Tsiatsungõlmaa-Kohandupalu päevak 24.04.2024

24.04.2024
Organiser : Sarmite, Tõnud, Anita
Cours Master : Madis Haug
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [KUP1] [KUP2] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21] [M35] [M45]
[M60] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18]
[N21] [N35] [N45] [N60] [NR] [RADA1]
[RADA2] [RADA3] [RADA4] [RADA5] [VALIK]
M21 Course (1): 18 KP 8200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3970 Kalev Ermits              Võru       00:53:28
 2. 15368 Nansen Palo               Võru       00:58:46 +05:18
 3. 25659 Kaspar Kala               Võru Suusa 01:04:27 +10:59
 4. 15698 Taavi Perv                Võru       01:09:55 +16:27
 5. 25574 Taavi Raudsik             Võru       01:12:05 +18:37
 6. 20631 Hanno-Laur Kunnus         Võru       01:25:38 +32:10
 7. 10353 Kristjan Kruuda           Aigren     01:40:10 +46:42
 8. 39660 Ove Lillmaa               Võru       01:40:12 +46:44
M35 Course (1): 18 KP 8200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  4135 Fred Needo                Võru       00:59:58
 2. 13616 Priit Narusk              Võru       01:03:06 +03:08
 3. 18182 Semjon Malinovski         Kuperjanov 01:08:17 +08:19
 4. 10193 Ahti Lepp                 KL Võrumaa 01:15:15 +15:17
 5. 13517 Raido Viks                Võru       01:16:29 +16:31
 6. 31301 Kauni Kiviste                        01:23:50 +23:52
 7. 15711 Kristo Hütt               Võru       01:25:42 +25:44
 8.  5251 Hans Teearu               Otepää     01:46:09 +46:11
RADA2 Course (2): 15 KP 7100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 15706 Rauno Raidma              Kaitsevägi 01:09:33
 2.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:34:53 +25:20
M16 Course (2): 15 KP 7100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 20690 Eke Ots                   Võru       01:45:48
M45 Course (2): 15 KP 7100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3449 Eero Joonas               Võru       01:00:32
 2.   483 Aare Huik                 Võru       01:05:28 +04:56
 3.  7706 Sairos Hõrak              Võru       01:10:36 +10:04
 4. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:11:06 +10:34
 5.  2191 Eero Mõttus               Võru       01:13:22 +12:50
 6.  2685 Raivo Panker              Mercury    01:17:25 +16:53
 7. 31449 Heino Pall                Rõuge vald 01:18:53 +18:21
N18 Course (2): 15 KP 7100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 17896 Mia Mai Huik              Võru       01:05:24
N35 Course (2): 15 KP 7100m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 13522 Inga Siegert              Võru       01:01:42
 2.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:03:16 +01:34
 3. 15367 Katre Palo                Võru       01:04:01 +02:19
 4. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:12:09 +10:27
 5. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:16:43 +15:01
 6.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    01:27:23 +25:41
 7. 23113 Karin Varikov             Kuperjanov 01:38:19 +36:37
RADA3 Course (3): 11 KP 4900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 24677 Tiit Melts                Võru       00:38:17
 2. 39608 Sirli Hanni                          01:20:01 +41:44
 3. 38215 Ly Liivak                 Kaitsevägi 01:20:05 +41:48
 4. 24946 Aare Rätsepp              Võru Gümn  01:32:18 +54:01
M14 Course (3): 11 KP 4900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 25639 Ralf Puusepp              Võru       01:00:54
 2. 31957 Robert Märtin             Võru KLK   01:01:10 +00:16
 3. 22576 Ats Ots                   Võru       01:07:00 +06:06
 4. 32403 Marten Hanimägi           Võru       01:19:14 +18:20
 5. 38176 Tormi Tukk                Võru Biath 01:19:30 +18:36
 6. 39057 Uku Tuul                  Võru SK    01:19:48 +18:54
 7. 39658 Hannes Tukk               Võru Biath 01:19:59 +19:05
