Kubja kolmapäevak 10.04.2024

10.04.2024
Organiser : Sixten ja Sarmite
Cours Master : Sixten
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21]
[M35] [M45] [M60] [N10] [N12] [N14]
[N16] [N18] [N21] [N35] [N45] [N60]
[NR] [RADA1] [RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5]
[VABA]
M18 Course (1): 15 KP 8150 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras öös 00:51:37
 2. 30592 Karl-Markus Janno         Võru öösel 00:57:22 +05:45
 3. 14846 Karel Jung                Kobras öös 01:01:23 +09:46
 4. 27692 Märt Viidu                Võru       01:17:08 +25:31
 5. 30877 Markel Hanimägi           Võru       01:50:25 +58:48
M21 Course (1): 15 KP 8150 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3467 Lauri Sild                Võru öösel 00:51:59
 2.  3258 Anti Sulavee              SK100      00:52:24 +00:25
 3. 25659 Kaspar Kala               Võru SUKL  00:53:15 +01:16
 4. 15698 Taavi Perv                Võru       01:00:54 +08:55
 5. 20631 Hanno-Laur Kunnus         Võru       01:12:40 +20:41
 6. 25574 Taavi Raudsik             Võru       01:14:51 +22:52
M35 Course (1): 15 KP 8150 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 33496 Ken Raav                  Võru       00:59:10
 2.  3446 Tanel Mõttus              Võru       01:00:56 +01:46
 3.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     01:07:17 +08:07
 4.  4821 Erko Jakobson             Kobras öös 01:09:18 +10:08
 5. 13517 Raido Viks                Võru       01:10:24 +11:14
 6.  5251 Hans Teearu               Otepää     01:14:22 +15:12
 7. 15711 Kristo Hütt               Võru       01:15:01 +15:51
 8.  4135 Fred Needo                Võru öösel 01:15:39 +16:29
 9. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:15:42 +16:32
10. 24677 Tiit Melts                Võru       01:25:22 +26:12
11. 10193 Ahti Lepp                 KL Võrumaa 01:31:04 +31:54
RADA2 Course (2): 12 KP 6620 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 31301 Kauni Kiviste             Kodumaja   01:13:21
 2. 15706 Rauno Raidma              Kaitsev. ö 01:24:06 +10:45
M16 Course (2): 12 KP 6620 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras öös 01:07:16
 2. 20690 Eke Ots                   Võru       01:07:35 +00:19
 3. 30915 Eerik Vahtra              Võru KrK   01:25:06 +17:50
M45 Course (2): 12 KP 6620 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  7706 Sairos Hõrak              Võru       00:56:09
 2. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:56:26 +00:17
 3. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru       01:09:57 +13:48
 4. 24041 Kaido Kivilo              Võru       01:13:31 +17:22
 5. 31449 Heino Pall                Rõuge vald 01:14:00 +17:51
 6. 34717 Aimar Parve               Rauameiste 01:38:53 +42:44
N21 Course (2): 12 KP 6620 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3780 Britta Panker             Ilves      01:08:15
 2.  5043 Kristina Haug             Võru       01:28:18 +20:03
N35 Course (2): 12 KP 6620 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3473 Janely Raudsik            Võru       00:52:11
 2. 13522 Inga Siegert              Võru       00:56:30 +04:19
 3.  2335 Riina Laanjõe             Kobras öös 01:09:22 +17:11
 4. 15367 Katre Palo                Võru       01:09:50 +17:39
 5. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:12:55 +20:44
 6. 31300 Anne-Liis Tuusis          Finnair    01:13:51 +21:40
 7. 30593 Kristi Asser              Võru       01:15:51 +23:40
 8. 23113 Karin Varikov             2.JVBR     01:41:39 +49:28
