XXXII Suunto Games
26.-27.09.2020 Tammeveski-Kapera (Lindora)
Rajameister: Markus Puusepp

2.päeva tulemused ja kokkuvõte
M10TR  M12  M14A  M14B  M16A  M16B  M18  M20  M21A  M21B  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85  M8NR  M9NR 
N10TR  N12  N14A  N14B  N16A  N16B  N18  N20  N21A  N21B  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80  N85  N8NR  N9NR 

M10TR
1. 1580m 7KP
2. 1720m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   578 Thomas Kruusmaa           Rakv            00:42.07  00:42.07 00:21.59(2) 00:20.08(2)   
   2.   581 Lukas Lillelaid           Tammed          00:44.58     +2:51 00:25.52(5) 00:19.06(1)   
   3.   579 Joosep Esta               HOK             00:46.03     +3:56 00:16.36(1) 00:29.27(8)   
   4.   574 Atso Kesküla              HOK/Hiiumaa SK  00:49.38     +7:31 00:22.15(3) 00:27.23(6)   
   5.   576 Koit Hallik               Tartu           00:50.05     +7:58 00:24.16(4) 00:25.49(5)   
   6.   575 Aksel Avaste              Tammed          00:51.58     +9:51 00:31.07(6) 00:20.51(3)   
   7.   580 Sebastian Veesaar         Võru/Võru spord 01:07.03    +24:56 00:38.59(8) 00:28.04(7)   
   8.   582 Marten Hanimägi           Võru/Võru spord 01:07.10    +25:03 00:36.46(7) 00:30.24(9)   
   9.   577 Ralf Kuusmaa              SK100           01:28.31    +46:24 01:03.34(9) 00:24.57(4)   
M12
1. 2870m 11KP
2. 2390m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   545 Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp 00:48.13  00:48.13 00:26.40(2) 00:21.33(4)   
   2.   533 Andres Keernik            Tartu Katoliku  00:50.07     +1:54 00:30.25(4) 00:19.42(2)   
   3.   540 Kardo Kutti               Harju OK        00:52.01     +3:48 00:36.39(12 00:15.22(1)   
   4.   523 Henri Kersna              Ilves           00:55.20     +7:07 00:33.04(6) 00:22.16(7)   
   5.   544 Erik Marten Zernant       Ilves           00:55.47     +7:34 00:28.38(3) 00:27.09(14   
   6.   538 Lennart Sein              Tartu Katoliku  00:56.23     +8:10 00:34.47(9) 00:21.36(5)   
   7.   534 Jan Samorodni             HOK             00:59.14    +11:01 00:34.14(8) 00:25.00(9)   
   8.   541 Hugo Rüütli               Haanja O-ring   01:01.11    +12:58 00:31.40(5) 00:29.31(15   
   9.   527 Tanel Laaneväli           Põlva Spordikoo 01:02.15    +14:02 00:35.53(11 00:26.22(12   
  10.   522 Rihard Kiviselg           Tartu Katoliku  01:02.58    +14:45 00:37.29(13 00:25.29(11   
  11.   524 Paul Aares Fjodorov       Pühajärve põhik 01:04.04    +15:51 00:33.26(7) 00:30.38(19   
  12.   539 Uku Joonas                Võru/Võru spord 01:04.20    +16:07 00:34.47(9) 00:29.33(16   
  13.   542 Romet Paatsi              Kobras/Põlva Sp 01:04.26    +16:13 00:39.01(14 00:25.25(10   
  14.   530 Anti Tohva                Kobras/Põlva Sp 01:05.44    +17:31 00:42.28(15 00:23.16(8)   
  15.   547 Markus Samuel Vaikjärv    Vunder          01:09.56    +21:43 00:49.05(17 00:20.51(3)   
  16.   535 Karel Kets                Kobras/Põlva Sp 01:16.17    +28:04 00:54.28(18 00:21.49(6)   
  17.   537 Karel Markus Kähr         Kobras/Põlva Sp 01:16.57    +28:44 00:44.07(16 00:32.50(20   
  18.   526 Rasmus Olli               LSF PT          01:30.10    +41:57 00:56.06(20 00:34.04(21   
  19.   546 Reno Robin Rehemets       Põlva Spordikoo 01:57.48    +69:35 00:55.55(19 01:01.53(24   
  20.   548 Simmo Hendrik Sisask      Põlva Spordikoo 02:06.52    +78:39 01:23.39(22 00:43.13(23   
        529 Villem Piirimäe           Kobras          Katk               00:25.32(1) Ei start      
        536 Rasmus Uibo               Peko            Katk               Ei start    00:41.08(22   
        549 Stefan Kivil              LSF PT          Katk               Ei start    00:26.40(13   
        528 Juhan Mahla               Peko            Katk               Ei start    00:30.37(18   
        521 Uku Nõmm                  -               Katk               Ei start    00:30.35(17   
        532 Eke Ots                   Võru/Võru spord Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
        543 Timo Poopuu               Tartu           Tühist             01:15.40(21 Puuduv KP     
        531 Audun Palo                Võru            Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
        525 Sander Lepp               Võru/Võru spord Ei start           Ei start    Ei start      
M14A
1. 4030m 13KP
2. 3410m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   570 August Jakobson           Kobras/Põlva Sp 01:04.35  01:04.35 00:39.55(3) 00:24.40(1)   
   2.   553 Markus Kaljur             Harju OK        01:05.59     +1:24 00:36.09(1) 00:29.50(3)   
   3.   552 Bert Joosep Panker        Ilves           01:08.11     +3:36 00:38.37(2) 00:29.34(2)   
   4.   565 Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  01:24.15    +19:40 00:52.42(6) 00:31.33(4)   
   4.   556 Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 01:24.15    +19:40 00:51.35(5) 00:32.40(5)   
   6.   569 Jakob Koppel              Tartu Katoliku  01:32.35    +28:00 00:59.28(11 00:33.07(6)   
   7.   566 Siim Pello                Mercury         01:35.10    +30:35 00:58.20(10 00:36.50(8)   
   8.   551 Marlon Naan               Rakv            01:36.20    +31:45 00:56.08(9) 00:40.12(9)   