 8. 38177 Andre Palolill            Võru Biath 01:20:05 +19:11
M60 Course (3): 11 KP 4900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 33108 Ülar Kõrge                Kobras     00:45:44
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       00:47:47 +02:03
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:54:51 +09:07
 4.  3685 Mati Külaase              Võru       00:55:08 +09:24
 5.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:03:29 +17:45
 6.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:20:51 +35:07
 7. 16472 Georg Ruuda               Võru vald  01:21:25 +35:41
N16 Course (3): 11 KP 4900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 20681 Neleriin Needo            Võru       01:38:46
N45 Course (3): 11 KP 4900m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  2168 Inge Joonas               Võru       00:44:58
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:46:11 +01:13
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       00:55:33 +10:35
 4.  2008 Ellen Lembra              Võru       00:58:01 +13:03
 5. 24542 Alla Tasso                Võru vald  01:00:27 +15:29
 6. 34721 Siiri Raamets             Otepää     01:05:57 +20:59
 7. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       01:17:40 +32:42
 8.  2184 Kristi Mõttus             Võru       01:19:26 +34:28
 9. 16478 Kersti Ilves              Võru       01:20:03 +35:05
10. 38178 Ruth Nõmmik               Võru Gümn  01:20:47 +35:49
11. 25918 Kersti Kõrge              Kobras     01:24:53 +39:55
11. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   01:24:53 +39:55
13. 35333 Virgi Kalda               Võru       01:31:59 +47:01
RADA4 Course (4): 7 KP 3600m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  9360 Veiko Park                Viru JVP   00:35:29
 2. 36828 Piret Lilover             Harno      00:50:21 +14:52
 3. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:57:24 +21:55
 4. 31686 Rico Hanimägi             Võru       01:18:15 +42:46
M12 Course (4): 7 KP 3600m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 27402 Hugo Park                 Loosu      00:57:14
N12 Course (4): 7 KP 3600m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 28625 Kärt Kasuk                Rõuge PK   01:22:26
N14 Course (4): 7 KP 3600m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 23110 Merili Tasso              Väimela    00:49:35
N60 Course (4): 7 KP 3600m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 18434 Inge Eit                  Võru ISK   00:51:45
 2. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS  01:01:17 +09:32
 3.  5017 Heli Viks                 Võru       01:07:01 +15:16
 4.  5021 Talvi Trell               Võru       01:19:11 +27:26
RADA5 Course (5): 5 KP 1200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 39655 Mailis Koger              Võru       00:37:17
M10 Course (5): 5 KP 1200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 25638 Sebastian Raudsik         Võru       00:12:02
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru       00:16:48 +04:46
 3. 31678 Stig Veesaar              Parksepa K 00:18:30 +06:28
 4. 39634 Mattias Melts             Siilike    00:37:16 +25:14
 5. 39635 Taaniel Melts             Siilike    00:37:17 +25:15
N10 Course (5): 5 KP 1200m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 39659 Iti Võhmar                Kiili Gümn 00:18:31
 2. 25568 Mariette Raudsik          Võru       00:19:22 +00:51
 3. 36815 Eedel Sild                Võru       00:39:39 +21:08
NR Course (6): 4 KP 800m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK   00:06:42
 2. 25568 Mariette Raudsik          Võru       00:06:43 +00:01
 3. 25638 Sebastian Raudsik         Võru       00:06:52 +00:10
 4. 39057 Uku Tuul                  Võru SK    00:08:45 +02:03
 5. 38176 Tormi Tukk                Võru Biath 00:08:47 +02:05
 6. 38177 Andre Palolill            Võru Biath 00:09:17 +02:35