 9. 25490 Ruth Maadla               Naiskoduka 01:58:42 +66:31
RADA3 Course (3): 11 KP 4430 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 10353 Kristjan Kruuda           Aigren     00:36:20
 2. 24946 Aare Rätsepp              Võru Gümn  01:47:54 +71:34
 3. 39640 Yuliia Demchenko          Võru       02:07:44 +91:24
 4. 39639 Peep Noorkõiv             Võru       02:07:48 +91:28
M14 Course (3): 11 KP 4430 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 25639 Ralf Puusepp              Võru       00:55:27
 2. 31957 Robert Märtin             Võru KLK   00:55:29 +00:02
 3. 22576 Ats Ots                   Võru       01:08:28 +13:01
 4. 32403 Marten Hanimägi           Võru       01:11:59 +16:32
 5. 39650 Steven Rannamets          Võru SUKL  01:20:20 +24:53
 5. 39633 Kratmar Müürsepp          Võru SUKL  01:20:20 +24:53
 5. 22131 Markus Johanson           Võru SUKL  01:20:20 +24:53
 8. 36223 Hubert Nõmmik             Võru       01:27:35 +32:08
M60 Course (3): 11 KP 4430 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:40:25
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:50:23 +09:58
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:51:42 +11:17
 4. 33108 Ülar Kõrge                Kobras öös 00:52:28 +12:03
 5. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  00:54:22 +13:57
 6.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:06:15 +25:50
N16 Course (3): 11 KP 4430 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23400 Helena Hakk               Kobras öös 00:50:00
 2. 14845 Maarja Oras               Kobras öös 00:53:34 +03:34
 3. 20918 Teele Uudeberg            Otepää G   01:04:15 +14:15
N45 Course (3): 11 KP 4430 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  2168 Inge Joonas               Võru       00:38:56
 2. 24542 Alla Tasso                Võru vald  00:51:02 +12:06
 3.  1339 Piret Kaasik              Ilves      00:51:04 +12:08
 4.  3714 Heli Haug                 Võru       00:54:40 +15:44
 5.  2008 Ellen Lembra              Võru       00:55:32 +16:36
 6. 16478 Kersti Ilves              Võru       01:08:12 +29:16
 7. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       01:08:22 +29:26
 8.  2184 Kristi Mõttus             Võru Biath 01:10:23 +31:27
 9. 39632 Anneli Ilves              Võru Biath 01:10:26 +31:30
10. 38178 Ruth Nõmmik               Võru Gümn  01:27:35 +48:39
11. 35333 Virgi Kalda               Võru       01:47:44 +68:48
12. 18518 Jana Rätte                Võru       01:55:02 +76:06
RADA4 Course (4): 8 KP 3480 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 28341 Kadri Visnap              Võru       00:44:37
 2. 18045 Oliver Ojavere            Kobras öös 00:46:09 +01:32
 3. 24631 Romeo Säre                Võru SpK   00:46:47 +02:10
 4. 22830 Rosibel Marii Kaldvee     Vastseliin 00:56:16 +11:39
 5. 36828 Piret Lilover             Harno      00:59:41 +15:04
 6. 24087 Marta Kivilo              Võru Gümn  01:04:29 +19:52
 7. 36220 Artur Kruuda              Võru Biath 01:08:31 +23:54
 8. 36222 Karl-Aleksander Perv      Võru Biath 01:12:08 +27:31
M12 Course (4): 8 KP 3480 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:52:21
N12 Course (4): 8 KP 3480 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 31421 Kendra Varikov            Võru SK    00:54:19
 2. 38179 Simona Kikas              Võru       00:55:43 +01:24
 2. 36203 Saara Soome               Võru       00:55:43 +01:24
 2. 38181 Kaisa Udras               Võru SK    00:55:43 +01:24
N14 Course (4): 8 KP 3480 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras öös 00:40:14
