XXXII Suunto Games
26.09.2020 Tammeveski-Kapera (Lindora)
Rajameister: Markus Puusepp

1.päeva tulemused
M10TR  M12  M14A  M14B  M16A  M16B  M18  M20  M21A  M21B  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85  M8NR  M9NR 
N10TR  N12  N14A  N14B  N16A  N16B  N18  N20  N21A  N21B  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80  N85  N8NR  N9NR 

M10TR
1580m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   579 Joosep Esta               HOK             00:16.36  00:16.36   
   2.   578 Thomas Kruusmaa           Rakv            00:21.59     +5:23   
   3.   574 Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa SK  00:22.15     +5:39   
   4.   576 Koit Hallik               Tartu           00:24.16     +7:40   
   5.   581 Lukas Lillelaid           Tammed          00:25.52     +9:16   
   6.   575 Aksel Avaste              Tammed          00:31.07    +14:31   
   7.   582 Marten Hanimägi           Võru/Võru spord 00:36.46    +20:10   
   8.   580 Sebastian Veesaar         Võru/Võru spord 00:38.59    +22:23   
   9.   577 Ralf Kuusmaa              SK100           01:03.34    +46:58   
M12
2870m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   529 Villem Piirimäe           Kobras          00:25.32  00:25.32   
   2.   545 Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 00:26.40     +1:08   
   3.   544 Erik Marten Zernant       Ilves           00:28.38     +3:06   
   4.   533 Andres Keernik            Tartu Katoliku  00:30.25     +4:53   
   5.   541 Hugo Rüütli               Haanja O-ring   00:31.40     +6:08   
   6.   523 Henri Kersna              Ilves           00:33.04     +7:32   
   7.   524 Paul Aares Fjodorov       Pühajärve põhik 00:33.26     +7:54   
   8.   534 Jan Samorodni             HOK             00:34.14     +8:42   
   9.   539 Uku Joonas                Võru/Võru spord 00:34.47     +9:15   
   9.   538 Lennart Sein              Tartu Katoliku  00:34.47     +9:15   
  11.   527 Tanel Laaneväli           Põlva Spordikoo 00:35.53    +10:21   
  12.   540 Kardo Kutti               Harju OK        00:36.39    +11:07   
  13.   522 Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  00:37.29    +11:57   
  14.   542 Romet Paatsi              Kobras/Põlva Sp 00:39.01    +13:29   
  15.   530 Anti Tohva                Kobras/Põlva Sp 00:42.28    +16:56   
  16.   537 Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp 00:44.07    +18:35   
  17.   547 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          00:49.05    +23:33   
  18.   535 Karel Kets                Kobras/Põlva Sp 00:54.28    +28:56   
  19.   546 Reno Robin Rehemets       Põlva Spordikoo 00:55.55    +30:23   
  20.   526 Rasmus Olli               LSF PT          00:56.06    +30:34   
  21.   543 Timo Poopuu               Tartu           01:15.40    +50:08   
  22.   548 Simmo Hendrik Sisask      Põlva Spordikoo 01:23.39    +58:07   
        531 Audun Palo                Võru            Puuduv KP            
        532 Eke Ots                   Võru/Võru spord Puuduv KP            
        525 Sander Lepp               Võru/Võru spord Ei start             
        528 Juhan Mahla               Peko            Ei start             
        536 Rasmus Uibo               Peko            Ei start             
        549 Stefan Kivil              LSF PT          Ei start             
M14A
4030m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   553 Markus Kaljur             Harju OK        00:36.09  00:36.09   
   2.   552 Bert Joosep Panker        Ilves           00:38.37     +2:28   
   3.   570 August Jakobson           Kobras/Põlva Sp 00:39.55     +3:46   
   4.   567 Kiur Kaldmaa              Tartu Katoliku  00:49.21    +13:12   
   5.   556 Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 00:51.35    +15:26   
   6.   565 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  00:52.42    +16:33   
   7.   559 Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:53.00    +16:51   
   8.   558 Robin Olli                LSF PT          00:53.20    +17:11   
   9.   551 Marlon Naan               Rakv            00:56.08    +19:59   
  10.   566 Siim Pello                Mercury         00:58.20    +22:11   
  11.   569 Jakob Koppel              Tartu Katoliku  00:59.28    +23:19   
  12.   557 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord 01:02.05    +25:56   
  13.   571 Otto Pluum                Tartu Katoliku  01:02.51    +26:42   
  14.   555 Erik Kersna               Ilves           01:05.15    +29:06   
  15.   563 Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 01:08.12    +32:03   
  16.   568 Kaspar Mathias Korrol     Mercury         01:08.54    +32:45   
  17.   561 Märt Viidu                Võru            01:08.56    +32:47   
  18.   562 Paul Piirimäe             Kobras          01:16.12    +40:03   
  19.   564 Magnar Mõttus             Otepää          01:16.43    +40:34   
        554 Markus Zimmermann         Kape            Puuduv KP            
        560 Rando Jaaksoo             Kobras          Ei start             
        550 Vacant 1                                  Ei start             
M14B
3350m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    36 Kaur Kenk                 Kobras/Põlva Sp 00:41.41  00:41.41   
   2.    35 Markel Hanimägi           Võru/Võru spord 01:57.18    +75:37   
         34 Indrek Karja              Tartu Katoliku  Puuduv KP            
        572 Keir Viira                Katoliku        Puuduv KP            
         37 Severi Eerik              Võru/Võru spord Ei start             
M16A