 7. 31678 Stig Veesaar              Parksepa K 00:10:47 +04:05
 8. 39659 Iti Võhmar                Kiili Gümn 00:11:18 +04:36
 9. 39651 Kermo Piller              Punamütsik 00:11:39 +04:57
10. 39050 Reimo Piller              Võru KrK   00:12:46 +06:04
10. 39657 Kristjan Pedajas          Punamütsik 00:12:46 +06:04
12. 33433 Anett Parman              Vastseliin 00:17:29 +10:47
13. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald  00:18:18 +11:36
14. 32198 Dolores Russak            Võru       00:21:54 +15:12
15. 37712 Ruuben Russak             Võru       00:22:53 +16:11
16. 38564 Estelle Russak            Võru       00:23:29 +16:47
17. 38218 Lorita Variko             Väimela    00:23:58 +17:16
18. 36815 Eedel Sild                Võru       00:27:24 +20:42
19.     0 Pärle Sild                           00:29:51 +23:09
KUP1 Course (7): 9 KP 5500m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Ralf Rokko Koemets                   00:49:13
 2.     0 Artur Karjagin                       00:50:25 +01:12
 3.     0 Aleksander-Mark Kappi                00:59:37 +10:24
 4.     0 Arseni Sergeev                       01:17:46 +28:33
 5.     0 Siim Raudpuu                         01:19:07 +29:54
 6.     0 Janar Jõffert                        01:23:51 +34:38
 7.     0 Aleksandr Gomzin                     01:26:03 +36:50
 8.     0 Richard Viiart                       01:27:46 +38:33
 9.     0 Maksim Zinovkin                      01:29:45 +40:32
10.     0 Otto Markus Tiirak                   01:31:52 +42:39
11.     0 Tanel Lokk                           01:32:06 +42:53
12.     0 Enar Sirendi                         01:34:09 +44:56
13.     0 Andri Mägi                           01:37:09 +47:56
14.     0 Kert Redi                            01:38:53 +49:40
15.     0 Mike-Sander Nutt                     01:40:33 +51:20
16.     0 Henri Laul                           01:43:10 +53:57
KUP2 Course (8): 9 KP 5700m km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Toivo Saabas                         00:48:31
 2.     0 Aarne Kink                           01:04:57 +16:26
 3.     0 Jakov Gorishni                       01:09:55 +21:24
 4.     0 Christian Chidi Echere               01:10:54 +22:23
 5.     0 Olle-Kristjan Vita                   01:31:01 +42:30
 6.     0 Hannes Suurväli                      01:31:20 +42:49
 7.     0 Rauno Somelar                        01:33:20 +44:49
 8.     0 Kristofer Piirisild                  01:35:23 +46:52
 9.     0 Robert Lõhmus                        01:35:33 +47:02
10.     0 Arnold Laatspera                     01:36:19 +47:48
11.     0 Brayen-Armando Kaljula               01:37:03 +48:32
12.     0 Argo Joonas                          01:39:42 +51:11
13.     0 Daniil Nesterenko                    01:40:04 +51:33
14.     0 Andreas Käst                         01:40:42 +52:11
15.     0 Kevin Siim                           01:43:45 +55:14
16.     0 Oliver Loorpuu                       01:46:08 +57:37
17.     0 Egert Reino                          01:48:53 +60:22
18.     0 Marek Ratassepp                      01:49:51 +61:20
19.     0 Markus Palm                          01:49:54 +61:23
20.     0 Reikko Valge                         01:56:22 +67:51
21.     0 Aleks-Sander Visnapuu                01:56:24 +67:53
VALIK ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5936 Indrek Ots                Võru       01:17:41 22p
 2. 18423 Maris Moor                Vastseliin 02:00:58 22p
 3. 28928 Otto Simon Süving         Parksepa K 01:04:52 14p
 4. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:04:53 14p
 5. 30877 Markel Hanimägi           Võru       01:35:30 14p
 6.   740 Helle Mürk                Võru       01:43:00 12p
 7.  1411 Annika Rihma              Kobras     00:38:21 10p
 8.  2991 Siiri Sotnik              Otepää     00:53:29 8p
 9.  5043 Kristina Haug             Võru       00:15:47 7p