 2. 27118 Susanna Oras              Kobras öös 00:41:45 +01:31
 3. 39010 Kirke Jaakmees            Kobras öös 00:43:15 +03:01
 4. 24334 Veronika Krantsiveer      Kobras öös 00:43:46 +03:32
 5. 23398 Mari Merili Pilliroog     Kobras öös 00:43:57 +03:43
 6. 24148 Marta Ruthe               Kääpa PK   00:44:32 +04:18
 7. 30916 Emiilia Räim              Võru KrK   00:54:40 +14:26
 8. 23110 Merili Tasso              Väimela    00:57:15 +17:01
 9. 29269 Karoliine Oja             Kobras öös 01:01:18 +21:04
N60 Course (4): 8 KP 3480 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:47:34
 2. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:53:46 +06:12
 3.  1989 Aili Laanjõe              Kobras öös 00:55:13 +07:39
 4.  5021 Talvi Trell               Võru       01:01:17 +13:43
RADA5 Course (5): 5 KP 2520 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 22580 Mairi Raju                Rõuge      00:35:23
 2. 36787 Hannela Teaste            Võru öösel 00:43:07 +07:44
 3. 30905 Sebastian Veesaar         Võru öösel 00:43:14 +07:51
 4. 39629 Mirco Mihelson            Võru Biath 00:44:52 +09:29
 5. 31446 Simon Vislapuu            Võru Biath 00:44:56 +09:33
 6.  5017 Heli Viks                 Võru       00:46:11 +10:48
 7. 24680 Rudolf Ruthe              Kääpa PK   00:46:25 +11:02
 8. 28929 Robin Järvepera           Võru Biath 00:46:27 +11:04
 9. 24942 Riko Parv                 Võru       00:47:38 +12:15
 9.     0 Paul Parksepp             Võru SK    00:47:38 +12:15
11. 32170 Hans Plakk                Võru SUKL  01:02:58 +27:35
11. 32292 Oskar Hallop              Võru SUKL  01:02:58 +27:35
11. 24531 Ats Markus Olesk          Võru SUKL  01:02:58 +27:35
14. 31420 Loreen Shisell Ränkel     Võru SpK   01:06:41 +31:18
14. 30911 Kristelle Annemarri Lauri Võru KrK   01:06:41 +31:18
M10 Course (5): 5 KP 2520 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 25638 Sebastian Raudsik         Võru       00:21:56
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru       00:28:44 +06:48
 3. 32395 Johannes Toots            Rõuge LA   00:35:00 +13:04
 4. 38183 Ferdinand Neumann         Võru SK    00:39:25 +17:29
 4. 38187 Jaan Laul                 Võru SK    00:39:25 +17:29
 4. 24944 Ruudi Parv                Võru       00:39:25 +17:29
 7. 31678 Stig Veesaar              Parksepa ö 00:43:07 +21:11
 8. 33293 Kasper Kala               Võru SUKL  00:47:38 +25:42
 8. 31418 Ron Lukas Ränkel          Ränkeli kl 00:47:38 +25:42
10. 27627 Oliver Albert Edesi       Võru KrK   00:51:40 +29:44
11. 39630 Mikk Plakk                Võru SUKL  01:02:58 +41:02
N10 Course (5): 5 KP 2520 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 25568 Mariette Raudsik          Võru       00:29:43
NR Course (6): 4 KP 530 m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:04:13
 2. 38182 Romet Ilves               Võru SpK   00:04:34 +00:21
 3. 39641 Riko Lillemets            Võru SpK   00:04:39 +00:26
 4. 39648 Albert Sõmer              Võru SpK   00:05:10 +00:57
 5. 38554 Elisabeth Eenlo           Võru SpK   00:05:12 +00:59
 6. 39636 Hans Tigane               Võru SpK   00:05:18 +01:05
 7. 39646 Tambet Salumets           Võru SpK   00:05:22 +01:09
 8. 39647 Heidi Alliksoo            Võru SpK   00:05:32 +01:19
 8. 27403 Hettel Park               Loosu      00:05:32 +01:19
10. 39643 Armin Proskin             Võru SpK   00:05:41 +01:28
11. 39642 Kevin Liivamägi           Võru SpK   00:05:42 +01:29
12. 38555 Annemary Eenlo            Võru SpK   00:05:44 +01:31
13. 36223 Hubert Nõmmik             Võru       00:05:51 +01:38
