020m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Ken-Martti Holberg        KUP        01:07:43
 2.     0 Roomet Rästa              KUP        01:07:45 +00:02
 3.     0 Robin Kalpus              KUP        01:20:07 +12:24
 4.     0 Jarmo Link                KUP        01:20:15 +12:32
 5.     0 Reno Laht                 KUP        01:24:03 +16:20
 6.     0 Marko Gerassimov          KUP        01:25:08 +17:25
 7.     0 Chrysto Mikson            KUP        01:25:53 +18:10
 8.     0 Hans Vaik                 KUP        01:29:04 +21:21
 9.     0 Egert Leo Pärna           KUP        01:29:47 +22:04
10.     0 Oskar Juks                KUP        01:29:51 +22:08
11.     0 Gregor Usin               KUP        01:31:27 +23:44
12.     0 Andreas Harik             KUP        01:33:02 +25:19
13.     0 Mihkel Käosaar            KUP        01:38:19 +30:36
14. 22552 Jürgen Pill               KUP        01:38:50 +31:07
15.     0 Taivo Muusikus            KUP        01:39:47 +32:04
16.     0 Sander Sommer             KUP        01:40:14 +32:31
17.     0 Tauri Toom                KUP        01:40:49 +33:06
18.     0 Martin Tsanev             KUP        01:40:57 +33:14
19.     0 Jürnas Arthur             KUP        01:41:02 +33:19
20.     0 Anders Aksjonov           KUP        01:43:46 +36:03
21.     0 Kiur Saar                 KUP        01:44:14 +36:31
22.     0 Sander Kirs               KUP        01:48:11 +40:28
23.     0 Rainis Raja               KUP        01:48:18 +40:35
24.     0 Kert Krillo               KUP        01:49:16 +41:33
25.     0 Marek Kalda               KUP        01:49:34 +41:51
26.     0 Ralf Rebane               KUP        01:50:09 +42:26
27.     0 Andris Taal               KUP        01:50:12 +42:29
28.     0 Otto Jürgens              KUP        01:50:19 +42:36
29.     0 Joosep Kund               KUP        01:54:43 +47:00
30.     0 Uku Lattik                KUP        01:59:32 +51:49
31.     0 Kristjan Kõivutalu        KUP        02:04:46 +57:03
32.     0 Romario Lääne             KUP        02:04:48 +57:05
33.     0 Toomas Kilk               KUP        02:04:50 +57:07
34.     0 Harald Raave              KUP        02:04:55 +57:12
35.     0 Helen Martinson           KUP        02:08:12 +60:29
36.     0 Ken Matthias Keskpaik     KUP        02:22:06 +74:23
37.     0 Kevin Päästel             KUP        02:22:12 +74:29
38.     0 Hanno-Henri Reidolf       KUP        02:25:57 +78:14
39.     0 Rico Akiro Kaio           KUP        03:09:17 +121:34
39.     0 Roland Mikson             KUP        03:09:17 +121:34
41.     0 Kristjan Timuska          KUP        03:12:02 +124:19
41.     0 Leonhard Sünt             KUP        03:12:02 +124:19
RADA3 Course (3): 10 KP 4060m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 30587 Toomas Kibena             Võru       00:55:30
 2. 38215 Ly Liivak                 Kaitsevägi 01:21:14 +25:44
 3. 23113 Karin Varikov             Kuperjanov 01:21:17 +25:47
M60 Course (3): 10 KP 4060m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  1172 Jüri Merirand             Otepää     00:41:32
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       00:47:26 +05:54
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:47:38 +06:06
 4.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:57:56 +16:24
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:59:51 +18:19
 6. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:04:59 +23:27
N45 Course (3): 10 KP 4060m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  2168 Inge Joonas               Võru       00:45:33
 2.  2008 Ellen Lembra              Võru       01:01:06 +15:33
 3. 38178 Ruth Nõmmik               Võru Gümn  01:08:25 +22:52
KUP3 Course (3): 10 KP 4060m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Mayro Mett                KUP        00:42:20
 2.     0 Merlin Sepp               KUP        01:01:54 +19:34
 3.     0 Tom-Sebastian Ereline     KUP        01:01:55 +19:35
 4. 13302 Eke Tooming               Kuperjanov 01:02:06 +19:46
