Eesti meistrivõistlused põhiklasside teateorienteerumises 09.06.2024
TEADE 09.06.2024 Katõsillamõts (Markus Puusepp)
M21 
N21 

M21
1. 7280 .. 7430m ; 2. 5570 .. 5720m ; 3. 7340 .. 7490m ;
Nr  Nimi                                Klubi           Maa 
  1 OK Võru I                           Võru                 
   1 Lauri Sild                   8639392 11:15:00
   2 Jaagup Truusalu              8000370 
   3 Timo Sild                    8004745 
  2 Peko I                              Peko                 
   1 Sergei Rjabõshkin            8001488 11:15:00
   2 Reigo Teervalt               8001855 
   3 Kristo Heinmann              8645022 
  3 Rakvere                             Rakv                 
   1 Priit Randman                8005070 11:15:00
   2 Tõnis Laugesaar              8008691 
   3 Ossi Rasmus Priks            8636921 
  4 Harju OK I                          Harju                
   1 Kardo Kutti                  8371637 11:15:00
   2 Taivo Tali                   8066775 
   3 Uku-Laur Tali                8664187 
  5 OK Võru II                          Võru                 
   1 Alar Kume                    8636578 11:15:00
   2 Tiit Toots                   1401166 
   3 Kaur Kase                    8508091 
  6 Tammed I                            Tammed               
   1 Martin Vilismäe              8661126 11:15:00
   2 Hannes Poolamets             8002241 
   3 Peeter Pihl                   681660 
  7 Tartu Katoliku SK 1                 Tartu Katoliku       
   1 Chris Marcus Krahv           8668779 11:15:00
   2 Renno Merenäkk               8039989 
   3 Pärtel Külvik                8104194 
  8 JOKA I                              JOKA                 
   1 Juho Westerlund              8625047 11:15:00
   2 Raiko Marrandi               8011227 
   3 Marten Presmann              8009383 
  9 OK Põlva Kobras I                   OK Põlva Kobras      
   1 Sander Vaher                 8648703 11:15:00
   2 August Jakobson              8622175 
   3 Martin Simpson               8638078 
 10 OK Võru III                         Võru                 
   1 Rain Eensaar                 8668772 11:15:00
   2 Heiti Hallikma               8040370 
   3 Sander Mirme                 8648710 
 11 Peko III                            Peko                 
   1 Timo Kudre                   8662665 11:15:00
   2 Paul Aares Fjodorov          8000366 
   3 Vello Solna                  8630003 
 12 Tammed III                          Tammed               
   1 Tõnu Lillelaid               8044348 11:15:00
   2 Lauri Beilmann               8001826 
 13 OK Põlva Kobras II                  OK Põlva Kobras      
   1 Kerrin Rattray               8000527 11:15:00
   2 Arti Albert                  8008697 
   3 Silver Eensaar               8636841 
 14 OK Põlva Kobras III                 OK Põlva Kobras      
   1 Villem Piirimäe              8638082 11:15:00
   2 Markus Juhkam                8054103 
   3 Karel Jung                   8638075 
 15 Tammed II                           Tammed               
   1 Reimo Liiv                   8661139 11:15:00
   2 Andres Saetalu               8000369 
   3 Madis Osjamets               8009351 
 16 OK Põrgupõhja 1                     Põrgupõhja           
   1 Joonas Kuuskla               8047250 11:15:00
   2 Risto Randma                 8024744 
   3 Jaan Viirmann                8662102 
 17 Peko II                             Peko                 
   1 Aares Fjodorov               8083080 11:15:00
   2 Randy Korb                   8005061 
   3 Ain Fjodorov                 8120972 
 18 Kape                                Kape                 
   1 Neeme Loorits                8005501 11:15:00
   2 Tarmo Laht                   8035521 
   3 NA                                   
 19 SRD                                 SRD                  
   1 Andrei Nikitin               8200468 11:15:00
   2 Vladislav Pahhomenkov        8200671 
   3 Michael Raer                 8239239 
 20 Harju OK II                         Harju                
   1 Mati Preitof                 8200052 11:15:00
   2 Joosep Tali                  8638133 
   3 NA                                   
 21 Hiiumaa                             HOK                  
   1 Mati Mägi                    8001921 11:15:00
   2 Tanel Esta                   8000378 
   3 Tammo Esta                   1414492 
 22 Mercury 1                           Mercury              
   1 Toomas Tiivel                8006777 11:15:00
   2 Tarmo Klaar                  8123456 
   3 Meelis Merenäkk              8182224 
 23 Mercury 2                           Mercury              
   1 Kaspar Annus                 8140706 11:15:00
   2 Priit Överus                 8130366 
   3 Danilo Piht                  8089099 
 24 Ilves I                             Ilves                
   1 Kaarel Hendrik Zernant       8070600 11:15:00
   2 Mati Tiit                    8100004 
   3 Kaarel Vesilind              8107004 
 25 Hiiumaa 2                           HOK                  
   1 Marko Süld                   8500000 11:15:00
   2 Joosep Esta                  8517934 
   3 Evert Padari                 8026634 
 26 Ilves II                            Ilves                
   1 Veiko Kütt                   8064580 11:15:00
   2 Kaido Hallik                 8183008 
   3 Sven Oras                    8418103 
 27 LSF PT 1                            LSF PT               
   1 Allar Kivil                  8044339 11:15:00
   2 Stefan Kivil                 8503676 
   3 Ralf Kivil                   8506633 
 28 LSF PT 2                            LSF PT               
   1 Arthur Raichmann             8664205 11:15:00
   2 Erki Kriks                   8217313 
   3 Martin Kaup                  8006790 
 29 OK Põrgupõhja 2                     Põrgupõhja           
   1 Tarmo Lillsoo                8628430 11:15:00
   2 Indrek Lillsoo               8005074 
   3 Roland Jairus                8017747 
 30 Tartu Katoliku SK 2                 Tartu Katoliku       
   1 Mart Koppel                  8144831 11:15:00
   2 Andres Keernik               8404042 
   3 Vallo Vaher                  8668771 
 32 LSF PT 3                            LSF PT               
   1 Kaupo Järve                  8645011 11:15:00
   2 Rünno Sulg                   8221012 
   3 Lauri Tarlap                 8123030 
 33 OK Põlva Kobras IV                  OK Põlva Kobras      
   1 Kaarel Kure                  8277092 11:15:00
   2 Rene Post                    8647267 
   3 Vallo Männiste               8622176 
 34 OK Võru IV                          Võru                 
   1 Ken Raav                     8622174 11:15:00
   2 Märt Viidu                   8240134 
 35 LSF PT 4                            LSF PT               
   1 Robin Olli                   8400444 11:15:00
   2 Ketriin Olli                 8250666 
   3 Lauri Olli                   8006781 
 36 OK Põlva Kobras V                   Kobras               
   1 Kaspar Karolin               8638090 11:15:00
   2 Indrek Karolin               8619888 
   3 Erko Jakobson                8622189 