   9.   571 Otto Pluum                Tartu Katoliku  01:43.06    +38:31 01:02.51(13 00:40.15(10   
  10.   563 Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 01:43.59    +39:24 01:08.12(15 00:35.47(7)   
  11.   555 Erik Kersna               Ilves           01:48.45    +44:10 01:05.15(14 00:43.30(11   
  12.   559 Laur-Rogert Sulg          Otepää          01:49.51    +45:16 00:53.00(7) 00:56.51(17   
  13.   557 Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord 01:50.07    +45:32 01:02.05(12 00:48.02(13   
  14.   568 Kaspar Mathias Korrol     Mercury         01:54.42    +50:07 01:08.54(16 00:45.48(12   
  15.   558 Robin Olli                LSF PT          01:56.02    +51:27 00:53.20(8) 01:02.42(18   
  16.   564 Magnar Mõttus             Otepää          02:09.59    +65:24 01:16.43(19 00:53.16(14   
        560 Rando Jaaksoo             Kobras          Katk               Ei start    00:54.07(15   
        562 Paul Piirimäe             Kobras          Katk               01:16.12(18 Ei start      
        561 Märt Viidu                Võru            Katk               01:08.56(17 Ei start      
        567 Kiur Kaldmaa              Tartu Katoliku  Tühist             00:49.21(4) Puuduv KP     
        554 Markus Zimmermann         Kape            Tühist             Puuduv KP   00:54.56(16   
        550 Vacant 1                                  Ei start           Ei start    Ei start      
M14B
1. 3350m 10KP
2. 2930m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    36 Kaur Kenk                 Kobras/Põlva Sp 01:22.30  01:22.30 00:41.41(1) 00:40.49(1)   
   2.    35 Markel Hanimägi           Võru/Võru spord 03:29.22   +126:52 01:57.18(2) 01:32.04(3)   
         37 Severi Eerik              Võru/Võru spord Katk               Ei start    Katk          
         34 Indrek Karja              Tartu Katoliku  Tühist             Puuduv KP   01:00.17(2)   
        572 Keir Viira                Katoliku        Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
M16A
1. 5970m 19KP
2. 4870m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    43 Ossi Priks                Rakv            01:36.45  01:36.45 00:55.30(3) 00:41.15(1)   
   2.    46 Nansen Palo               Võru            01:37.10     +0:25 00:54.05(2) 00:43.05(2)   
   3.    41 Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  01:37.51     +1:06 00:52.43(1) 00:45.08(3)   
   4.    44 Kurmet Kutti              Harju OK        01:54.28    +17:43 01:04.14(4) 00:50.14(4)   
   5.    45 Kaspar Mill               Võru/Võru spord 02:19.20    +42:35 01:14.39(5) 01:04.41(10   
   6.    48 Maarius Kotsulim          JOKA            02:27.37    +50:52 01:23.46(7) 01:03.51(9)   
   7.    49 Chris Marcus Krahv        Otepää          02:27.47    +51:02 01:34.10(8) 00:53.37(7)   
   8.    47 Timo Kudre                Peko            02:29.03    +52:18 01:38.17(9) 00:50.46(6)   
   9.    42 Henri Perillus            JOKA            02:30.45    +54:00 01:22.51(6) 01:07.54(11   
  10.    40 Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 02:56.00    +79:15 01:52.20(10 01:03.40(8)   
  11.    39 Oliver Kimask             Võru            03:34.32   +117:47 01:59.42(11 01:34.50(12   
         51 Ralf Kivil                LSF PT          Katk               Ei start    00:50.18(5)   
         50 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord Ei start           Ei start    Ei start      
M16B
1. 4030m 13KP
2. 3410m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    56 Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 01:42.13  01:42.13 00:50.47(1) 00:51.26(1)   
   2.    57 Erik Petersen                             02:51.57    +69:44 01:56.35(2) 00:55.22(2)   
   3.    55 Uku Viispert              Tartu Katoliku  03:07.13    +85:00 02:03.02(3) 01:04.11(3)   
         54 Hendrik Kavant            Võru/Võru spord Tühist             Puuduv KP   01:11.10(4)   
         53 Vacant 2                                  Ei start           Ei start    Ei start      
M18
1. 8070m 22KP
2. 5850m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    67 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 01:44.53  01:44.53 00:56.58(1) 00:47.55(2)   
   2.    68 Olle Ilmar Jaama          Peko            01:47.19     +2:26 01:02.28(2) 00:44.51(1)   
   3.    63 Mihkel Mahla              Peko            01:59.59    +15:06 01:08.14(3) 00:51.45(3)   
   4.    60 Ragnar Kranberg           Mercury         02:03.52    +18:59 01:10.51(4) 00:53.01(4)   
   5.    65 Vjatseslav Safonov        SRD             02:17.16    +32:23 01:19.09(5) 00:58.07(7)   
   6.    59 Karmo Tisler              Võru/Võru spord 02:17.45    +32:52 01:20.29(7) 00:57.16(6)   
   7.    66 Artur Soo                 JOKA            02:20.38    +35:45 01:24.23(8) 00:56.15(5)   
   8.    64 Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp 02:24.58    +40:05 01:20.10(6) 01:04.48(8)   
   9.    62 Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 03:08.18    +83:25 01:44.40(9) 01:23.38(10   
         69 Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord Tühist             Puuduv KP   01:12.19(9)   
         61 Eric Voolaid              SK100           Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