14. 39649 Heleri Hellamaa           Võru SpK   00:06:02 +01:49
15. 31416 Adeele Palo               Võru linn  00:06:05 +01:52
16. 39057 Uku Tuul                  Võru SK    00:06:14 +02:01
17. 36796 Oskar Kruuda              Võru       00:06:15 +02:02
18. 39058 Ruuben Järvepera          Võru SK    00:06:18 +02:05
19. 27403 Hettel Park               Loosu      00:06:21 +02:08
20. 38557 Adeele Allas              Päkapikk   00:06:22 +02:09
21. 39056 Robert Kaarna             Võru SK    00:06:25 +02:12
22. 39013 Iiris Parksepp            Rosma LA   00:06:45 +02:32
23. 38204 Marii Soome               Võru SK    00:06:48 +02:35
24.     0 Hugo Kaarna               Punamütsik 00:06:54 +02:41
25. 36686 Andreas Kala              Võru vald  00:06:56 +02:43
26. 39050 Reimo Piller              Võru KrK   00:07:16 +03:03
27. 39055 Markus Soosaar            Võru SK    00:08:02 +03:49
28. 39053 Hugo Karolin              Võru SK    00:08:03 +03:50
29. 39054 Simo Reiman               Võru SK    00:08:06 +03:53
30. 36783 Arles Siegert             Vastseliin 00:08:16 +04:03
31. 39638 Simon Veski               Võru KLK   00:08:18 +04:05
32.     0 Ramon Veski               Sõleke     00:08:32 +04:19
33. 33433 Anett Parman              Vastseliin 00:08:34 +04:21
34. 35608 Heti Park                 Võru       00:08:57 +04:44
35. 39050 Reimo Piller              Võru KrK   00:09:03 +04:50
36. 39631 Harald Maask              Okasroosik 00:09:17 +05:04
37. 38218 Lorita Variko             Väimela    00:09:34 +05:21
38. 38558 Anni Allas                Päkapikk   00:09:37 +05:24
39. 33495 Jakob Palo                Võru linn  00:09:44 +05:31
40. 36687 Marisabella Kala          Võru vald  00:10:10 +05:57
41. 38559 Annmarii Allas            Päkapikk   00:10:13 +06:00
42. 32198 Dolores Russak            Võru       00:10:34 +06:21
43. 32173 Saara Alaver              Võru       00:10:45 +06:32
44. 38378 Knut Saarepuu             Võru SUKL  00:12:51 +08:38
45. 39634 Mattias Melts             Siilike    00:12:54 +08:41
46. 39635 Taaniel Melts             Siilike    00:12:55 +08:42
47. 37712 Ruuben Russak             Võru       00:13:32 +09:19
48. 38564 Estelle Russak            Võru       00:13:44 +09:31
49. 38201 Gustav Palo               Võru       00:16:56 +12:43
50. 39285 Maria Kala                Punamütsik 00:18:28 +14:15
51.     0 Pärle Sild                Võru       00:21:58 +17:45
VABA ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 18423 Maris Moor                Vastseliin 01:36:41 21p
 2.  5936 Indrek Ots                Võru       00:57:38 20p
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:52:52 17p
 4. 38180 Kadri Lehtme              Võru       01:12:56 15p
 5. 26581 Anu Maask                 Võru KrK   01:14:14 13p
 6. 23104 Kristi Kuus               Võru       01:14:15 13p
 7. 28625 Kärt Kasuk                Rõuge PK   01:19:40 12p
 8.   740 Helle Mürk                Võru       01:31:09 12p
 9. 39637 Rait Veski                Võru       01:55:52 12p
10. 39638 Simon Veski               Võru KLK   01:55:57 12p
11. 28627 Kaarel Kasuk              Rõuge PK   01:18:34 11p
11. 28927 Kadri Kasuk               Kellamäe k 01:18:34 11p
13. 25370 Karme Hain                NK öösel   01:34:36 11p
14. 25490 Ruth Maadla               NK öösel   01:34:46 11p
15. 28624 Kreete Kasuk              Rõuge PK   01:15:55 10p
16.  1615 Ürjo Raitar               Tartu ööse 00:59:15 8p
17. 38184 Consuelo Laanemäe Räim    Võru       01:15:30 8p
18. 19527 Kersti Liloson            Kobras     01:09:38 7p
19. 31686 Rico Hanimägi             Võru       01:39:54 7p