10. 15294 Merike Õun                Võru       00:43:11 7p
10. 10339 Külli Leola               Võru       00:43:11 7p
12.     0 Sander Tehvand            KUP        01:32:49 4p
13.     0 Ken-Rico Roosimaa         KUP        01:33:54 4p
14.     0 Martti Parts              KUP        01:34:36 4p
15.     0 Jorma Otto                KUP        01:36:54 4p
16. 39658 Hannes Tukk               Võru Biath 00:09:19 3p
#1 Course (RADA1,M18,M21,M35): 18 KP 8200m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3970 Kalev Ermits              Võru      M21        00:53:28
 2. 15368 Nansen Palo               Võru      M21        00:58:46 +05:18
 3.  4135 Fred Needo                Võru      M35        00:59:58 +06:30
 4. 13616 Priit Narusk              Võru      M35        01:03:06 +09:38
 5. 25659 Kaspar Kala               Võru SuusaM21        01:04:27 +10:59
 6. 18182 Semjon Malinovski         KuperjanovM35        01:08:17 +14:49
 7. 15698 Taavi Perv                Võru      M21        01:09:55 +16:27
 8. 25574 Taavi Raudsik             Võru      M21        01:12:05 +18:37
 9. 10193 Ahti Lepp                 KL VõrumaaM35        01:15:15 +21:47
10. 13517 Raido Viks                Võru      M35        01:16:29 +23:01
11. 31301 Kauni Kiviste                       M35        01:23:50 +30:22
12. 20631 Hanno-Laur Kunnus         Võru      M21        01:25:38 +32:10
13. 15711 Kristo Hütt               Võru      M35        01:25:42 +32:14
14. 10353 Kristjan Kruuda           Aigren    M21        01:40:10 +46:42
15. 39660 Ove Lillmaa               Võru      M21        01:40:12 +46:44
16.  5251 Hans Teearu               Otepää    M35        01:46:09 +52:41
#2 Course (RADA2,M16,M45,N18,N21,N35): 15 KP 7100m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3449 Eero Joonas               Võru      M45        01:00:32
 2. 13522 Inga Siegert              Võru      N35        01:01:42 +01:10
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru      N35        01:03:16 +02:44
 4. 15367 Katre Palo                Võru      N35        01:04:01 +03:29
 5. 17896 Mia Mai Huik              Võru      N18        01:05:24 +04:52
 6.   483 Aare Huik                 Võru      M45        01:05:28 +04:56
 7. 15706 Rauno Raidma              KaitsevägiRADA2      01:09:33 +09:01
 8.  7706 Sairos Hõrak              Võru      M45        01:10:36 +10:04
 9. 16456 Valeri Kuragin            Võru      M45        01:11:06 +10:34
10. 15275 Ülle Hollo                Võru      N35        01:12:09 +11:37
11.  2191 Eero Mõttus               Võru      M45        01:13:22 +12:50
12. 25577 Eveli Misnik              Võru      N35        01:16:43 +16:11
13.  2685 Raivo Panker              Mercury   M45        01:17:25 +16:53
14. 31449 Heino Pall                Rõuge valdM45        01:18:53 +18:21
15.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury   N35        01:27:23 +26:51
16.  2986 Karl Teearu               Otepää    RADA2      01:34:53 +34:21
17. 23113 Karin Varikov             KuperjanovN35        01:38:19 +37:47
18. 20690 Eke Ots                   Võru      M16        01:45:48 +45:16
#3 Course (RADA3,M14,M60,N16,N45): 11 KP 4900m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 24677 Tiit Melts                Võru      RADA3      00:38:17
 2.  2168 Inge Joonas               Võru      N45        00:44:58 +06:41
 3. 33108 Ülar Kõrge                Kobras    M60        00:45:44 +07:27
 4.   359 Erika Joonas              Võru      N45        00:46:11 +07:54
 5. 21266 Rein Lani                 Võru      M60        00:47:47 +09:30
 6.  2599 Tõnu Tolm                 Võru      M60        00:54:51 +16:34
 7.  3685 Mati Külaase              Võru      M60        00:55:08 +16:51
 8. 16421 Epp Voitka                Võru      N45        00:55:33 +17:16
 9.  2008 Ellen Lembra              Võru      N45        00:58:01 +19:44