N21
1. 5840 .. 5920m ; 2. 4360 .. 4430m ; 3. 5900 .. 5940m ;
Nr  Nimi                                Klubi           Maa 
 51 OK Põlva Kobras I                   OK Põlva Kobras      
   1 Liis Johanson                8622179 11:00:00
   2 Maris Palopääl               8638138 
   3 Annika Rihma                 8406146 
 52 JOKA I                              JOKA                 
   1 Sigrid Ruul                  8072023 11:00:00
   2 Anna Mia Atonen              8670418 
   3 Evely Kaasiku                8625055 
 53 OK Võru I                           Võru                 
   1 Kerstin Uiboupin             8080192 11:00:00
   2 Laura Joonas                 8005063 
   3 Marianne Haug                8144822 
 54 Tammed                              Tammed               
   1 Liise Lillelaid              8662267 11:00:00
   2 Viivi-Anne Soots             8044699 
   3 Kadri Kadakas                8120600 
 55 Mercury                             Mercury              
   1 Kairi Tuulmägi               8130884 11:00:00
   2 Monika Tomingas              8008695 
   3 Kirti Rebane                 8111273 
 56 Ilves                               Ilves                
   1 Brigitte Panker              8004030 11:00:00
   2 Viola Nikitina               8100246 
   3 Mariann Zernant              8000367 
 57 Peko                                Peko                 
   1 Grete Johanna Korb           8104181 11:00:00
   2 Kristel Kõivo                8001872 
   3 Siiri Mere                   8100484 
 58 Hiiumaa                             HOK                  
   1 Maria Eller                  8080605 11:00:00
   2 Mia Esta                     8003776 
   3 Elo Saue                     8516945 
 59 OK Põlva Kobras II                  OK Põlva Kobras      
   1 Kristel Sibul                8619882 11:00:00
   2 Madli-Johanna Maidla         8622188 
   3 Maret Vaher                  8636860 
 60 OK Võru II                          Võru                 
   1 Emma Joonas                  8048040 11:00:00
   2 Anita Laanejõe               8661130 
   3 Eleri Hirv                   8484844 
 61 Kape                                Kape                 
   1 Merike Vanjuk                8009342 11:00:00
   2 Marili Zimmermann            8648504 
   3 Margret Zimmermann           8517565 
 62 Peko II                             OK Värska Peko       
   1 Edith Madalik                8060475 11:00:00
   2 Käti Kudre                   8001861 
   3 Ingrit Kala                  8668783 
 63 OK Põlva Kobras III                 OK Põlva Kobras      
   1 Pille Vinne                  8638100 11:00:00
   2 Lorely Kõrvel                8636859 
   3 Riina Laanjõe                8622177 
 64 Harju OK                            Harju                
   1 Marje Viirmann               8003322 11:00:00
   2 Merilin Vahtra               7208291 
   3 Thea Kaljur                  8644552 
 65 LSF PT                              LSF PT               
   1 Kadri Limberg                8648691 11:00:00
   2 Gerda Kivil                  8501743 
   3 Heleri Kivil                 8277094 
 66 Tartu Katoliku SK                   Tartu Katoliku       
   1 Harriet Koppel               8657236 11:00:00
   2 Triinu Rooni                 8516561 
   3 Mareli Vaher                 8668775 
 67 TON                                 TON                  
   1 Astrid Heleen Tõnisson       8511343 11:00:00
   2 Liisa Laura Viru             8516161 
   3 Triina-Britt Preden          8170972 
 68 Kape II                             Kape                 
   1 Daria Tomash                 1302899 11:00:00
   2 Kirsten Nigul                8645023 
   3 Jana Kink                    8516165 
 69 OK Võru III                         Võru                 
   1 Ülle Hollo                   8039976 11:00:00
   2 Kadri Parts                  8666188 
   3 Inga Siegert                 7000707 

OK Võru
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2020 www.tak-soft.com