5970m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    41 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  00:52.43  00:52.43   
   2.    46 Nansen Palo               Võru            00:54.05     +1:22   
   3.    43 Ossi Priks                Rakv            00:55.30     +2:47   
   4.    44 Kurmet Kutti              Harju OK        01:04.14    +11:31   
   5.    45 Kaspar Mill               Võru/Võru spord 01:14.39    +21:56   
   6.    42 Henri Perillus            JOKA            01:22.51    +30:08   
   7.    48 Maarius Kotsulim          JOKA            01:23.46    +31:03   
   8.    49 Chris Marcus Krahv        Otepää          01:34.10    +41:27   
   9.    47 Timo Kudre                Peko            01:38.17    +45:34   
  10.    40 Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 01:52.20    +59:37   
  11.    39 Oliver Kimask             Võru            01:59.42    +66:59   
         50 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord Ei start             
         51 Ralf Kivil                LSF PT          Ei start             
M16B
4030m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    56 Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 00:50.47  00:50.47   
   2.    57 Erik Petersen             Tartu Katoliku  01:56.35    +65:48   
   3.    55 Uku Viispert              Tartu Katoliku  02:03.02    +72:15   
         54 Hendrik Kavant            Võru/Võru spord Puuduv KP            
         53 Vacant 2                                  Ei start             
M18
8070m 22KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    67 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:56.58  00:56.58   
   2.    68 Olle Ilmar Jaama          Peko            01:02.28     +5:30   
   3.    63 Mihkel Mahla              Peko            01:08.14    +11:16   
   4.    60 Ragnar Kranberg           Mercury         01:10.51    +13:53   
   5.    65 Vjatseslav Safonov        SRD             01:19.09    +22:11   
   6.    64 Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp 01:20.10    +23:12   
   7.    59 Karmo Tisler              Võru/Võru spord 01:20.29    +23:31   
   8.    66 Artur Soo                 JOKA            01:24.23    +27:25   
   9.    62 Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 01:44.40    +47:42   
         69 Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord Puuduv KP            
         61 Eric Voolaid              SK100           Puuduv KP            
M20
9510m 25KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    76 Hando Allmann             Võru/Võru spord 01:21.33  01:21.33   
   2.    77 Kustu Künnapas            HOK             01:22.15     +0:42   
   3.    73 Raiko Marrandi            JOKA            01:24.10     +2:37   
   4.    74 Rasmus Kruusa             Kobras          01:25.08     +3:35   
   5.    75 Eerik Priks               Rakv            01:48.51    +27:18   
   6.    72 Raido Kiss                Võru            01:57.01    +35:28   
   7.    71 Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord 02:06.50    +45:17   
M21A
9510m 25KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    83 Hannu Ploompuu                            01:35.52  01:35.52   
   2.    82 Enar Nõmmiste             Kape            01:42.48     +6:56   
   3.    80 Riho Klement              Kape            01:54.42    +18:50   
   4.    79 Ragnar Leimann            JK Piraaja      02:16.43    +40:51   
   5.    81 Sander Nahkor             TAOK            02:33.35    +57:43   
M21B
8070m 22KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    90 Meelis Laurimaa                           01:25.31  01:25.31   
   2.    93 Märt Maripuu              HOK             01:42.00    +16:29   
   3.    85 Stanis Tolmachev          Jõhvikas        01:53.37    +28:06   
   4.    95 Urmo Kiviselg             Kobras          02:02.28    +36:57   
   5.    91 Priit Vislapuu            LSF PT          02:05.10    +39:39   
   6.    87 Allan Roosimägi           Jõhvikas        02:12.26    +46:55   
   7.    94 Karel Kuragin             Võru/Võru spord 02:17.30    +51:59   
   8.    88 Alarich Paas              Võru/Võru spord 02:29.30    +63:59   
   9.    86 Vitali Shved              SRD             02:54.07    +88:36   
         92 Stenver Matt              Treeningpartner Katk                 
         89 Anton Roolaid             TAOK            Puuduv KP            
M21E
13430m 26KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    10 Kaarel Vesilind           SRD             01:34.30  01:34.30   
   2.    12 Tõnis Laugesaar           Rakv            01:36.30     +2:00   
   3.    13 Jaagup Truusalu           Võru            01:37.49     +3:19   
   4.     5 Uku-Laur Tali             Harju           01:38.50     +4:20   
   5.     7 Siim Klais                Võru            01:42.26     +7:56   
   6.    11 Reigo Teervalt            Peko            01:44.05     +9:35   
   7.     1 Priit Randman             Rakv            01:46.56    +12:26   
   8.     6 Lauri Tammemäe            SK100           01:48.52    +14:22   
   9.    15 Ats Sõnajalg              Harju OK        01:49.32    +15:02   
  10.     8 Alar Kume                 Võru            01:51.07    +16:37   
  11.    14 Reimo Liiv                Tammed          01:52.25    +17:55   
  12.     4 Artur Rauk                Võru            01:53.29    +18:59   
  13.     9 Hannes Poolamets          Tammed          02:05.51    +31:21   
          2 Alexander Khalyapin                       ÜleAja               
          3 Timmo Tammemäe            SK100           Ei start             
