Eesti meistrivõistlused põhiklasside teateorienteerumises 09.06.2024
TEADE 09.06.2024 Katõsillamõts (Markus Puusepp)
M21 
N21 

M21
1. 7280 .. 7430m 21 .. 22 KP ; 2. 5570 .. 5720m 16 .. 17 KP ; 3. 7340 .. 7490m 21 .. 22 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 1   OK Võru I                      Võru            EST 02:06.18  02:06.18
      1 Lauri Sild                     00:41.59[  1]  
      2 Jaagup Truusalu                00:39.26[  3]   01:21.25(  1)
      3 Timo Sild                      00:44.53[  2]   02:06.18(  1)
 2. 2   Peko I                         Peko            EST 02:09.39     +3:21
      1 Sergei Rjabõshkin              00:47.23[  4]  
      2 Reigo Teervalt                 00:38.23[  1]   01:25.47(  2)
      3 Kristo Heinmann                00:43.52[  1]   02:09.39(  2)
 3. 3   Rakvere                        Rakv            EST 02:15.36     +9:17
      1 Priit Randman                  00:49.00[  6]  
      2 Tõnis Laugesaar                00:39.34[  4]   01:28.34(  4)
      3 Ossi Rasmus Priks              00:47.01[  3]   02:15.36(  3)
 4. 6   Tammed I                       Tammed          EST 02:15.52     +9:33
      1 Martin Vilismäe                00:48.27[  5]  
      2 Hannes Poolamets               00:38.49[  2]   01:27.16(  3)
      3 Peeter Pihl                    00:48.35[  4]   02:15.52(  4)
 5. 9   OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 02:21.57    +15:39
      1 Sander Vaher                   00:47.16[  3]  
      2 August Jakobson                00:44.45[ 13]   01:32.01(  5)
      3 Martin Simpson                 00:49.56[  6]   02:21.57(  5)
 6. 24  Ilves I                        Ilves           EST 02:23.42    +17:24
      1 Kaarel Hendrik Zernant         00:51.16[  9]  
      2 Mati Tiit                      00:41.14[  5]   01:32.31(  6)
      3 Kaarel Vesilind                00:51.11[  7]   02:23.42(  6)
 7. 13  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 02:25.48    +19:30
      1 Kerrin Rattray                 00:51.01[  7]  
      2 Arti Albert                    00:42.20[ 10]   01:33.22(  9)
      3 Silver Eensaar                 00:52.26[  8]   02:25.48(  7)
 8. 17  Peko II                        Peko            EST 02:35.28    +29:09
      1 Aares Fjodorov                 00:56.21[ 17]  
      2 Randy Korb                     00:41.25[  6]   01:37.46( 11)
      3 Ain Fjodorov                   00:57.41[ 11]   02:35.28(  8)
 9. 10  OK Võru III                    Võru            EST 02:37.48    +31:29
      1 Rain Eensaar                   00:53.25[ 14]  
      2 Heiti Hallikma                 00:44.16[ 12]   01:37.42( 10)
      3 Sander Mirme                   01:00.06[ 13]   02:37.48(  9)
10. 26  Ilves II                       Ilves           EST 02:40.00    +33:42
      1 Veiko Kütt                     00:56.16[ 16]  
      2 Kaido Hallik                   00:43.50[ 11]   01:40.06( 13)
      3 Sven Oras                      00:59.54[ 12]   02:40.00( 10)
11. 14  OK Põlva Kobras III            OK Põlva Kobras EST 02:43.47    +37:29
      1 Villem Piirimäe                00:56.11[ 15]  
      2 Markus Juhkam                  00:46.33[ 15]   01:42.45( 15)
      3 Karel Jung                     01:01.01[ 14]   02:43.47( 11)
12. 15  Tammed II                      Tammed          EST 02:45.27    +39:08
      1 Reimo Liiv                     00:51.37[ 10]  
      2 Andres Saetalu                 00:41.29[  8]   01:33.07(  8)
      3 Madis Osjamets                 01:12.19[ 21]   02:45.27( 12)
13. 33  OK Põlva Kobras IV             OK Põlva Kobras EST 02:50.54    +44:36
      1 Kaarel Kure                    00:59.49[ 19]  
      2 Rene Post                      00:42.04[  9]   01:41.54( 14)