M20
1. 9510m 25KP
2. 7170m 22KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    76 Hando Allmann             Võru/Võru spord 02:18.27  02:18.27 01:21.33(1) 00:56.54(1)   
   2.    77 Kustu Künnapas            HOK             02:21.38     +3:11 01:22.15(2) 00:59.23(2)   
   3.    74 Rasmus Kruusa             Kobras          02:26.32     +8:05 01:25.08(4) 01:01.24(3)   
   4.    73 Raiko Marrandi            JOKA            02:38.04    +19:37 01:24.10(3) 01:13.54(4)   
   5.    75 Eerik Priks               Rakv            03:12.58    +54:31 01:48.51(5) 01:24.07(6)   
   6.    72 Raido Kiss                Võru            03:14.12    +55:45 01:57.01(6) 01:17.11(5)   
   7.    71 Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord 03:38.20    +79:53 02:06.50(7) 01:31.30(7)   
M21A
1. 9510m 25KP
2. 7170m 22KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    83 Hannu Ploompuu                            02:51.33  02:51.33 01:35.52(1) 01:15.41(2)   
   2.    82 Enar Nõmmiste             Kape            03:08.42    +17:09 01:42.48(2) 01:25.54(4)   
   3.    80 Riho Klement              Kape            03:19.41    +28:08 01:54.42(3) 01:24.59(3)   
   4.    81 Sander Nahkor             TAOK            03:48.54    +57:21 02:33.35(5) 01:15.19(1)   
   5.    79 Ragnar Leimann            JK Piraaja      03:51.35    +60:02 02:16.43(4) 01:34.52(5)   
M21B
1. 8070m 22KP
2. 5850m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    90 Meelis Laurimaa                           02:24.50  02:24.50 01:25.31(1) 00:59.19(1)   
   2.    93 Märt Maripuu              HOK             02:54.31    +29:41 01:42.00(2) 01:12.31(2)   
   3.    85 Stanis Tolmachev          Jõhvikas        03:07.31    +42:41 01:53.37(3) 01:13.54(3)   
   4.    95 Urmo Kiviselg             Kobras          03:18.56    +54:06 02:02.28(4) 01:16.28(4)   
   5.    91 Priit Vislapuu            LSF PT          03:22.22    +57:32 02:05.10(5) 01:17.12(5)   
   6.    94 Karel Kuragin             Võru/Võru spord 03:40.21    +75:31 02:17.30(7) 01:22.51(6)   
   7.    87 Allan Roosimägi           Jõhvikas        03:41.43    +76:53 02:12.26(6) 01:29.17(8)   
   8.    86 Vitali Shved              SRD             04:51.07   +146:17 02:54.07(9) 01:57.00(9)   
         92 Stenver Matt              Treeningpartner Katk               Katk        01:28.55(7)   
         88 Alarich Paas              Võru/Võru spord Katk               02:29.30(8) Ei start      
         89 Anton Roolaid             TAOK            Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
M21E
1. 13430m 26KP
2. 5730m 21KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    10 Kaarel Vesilind           SRD             02:16.11  02:16.11 01:34.30(1) 00:41.41(2)   
   2.    12 Tõnis Laugesaar           Rakv            02:18.07     +1:56 01:36.30(2) 00:41.37(1)   
   3.    13 Jaagup Truusalu           Võru            02:24.20     +8:09 01:37.49(3) 00:46.31(7)   
   4.     5 Uku-Laur Tali             Harju           02:24.36     +8:25 01:38.50(4) 00:45.46(6)   
   5.     1 Priit Randman             Rakv            02:33.42    +17:31 01:46.56(7) 00:46.46(8)   
   6.    15 Ats Sõnajalg              Harju OK        02:33.55    +17:44 01:49.32(9) 00:44.23(5)   
   7.     6 Lauri Tammemäe            SK100           02:36.52    +20:41 01:48.52(8) 00:48.00(11   
   8.    14 Reimo Liiv                Tammed          02:39.43    +23:32 01:52.25(11 00:47.18(9)   
   9.     4 Artur Rauk                Võru            02:41.08    +24:57 01:53.29(12 00:47.39(10   
          7 Siim Klais                Võru            Katk               01:42.26(5) Ei start      
          3 Timmo Tammemäe            SK100           Katk               Ei start    00:44.17(4)   
          9 Hannes Poolamets          Tammed          Katk               02:05.51(13 Ei start      
         11 Reigo Teervalt            Peko            Katk               01:44.05(6) Ei start      
          8 Alar Kume                 Võru            Katk               01:51.07(10 Ei start      
         16 Lauri Sild                Võru            Katk               Ei start    00:42.33(3)   
          2 Alexander Khalyapin                       Katk               ÜleAja      01:18.31(12   
         17 Vacant 1                                  Ei start           Ei start    Ei start      
M35
1. 8900m 24KP
2. 6470m 21KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   103 Sander Mirme              Võru            02:16.50  02:16.50 01:18.23(1) 00:58.27(2)   
   2.   101 Kaarel Kallas             JOKA            02:22.04     +5:14 01:22.52(2) 00:59.12(3)   
   3.    97 Janek Kähr                Kobras          02:26.34     +9:44 01:26.56(5) 00:59.38(4)   
   4.   104 Ville-Veikko Nurminen     Suosmeren Salpa 02:27.34    +10:44 01:25.54(3) 01:01.40(5)   
   5.   107 Timo Palo                 Võru            02:34.09    +17:19 01:37.50(8) 00:56.19(1)   
   6.   100 Lauri Beilmann            Tammed          02:35.03    +18:13 01:30.55(7) 01:04.08(6)   
   7.   102 Kaido Hallik              Ilves           02:36.29    +19:39 01:29.06(6) 01:07.23(8)   
   8.    99 Madis Osjamets            HOK             03:04.48    +47:58 01:26.24(4) 01:38.24(10   