 5.     0 Artur Mekk                KUP        01:04:10 +21:50
 6.     0 Egert Suvi                KUP        01:05:21 +23:01
 7.     0 Oskar Abel                KUP        01:06:18 +23:58
 8.     0 Liisa Lotta Lamp          KUP        01:12:16 +29:56
 9.     0 Laura Lees                KUP        01:12:40 +30:20
10.     0 Koit Otsus                KUP        01:12:44 +30:24
11.     0 Kert Jõesaar              KUP        01:13:03 +30:43
12.     0 Armin Liiver              KUp        01:13:23 +31:03
13.     0 Uku Moor                  KUP        01:13:25 +31:05
14.     0 Rasmus Bozhen             KUP        01:14:09 +31:49
15.     0 Ainar Lehiste             KUP        01:14:22 +32:02
16.     0 Kaspar Puusta             KUP        01:14:33 +32:13
17.     0 Oskar Möll                KUP        01:14:57 +32:37
18.     0 Egert Suvi                KUP        01:15:20 +33:00
19.     0 Rihard Kull               KUP        01:15:37 +33:17
20.     0 Aron Rohtla               KUP        01:15:41 +33:21
21.     0 Bruno Ojatamm             KUP        01:15:45 +33:25
22.     0 Jürgen Lehtme             KUP        01:15:48 +33:28
23.     0 Juhan Pikamäe             KUP        01:16:30 +34:10
24.     0 Sander Punga              KUP        01:17:05 +34:45
25.     0 Sander Somelar            KUP        01:17:41 +35:21
26.     0 Reio Jaan Jürgen Ross     KUP        01:22:04 +39:44
27.     0 Ruben Tikerperi           KUP        01:22:24 +40:04
28.     0 Andreas Eistre            KUP        01:22:38 +40:18
29.     0 Kermo Kongo               KUP        01:23:03 +40:43
30.     0 Daniel Sakk               KUP        01:23:10 +40:50
31.     0 Henri Markus              KUP        01:23:20 +41:00
32.     0 Karl Anders Holm          KUP        01:23:32 +41:12
33.     0 Robin Haga                KUP        01:23:46 +41:26
34.     0 Kevin Virt                KUP        01:25:51 +43:31
35.     0 Roderik Sulg              KUP        01:26:09 +43:49
36.     0 Remi Soo                  KUP        01:26:27 +44:07
37.     0 Rolf Meier                KUP        01:27:30 +45:10
38.     0 Martin-Eric Lipp          KUP        01:27:37 +45:17
39.     0 Ronan Raavik              KUP        01:27:40 +45:20
40.     0 Kenno Toom                KUP        01:28:07 +45:47
41.     0 Aaron Alberi              KUP        01:28:23 +46:03
42.     0 Mart Sisask               KUP        01:29:32 +47:12
43.     0 Tambet Palgi              KUP        01:29:55 +47:35
44.     0 Marcen Rästas             KUP        01:30:24 +48:04
RADA4 Course (4): 10 KP 2630m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 29270 Margus Juhkam             Maraton Me 00:31:15
 2. 28341 Kadri Visnap              Võru       00:46:26 +15:11
 3. 39048 Krete Mäeots              Võru Gümna 01:00:20 +29:05
 4. 39047 Helena Täht               Võru Gümna 01:00:23 +29:08
M12 Course (4): 10 KP 2630m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 24680 Rudolf Ruthe              Kääpa PK   00:45:57
 2. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:46:59 +01:02
N12 Course (4): 10 KP 2630m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 24148 Marta Ruthe               Kääpa PK   00:34:00
N60 Course (4): 10 KP 2630m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 24004 Tiina Rillo               Otepää     00:42:25
 2.  5017 Heli Viks                 Võru       00:43:20 +00:55
 3. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:46:59 +04:34
 4. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  00:48:03 +05:38
 5.  5021 Talvi Trell               Võru       00:54:27 +12:02
 6. 31948 Luule Kuus                Võru       00:55:05 +12:40
 7. 31947 Lemmi Pehlak              Võru       00:55:06 +12:41
M10 Course (5): 5 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 31678 Stig Veesaar              Parksepa K 00:18:36
 2. 25638 Sebastian Raudsik         Võru       00:21:00 +02:24
N10 Course (5): 5 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 38563 Doora Teppo               Võru KrK   00:21:14