      3 Vallo Männiste                 01:09.00[ 18]   02:50.54( 13)
14. 8   JOKA I                         JOKA            EST 02:55.19    +49:01
      1 Juho Westerlund                00:51.11[  8]  
      2 Raiko Marrandi                 00:41.25[  7]   01:32.37(  7)
      3 Marten Presmann                01:22.42[ 24]   02:55.19( 14)
15. 4   Harju OK I                     Harju           EST 02:56.07    +49:49
      1 Kardo Kutti                    01:04.24[ 21]  
      2 Taivo Tali                     01:02.36[ 26]   02:07.00( 20)
      3 Uku-Laur Tali                  00:49.07[  5]   02:56.07( 15)
16. 22  Mercury 1                      Mercury         EST 03:07.44    +61:25
      1 Meelis Merenäkk                01:09.33[ 23]  
      2 Tarmo Klaar                    00:50.48[ 17]   02:00.21( 18)
      3 Toomas Tiivel                  01:07.22[ 17]   03:07.44( 16)
17. 11  Peko III                       Peko            EST 03:09.10    +62:51
      1 Timo Kudre                     00:52.18[ 11]  
      2 Paul Aares Fjodorov            00:46.21[ 14]   01:38.39( 12)
      3 Vello Solna                    01:30.30[ 28]   03:09.10( 17)
18. 30  Tartu Katoliku SK 2            Tartu Katoliku  EST 03:10.26    +64:08
      1 Mart Koppel                    01:04.12[ 20]  
      2 Andres Keernik                 00:53.50[ 18]   01:58.02( 17)
      3 Vallo Vaher                    01:12.24[ 22]   03:10.26( 18)
19. 21  Hiiumaa                        HOK             EST 03:26.01    +79:42
      1 Mati Mägi                      01:12.58[ 25]  
      2 Tanel Esta                     00:55.28[ 19]   02:08.26( 21)
      3 Tammo Esta                     01:17.34[ 23]   03:26.01( 19)
20. 29  OK Põrgupõhja 2                Põrgupõhja      EST 03:30.08    +83:50
      1 Tarmo Lillsoo                  01:26.25[ 27]  
      2 Indrek Lillsoo                 00:56.52[ 21]   02:23.17( 24)
      3 Roland Jairus                  01:06.50[ 16]   03:30.08( 20)
21. 23  Mercury 2                      Mercury         EST 03:38.49    +92:31
      1 Kaspar Annus                   01:10.08[ 24]  
      2 Priit Överus                   00:58.26[ 23]   02:08.35( 22)
      3 Danilo Piht                    01:30.14[ 27]   03:38.49( 21)
22. 19  SRD                            SRD             EST 03:43.12    +96:54
      1 Andrei Nikitin                 00:57.03[ 18]  
      2 Vladislav Pahhomenkov          01:04.24[ 28]   02:01.28( 19)
      3 Michael Raer                   01:41.44[ 30]   03:43.12( 22)
23. 32  LSF PT 3                       LSF PT          EST 04:00.26   +114:08
      1 Kaupo Järve                    01:08.57[ 22]  
      2 Rünno Sulg                     01:08.47[ 29]   02:17.44( 23)
      3 Lauri Tarlap                   01:42.41[ 31]   04:00.26( 23)
24. 35  LSF PT 4                       LSF PT          EST 04:24.33   +138:15
      1 Robin Olli                     01:39.08[ 29]  
      2 Ketriin Olli                   01:16.25[ 31]   02:55.34( 27)
      3 Lauri Olli                     01:28.59[ 26]   04:24.33( 24)
25. 25  Hiiumaa 2                      HOK             EST 04:39.05   +152:47
      1 Marko Süld                     01:53.18[ 30]  
      2 Joosep Esta                    01:13.39[ 30]   03:06.57( 28)
      3 Evert Padari                   01:32.08[ 29]   04:39.05( 25)
    34  OK Võru IV                     Võru            EST Katk     
      1 Ken Raav                       Katk           
      2 Märt Viidu                     01:25.04[ 32]   Katk
      3 Jüri Vanaveski                 01:28.50[ 25]   Katk
    16  OK Põrgupõhja 1                Põrgupõhja      EST Tühist   
      1 Joonas Kuuskla                 Vale KP        