   9.   105 Märt Kivila               Ilves           03:21.56    +65:06 02:16.09(11 01:05.47(7)   
  10.    98 Indrek Reitsak            Nõmme           03:28.42    +71:52 01:59.36(10 01:29.06(9)   
        106 Ragnar Kruusla            JOKA            Tühist             01:42.29(9) Puuduv KP     
M40
1. 8070m 22KP
2. 5850m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   116 Andreas Kraas             Tammed          01:39.35  01:39.35 00:57.50(1) 00:41.45(1)   
   2.   125 Marek Nõmm                Tammed          01:42.57     +3:22 00:59.41(2) 00:43.16(2)   
   3.   118 Tõnu Lillelaid            Tammed          01:55.44    +16:09 01:08.30(4) 00:47.14(3)   
   4.   122 Mati Mägi                 HOK             01:58.49    +19:14 01:07.53(3) 00:50.56(4)   
   5.   114 Erki Kriks                LSF PT          02:14.26    +34:51 01:16.35(6) 00:57.51(9)   
   6.   112 Priit Poopuu              JOKA            02:16.17    +36:42 01:18.30(7) 00:57.47(7)   
   7.   113 Tarmo Tolm                Orvand          02:20.10    +40:35 01:22.08(8) 00:58.02(10   
   8.   127 Marko Külaots             Tammed          02:22.26    +42:51 01:27.02(9) 00:55.24(6)   
   9.   115 Timo Suppi                SKM             02:25.17    +45:42 01:31.37(12 00:53.40(5)   
  10.   117 Tanel Esta                HOK             02:31.11    +51:36 01:31.15(11 00:59.56(11   
  11.   119 Indrek Mahla              Peko            02:41.39    +62:04 01:34.25(13 01:07.14(13   
  12.   110 Kristian Esula                            03:30.26   +110:51 02:09.45(16 01:20.41(14   
  13.   121 Ando Viispert             Ants Piibu brid 04:19.26   +159:51 02:32.48(17 01:46.38(15   
        124 Dag Ainsoo                LUS             Katk               01:08.58(5) Ei start      
        126 Siim Lannes               Norma           Katk               01:29.09(10 Ei start      
        128 Allar Kivil               LSF PT          Katk               Ei start    01:04.57(12   
        120 Vallo Vaher               Tartu Katoliku  Katk               Ei start    00:57.48(8)   
        123 Kaarel Piirimäe           Kobras          Katk               01:41.56(15 Ei start      
        109 Heimar Steinpilm          Eesti Energia S Tühist             01:38.48(14 Puuduv KP     
        111 Raino Leopard             Peko            Ei start           Ei start    Ei start      
M45
1. 7230m 23KP
2. 5140m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   141 Alar Abram                Tammed          01:41.51  01:41.51 00:59.42(2) 00:42.09(1)   
   2.   143 Ain Fjodorov              Peko            01:45.32     +3:41 01:01.22(5) 00:44.10(2)   
   3.   147 Mati Korrol               Mercury         01:47.25     +5:34 00:58.34(1) 00:48.51(5)   
   4.   130 Tanel Kannel              Rae             01:53.56    +12:05 01:07.54(6) 00:46.02(3)   
   5.   134 Martin Kaup               LSF PT          01:58.11    +16:20 01:08.55(7) 00:49.16(6)   
   6.   131 Randy Korb                Peko            01:59.45    +17:54 01:09.25(9) 00:50.20(7)   
   7.   148 Martin Aunin                              02:00.34    +18:43 01:09.23(8) 00:51.11(8)   
   8.   142 Tarmo Klaar               Mercury         02:02.20    +20:29 01:11.05(10 00:51.15(9)   
   9.   132 Kaupo Järve               LSF PT          02:04.30    +22:39 01:15.47(13 00:48.43(4)   
  10.   149 Margus Klementsov         Mercury         02:07.59    +26:08 01:15.14(12 00:52.45(10   
  11.   140 Kalle Metsoja             Mercury         02:08.50    +26:59 01:13.21(11 00:55.29(12   
  12.   145 Vladislav Pahhomenkov     SRD             02:12.35    +30:44 01:17.28(14 00:55.07(11   
  13.   144 Danilo Piht               Mercury         02:15.05    +33:14 01:19.29(15 00:55.36(13   
  14.   152 Lauri Tarlap              LSF PT          02:28.13    +46:22 01:24.04(17 01:04.09(15   
  15.   133 Viktor Kassatkin          SRD             02:31.29    +49:38 01:31.40(18 00:59.49(14   
  16.   154 Lauri Olli                LSF PT          02:33.05    +51:14 01:23.19(16 01:09.46(17   
  17.   135 Heiki Savitsch            TON             02:39.59    +58:08 01:35.49(19 01:04.10(16   
  18.   155 Viljar Vainola            Mercury         02:53.21    +71:30 01:37.01(20 01:16.20(18   
  19.   137 Tanel Saue                Mercury         03:08.17    +86:26 01:45.32(21 01:22.45(20   
  20.   153 Jörn Aadnevik             Vunder          03:15.12    +93:21 01:58.39(24 01:16.33(19   
  21.   157 Aleksander Hlebnikov      SRD             03:45.24   +123:33 02:08.14(25 01:37.10(21   
        136 Sander Valvas                             Katk               01:56.13(23 Ei start      
        146 Priit Talu                West            Tühist             01:00.51(4) Puuduv KP     
        139 Andres Käver              SK100           Tühist             01:53.04(22 Puuduv KP     
        151 Mati Tiit                 Ilves           Tühist             01:00.04(3) Puuduv KP     
        138 Meelis Mälter             Harju OK        Tühist             Puuduv KP   Ei start      
        150 Rünno Sulg                LSF PT          Tühist             Puuduv KP   Ei start      
        156 Arthur Raichmann          LSF PT          Ei start           Ei start    Ei start      