 2. 25568 Mariette Raudsik          Võru       00:22:29 +01:15
NR Course (6): 4 KP 750m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 31678 Stig Veesaar              Parksepa K 00:11:07
 2. 38557 Adeele Allas              Päkapikk   00:12:08 +01:01
 2. 38562 Kristo Teppo              LA Sõleke  00:12:08 +01:01
 4. 27403 Hettel Park               Loosu      00:13:14 +02:07
 5. 36223 Hubert Nõmmik             Võru       00:13:24 +02:17
 6. 32198 Dolores Russak            Võru       00:15:11 +04:04
 7. 38558 Anni Allas                Päkapikk   00:16:49 +05:42
 8. 38559 Annmarii Allas            Päkapikk   00:17:49 +06:42
 9. 32173 Saara Alaver              Võru       00:19:09 +08:02
10. 30904 Oskar Toomas Lembra       Võru       00:20:16 +09:09
11. 36689 Nils Palo                 Rõuge vald 00:21:31 +10:24
12. 37712 Ruuben Russak             Võru       00:22:19 +11:12
13. 38564 Estelle Russak            Võru       00:22:22 +11:15
14. 35608 Heti Park                 Võru       00:22:46 +11:39
15. 35604 Kristofer Mõttus          Võru       00:31:39 +20:32
16. 36815 Eedel Sild                Võru       00:31:40 +20:33
17. 39049 Maret Verro               Okasroosik 00:33:05 +21:58
VABA ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5936 Indrek Ots                Võru       00:51:19 18p
 2. 18423 Maris Moor                Vastseliin 01:32:39 16p
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:53:55 13p
 4.     0 Karl Koost                KUP        02:10:43 13p
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:10:14 12p
 6.     0 Gregor Pank               KUP        02:20:45 11p
 7.     0 Egert Ojamaa              KUP        02:21:02 11p
 8.     0 Hendrik Koort             KUP        02:22:00 11p
 9.     0 Omar Kaiv                 KUP        02:22:09 11p
10.     0 Jaako Possum              KUP        02:23:52 11p
11.     0 Marko Läll                KUP        02:24:24 11p
12. 23104 Kristi Kuus               Võru       00:55:22 10p
13.     0 Karl-Markus Peterson      KUP        01:39:00 6p
14.     0 Gabriel Künnapuu          KUP        01:07:00 4p
#1 Course (RADA1,M18,M21,M35,KUP1): 16 KP 6610m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves     M21        00:50:10
 2. 17350 Aares Fjodorov            Peko      M21        00:51:29 +01:19
 3. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL M21        00:55:26 +05:16
 4.  4135 Fred Needo                Võru      M35        01:01:48 +11:38
 5. 23395 Markus Juhkam             Kobras    M18        01:02:34 +12:24
 6. 13616 Priit Narusk              Võru      M35        01:03:29 +13:19
 7.  3970 Kalev Ermits              Võru      M21        01:04:20 +14:10
 8.  5030 Anti Sõukand              Võru      M21        01:05:11 +15:01
 9.  4140 Kaspar Russak             Võru      M35        01:05:31 +15:21
10. 16678 Raido Kiss                Võru      M21        01:05:52 +15:42
11.     0 Hanno-Laur Kunnus         KUP       KUP1       01:07:58 +17:48
12. 25574 Taavi Raudsik             Võru      M21        01:13:03 +22:53
13. 17038 Aleksander Tamm           KUP       KUP1       01:15:58 +25:48
14.     0 Kermo Tarv                KUP       KUP1       01:17:17 +27:07
15.     0 Henri Kesa                KUP       KUP1       01:30:00 +39:50
16.     0 Markkus Alter             KUP       KUP1       01:37:15 +47:05
17. 15711 Kristo Hütt               Võru      M35        01:39:36 +49:26
18.     0 Andreas Avameri           KUP       KUP1       01:54:28 +64:18
19.     0 Henrik Saega              KUP       KUP1       02:09:28 +79:18
20.     0 Henry Þoludev             KUP       KUP1       02:09:41 +79:31
21.     0 Ants-Joosep Mölder        KUP       KUP1       02:10:46 +80:36
22.     0 Karl Joonas Jõepere       KUP       KUP1       02:10:52 +80:42
23.     0 Robert Moks               KUP       KUP1       02:12:25 +82:15
24.     0 Madis Mäesalu             KUP       KUP1       02:12:39 +82:29
25.     0 Kaur Toomse               KUP       KUP1       02:13:44 +83:34