      2 Risto Randma                   00:48.39[ 16]   Tühist
      3 Jaan Viirmann                  01:02.02[ 15]   Tühist
    27  LSF PT 1                       LSF PT          EST Tühist   
      1 Allar Kivil                    Vale KP        
      2 Stefan Kivil                   00:59.04[ 24]   Tühist
      3 Ralf Kivil                     01:09.57[ 20]   Tühist
    28  LSF PT 2                       LSF PT          EST Tühist   
      1 Arthur Raichmann               Vale KP        
      2 Erki Kriks                     00:56.13[ 20]   Tühist
      3 Martin Kaup                    01:09.07[ 19]   Tühist
    5   OK Võru II                     Võru            EST Tühist   
      1 Alar Kume                      00:52.46[ 13]  
      2 Tiit Toots                     Vale KP         Tühist
      3 Kaur Kase                      00:55.15[  9]   Tühist
    7   Tartu Katoliku SK 1            Tartu Katoliku  EST Tühist   
      1 Chris Marcus Krahv             00:46.54[  2]  
      2 Renno Merenäkk                 Vale KP         Tühist
      3 Pärtel Külvik                  00:56.14[ 10]   Tühist
    36  OK Põlva Kobras V              Kobras          EST Katk     
      1 Kaspar Karolin                 01:26.28[ 28]  
      2 Indrek Karolin                 01:02.32[ 25]   02:29.00( 26)
      3 Erko Jakobson                  Katk            Katk
    12  Tammed III                     Tammed          EST Katk     
      1 Tõnu Lillelaid                 00:52.20[ 12]  
      2 Lauri Beilmann                 00:57.35[ 22]   01:49.56( 16)
      3                                Ei start        Katk
    18  Kape                           Kape            EST Katk     
      1 Neeme Loorits                  01:20.38[ 26]  
      2 Tarmo Laht                     01:02.52[ 27]   02:23.31( 25)
      3                                Ei start        Katk
    20  Harju OK II                    Harju           EST Katk     
      1 Joosep Tali                    Katk           
      2 Mati Preitof                   Ei start        Katk
      3                                Ei start        Katk
N21
1. 5840 .. 5920m 18 KP ; 2. 4360 .. 4430m 13 KP ; 3. 5900 .. 5940m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 52  JOKA I                         JOKA            EST 02:19.52  02:19.52
      1 Sigrid Ruul                    00:56.16[  7]  
      2 Anna Mia Atonen                00:43.56[  5]   01:40.13(  7)
      3 Evely Kaasiku                  00:39.39[  1]   02:19.52(  1)
 2. 61  Kape                           Kape            EST 02:24.06     +4:13
      1 Merike Vanjuk                  00:50.48[  2]  
      2 Marili Zimmermann              00:44.05[  6]   01:34.53(  5)
      3 Margret Zimmermann             00:49.12[  2]   02:24.06(  2)
 3. 53  OK Võru I                      Võru            EST 02:25.38     +5:46
      1 Kerstin Uiboupin               00:58.19[ 10]  
      2 Laura Joonas                   00:36.16[  1]   01:34.35(  4)
      3 Marianne Haug                  00:51.03[  4]   02:25.38(  3)
 4. 51  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 02:28.22     +8:29
      1 Liis Johanson                  00:50.30[  1]  
      2 Maris Palopääl                 00:39.58[  3]   01:30.29(  1)
      3 Annika Rihma                   00:57.53[  9]   02:28.22(  4)
 5. 66  Tartu Katoliku SK              Tartu Katoliku  EST 02:29.34     +9:42
      1 Harriet Koppel                 00:51.33[  5]  
      2 Triinu Rooni                   00:40.40[  4]   01:32.14(  3)
      3 Mareli Vaher                   00:57.20[  8]   02:29.34(  5)
 6. 59  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 02:30.01    +10:09