        158 Erki Ubina                LSF PT          Ei start           Ei start    Ei start      
M50
1. 6970m 22KP
2. 5010m 17KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   177 Priit Pääslane            Ilves           01:46.14  01:46.14 01:02.17(2) 00:43.57(2)   
   2.   172 Dmitri Shved              SRD             01:47.31     +1:17 01:01.18(1) 00:46.13(4)   
   3.   164 Mart Koppel               Tartu Katoliku  01:48.47     +2:33 01:02.43(3) 00:46.04(3)   
   4.   165 Andrei Nikitin            SRD             01:50.43     +4:29 01:09.48(9) 00:40.55(1)   
   5.   166 Raivo Reiman              West            01:54.17     +8:03 01:03.58(4) 00:50.19(6)   
   6.   170 Kaido Nurja               Nõmme           01:59.07    +12:53 01:11.14(10 00:47.53(5)   
   7.   176 Enn Jaama                 Peko            02:02.18    +16:04 01:06.05(5) 00:56.13(12   
   8.   171 Meelis Zimmermann         Kape            02:04.28    +18:14 01:09.28(7) 00:55.00(11   
   9.   169 Taivo Tali                Harju OK        02:07.41    +21:27 01:13.32(12 00:54.09(10   
  10.   163 Allar Padari              HOK             02:12.51    +26:37 01:19.55(15 00:52.56(7)   
  11.   173 Paavo Rõigas              Peko            02:15.04    +28:50 01:21.33(16 00:53.31(9)   
  12.   175 Priit Överus              Mercury         02:17.57    +31:43 01:18.54(14 00:59.03(13   
  13.   162 Raivo Erik                Rae             02:18.28    +32:14 01:13.06(11 01:05.22(15   
  14.   183 Rein Zaitsev              Peko            02:22.22    +36:08 01:28.58(20 00:53.24(8)   
  15.   160 Ain Pello                 Mercury         02:32.33    +46:19 01:28.41(19 01:03.52(14   
  16.   182 Meelis Atonen             Lehola          02:52.12    +65:58 01:41.34(22 01:10.38(16   
  17.   167 Sergei Shved              SRD             03:25.16    +99:02 01:50.31(23 01:34.45(17   
        180 Veiko Hintsov             Põrgupõhja      Katk               01:39.35(21 Ei start      
        181 Raul Kudre                Peko            Katk               01:06.35(6) Ei start      
        168 Inno Ling                 Lehola          Katk               01:09.34(8) Ei start      
        174 Johan Alenius             IFK Lidingö     Katk               01:23.54(17 Ei start      
        179 Tarmo Raidma              Tartu           Tühist             01:16.38(13 Puuduv KP     
        161 Andres Viira                              Tühist             01:24.11(18 Puuduv KP     
        178 Pekka Saalasti            Mustalammen Pal Ei start           Ei start    Ei start      
M55
1. 6360m 20KP
2. 4590m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   187 Vladimir Savinov          SRD             01:57.52  01:57.52 01:07.20(2) 00:50.32(1)   
   2.   190 Antti Roose               Kobras          02:03.25     +5:33 01:11.48(3) 00:51.37(2)   
   3.   199 Urmas Sulaoja             Jõhvikas        02:03.59     +6:07 01:05.32(1) 00:58.27(5)   
   4.   198 Vello Uiboupin            Võru            02:09.55    +12:03 01:17.25(5) 00:52.30(3)   
   5.   189 Ülo Viru                  Orvand          02:13.53    +16:01 01:16.12(4) 00:57.41(4)   
   6.   185 Lauri Leppik              TAOK            02:22.03    +24:11 01:23.23(9) 00:58.40(6)   
   7.   196 Toomas Telgma             Voller          02:28.23    +30:31 01:20.42(7) 01:07.41(8)   
   8.   193 Eerik Lossmann            TTÜ SK          02:29.53    +32:01 01:22.10(8) 01:07.43(9)   
   9.   197 Raivo Panker              Mercury         03:01.56    +64:04 01:49.48(12 01:12.08(10   
  10.   188 Jaanus Viljamaa           TON             03:04.13    +66:21 01:50.56(13 01:13.17(11   
        194 Priit Truusalu            Kape            Katk               01:39.33(11 Ei start      
        192 Toomas Tarve              Kobras          Katk               01:17.33(6) Ei start      
        186 Urmas Laev                Mercury         Tühist             Puuduv KP   01:05.29(7)   
        195 Veiko Pak                 Rae             Tühist             01:24.27(10 Puuduv KP     
        184 Madis Haug                Võru            Tühist             Ei start    Tühist        
        191 Timo Neuvonen             Mustalammen Pal Ei start           Ei start    Ei start      
M60
1. 5970m 19KP
2. 4870m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   214 Mart Külvik                               01:39.59  01:39.59 00:52.35(1) 00:47.24(1)   
   2.   205 Andres Talver             Mercury         01:51.04    +11:05 01:01.33(3) 00:49.31(2)   
   3.   208 Mati Preitof              Harju OK        02:01.39    +21:40 01:06.43(5) 00:54.56(4)   
   4.   210 Mihkel Nahkur             Jõhvikas        02:03.32    +23:33 01:09.48(7) 00:53.44(3)   
   5.   202 Raul Laas                 JOKA            02:05.09    +25:10 01:06.12(4) 00:58.57(5)   
   6.   201 Maido Kaljur              Harju OK        02:08.00    +28:01 01:08.04(6) 00:59.56(6)   
   7.   213 Jaak Jaagus               Saku            02:37.45    +57:46 01:26.13(11 01:11.32(7)   
   8.   211 Tauno Kure                Kape            02:56.28    +76:29 01:31.28(12 01:25.00(10   
   9.   209 Rein Rooni                Orvand          02:58.28    +78:29 01:38.54(14 01:19.34(8)   