26.     0 Alexandre Valgemäe        KUP       KUP1       02:14:00 +83:50
27.     0 Mihkel Kruusmann          KUP       KUP1       02:14:03 +83:53
28.     0 Robert Kaljapulk          KUP       KUP1       02:14:29 +84:19
29.     0 Karl Gustav Loog          KUP       KUP1       02:20:00 +89:50
30.     0 Stegert Johansson         KUP       KUP1       02:21:16 +91:06
31.     0 Marcus Toirk              KUP       KUP1       02:28:27 +98:17
32.     0 Herman Liira              KUP       KUP1       02:32:19 +102:09
33.     0 Markus Lepik              KUP       KUP1       03:00:27 +130:17
#2 Course (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35,KUP2): 13 KP 5020m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3717 Laura Joonas              Võru      N21        00:39:04
 2.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45        00:48:55 +09:51
 3. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45        00:49:01 +09:57
 4. 18049 Madis Haug                Võru      M45        00:59:24 +20:20
 5. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru      RADA2      01:00:55 +21:51
 6.  3473 Janely Raudsik            Võru      N35        01:02:27 +23:23
 7. 31864 Ervin Peik                Valga valdM45        01:02:38 +23:34
 8. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35        01:04:18 +25:14
 9.     0 Ken-Martti Holberg        KUP       KUP2       01:07:43 +28:39
10.     0 Roomet Rästa              KUP       KUP2       01:07:45 +28:41
11.  2335 Riina Laanjõe             Kobras    N35        01:07:57 +28:53
12. 27804 Aimar Jaakson             Ilves     M45        01:17:35 +38:31
13.     0 Robin Kalpus              KUP       KUP2       01:20:07 +41:03
14.     0 Jarmo Link                KUP       KUP2       01:20:15 +41:11
15. 15367 Katre Palo                Võru      N35        01:21:53 +42:49
16. 24041 Kaido Kivilo              Võru      M45        01:23:32 +44:28
17.     0 Reno Laht                 KUP       KUP2       01:24:03 +44:59
18. 31449 Heino Pall                Rõuge valdM45        01:24:39 +45:35
19.     0 Marko Gerassimov          KUP       KUP2       01:25:08 +46:04
20.     0 Chrysto Mikson            KUP       KUP2       01:25:53 +46:49
21.     0 Hans Vaik                 KUP       KUP2       01:29:04 +50:00
22.     0 Egert Leo Pärna           KUP       KUP2       01:29:47 +50:43
23.     0 Oskar Juks                KUP       KUP2       01:29:51 +50:47
24.     0 Gregor Usin               KUP       KUP2       01:31:27 +52:23
25.     0 Andreas Harik             KUP       KUP2       01:33:02 +53:58
26. 21651 Anne Ots                  Võru      N35        01:33:57 +54:53
27.     0 Mihkel Käosaar            KUP       KUP2       01:38:19 +59:15
28. 22552 Jürgen Pill               KUP       KUP2       01:38:50 +59:46
29.     0 Taivo Muusikus            KUP       KUP2       01:39:47 +60:43
30.     0 Sander Sommer             KUP       KUP2       01:40:14 +61:10
31.     0 Tauri Toom                KUP       KUP2       01:40:49 +61:45
32.     0 Martin Tsanev             KUP       KUP2       01:40:57 +61:53
33.     0 Jürnas Arthur             KUP       KUP2       01:41:02 +61:58
34.     0 Anders Aksjonov           KUP       KUP2       01:43:46 +64:42
35.     0 Kiur Saar                 KUP       KUP2       01:44:14 +65:10
36. 30593 Kristi Asser              Võru      N35        01:44:48 +65:44
37.     0 Sander Kirs               KUP       KUP2       01:48:11 +69:07
38.     0 Rainis Raja               KUP       KUP2       01:48:18 +69:14
39.     0 Kert Krillo               KUP       KUP2       01:49:16 +70:12
40.     0 Marek Kalda               KUP       KUP2       01:49:34 +70:30
41.     0 Ralf Rebane               KUP       KUP2       01:50:09 +71:05
42.     0 Andris Taal               KUP       KUP2       01:50:12 +71:08
43.     0 Otto Jürgens              KUP       KUP2       01:50:19 +71:15
44.     0 Joosep Kund               KUP       KUP2       01:54:43 +75:39
45.     0 Uku Lattik                KUP       KUP2       01:59:32 +80:28