      1 Kristel Sibul                  00:50.52[  3]  
      2 Madli-Johanna Maidla           00:39.41[  2]   01:30.34(  2)
      3 Maret Vaher                    00:59.27[ 11]   02:30.01(  6)
 7. 54  Tammed                         Tammed          EST 02:34.49    +14:56
      1 Liise Lillelaid                00:51.41[  6]  
      2 Viivi-Anne Soots               00:47.24[  8]   01:39.06(  6)
      3 Kadri Kadakas                  00:55.42[  6]   02:34.49(  7)
 8. 60  OK Võru II                     Võru            EST 02:35.27    +15:35
      1 Emma Joonas                    00:58.00[  8]  
      2 Anita Laanejõe                 00:47.16[  7]   01:45.16(  8)
      3 Eleri Hirv                     00:50.11[  3]   02:35.27(  8)
 9. 57  Peko                           Peko            EST 02:50.31    +30:39
      1 Grete Johanna Korb             01:04.07[ 11]  
      2 Kristel Kõivo                  00:50.46[  9]   01:54.53( 10)
      3 Siiri Mere                     00:55.38[  5]   02:50.31(  9)
10. 56  Ilves                          Ilves           EST 02:59.18    +39:26
      1 Brigitte Panker                00:51.12[  4]  
      2 Viola Nikitina                 00:54.53[ 11]   01:46.05(  9)
      3 Mariann Zernant                01:13.13[ 14]   02:59.18( 10)
11. 58  Hiiumaa                        HOK             EST 02:59.39    +39:47
      1 Maria Eller                    00:58.11[  9]  
      2 Mia Esta                       01:05.29[ 16]   02:03.41( 12)
      3 Elo Saue                       00:55.58[  7]   02:59.39( 11)
12. 68  Kape II                        Kape            EST 03:06.40    +46:47
      1 Daria Tomash                   01:06.24[ 12]  
      2 Kirsten Nigul                  00:52.02[ 10]   01:58.26( 11)
      3 Jana Kink                      01:08.14[ 13]   03:06.40( 12)
13. 65  LSF PT                         LSF PT          EST 03:16.18    +56:25
      1 Kadri Limberg                  01:11.20[ 14]  
      2 Gerda Kivil                    01:06.13[ 17]   02:17.34( 16)
      3 Heleri Kivil                   00:58.43[ 10]   03:16.18( 13)
14. 55  Mercury                        Mercury         EST 03:22.00    +62:07
      1 Kairi Tuulmägi                 01:20.00[ 17]  
      2 Monika Tomingas                00:59.50[ 13]   02:19.50( 17)
      3 Kirti Rebane                   01:02.10[ 12]   03:22.00( 14)
15. 67  TON                            TON             EST 03:28.53    +69:00
      1 Astrid Heleen Tõnisson         01:14.10[ 16]  
      2 Liisa Laura Viru               00:57.58[ 12]   02:12.08( 13)
      3 Triina-Britt Preden            01:16.44[ 16]   03:28.53( 15)
16. 64  Harju OK                       Harju           EST 03:33.31    +73:38
      1 Marje Viirmann                 01:09.51[ 13]  
      2 Merilin Vahtra                 01:05.24[ 15]   02:15.16( 15)
      3 Thea Kaljur                    01:18.15[ 17]   03:33.31( 16)
    69  OK Võru III                    Võru            EST Tühist   
      1 Ülle Hollo                     Vale KP        
      2 Kadri Parts                    01:13.33[ 18]   Tühist
      3 Inga Siegert                   01:29.53[ 18]   Tühist
    63  OK Põlva Kobras III            OK Põlva Kobras EST Tühist   
      1 Pille Vinne                    01:27.19[ 18]  
      2 Lorely Kõrvel                  Vale KP         Tühist
      3 Riina Laanjõe                  01:13.44[ 15]   Tühist
    62  Peko II                        Peko            EST Katk     
      1 Edith Madalik                  01:13.51[ 15]  
      2 Käti Kudre                     01:00.29[ 14]   02:14.21( 14)
      3 Ingrit Kala                    Ei start        Katk
OK Võru
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2020 www.tak-soft.com