         16 Lauri Sild                Võru            Ei start             
         17 Vacant 1                                  Ei start             
M35
8900m 24KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   103 Sander Mirme              Võru            01:18.23  01:18.23   
   2.   101 Kaarel Kallas             JOKA            01:22.52     +4:29   
   3.   104 Ville-Veikko Nurminen     Suosmeren Salpa 01:25.54     +7:31   
   4.    99 Madis Osjamets            HOK             01:26.24     +8:01   
   5.    97 Janek Kähr                Kobras          01:26.56     +8:33   
   6.   102 Kaido Hallik              Ilves           01:29.06    +10:43   
   7.   100 Lauri Beilmann            Tammed          01:30.55    +12:32   
   8.   107 Timo Palo                 Võru            01:37.50    +19:27   
   9.   106 Ragnar Kruusla            JOKA            01:42.29    +24:06   
  10.    98 Indrek Reitsak            Nõmme           01:59.36    +41:13   
  11.   105 Märt Kivila               Ilves           02:16.09    +57:46   
M40
8070m 22KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   116 Andreas Kraas             Tammed          00:57.50  00:57.50   
   2.   125 Marek Nõmm                Tammed          00:59.41     +1:51   
   3.   122 Mati Mägi                 HOK             01:07.53    +10:03   
   4.   118 Tõnu Lillelaid            Tammed          01:08.30    +10:40   
   5.   124 Dag Ainsoo                LUS             01:08.58    +11:08   
   6.   114 Erki Kriks                LSF PT          01:16.35    +18:45   
   7.   112 Priit Poopuu              JOKA            01:18.30    +20:40   
   8.   113 Tarmo Tolm                Orvand          01:22.08    +24:18   
   9.   127 Marko Külaots             Tammed          01:27.02    +29:12   
  10.   126 Siim Lannes               Norma           01:29.09    +31:19   
  11.   117 Tanel Esta                HOK             01:31.15    +33:25   
  12.   115 Timo Suppi                SKM             01:31.37    +33:47   
  13.   119 Indrek Mahla              Peko            01:34.25    +36:35   
  14.   109 Heimar Steinpilm          Eesti Energia S 01:38.48    +40:58   
  15.   123 Kaarel Piirimäe           Kobras          01:41.56    +44:06   
  16.   110 Kristian Esula                            02:09.45    +71:55   
  17.   121 Ando Viispert             Ants Piibu brid 02:32.48    +94:58   
        120 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  Ei start             
        128 Allar Kivil               LSF PT          Ei start             
        111 Raino Leopard             Peko            Ei start             
M45
7230m 23KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   147 Mati Korrol               Mercury         00:58.34  00:58.34   
   2.   141 Alar Abram                Tammed          00:59.42     +1:08   
   3.   151 Mati Tiit                 Ilves           01:00.04     +1:30   
   4.   146 Priit Talu                West            01:00.51     +2:17   
   5.   143 Ain Fjodorov              Peko            01:01.22     +2:48   
   6.   130 Tanel Kannel              Rae             01:07.54     +9:20   
   7.   134 Martin Kaup               LSF PT          01:08.55    +10:21   
   8.   148 Martin Aunin                              01:09.23    +10:49   
   9.   131 Randy Korb                Peko            01:09.25    +10:51   
  10.   142 Tarmo Klaar               Mercury         01:11.05    +12:31   
  11.   140 Kalle Metsoja             Mercury         01:13.21    +14:47   
  12.   149 Margus Klementsov         Mercury         01:15.14    +16:40   
  13.   132 Kaupo Järve               LSF PT          01:15.47    +17:13   
  14.   145 Vladislav Pahhomenkov     SRD             01:17.28    +18:54   
  15.   144 Danilo Piht               Mercury         01:19.29    +20:55   
  16.   154 Lauri Olli                LSF PT          01:23.19    +24:45   
  17.   152 Lauri Tarlap              LSF PT          01:24.04    +25:30   
  18.   133 Viktor Kassatkin          SRD             01:31.40    +33:06   
  19.   135 Heiki Savitsch            TON             01:35.49    +37:15   
  20.   155 Viljar Vainola            Mercury         01:37.01    +38:27   
  21.   137 Tanel Saue                Mercury         01:45.32    +46:58   
  22.   139 Andres Käver              SK100           01:53.04    +54:30   
  23.   136 Sander Valvas                             01:56.13    +57:39   
  24.   153 Jörn Aadnevik             Vunder          01:58.39    +60:05   
  25.   157 Aleksander Hlebnikov      SRD             02:08.14    +69:40   
        150 Rünno Sulg                LSF PT          Puuduv KP            
        138 Meelis Mälter             Harju OK        Puuduv KP            
        156 Arthur Raichmann          LSF PT          Ei start             
        158 Erki Ubina                LSF PT          Ei start             
M50
6970m 22KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   172 Dmitri Shved              SRD             01:01.18  01:01.18   
   2.   177 Priit Pääslane            Ilves           01:02.17     +0:59   
   3.   164 Mart Koppel               Tartu Katoliku  01:02.43     +1:25   
   4.   166 Raivo Reiman              West            01:03.58     +2:40   
   5.   176 Enn Jaama                 Peko            01:06.05     +4:47   
   6.   181 Raul Kudre                Peko            01:06.35     +5:17   
   7.   171 Meelis Zimmermann         Kape            01:09.28     +8:10   
   8.   168 Inno Ling                 Lehola          01:09.34     +8:16   