46.     0 Kristjan Kõivutalu        KUP       KUP2       02:04:46 +85:42
47.     0 Romario Lääne             KUP       KUP2       02:04:48 +85:44
48.     0 Toomas Kilk               KUP       KUP2       02:04:50 +85:46
49.     0 Harald Raave              KUP       KUP2       02:04:55 +85:51
50.     0 Helen Martinson           KUP       KUP2       02:08:12 +89:08
51.     0 Ken Matthias Keskpaik     KUP       KUP2       02:22:06 +103:02
52.     0 Kevin Päästel             KUP       KUP2       02:22:12 +103:08
53.     0 Hanno-Henri Reidolf       KUP       KUP2       02:25:57 +106:53
54.     0 Roland Mikson             KUP       KUP2       03:09:17 +150:13
54.     0 Rico Akiro Kaio           KUP       KUP2       03:09:17 +150:13
56.     0 Leonhard Sünt             KUP       KUP2       03:12:02 +152:58
56.     0 Kristjan Timuska          KUP       KUP2       03:12:02 +152:58
#3 Course (RADA3,M14,M60,N16,N45,KUP3): 10 KP 4060m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  1172 Jüri Merirand             Otepää    M60        00:41:32
 2.     0 Mayro Mett                KUP       KUP3       00:42:20 +00:48
 3.  2168 Inge Joonas               Võru      N45        00:45:33 +04:01
 4. 21266 Rein Lani                 Võru      M60        00:47:26 +05:54
 5.  3685 Mati Külaase              Võru      M60        00:47:38 +06:06
 6. 30587 Toomas Kibena             Võru      RADA3      00:55:30 +13:58
 7.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M60        00:57:56 +16:24
 8.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60        00:59:51 +18:19
 9.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45        01:01:06 +19:34
10.     0 Merlin Sepp               KUP       KUP3       01:01:54 +20:22
11.     0 Tom-Sebastian Ereline     KUP       KUP3       01:01:55 +20:23
12. 13302 Eke Tooming               KuperjanovKUP3       01:02:06 +20:34
13.     0 Artur Mekk                KUP       KUP3       01:04:10 +22:38
14. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60        01:04:59 +23:27
15.     0 Egert Suvi                KUP       KUP3       01:05:21 +23:49
16.     0 Oskar Abel                KUP       KUP3       01:06:18 +24:46
17. 38178 Ruth Nõmmik               Võru Gümn N45        01:08:25 +26:53
18.     0 Liisa Lotta Lamp          KUP       KUP3       01:12:16 +30:44
19.     0 Laura Lees                KUP       KUP3       01:12:40 +31:08
20.     0 Koit Otsus                KUP       KUP3       01:12:44 +31:12
21.     0 Kert Jõesaar              KUP       KUP3       01:13:03 +31:31
22.     0 Armin Liiver              KUp       KUP3       01:13:23 +31:51
23.     0 Uku Moor                  KUP       KUP3       01:13:25 +31:53
24.     0 Rasmus Bozhen             KUP       KUP3       01:14:09 +32:37
25.     0 Ainar Lehiste             KUP       KUP3       01:14:22 +32:50
26.     0 Kaspar Puusta             KUP       KUP3       01:14:33 +33:01
27.     0 Oskar Möll                KUP       KUP3       01:14:57 +33:25
28.     0 Egert Suvi                KUP       KUP3       01:15:20 +33:48
29.     0 Rihard Kull               KUP       KUP3       01:15:37 +34:05
30.     0 Aron Rohtla               KUP       KUP3       01:15:41 +34:09
31.     0 Bruno Ojatamm             KUP       KUP3       01:15:45 +34:13
32.     0 Jürgen Lehtme             KUP       KUP3       01:15:48 +34:16
33.     0 Juhan Pikamäe             KUP       KUP3       01:16:30 +34:58
34.     0 Sander Punga              KUP       KUP3       01:17:05 +35:33
35.     0 Sander Somelar            KUP       KUP3       01:17:41 +36:09
36. 38215 Ly Liivak                 KaitsevägiRADA3      01:21:14 +39:42
37. 23113 Karin Varikov             KuperjanovRADA3      01:21:17 +39:45
38.     0 Reio Jaan Jürgen Ross     KUP       KUP3       01:22:04 +40:32
39.     0 Ruben Tikerperi           KUP       KUP3       01:22:24 +40:52
40.     0 Andreas Eistre            KUP       KUP3       01:22:38 +41:06
41.     0 Kermo Kongo               KUP       KUP3       01:23:03 +41:31