  10.   207 Kalmer Keevend            JOKA            03:16.24    +96:25 01:55.23(15 01:21.01(9)   
  11.   206 Tapani Nippala            Kangasala SK    03:19.25    +99:26 01:37.49(13 01:41.36(11   
        204 Eduard Pukkonen           Harju OK        Katk               01:11.43(9) Ei start      
        203 Raul Olesk                Kobras          Katk               01:10.34(8) Ei start      
        215 Jaan Ainelo               Ilves           Katk               01:13.55(10 Ei start      
        212 Jaanus Reha               Koop            Tühist             00:59.08(2) Puuduv KP     
M65
1. 5050m 17KP
2. 4010m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   227 Jüri Rokko                Jõhvikas        01:43.14  01:43.14 00:55.08(1) 00:48.06(1)   
   2.   221 Heini Tammik              Kape            01:51.48     +8:34 01:01.52(3) 00:49.56(2)   
   3.   222 Vesa Tervo                Rajamäen Rykmen 01:53.28    +10:14 01:01.57(4) 00:51.31(4)   
   4.   218 Jüri Merirand             Otepää          01:54.26    +11:12 01:03.12(5) 00:51.14(3)   
   5.   220 Riho Männi                Lehola          01:57.03    +13:49 00:58.35(2) 00:58.28(9)   
   6.   224 Tõnu Sikkal               Kobras          02:01.06    +17:52 01:07.18(7) 00:53.48(5)   
   7.   225 Aare Limberg              Rakv            02:03.37    +20:23 01:07.31(8) 00:56.06(6)   
   8.   217 Anti Parik                Otepää SK       02:04.22    +21:08 01:04.56(6) 00:59.26(11   
   9.   228 Kalju Vaikjärv            Vunder          02:06.58    +23:44 01:10.08(10 00:56.50(7)   
  10.   226 Ahto Karu                 JOKA            02:25.39    +42:25 01:28.14(12 00:57.25(8)   
  11.   229 Udo Lüüs                  Ilves           02:32.38    +49:24 01:23.23(11 01:09.15(13   
  12.   230 Üllas Jaaska              SK Serviti      02:36.53    +53:39 01:37.43(13 00:59.10(10   
  13.   231 Juhani Pörsti             Suosmeren Salpa 02:48.04    +64:50 01:38.21(14 01:09.43(14   
  14.   232 Heimo Jumppanen           Pihkaniskat     04:01.31   +138:17 02:15.47(15 01:45.44(15   
        216 Lembit Nöps               Ilves           Katk               Ei start    01:06.15(12   
        219 Markku Nurminen           Suosmeren Salpa Tühist             01:07.55(9) Puuduv KP     
        223 Pertti Laine              Mustalammen Pal Ei start           Ei start    Ei start      
M70
1. 4030m 13KP
2. 3410m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   237 Arvo Kivikas              Ilves           01:19.42  01:19.42 00:41.09(1) 00:38.33(2)   
   2.   234 Toivo Saue                HOK             01:23.01     +3:19 00:46.28(4) 00:36.33(1)   
   3.   239 Rein Unt                  TON             01:25.29     +5:47 00:44.07(2) 00:41.22(3)   
   4.   246 Kalle Nelk                Tammed          01:33.31    +13:49 00:51.41(6) 00:41.50(4)   
   5.   236 Peep Koppel               Koop            01:34.44    +15:02 00:51.00(5) 00:43.44(5)   
   6.   241 Heiki Rammul              Ilves           02:09.03    +49:21 01:09.19(10 00:59.44(7)   
   7.   244 Heikki Kyyrönen           Kouvolan Suunni 02:09.42    +50:00 01:04.17(9) 01:05.25(9)   
   8.   238 Jorma Helin               Rasti.Jyry      02:12.57    +53:15 01:13.33(11 00:59.24(6)   
   9.   240 Jarmo Paikkala            Rasti.Jyry      02:27.54    +68:12 01:22.32(12 01:05.22(8)   
  10.   242 Toomas Naelapää           Harju OK        02:47.49    +88:07 01:37.56(13 01:09.53(10   
        245 Juhani Nippala            Rasti.Jyry      Tühist             00:51.49(7) Puuduv KP     
        243 Tiit Tatter               TON             Tühist             00:58.31(8) Puuduv KP     
        235 Kai Saksman               TON             Tühist             00:45.01(3) Puuduv KP     
M75
1. 3090m 11KP
2. 2640m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   253 Mihkel Mälter             Harju OK        01:43.32  01:43.32 00:58.00(1) 00:45.32(2)   
   2.   254 Mati Poom                 TON             01:55.37    +12:05 01:11.43(2) 00:43.54(1)   
   3.   250 Jüri Tähemaa              TON             02:10.41    +27:09 01:18.42(4) 00:51.59(3)   
   4.   252 Ants Tamm                 TON             02:12.53    +29:21 01:16.42(3) 00:56.11(4)   
   5.   249 Juhan Bachmann            Jõhvikas        02:17.19    +33:47 01:20.27(5) 00:56.52(5)   
   6.   248 Jaakko Teppo              Aron Haka       02:42.14    +58:42 01:40.29(6) 01:01.45(6)   
        251 Valter Ploom              Jõhvikas        Tühist             Puuduv KP   Ei start      
M80
1. 2680m 10KP
2. 2550m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   258 Tõnu Raid                 Tammed          01:15.29  01:15.29 00:37.51(1) 00:37.38(1)   
   2.   256 Mihhail Taivere           Kape            01:33.36    +18:07 00:52.47(3) 00:40.49(2)   
   3.   257 Heino Peeterson           West            01:43.26    +27:57 00:51.00(2) 00:52.26(5)   
   4.   259 Endel Remmet              Kape            01:45.50    +30:21 01:03.49(4) 00:42.01(3)   
        260 Onni Rosenqvist           Suosmeren Salpa Tühist             Puuduv KP   00:42.44(4)   
M85
1. 2510m 10KP
2. 1960m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