   9.   165 Andrei Nikitin            SRD             01:09.48     +8:30   
  10.   170 Kaido Nurja               Nõmme           01:11.14     +9:56   
  11.   162 Raivo Erik                Rae             01:13.06    +11:48   
  12.   169 Taivo Tali                Harju OK        01:13.32    +12:14   
  13.   179 Tarmo Raidma              Tartu           01:16.38    +15:20   
  14.   175 Priit Överus              Mercury         01:18.54    +17:36   
  15.   163 Allar Padari              HOK             01:19.55    +18:37   
  16.   173 Paavo Rõigas              Peko            01:21.33    +20:15   
  17.   174 Johan Alenius             IFK Lidingö     01:23.54    +22:36   
  18.   161 Andres Viira                              01:24.11    +22:53   
  19.   160 Ain Pello                 Mercury         01:28.41    +27:23   
  20.   183 Rein Zaitsev              Peko            01:28.58    +27:40   
  21.   180 Veiko Hintsov             Põrgupõhja      01:39.35    +38:17   
  22.   182 Meelis Atonen             Lehola          01:41.34    +40:16   
  23.   167 Sergei Shved              SRD             01:50.31    +49:13   
        178 Pekka Saalasti            Mustalammen Pal Ei start             
M55
6360m 20KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   199 Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:05.32  01:05.32   
   2.   187 Vladimir Savinov          SRD             01:07.20     +1:48   
   3.   190 Antti Roose               Kobras          01:11.48     +6:16   
   4.   189 Ülo Viru                  Orvand          01:16.12    +10:40   
   5.   198 Vello Uiboupin            Võru            01:17.25    +11:53   
   6.   192 Toomas Tarve              Kobras          01:17.33    +12:01   
   7.   196 Toomas Telgma             Voller          01:20.42    +15:10   
   8.   193 Eerik Lossmann            TTÜ SK          01:22.10    +16:38   
   9.   185 Lauri Leppik              TAOK            01:23.23    +17:51   
  10.   195 Veiko Pak                 Rae             01:24.27    +18:55   
  11.   194 Priit Truusalu            Kape            01:39.33    +34:01   
  12.   197 Raivo Panker              Mercury         01:49.48    +44:16   
  13.   188 Jaanus Viljamaa           TON             01:50.56    +45:24   
        186 Urmas Laev                Mercury         Puuduv KP            
        191 Timo Neuvonen             Mustalammen Pal Ei start             
M60
5970m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   214 Mart Külvik                               00:52.35  00:52.35   
   2.   212 Jaanus Reha               Koop            00:59.08     +6:33   
   3.   205 Andres Talver             Mercury         01:01.33     +8:58   
   4.   202 Raul Laas                 JOKA            01:06.12    +13:37   
   5.   208 Mati Preitof              Harju OK        01:06.43    +14:08   
   6.   201 Maido Kaljur              Harju OK        01:08.04    +15:29   
   7.   210 Mihkel Nahkur             Jõhvikas        01:09.48    +17:13   
   8.   203 Raul Olesk                Kobras          01:10.34    +17:59   
   9.   204 Eduard Pukkonen           Harju OK        01:11.43    +19:08   
  10.   215 Jaan Ainelo               Ilves           01:13.55    +21:20   
  11.   213 Jaak Jaagus               Saku            01:26.13    +33:38   
  12.   211 Tauno Kure                Kape            01:31.28    +38:53   
  13.   206 Tapani Nippala            Kangasala SK    01:37.49    +45:14   
  14.   209 Rein Rooni                Orvand          01:38.54    +46:19   
  15.   207 Kalmer Keevend            JOKA            01:55.23    +62:48   
M65
5050m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   227 Jüri Rokko                Jõhvikas        00:55.08  00:55.08   
   2.   220 Riho Männi                Lehola          00:58.35     +3:27   
   3.   221 Heini Tammik              Kape            01:01.52     +6:44   
   4.   222 Vesa Tervo                Rajamäen Rykmen 01:01.57     +6:49   
   5.   218 Jüri Merirand             Otepää          01:03.12     +8:04   
   6.   217 Anti Parik                Otepää SK       01:04.56     +9:48   
   7.   224 Tõnu Sikkal               Kobras          01:07.18    +12:10   
   8.   225 Aare Limberg              Rakv            01:07.31    +12:23   
   9.   219 Markku Nurminen           Suosmeren Salpa 01:07.55    +12:47   
  10.   228 Kalju Vaikjärv            Vunder          01:10.08    +15:00   
  11.   229 Udo Lüüs                  Ilves           01:23.23    +28:15   
  12.   226 Ahto Karu                 JOKA            01:28.14    +33:06   
  13.   230 Üllas Jaaska              SK Serviti      01:37.43    +42:35   
  14.   231 Juhani Pörsti             Suosmeren Salpa 01:38.21    +43:13   
  15.   232 Heimo Jumppanen           Pihkaniskat     02:15.47    +80:39   
        223 Pertti Laine              Mustalammen Pal Ei start             
M70
4030m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   237 Arvo Kivikas              Ilves           00:41.09  00:41.09   
   2.   239 Rein Unt                  TON             00:44.07     +2:58   
   3.   235 Kai Saksman               TON             00:45.01     +3:52   
   4.   234 Toivo Saue                HOK             00:46.28     +5:19   
   5.   236 Peep Koppel               Koop            00:51.00     +9:51   
   6.   246 Kalle Nelk                Tammed          00:51.41    +10:32   
   7.   245 Juhani Nippala            Rasti.Jyry      00:51.49    +10:40   
   8.   243 Tiit Tatter               TON             00:58.31    +17:22   
   9.   244 Heikki Kyyrönen           Kouvolan Suunni 01:04.17    +23:08   