10. 24542 Alla Tasso                Võru vald N45        01:00:27 +22:10
11. 25639 Ralf Puusepp              Võru      M14        01:00:54 +22:37
12. 31957 Robert Märtin             Võru KLK  M14        01:01:10 +22:53
13.  3724 Aigar Pindmaa             Võru      M60        01:03:29 +25:12
14. 34721 Siiri Raamets             Otepää    N45        01:05:57 +27:40
15. 22576 Ats Ots                   Võru      M14        01:07:00 +28:43
16. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru      N45        01:17:40 +39:23
17. 32403 Marten Hanimägi           Võru      M14        01:19:14 +40:57
18.  2184 Kristi Mõttus             Võru      N45        01:19:26 +41:09
19. 38176 Tormi Tukk                Võru BiathM14        01:19:30 +41:13
20. 39057 Uku Tuul                  Võru SK   M14        01:19:48 +41:31
21. 39658 Hannes Tukk               Võru BiathM14        01:19:59 +41:42
22. 39608 Sirli Hanni                         RADA3      01:20:01 +41:44
23. 16478 Kersti Ilves              Võru      N45        01:20:03 +41:46
24. 38215 Ly Liivak                 KaitsevägiRADA3      01:20:05 +41:48
24. 38177 Andre Palolill            Võru BiathM14        01:20:05 +41:48
26. 38178 Ruth Nõmmik               Võru Gümn N45        01:20:47 +42:30
27.  1064 Rudolf Mürk               Võru      M60        01:20:51 +42:34
28. 16472 Georg Ruuda               Võru vald M60        01:21:25 +43:08
29. 18288 Monika Sulbi              Swedbank  N45        01:24:53 +46:36
29. 25918 Kersti Kõrge              Kobras    N45        01:24:53 +46:36
31. 35333 Virgi Kalda               Võru      N45        01:31:59 +53:42
32. 24946 Aare Rätsepp              Võru Gümn RADA3      01:32:18 +54:01
33. 20681 Neleriin Needo            Võru      N16        01:38:46 +60:29
#4 Course (RADA4,M12,N12,N14,N60): 7 KP 3600m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  9360 Veiko Park                Viru JVP  RADA4      00:35:29
 2. 23110 Merili Tasso              Väimela   N14        00:49:35 +14:06
 3. 36828 Piret Lilover             Harno     RADA4      00:50:21 +14:52
 4. 18434 Inge Eit                  Võru ISK  N60        00:51:45 +16:16
 5. 27402 Hugo Park                 Loosu     M12        00:57:14 +21:45
 6. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  RADA4      00:57:24 +21:55
 7. 15281 Marianne Hermann          Lasva KKS N60        01:01:17 +25:48
 8.  5017 Heli Viks                 Võru      N60        01:07:01 +31:32
 9. 31686 Rico Hanimägi             Võru      RADA4      01:18:15 +42:46
10.  5021 Talvi Trell               Võru      N60        01:19:11 +43:42
11. 28625 Kärt Kasuk                Rõuge PK  N12        01:22:26 +46:57
#5 Course (RADA5,M10,N10): 5 KP 1200m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 25638 Sebastian Raudsik         Võru      M10        00:12:02
 2. 36794 Rudolf Mõttus             Võru      M10        00:16:48 +04:46
 3. 31678 Stig Veesaar              Parksepa KM10        00:18:30 +06:28
 4. 39659 Iti Võhmar                Kiili GümnN10        00:18:31 +06:29
 5. 25568 Mariette Raudsik          Võru      N10        00:19:22 +07:20
 6. 39634 Mattias Melts             Siilike   M10        00:37:16 +25:14
 7. 39635 Taaniel Melts             Siilike   M10        00:37:17 +25:15
 7. 39655 Mailis Koger              Võru      RADA5      00:37:17 +25:15
 9. 36815 Eedel Sild                Võru      N10        00:39:39 +27:37
#6 Course (NR): 4 KP 800m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1. 36829 Joosep Adamson            Võru KLK  NR         00:06:42
 2. 25568 Mariette Raudsik          Võru      NR         00:06:43 +00:01
 3. 25638 Sebastian Raudsik         Võru      NR         00:06:52 +00:10
 4. 39057 Uku Tuul                  Võru SK   NR         00:08:45 +02:03
 5. 38176 Tormi Tukk                Võru BiathNR         00:08:47 +02:05
 6. 38177 Andre Palolill            Võru BiathNR         00:09:17 +02:35