        262 Feliks Kipper             Orion           Tühist             Puuduv KP   02:20.06(1)   
M8NR
1. 1460m 6KP
2. 1460m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   274 Georg Sebastian Vaikjärv  Vunder          00:27.39  00:27.39 00:16.19(2) 00:11.20(2)   
   2.   271 Joonatan Truusalu         Võru            00:28.13     +0:34 00:16.34(3) 00:11.39(3)   
   3.   268 Hendrik Avaste            Tammed          00:29.18     +1:39 00:17.30(4) 00:11.48(4)   
   4.   269 August Truusalu           Võru            00:30.17     +2:38 00:15.08(1) 00:15.09(7)   
   5.   272 Henri Rüütli              Haanja O-ring   00:31.54     +4:15 00:17.33(5) 00:14.21(6)   
   6.   278 Rasmus Luukas             Võru/Võru spord 00:35.12     +7:33 00:21.09(9) 00:14.03(5)   
   7.   275 Holger Kruusmaa           Rakv            00:36.40     +9:01 00:25.57(14 00:10.43(1)   
   8.   265 Karl Märten Aren          JOKA            00:41.19    +13:40 00:23.29(11 00:17.50(10   
   9.   267 Oliver Poopuu             JOKA            00:42.19    +14:40 00:23.27(10 00:18.52(12   
  10.   276 Rico Hanimägi             Võru/Võru spord 00:44.20    +16:41 00:25.55(13 00:18.25(11   
  11.   266 Romet Kaljur              Harju OK        00:44.49    +17:10 00:20.31(6) 00:24.18(13   
  12.   264 Robin Kaljur              Harju OK        00:45.38    +17:59 00:20.36(7) 00:25.02(14   
  13.   277 Egert Laanjõe                             00:45.58    +18:19 00:20.56(8) 00:25.02(14   
  14.   273 Kasper Vaher              Tartu           00:56.22    +28:43 00:23.52(12 00:32.30(16   
        270 Marten Kivila                             Katk               Katk        00:37.53(17   
        263 Simo Soo                                  Tühist             Puuduv KP   00:16.41(8)   
M9NR
1. 1460m 6KP
2. 1460m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   281 Henrik Erm                TAOK            00:22.15  00:22.15 00:13.24(2) 00:08.51(1)   
   2.   279 Andre Leopard             -               00:22.33     +0:18 00:12.49(1) 00:09.44(2)   
   3.   285 Andero-Stig Saarpere                      00:23.40     +1:25 00:13.26(3) 00:10.14(4)   
   4.   280 Joosep Tali               Harju OK        00:26.43     +4:28 00:16.53(4) 00:09.50(3)   
   5.   286 Imre Timma                Peko            00:38.46    +16:31 00:22.51(6) 00:15.55(5)   
N10TR
1. 1580m 7KP
2. 1720m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   290 Mia Esta                  HOK             00:30.05  00:30.05 00:15.37(1) 00:14.28(1)   
   2.   288 Kaisa Karja               Tartu Katoliku  01:04.26    +34:21 00:38.53(2) 00:25.33(3)   
        289 Loore Liisa Samuel        Peko            Katk               Ei start    00:32.01(4)   
        287 Iiris Timma               -               Katk               Ei start    00:23.15(2)   
N12
1. 2870m 11KP
2. 2390m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   295 Johanna Oras              Kobras/Põlva Sp 00:48.12  00:48.12 00:26.48(1) 00:21.24(7)   
   2.   312 Maarja Oras               Kobras/Põlva Sp 00:51.16     +3:04 00:31.49(5) 00:19.27(2)   
   3.   307 Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa SK  00:51.30     +3:18 00:32.25(6) 00:19.05(1)   
   4.   293 Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp 00:51.52     +3:40 00:30.50(3) 00:21.02(5)   
   5.   302 Grete Johanna Korb        Peko            00:56.08     +7:56 00:31.48(4) 00:24.20(9)   
   6.   294 Ketriin Olli              LSF PT          00:57.39     +9:27 00:28.57(2) 00:28.42(12   
   7.   308 Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp 01:00.41    +12:29 00:39.46(10 00:20.55(4)   
   8.   296 Liis-Marie Kaljur         Harju OK        01:00.43    +12:31 00:37.20(8) 00:23.23(8)   
   9.   301 Kaisa Kallas              JOKA            01:08.30    +20:18 00:37.03(7) 00:31.27(14   
  10.   306 Ebe Hallik                JOKA            01:12.35    +24:23 00:46.50(12 00:25.45(11   
  11.   299 Airi Liis Jakutovits      SRD             01:15.26    +27:14 00:37.48(9) 00:37.38(19   
  12.   292 Annaliisa Aren            JOKA            01:20.52    +32:40 00:45.25(11 00:35.27(17   
  13.   305 Anna Mia Atonen           Lehola          01:20.59    +32:47 01:00.52(14 00:20.07(3)   
  14.   298 Käti Kudre                Peko            01:27.54    +39:42 00:52.44(13 00:35.10(16   
  15.   304 Liisa Laura Viru          TON             01:32.47    +44:35 01:02.11(15 00:30.36(13   
  16.   310 Jette-Ly Assor            Kobras/Põlva Sp 01:44.52    +56:40 01:20.08(18 00:24.44(10   
  17.   300 Kirke Keem                Peko            01:46.22    +58:10 01:10.20(16 00:36.02(18   
        311 Helena Hakk               Põlva Spordikoo Katk               01:17.41(17 Ei start      
        313 Marta Mälberg             Peko/Audentese  Katk               Ei start    00:48.40(21   
        297 Jasmiin Kraas             LSF PT          Katk               Ei start    00:21.19(6)   
        303 Kerttu Hallist            Võru/Võru spord Tühist             Puuduv KP   00:58.07(22   
        309 Merilin Laanjõe                           Tühist             Puuduv KP   00:32.27(15   
        291 Miina Raudoja             Peko            Tühist             Puuduv KP   00:41.09(20   
N14A
1. 3170m 9KP