  10.   241 Heiki Rammul              Ilves           01:09.19    +28:10   
  11.   238 Jorma Helin               Rasti.Jyry      01:13.33    +32:24   
  12.   240 Jarmo Paikkala            Rasti.Jyry      01:22.32    +41:23   
  13.   242 Toomas Naelapää           Harju OK        01:37.56    +56:47   
M75
3090m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   253 Mihkel Mälter             Harju OK        00:58.00  00:58.00   
   2.   254 Mati Poom                 TON             01:11.43    +13:43   
   3.   252 Ants Tamm                 TON             01:16.42    +18:42   
   4.   250 Jüri Tähemaa              TON             01:18.42    +20:42   
   5.   249 Juhan Bachmann            Jõhvikas        01:20.27    +22:27   
   6.   248 Jaakko Teppo              Aron Haka       01:40.29    +42:29   
        251 Valter Ploom              Jõhvikas        Puuduv KP            
M80
2680m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   258 Tõnu Raid                 Tammed          00:37.51  00:37.51   
   2.   257 Heino Peeterson           West            00:51.00    +13:09   
   3.   256 Mihhail Taivere           Kape            00:52.47    +14:56   
   4.   259 Endel Remmet              Kape            01:03.49    +25:58   
        260 Onni Rosenqvist           Suosmeren Salpa Puuduv KP            
M85
2510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
        262 Feliks Kipper             Orion           Puuduv KP            
M8NR
1460m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   269 August Truusalu           Võru            00:15.08  00:15.08   
   2.   274 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder          00:16.19     +1:11   
   3.   271 Joonatan Truusalu         Võru            00:16.34     +1:26   
   4.   268 Hendrik Avaste            Tammed          00:17.30     +2:22   
   5.   272 Henri Rüütli              Haanja O-ring   00:17.33     +2:25   
   6.   266 Romet Kaljur              Harju OK        00:20.31     +5:23   
   7.   264 Robin Kaljur              Harju OK        00:20.36     +5:28   
   8.   277 Egert Laanjõe                             00:20.56     +5:48   
   9.   278 Rasmus Luukas             Võru/Võru spord 00:21.09     +6:01   
  10.   267 Oliver Poopuu             JOKA            00:23.27     +8:19   
  11.   265 Karl Märten Aren          JOKA            00:23.29     +8:21   
  12.   273 Kasper Vaher              Tartu           00:23.52     +8:44   
  13.   276 Rico Hanimägi             Võru/Võru spord 00:25.55    +10:47   
  14.   275 Holger Kruusmaa           Rakv            00:25.57    +10:49   
        270 Marten Kivila                             Katk                 
        263 Simo Soo                                  Puuduv KP            
M9NR
1460m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   279 Andre Leopard             -               00:12.49  00:12.49   
   2.   281 Henrik Erm                TAOK            00:13.24     +0:35   
   3.   285 Andero-Stig Saarpere                      00:13.26     +0:37   
   4.   280 Joosep Tali               Harju OK        00:16.53     +4:04   
   5.   284 Kerret Matto              Kobras/Põlva Sp 00:19.56     +7:07   
   6.   286 Imre Timma                Peko            00:22.51    +10:02   
   7.   283 Pärt Gustav Tüür          Tartu Katoliku  00:29.32    +16:43   
N10TR
1580m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   290 Mia Esta                  HOK             00:15.37  00:15.37   
   2.   288 Kaisa Karja               Tartu Katoliku  00:38.53    +23:16   
        289 Loore Liisa Samuel        Peko            Ei start             
        287 Iiris Timma               -               Ei start             
N12
2870m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   295 Johanna Oras              Kobras/Põlva Sp 00:26.48  00:26.48   
   2.   294 Ketriin Olli              LSF PT          00:28.57     +2:09   
   3.   293 Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp 00:30.50     +4:02   
   4.   302 Grete Johanna Korb        Peko            00:31.48     +5:00   
   5.   312 Maarja Oras               Kobras/Põlva Sp 00:31.49     +5:01   
   6.   307 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa SK  00:32.25     +5:37   
   7.   301 Kaisa Kallas              JOKA            00:37.03    +10:15   
   8.   296 Liis-Marie Kaljur         Harju OK        00:37.20    +10:32   
   9.   299 Airi Liis Jakutovits      SRD             00:37.48    +11:00   
  10.   308 Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp 00:39.46    +12:58   
  11.   292 Annaliisa Aren            JOKA            00:45.25    +18:37   
  12.   306 Ebe Hallik                JOKA            00:46.50    +20:02   
  13.   298 Käti Kudre                Peko            00:52.44    +25:56   
  14.   305 Anna Mia Atonen           Lehola          01:00.52    +34:04   
  15.   304 Liisa Laura Viru          TON             01:02.11    +35:23   
  16.   300 Kirke Keem                Peko            01:10.20    +43:32   
  17.   311 Helena Hakk               Põlva Spordikoo 01:17.41    +50:53   
  18.   310 Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp 01:20.08    +53:20   
        309 Merilin Laanjõe                           Puuduv KP            
        291 Miina Raudoja             Peko            Puuduv KP            
        303 Kerttu Hallist            Võru/Võru spord Puuduv KP            
        297 Jasmiin Kraas             LSF PT          Ei start             
        313 Marta Mälberg             Peko/Audentese  Ei start             