 7. 31678 Stig Veesaar              Parksepa KNR         00:10:47 +04:05
 8. 39659 Iti Võhmar                Kiili GümnNR         00:11:18 +04:36
 9. 39651 Kermo Piller              PunamütsikNR         00:11:39 +04:57
10. 39050 Reimo Piller              Võru KrK  NR         00:12:46 +06:04
10. 39657 Kristjan Pedajas          PunamütsikNR         00:12:46 +06:04
12. 33433 Anett Parman              VastseliinNR         00:17:29 +10:47
13. 36187 Kiara Arabella Saarepuu   Võru vald NR         00:18:18 +11:36
14. 32198 Dolores Russak            Võru      NR         00:21:54 +15:12
15. 37712 Ruuben Russak             Võru      NR         00:22:53 +16:11
16. 38564 Estelle Russak            Võru      NR         00:23:29 +16:47
17. 38218 Lorita Variko             Väimela   NR         00:23:58 +17:16
18. 36815 Eedel Sild                Võru      NR         00:27:24 +20:42
19.     0 Pärle Sild                          NR         00:29:51 +23:09
#7 Course (KUP1): 9 KP 5500m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.     0 Ralf Rokko Koemets                  KUP1       00:49:13
 2.     0 Artur Karjagin                      KUP1       00:50:25 +01:12
 3.     0 Aleksander-Mark Kappi               KUP1       00:59:37 +10:24
 4.     0 Arseni Sergeev                      KUP1       01:17:46 +28:33
 5.     0 Siim Raudpuu                        KUP1       01:19:07 +29:54
 6.     0 Janar Jõffert                       KUP1       01:23:51 +34:38
 7.     0 Aleksandr Gomzin                    KUP1       01:26:03 +36:50
 8.     0 Richard Viiart                      KUP1       01:27:46 +38:33
 9.     0 Maksim Zinovkin                     KUP1       01:29:45 +40:32
10.     0 Otto Markus Tiirak                  KUP1       01:31:52 +42:39
11.     0 Tanel Lokk                          KUP1       01:32:06 +42:53
12.     0 Enar Sirendi                        KUP1       01:34:09 +44:56
13.     0 Andri Mägi                          KUP1       01:37:09 +47:56
14.     0 Kert Redi                           KUP1       01:38:53 +49:40
15.     0 Mike-Sander Nutt                    KUP1       01:40:33 +51:20
16.     0 Henri Laul                          KUP1       01:43:10 +53:57
#8 Course (KUP2): 9 KP 5700m km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.     0 Toivo Saabas                        KUP2       00:48:31
 2.     0 Aarne Kink                          KUP2       01:04:57 +16:26
 3.     0 Jakov Gorishni                      KUP2       01:09:55 +21:24
 4.     0 Christian Chidi Echere              KUP2       01:10:54 +22:23
 5.     0 Olle-Kristjan Vita                  KUP2       01:31:01 +42:30
 6.     0 Hannes Suurväli                     KUP2       01:31:20 +42:49
 7.     0 Rauno Somelar                       KUP2       01:33:20 +44:49
 8.     0 Kristofer Piirisild                 KUP2       01:35:23 +46:52
 9.     0 Robert Lõhmus                       KUP2       01:35:33 +47:02
10.     0 Arnold Laatspera                    KUP2       01:36:19 +47:48
11.     0 Brayen-Armando Kaljula              KUP2       01:37:03 +48:32
12.     0 Argo Joonas                         KUP2       01:39:42 +51:11
13.     0 Daniil Nesterenko                   KUP2       01:40:04 +51:33
14.     0 Andreas Käst                        KUP2       01:40:42 +52:11
15.     0 Kevin Siim                          KUP2       01:43:45 +55:14
16.     0 Oliver Loorpuu                      KUP2       01:46:08 +57:37
17.     0 Egert Reino                         KUP2       01:48:53 +60:22
18.     0 Marek Ratassepp                     KUP2       01:49:51 +61:20
19.     0 Markus Palm                         KUP2       01:49:54 +61:23
20.     0 Reikko Valge                        KUP2       01:56:22 +67:51
21.     0 Aleks-Sander Visnapuu               KUP2       01:56:24 +67:53

© Tak-Soft 2001-2020 http://www.tak-soft.com SIME:4.7 [2022.1026] @ 01.05.2024 23:37:31 OK Võru