20. 10339 Külli Leola               Võru öösel 01:12:43 6p
21.     0 Lisanna Rannamets         Võru SUKL  01:19:17 5p
21.     0 Eliise Rannamets          Võru SUKL  01:19:17 5p
23.     0 Liisbet Lang              Võru SUKL  01:19:23 5p
24. 36815 Eedel Sild                Võru       00:05:19 2p
25. 35604 Kristofer Mõttus          Võru       00:05:41 2p
#1 Course (RADA1,M18,M21,M35): 15 KP 8150 m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras öösM18        00:51:37
 2.  3467 Lauri Sild                Võru ööselM21        00:51:59 +00:22
 3.  3258 Anti Sulavee              SK100     M21        00:52:24 +00:47
 4. 25659 Kaspar Kala               Võru SUKL M21        00:53:15 +01:38
 5. 30592 Karl-Markus Janno         Võru ööselM18        00:57:22 +05:45
 6. 33496 Ken Raav                  Võru      M35        00:59:10 +07:33
 7. 15698 Taavi Perv                Võru      M21        01:00:54 +09:17
 8.  3446 Tanel Mõttus              Võru      M35        01:00:56 +09:19
 9. 14846 Karel Jung                Kobras öösM18        01:01:23 +09:46
10.  4347 Tarmo Tolm                Orvand    M35        01:07:17 +15:40
11.  4821 Erko Jakobson             Kobras öösM35        01:09:18 +17:41
12. 13517 Raido Viks                Võru      M35        01:10:24 +18:47
13. 20631 Hanno-Laur Kunnus         Võru      M21        01:12:40 +21:03
14.  5251 Hans Teearu               Otepää    M35        01:14:22 +22:45
15. 25574 Taavi Raudsik             Võru      M21        01:14:51 +23:14
16. 15711 Kristo Hütt               Võru      M35        01:15:01 +23:24
17.  4135 Fred Needo                Võru ööselM35        01:15:39 +24:02
18. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa  M35        01:15:42 +24:05
19. 27692 Märt Viidu                Võru      M18        01:17:08 +25:31
20. 24677 Tiit Melts                Võru      M35        01:25:22 +33:45
21. 10193 Ahti Lepp                 KL VõrumaaM35        01:31:04 +39:27
22. 30877 Markel Hanimägi           Võru      M18        01:50:25 +58:48
#2 Course (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 12 KP 6620 m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3473 Janely Raudsik            Võru      N35        00:52:11
 2.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45        00:56:09 +03:58
 3. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45        00:56:26 +04:15
 4. 13522 Inga Siegert              Võru      N35        00:56:30 +04:19
 5. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras öösM16        01:07:16 +15:05
 6. 20690 Eke Ots                   Võru      M16        01:07:35 +15:24
 7.  3780 Britta Panker             Ilves     N21        01:08:15 +16:04
 8.  2335 Riina Laanjõe             Kobras öösN35        01:09:22 +17:11
 9. 15367 Katre Palo                Võru      N35        01:09:50 +17:39
10. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru      M45        01:09:57 +17:46
11. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35        01:12:55 +20:44
12. 31301 Kauni Kiviste             Kodumaja  RADA2      01:13:21 +21:10
13. 24041 Kaido Kivilo              Võru      M45        01:13:31 +21:20
14. 31300 Anne-Liis Tuusis          Finnair   N35        01:13:51 +21:40
15. 31449 Heino Pall                Rõuge valdM45        01:14:00 +21:49
16. 30593 Kristi Asser              Võru      N35        01:15:51 +23:40
17. 15706 Rauno Raidma              Kaitsev. öRADA2      01:24:06 +31:55
18. 30915 Eerik Vahtra              Võru KrK  M16        01:25:06 +32:55