N14A
3170m 9KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   325 Herta Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  00:31.00  00:31.00   
   2.   323 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  00:33.37     +2:37   
   3.   320 Liise Lillelaid           Tammed          00:34.34     +3:34   
   4.   321 Mariann Zernant           Ilves           00:40.40     +9:40   
   5.   322 Helisa Tartu              HOK/ Hiiumaa Sp 00:42.22    +11:22   
   6.   316 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:43.04    +12:04   
   7.   319 Sofia Pahhomenkova        SRD             00:49.19    +18:19   
   8.   318 Laura Liis Kaljur         Harju OK        00:50.18    +19:18   
   9.   315 Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa SK  00:53.51    +22:51   
  10.   324 Marta Joonas              Võru/Võru spord 00:53.54    +22:54   
  11.   317 Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord 00:56.27    +25:27   
        326 Gerda Kivil               LSF PT          Ei start             
N14B
2510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   329 Egle Udras                OK Käbi         01:21.40  01:21.40   
   2.   330 Viola Nikitina            SRD             01:40.19    +18:39   
        331 Arabella Kruuse           OK Käbi         Puuduv KP            
        328 Mona Maribel Voolaid      SK100           Puuduv KP            
N16A
4060m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   336 Maria Eller               HOK/Hiiumaa SK  00:40.36  00:40.36   
   2.   333 Brigitte Panker           Ilves           00:40.37     +0:01   
   3.   340 Kris Jette Piht           Mercury         00:44.16     +3:40   
   4.   335 Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 00:48.32     +7:56   
   5.   334 Angela Mõttus             Otepää          00:57.22    +16:46   
   6.   338 Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp 01:07.53    +27:17   
   7.   337 Kirke Savitsch                            01:19.37    +39:01   
   8.   339 Kersti Põldsalu           Käbi            01:20.37    +40:01   
   9.   341 Melani Väits              Võru            01:20.55    +40:19   
N16B
3350m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   343 Mari Ann Mahla            Peko            01:31.03  01:31.03   
N18
5560m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   346 Eliise Kesküla            HOK/Hiiumaa SK  00:54.59  00:54.59   
   2.   352 Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:58.10     +3:11   
   3.   348 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 01:03.01     +8:02   
   4.   350 Greta-Maria Pisarev       Kobras          01:06.25    +11:26   
   5.   345 Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 01:11.46    +16:47   
   6.   351 Emma Joonas               Võru/Võru spord 01:20.33    +25:34   
        347 Leana Jete Korb           Peko            Ei start             
        349 Evely Ostrov              Kobras/Põlva Sp Ei start             
N20
6160m 21KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   354 Anastasija Pahhomenkova   SRD             01:31.07  01:31.07   
N21A
6160m 21KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   358 Viivi-Anne Soots          Tammed          00:59.25  00:59.25   
   2.   362 Marili Zimmermann         Kape            01:13.23    +13:58   
   3.   356 Eva-Maria Truusalu        Võru            01:14.34    +15:09   
   4.   360 Liisa Vister                              01:14.56    +15:31   
   5.   366 Marta Olvet               Rakv            01:19.19    +19:54   
   6.   365 Kadri Kadakas             Mercury         01:25.44    +26:19   
   7.   364 Jaana Olvet               Rakv            01:25.55    +26:30   
   8.   359 Kadi-Liis Minn            JOKA            01:32.58    +33:33   
   9.   361 Merilin Vahtra            Harju OK        01:33.43    +34:18   
  10.   363 Thea Kaljur               Harju OK        01:37.19    +37:54   
  11.   357 Tais Vakrõõm              SRD             01:44.43    +45:18   
N21B
4420m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   373 Marta Eller               HOK             00:54.23  00:54.23   
   2.   372 Maigi Mäela               Kobras          00:56.33     +2:10   
   3.   370 Mari-Liis Kaljur          Harju OK        01:00.26     +6:03   
   4.   369 Kaie Kruusmaa             Rakv            01:02.27     +8:04   
   5.   375 Selin Valk                LSF PT          01:10.11    +15:48   
   6.   374 Maarika Vask              Ilves           01:32.18    +37:55   
        368 Marjaane Kalf             Mercury         Puuduv KP            
        376 Johanna Melts             Võru            Puuduv KP            
        371 Annika Silde              Mercury         Ei start             
N21E
10020m 26KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.    29 Eleri Hirv                Võru            01:33.44  01:33.44   
   2.    27 Kirti Rebane              Mercury         01:34.38     +0:54   
   3.    26 Emily Raudkepp            Peko            01:36.48     +3:04   
   4.    24 Maris Terno               Tammed          01:40.29     +6:45   
   5.    23 Maris Palopääl            Kobras          01:44.11    +10:27   
   6.    30 Susanna Tervo             Ifk Lidingö     02:12.48    +39:04   
   7.    22 Kertu Savitsch            SK100           02:28.38    +54:54   
         21 Teele Randman             Rakv            Katk                 
         31 Laura Joonas              Võru            Puuduv KP            
         25 Triinu Rooni              Tartu Katoliku  Ei start             