42.     0 Daniel Sakk               KUP       KUP3       01:23:10 +41:38
43.     0 Henri Markus              KUP       KUP3       01:23:20 +41:48
44.     0 Karl Anders Holm          KUP       KUP3       01:23:32 +42:00
45.     0 Robin Haga                KUP       KUP3       01:23:46 +42:14
46.     0 Kevin Virt                KUP       KUP3       01:25:51 +44:19
47.     0 Roderik Sulg              KUP       KUP3       01:26:09 +44:37
48.     0 Remi Soo                  KUP       KUP3       01:26:27 +44:55
49.     0 Rolf Meier                KUP       KUP3       01:27:30 +45:58
50.     0 Martin-Eric Lipp          KUP       KUP3       01:27:37 +46:05
51.     0 Ronan Raavik              KUP       KUP3       01:27:40 +46:08
52.     0 Kenno Toom                KUP       KUP3       01:28:07 +46:35
53.     0 Aaron Alberi              KUP       KUP3       01:28:23 +46:51
54.     0 Mart Sisask               KUP       KUP3       01:29:32 +48:00
55.     0 Tambet Palgi              KUP       KUP3       01:29:55 +48:23
56.     0 Marcen Rästas             KUP       KUP3       01:30:24 +48:52
#4 Course (RADA4,M12,N12,N14,N60): 10 KP 2630m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 29270 Margus Juhkam             Maraton MeRADA4      00:31:15
 2. 24148 Marta Ruthe               Kääpa PK  N12        00:34:00 +02:45
 3. 24004 Tiina Rillo               Otepää    N60        00:42:25 +11:10
 4.  5017 Heli Viks                 Võru      N60        00:43:20 +12:05
 5. 24680 Rudolf Ruthe              Kääpa PK  M12        00:45:57 +14:42
 6. 28341 Kadri Visnap              Võru      RADA4      00:46:26 +15:11
 7. 27402 Hugo Park                 Loosu     M12        00:46:59 +15:44
 7. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60        00:46:59 +15:44
 9. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60        00:48:03 +16:48
10.  5021 Talvi Trell               Võru      N60        00:54:27 +23:12
11. 31948 Luule Kuus                Võru      N60        00:55:05 +23:50
12. 31947 Lemmi Pehlak              Võru      N60        00:55:06 +23:51
13. 39048 Krete Mäeots              Võru GümnaRADA4      01:00:20 +29:05
14. 39047 Helena Täht               Võru GümnaRADA4      01:00:23 +29:08
#5 Course (RADA5,M10,N10): 5 KP 1330m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 31678 Stig Veesaar              Parksepa KM10        00:18:36
 2. 25638 Sebastian Raudsik         Võru      M10        00:21:00 +02:24
 3. 38563 Doora Teppo               Võru KrK  N10        00:21:14 +02:38
 4. 25568 Mariette Raudsik          Võru      N10        00:22:29 +03:53
#6 Course (NR): 4 KP 750m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 31678 Stig Veesaar              Parksepa KNR         00:11:07
 2. 38557 Adeele Allas              Päkapikk  NR         00:12:08 +01:01
 2. 38562 Kristo Teppo              LA Sõleke NR         00:12:08 +01:01
 4. 27403 Hettel Park               Loosu     NR         00:13:14 +02:07
 5. 36223 Hubert Nõmmik             Võru      NR         00:13:24 +02:17
 6. 32198 Dolores Russak            Võru      NR         00:15:11 +04:04
 7. 38558 Anni Allas                Päkapikk  NR         00:16:49 +05:42
 8. 38559 Annmarii Allas            Päkapikk  NR         00:17:49 +06:42
 9. 32173 Saara Alaver              Võru      NR         00:19:09 +08:02
10. 30904 Oskar Toomas Lembra       Võru      NR         00:20:16 +09:09
11. 36689 Nils Palo                 Rõuge valdNR         00:21:31 +10:24
12. 37712 Ruuben Russak             Võru      NR         00:22:19 +11:12
13. 38564 Estelle Russak            Võru      NR         00:22:22 +11:15
14. 35608 Heti Park                 Võru      NR         00:22:46 +11:39
15. 35604 Kristofer Mõttus          Võru      NR         00:31:39 +20:32
16. 36815 Eedel Sild                Võru      NR         00:31:40 +20:33
17. 39049 Maret Verro               OkasroosikNR         00:33:05 +21:58

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 9/20/2023 23:20:47 OK Võru