19.  5043 Kristina Haug             Võru      N21        01:28:18 +36:07
20. 34717 Aimar Parve               RauameisteM45        01:38:53 +46:42
21. 23113 Karin Varikov             2.JVBR    N35        01:41:39 +49:28
22. 25490 Ruth Maadla               NaiskodukaN35        01:58:42 +66:31
#3 Course (RADA3,M14,M60,N16,N45): 11 KP 4430 m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 10353 Kristjan Kruuda           Aigren    RADA3      00:36:20
 2.  2168 Inge Joonas               Võru      N45        00:38:56 +02:36
 3. 21266 Rein Lani                 Võru      M60        00:40:25 +04:05
 4. 23400 Helena Hakk               Kobras öösN16        00:50:00 +13:40
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60        00:50:23 +14:03
 6. 24542 Alla Tasso                Võru vald N45        00:51:02 +14:42
 7.  1339 Piret Kaasik              Ilves     N45        00:51:04 +14:44
 8.  3685 Mati Külaase              Võru      M60        00:51:42 +15:22
 9. 33108 Ülar Kõrge                Kobras öösM60        00:52:28 +16:08
10. 14845 Maarja Oras               Kobras öösN16        00:53:34 +17:14
11. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60        00:54:22 +18:02
12.  3714 Heli Haug                 Võru      N45        00:54:40 +18:20
13. 25639 Ralf Puusepp              Võru      M14        00:55:27 +19:07
14. 31957 Robert Märtin             Võru KLK  M14        00:55:29 +19:09
15.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45        00:55:32 +19:12
16. 20918 Teele Uudeberg            Otepää G  N16        01:04:15 +27:55
17.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M60        01:06:15 +29:55
18. 16478 Kersti Ilves              Võru      N45        01:08:12 +31:52
19. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru      N45        01:08:22 +32:02
20. 22576 Ats Ots                   Võru      M14        01:08:28 +32:08
21.  2184 Kristi Mõttus             Võru BiathN45        01:10:23 +34:03
22. 39632 Anneli Ilves              Võru BiathN45        01:10:26 +34:06
23. 32403 Marten Hanimägi           Võru      M14        01:11:59 +35:39
24. 39650 Steven Rannamets          Võru SUKL M14        01:20:20 +44:00
24. 39633 Kratmar Müürsepp          Võru SUKL M14        01:20:20 +44:00
24. 22131 Markus Johanson           Võru SUKL M14        01:20:20 +44:00
27. 38178 Ruth Nõmmik               Võru Gümn N45        01:27:35 +51:15
27. 36223 Hubert Nõmmik             Võru      M14        01:27:35 +51:15
29. 35333 Virgi Kalda               Võru      N45        01:47:44 +71:24
30. 24946 Aare Rätsepp              Võru Gümn RADA3      01:47:54 +71:34
31. 18518 Jana Rätte                Võru      N45        01:55:02 +78:42
32. 39640 Yuliia Demchenko          Võru      RADA3      02:07:44 +91:24
33. 39639 Peep Noorkõiv             Võru      RADA3      02:07:48 +91:28
#4 Course (RADA4,M12,N12,N14,N60): 8 KP 3480 m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras öösN14        00:40:14
 2. 27118 Susanna Oras              Kobras öösN14        00:41:45 +01:31
 3. 39010 Kirke Jaakmees            Kobras öösN14        00:43:15 +03:01
 4. 24334 Veronika Krantsiveer      Kobras öösN14        00:43:46 +03:32
 5. 23398 Mari Merili Pilliroog     Kobras öösN14        00:43:57 +03:43
 6. 24148 Marta Ruthe               Kääpa PK  N14        00:44:32 +04:18
 7. 28341 Kadri Visnap              Võru      RADA4      00:44:37 +04:23
 8. 18045 Oliver Ojavere            Kobras öösRADA4      00:46:09 +05:55
 9. 24631 Romeo Säre                Võru SpK  RADA4      00:46:47 +06:33
10.   102 Tiiu Kaasik               Ilves     N60        00:47:34 +07:20
11. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  M12        00:52:21 +12:07
12. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60        00:53:46 +13:32
13. 31421 Kendra Varikov            Võru SK   N12        00:54:19 +14:05
14. 30916 Emiilia Räim              Võru KrK  N14        00:54:40 +14:26
15.  1989 Aili Laanjõe              Kobras öösN60        00:55:13 +14:59
16. 38179 Simona Kikas              Võru      N12        00:55:43 +15:29
16. 36203 Saara Soome               Võru      N12        00:55:43 +15:29
16. 38181 Kaisa Udras               Võru SK   N12        00:55:43 +15:29
19. 22830 Rosibel Marii Kaldvee     VastseliinRADA4      00:56:16 +16:02
20. 23110 Merili Tasso              Väimela   N14        00:57:15 +17:01
21. 36828 Piret Lilover             Harno     RADA4      00:59:41 +19:27
22.  5021 Talvi Trell               Võru      N60        01:01:17 +21:03
23. 29269 Karoliine Oja             Kobras öösN14        01:01:18 +21:04
24. 24087 Marta Kivilo              Võru Gümn RADA4      01:04:29 +24:15
25. 36220 Artur Kruuda              Võru BiathRADA4      01:08:31 +28:17
26. 36222 Karl-Aleksander Perv      Võru BiathRADA4      01:12:08 +31:54
#5 Course (RADA5,M10,N10): 5 KP 2520 m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 25638 Sebastian Raudsik         Võru      M10        00:21:56
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru      M10        00:28:44 +06:48
 3. 25568 Mariette Raudsik          Võru      N10        00:29:43 +07:47
 4. 32395 Johannes Toots            Rõuge LA  M10        00:35:00 +13:04
 5. 22580 Mairi Raju                Rõuge     RADA5      00:35:23 +13:27
 6. 24944 Ruudi Parv                Võru      M10        00:39:25 +17:29
 6. 38183 Ferdinand Neumann         Võru SK   M10        00:39:25 +17:29
 6. 38187 Jaan Laul                 Võru SK   M10        00:39:25 +17:29
 9. 36787 Hannela Teaste            Võru ööselRADA5      00:43:07 +21:11
 9. 31678 Stig Veesaar              Parksepa öM10        00:43:07 +21:11
11. 30905 Sebastian Veesaar         Võru ööselRADA5      00:43:14 +21:18
12. 39629 Mirco Mihelson            Võru BiathRADA5      00:44:52 +22:56
13. 31446 Simon Vislapuu            Võru BiathRADA5      00:44:56 +23:00
14.  5017 Heli Viks                 Võru      RADA5      00:46:11 +24:15
15. 24680 Rudolf Ruthe              Kääpa PK  RADA5      00:46:25 +24:29
16. 28929 Robin Järvepera           Võru BiathRADA5      00:46:27 +24:31
17. 31418 Ron Lukas Ränkel          Ränkeli klM10        00:47:38 +25:42
17. 24942 Riko Parv                 Võru      RADA5      00:47:38 +25:42
17.     0 Paul Parksepp             Võru SK   RADA5      00:47:38 +25:42
17. 33293 Kasper Kala               Võru SUKL M10        00:47:38 +25:42
21. 27627 Oliver Albert Edesi       Võru KrK  M10        00:51:40 +29:44
22. 32292 Oskar Hallop              Võru SUKL RADA5      01:02:58 +41:02
22. 24531 Ats Markus Olesk          Võru SUKL RADA5      01:02:58 +41:02
22. 39630 Mikk Plakk                Võru SUKL M10        01:02:58 +41:02
22. 32170 Hans Plakk                Võru SUKL RADA5      01:02:58 +41:02
26. 30911 Kristelle Annemarri Lauri Võru KrK  RADA5      01:06:41 +44:45
26. 31420 Loreen Shisell Ränkel     Võru SpK  RADA5      01:06:41 +44:45
#6 Course (NR): 4 KP 530 m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  NR         00:04:13
 2. 38182 Romet Ilves               Võru SpK  NR         00:04:34 +00:21
 3. 39641 Riko Lillemets            Võru SpK  NR         00:04:39 +00:26