         28 Teele Telgma              Tammed          Ei start             
         32 Eva-Maria Truusalu        Võru            Ei start             
         33 Piibe Tammemäe            SK100           Ei start             
N35
6160m 21KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   381 Maret Vaher               Kobras          01:02.14  01:02.14   
   2.   383 Helle Hallik              JOKA            01:05.13     +2:59   
   3.   378 Kersti Jääger             TÜ              01:15.39    +13:25   
   4.   384 Kairi Tuulmägi            Mercury         01:24.24    +22:10   
   5.   379 Kadri Limberg             LSF PT          01:26.49    +24:35   
   6.   380 Elina Kutti               Harju OK        01:32.19    +30:05   
        382 Kadri Isakar              LSF PT          Ei start             
N40
5560m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   394 Merike Vanjuk             Kape            00:49.27  00:49.27   
   2.   388 Mall Alev                 Võru            01:03.57    +14:30   
   3.   389 Ingrid Piht               Mercury         01:09.04    +19:37   
   4.   386 Edit Kannel               Norma           01:15.37    +26:10   
   5.   390 Anu Käver                 SK100           01:19.21    +29:54   
   6.   395 Karin Koppel              Tammed          01:57.36    +68:09   
   7.   387 Hedi Vaikjärv             Vunder          02:16.10    +86:43   
   8.   392 Sigrit Mahla              Peko            02:23.12    +93:45   
        393 Piia Avaste               Tammed          Ei start             
        391 Merle Kruusamägi          Jõhvikas        Ei start             
        396 Heleri Kivil              LSF PT          Ei start             
        397 Made Vares                Suusahullud     Ei start             
N45
5050m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   411 Kirsten Nigul             Kape            00:55.35  00:55.35   
   2.   410 Triin Jaaniste            Ilves           00:56.42     +1:07   
   3.   409 Jana Kink                 Kape            00:58.49     +3:14   
   4.   401 Kristi Vassil             Ilves           00:59.15     +3:40   
   5.   403 Edith Madalik             Tammed          01:00.08     +4:33   
   6.   408 Triina-Britt Preden       TON             01:01.39     +6:04   
   7.   404 Heidi Sild                Mercury         01:03.27     +7:52   
   8.   402 Siiri Vallner                             01:09.25    +13:50   
   9.   406 Anneli Pello              Mercury         01:12.09    +16:34   
  10.   405 Evelyn Himma              Rakv            01:13.52    +18:17   
  11.   400 Heidi Prits               Mercury         01:27.28    +31:53   
  12.   399 Ruth Esta                 HOK             01:42.07    +46:32   
  13.   407 Marge Sargma              Tammed          01:47.55    +52:20   
        412 Elo Saue                  Ilves           Ei start             
N50
4560m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   426 Ingrit Kala               Peko            00:51.17  00:51.17   
   2.   422 Minija Pääslane           Ilves           00:53.48     +2:31   
   3.   427 Merike Paapson            TON             01:04.04    +12:47   
   4.   421 Elina Lasseron            JOKA            01:05.27    +14:10   
   5.   425 Anneli Aas                TON             01:08.01    +16:44   
   6.   419 Rita Ojala                JOKA            01:09.47    +18:30   
   7.   424 Merike Mets               Rakv            01:10.00    +18:43   
   8.   415 Maari Idnurm              TON             01:11.08    +19:51   
   9.   417 Küllike Jaama             Peko            01:13.27    +22:10   
  10.   420 Ella Shved                SRD             01:21.20    +30:03   
  11.   418 Maret Viira                               01:23.30    +32:13   
  12.   423 Jaana Shved               SRD             01:32.03    +40:46   
        416 Daisy Kroon               Jõhvikas        Ei start             
        414 Marika Jäädmaa            Võru            Ei start             
N55
4420m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   437 Airi Alnek                Võru            00:50.38  00:50.38   
   2.   435 Marje Viirmann            Harju OK        00:51.38     +1:00   
   3.   438 Virve Einpaul             Ilves           00:54.13     +3:35   
   4.   433 Aari Talver               Mercury         00:54.51     +4:13   
   5.   436 Kaja Ligi                 Peko            00:57.53     +7:15   
   6.   429 Tiina Oras                Ilves           00:59.11     +8:33   
   7.   434 Ingrid Ranna              Ilves           01:02.20    +11:42   
   8.   444 Lea Leppik                TAOK            01:04.42    +14:04   
   9.   432 Anu Järv                  MARU            01:09.17    +18:39   
  10.   448 Ellen Lembra              Kape            01:11.21    +20:43   
  11.   431 Esta Tamm                 Tartu           01:12.29    +21:51   
  12.   446 Juta Ainelo               Ilves           01:15.17    +24:39   
  13.   439 Kai Niinepuu              Jõhvikas        01:18.17    +27:39   
  14.   443 Helve Kansi               HOK             01:19.25    +28:47   
  15.   430 Riina Kink                Koop            01:23.02    +32:24   
  16.   445 Pille Illak               Otepää          01:27.38    +37:00   
  17.   440 Tiia Laul                                 02:01.06    +70:28   
  18.   442 Anu Talu                  West            02:02.13    +71:35   
        447 Riina Laev                Mercury         Ei start             
        441 Mare Kitsnik              Saku            Ei start             
N60
4060m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   464 Siiri Poopuu              JOKA            00:44.31  00:44.31   
   2.   465 Marika Kirsspuu           TAOK            00:45.56     +1:25   
   3.   466 Reet Johanson             Kobras          00:53.51     +9:20   
   4.   455 Saima Värton              Kobras          00:55.44    +11:13   
   5.   459 Pia Luovula               Suosmeren Salpa 00:55.45    +11:14   
   6.   461 Helena Jumppanen          Pihkaniskat     00:58.19    +13:48   
   7.   460 Ülle Kadak                Lehola          00:58.27    +13:56   
   8.   456 Merike Mändsoo            TON             01:01.46    +17:15   
   9.   462 Anita Laaksonen           Tarpian Suunta  01:01.56    +17:25   
  10.   463 Tiina Talisoo             Harju OK        01:02.01    +17:30   
  11.   451 Gea Rennel                Harju OK        01:07.59    +23:28   
  12.   469 Ilme Roosi                Orvand          01:09.00    +24:29   
  13.   452 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        01:09.40    +25:09   
  14.   468 Anne Vaikjärv             Vunder          01:10.55    +26:24   
  15.   454 Olga Jakovleva            Jõhvikas        01:11.20    +26:49   
  16.   457 Tiina Metsmaa             Rakv            01:12.02    +27:31   
  17.   450 Tiina Rillo               Otepää          01:13.41    +29:10   
  18.   458 Ülle Põldoja              Ilves           01:19.32    +35:01   
  19.   453 Aino Koser                Ilves           01:20.07    +35:36   
  20.   467 Maire Kure                Kape            01:25.41    +41:10   
        470 Irma Ahonkivi             Rastikarhut     Katk                 
N65
3090m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   481 Eha Tolm                  Orvand          00:48.53  00:48.53   
   2.   473 Ene Sulg                  Orvand          00:49.20     +0:27   
   3.   477 Maire Limberg             Rakv            00:49.38     +0:45   
   4.   480 Liivi Parik               Otepää SK       00:50.31     +1:38   
   5.   483 Lea Tusis                 JOKA            00:57.11     +8:18   
   6.   476 Kirsti Kattilakoski                       00:58.40     +9:47   
   7.   484 Riina Kivikas             Ilves           01:00.36    +11:43   
   8.   475 Niina Karnit              SRD             01:00.46    +11:53   
   9.   472 Anne Arold                Ilves           01:02.45    +13:52   
  10.   479 Anu Pallon                JOKA            01:06.31    +17:38   
  11.   478 Vaike Tomann              Ilves           01:11.58    +23:05   
        474 Kersti Ploom              Jõhvikas        Puuduv KP            
        482 Aili Laanjõe              Kobras          Ei start             
N70
2680m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   494 Tiiu Kaasik               Ilves           00:47.41  00:47.41   
   2.   488 Anu Saue                  HOK             00:48.03     +0:22   
   3.   493 Beatrice Malmsten         Lynx            00:51.33     +3:52   
   4.   490 Anne Jundas               Jõhvikas        00:52.30     +4:49   
   5.   489 Liis Lille                Harju OK        00:53.12     +5:31   
   6.   491 Mare Aibast               Harju OK        00:55.06     +7:25   
   7.   492 Kaie Kivila               Ilves           01:11.58    +24:17   
   8.   486 Ulla Lindsten             Rasti.Jyry      01:25.50    +38:09   
   9.   487 Juta Virkepuu             Harju OK        01:29.29    +41:48   
N75
2510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   497 Ilona Vanaveski           Ilves           00:56.29  00:56.29   
   2.   496 Paula Kyyrönen            Kouvolan Suunni 01:12.49    +16:20   
N80
1920m 9KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   501 Maire Raid                Tammed          00:33.53  00:33.53   
   2.   500 Maie Abram                Ilves           00:36.13     +2:20   
   3.   503 Ilse Uus                  TON             00:37.33     +3:40   
   4.   502 Aino Kirkkala             Suosmeren Salpa 00:39.34     +5:41   
   5.   499 Maimu Tornberg            Koop            01:10.18    +36:25   
N85
1920m 9KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
N8NR
1460m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   506 Miina-Liisa Juhkam        Kobras          00:12.00  00:12.00   
   2.   508 Hanna-Brit Piht           Mercury         00:15.35     +3:35   
   3.   512 Roberta Aibast            Tartu Katoliku  00:16.45     +4:45   
   4.   510 Lola-Liis Naan                            00:17.52     +5:52   
   5.   507 Marit Vaher               Tartu Katoliku  00:21.04     +9:04   
   6.   511 Matilda Piirimäe          Kobras          00:21.37     +9:37   
   7.   505 Anni Hallikma             -               00:34.33    +22:33   
   8.   509 Kaisa Kadi Viru           Orvand          00:34.49    +22:49   
N9NR
1460m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1.   514 Mariel Kriks              LSF PT          00:10.52  00:10.52   
   2.   515 Johanna Trei              HOK             00:11.35     +0:43   
   3.   518 Maria Kaljur              Harju OK        00:15.13     +4:21   
   4.   282 Jete Kraas                LSF PT          00:16.31     +5:39   
   5.   516 Lilian Poopuu             JOKA            00:19.39     +8:47   
   6.   517 Susanna Oras              Kobras/Põlva Sp 00:19.55     +9:03   
        519 Saskia Lätt               Kobras/Põlva Sp Ei start             
        520 Johanna Viilukas          HOK             Ei start             
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2020 www.tak-soft.com 26.09.2020 18:17:11