 4. 39648 Albert Sõmer              Võru SpK  NR         00:05:10 +00:57
 5. 38554 Elisabeth Eenlo           Võru SpK  NR         00:05:12 +00:59
 6. 39636 Hans Tigane               Võru SpK  NR         00:05:18 +01:05
 7. 39646 Tambet Salumets           Võru SpK  NR         00:05:22 +01:09
 8. 39647 Heidi Alliksoo            Võru SpK  NR         00:05:32 +01:19
 8. 27403 Hettel Park               Loosu     NR         00:05:32 +01:19
10. 39643 Armin Proskin             Võru SpK  NR         00:05:41 +01:28
11. 39642 Kevin Liivamägi           Võru SpK  NR         00:05:42 +01:29
12. 38555 Annemary Eenlo            Võru SpK  NR         00:05:44 +01:31
13. 36223 Hubert Nõmmik             Võru      NR         00:05:51 +01:38
14. 39649 Heleri Hellamaa           Võru SpK  NR         00:06:02 +01:49
15. 31416 Adeele Palo               Võru linn NR         00:06:05 +01:52
16. 39057 Uku Tuul                  Võru SK   NR         00:06:14 +02:01
17. 36796 Oskar Kruuda              Võru      NR         00:06:15 +02:02
18. 39058 Ruuben Järvepera          Võru SK   NR         00:06:18 +02:05
19. 27403 Hettel Park               Loosu     NR         00:06:21 +02:08
20. 38557 Adeele Allas              Päkapikk  NR         00:06:22 +02:09
21. 39056 Robert Kaarna             Võru SK   NR         00:06:25 +02:12
22. 39013 Iiris Parksepp            Rosma LA  NR         00:06:45 +02:32
23. 38204 Marii Soome               Võru SK   NR         00:06:48 +02:35
24.     0 Hugo Kaarna               PunamütsikNR         00:06:54 +02:41
25. 36686 Andreas Kala              Võru vald NR         00:06:56 +02:43
26. 39050 Reimo Piller              Võru KrK  NR         00:07:16 +03:03
27. 39055 Markus Soosaar            Võru SK   NR         00:08:02 +03:49
28. 39053 Hugo Karolin              Võru SK   NR         00:08:03 +03:50
29. 39054 Simo Reiman               Võru SK   NR         00:08:06 +03:53
30. 36783 Arles Siegert             VastseliinNR         00:08:16 +04:03
31. 39638 Simon Veski               Võru KLK  NR         00:08:18 +04:05
32.     0 Ramon Veski               Sõleke    NR         00:08:32 +04:19
33. 33433 Anett Parman              VastseliinNR         00:08:34 +04:21
34. 35608 Heti Park                 Võru      NR         00:08:57 +04:44
35. 39050 Reimo Piller              Võru KrK  NR         00:09:03 +04:50
36. 39631 Harald Maask              OkasroosikNR         00:09:17 +05:04
37. 38218 Lorita Variko             Väimela   NR         00:09:34 +05:21
38. 38558 Anni Allas                Päkapikk  NR         00:09:37 +05:24
39. 33495 Jakob Palo                Võru linn NR         00:09:44 +05:31
40. 36687 Marisabella Kala          Võru vald NR         00:10:10 +05:57
41. 38559 Annmarii Allas            Päkapikk  NR         00:10:13 +06:00
42. 32198 Dolores Russak            Võru      NR         00:10:34 +06:21
43. 32173 Saara Alaver              Võru      NR         00:10:45 +06:32
44. 38378 Knut Saarepuu             Võru SUKL NR         00:12:51 +08:38
45. 39634 Mattias Melts             Siilike   NR         00:12:54 +08:41
46. 39635 Taaniel Melts             Siilike   NR         00:12:55 +08:42
47. 37712 Ruuben Russak             Võru      NR         00:13:32 +09:19
48. 38564 Estelle Russak            Võru      NR         00:13:44 +09:31
49. 38201 Gustav Palo               Võru      NR         00:16:56 +12:43
50. 39285 Maria Kala                PunamütsikNR         00:18:28 +14:15
51.     0 Pärle Sild                Võru      NR         00:21:58 +17:45

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 4/17/2024 17:49:37 OK Võru