2. 3140m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   323 Harriet Koppel            Tartu Katoliku  01:05.27  01:05.27 00:33.37(2) 00:31.50(1)   
   2.   325 Herta Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  01:06.05     +0:38 00:31.00(1) 00:35.05(3)   
   3.   320 Liise Lillelaid           Tammed          01:12.51     +7:24 00:34.34(3) 00:38.17(6)   
   4.   321 Mariann Zernant           Ilves           01:19.47    +14:20 00:40.40(4) 00:39.07(7)   
   5.   316 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  01:20.49    +15:22 00:43.04(6) 00:37.45(5)   
   6.   322 Helisa Tartu              HOK/ Hiiumaa Sp 01:22.14    +16:47 00:42.22(5) 00:39.52(8)   
   7.   318 Laura Liis Kaljur         Harju OK        01:27.24    +21:57 00:50.18(8) 00:37.06(4)   
   8.   324 Marta Joonas              Võru/Võru spord 01:35.42    +30:15 00:53.54(10 00:41.48(9)   
   9.   317 Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord 01:49.31    +44:04 00:56.27(11 00:53.04(10   
  10.   319 Sofia Pahhomenkova        SRD             01:54.53    +49:26 00:49.19(7) 01:05.34(11   
  11.   315 Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa SK  02:19.08    +73:41 00:53.51(9) 01:25.17(12   
        326 Gerda Kivil               LSF PT          Katk               Ei start    00:33.53(2)   
N14B
1. 2510m 10KP
2. 1960m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   329 Egle Udras                OK Käbi         01:57.48  01:57.48 01:21.40(1) 00:36.08(1)   
   2.   330 Viola Nikitina            SRD             02:28.37    +30:49 01:40.19(2) 00:48.18(2)   
        331 Arabella Kruuse           OK Käbi         Tühist             Puuduv KP   01:09.13(3)   
        328 Mona Maribel Voolaid      SK100           Tühist             Puuduv KP   01:12.54(4)   
N16A
1. 4060m 13KP
2. 3030m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   333 Brigitte Panker           Ilves           01:07.32  01:07.32 00:40.37(2) 00:26.55(1)   
   2.   336 Maria Eller               HOK/Hiiumaa SK  01:11.43     +4:11 00:40.36(1) 00:31.07(2)   
   3.   340 Kris Jette Piht           Mercury         01:16.24     +8:52 00:44.16(3) 00:32.08(3)   
   4.   335 Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 01:20.50    +13:18 00:48.32(4) 00:32.18(4)   
   5.   334 Angela Mõttus             Otepää          01:35.15    +27:43 00:57.22(5) 00:37.53(6)   
   6.   338 Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp 01:45.37    +38:05 01:07.53(6) 00:37.44(5)   
   7.   337 Kirke Savitsch                            02:05.00    +57:28 01:19.37(7) 00:45.23(7)   
   8.   341 Melani Väits              Võru            02:08.48    +61:16 01:20.55(9) 00:47.53(8)   
   9.   339 Kersti Põldsalu           Käbi            02:33.42    +86:10 01:20.37(8) 01:13.05(9)   
N16B
1. 3350m 10KP
2. 2930m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   343 Mari Ann Mahla            Peko            02:25.11  02:25.11 01:31.03(1) 00:54.08(1)   
N18
1. 5560m 17KP
2. 4430m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   346 Eliise Kesküla            HOK/Hiiumaa SK  01:40.10  01:40.10 00:54.59(1) 00:45.11(2)   
   2.   352 Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 01:41.14     +1:04 00:58.10(2) 00:43.04(1)   
   3.   348 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 01:55.03    +14:53 01:03.01(3) 00:52.02(3)   
   4.   350 Greta-Maria Pisarev       Kobras          01:59.27    +19:17 01:06.25(4) 00:53.02(4)   
   5.   345 Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 02:13.44    +33:34 01:11.46(5) 01:01.58(6)   
   6.   351 Emma Joonas               Võru/Võru spord 02:21.03    +40:53 01:20.33(6) 01:00.30(5)   
        347 Leana Jete Korb           Peko            Ei start           Ei start    Ei start      
        349 Evely Ostrov              Kobras/Põlva Sp Ei start           Ei start    Ei start      
N20
1. 6160m 21KP
2. 4650m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
        354 Anastasija Pahhomenkova   SRD             Tühist             01:31.07(1) Puuduv KP     
N21A
1. 6160m 21KP
2. 4650m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   358 Viivi-Anne Soots          Tammed          01:50.26  01:50.26 00:59.25(1) 00:51.01(1)   
   2.   362 Marili Zimmermann         Kape            02:17.39    +27:13 01:13.23(2) 01:04.16(5)   
   3.   360 Liisa Vister                              02:18.30    +28:04 01:14.56(4) 01:03.34(3)   
   4.   366 Marta Olvet               Rakv            02:23.21    +32:55 01:19.19(5) 01:04.02(4)   
   5.   365 Kadri Kadakas             Mercury         02:28.16    +37:50 01:25.44(6) 01:02.32(2)   
   6.   364 Jaana Olvet               Rakv            02:32.44    +42:18 01:25.55(7) 01:06.49(6)   
   7.   363 Thea Kaljur               Harju OK        02:52.09    +61:43 01:37.19(10 01:14.50(8)   
   8.   361 Merilin Vahtra            Harju OK        03:08.43    +78:17 01:33.43(9) 01:35.00(10   
   9.   357 Tais Vakrõõm              SRD             03:11.24    +80:58 01:44.43(11 01:26.41(9)   
        359 Kadi-Liis Minn            JOKA            Katk               01:32.58(8) Ei start      
        356 Eva-Maria Truusalu        Võru            Katk               01:14.34(3) Ei start      
        355 Kadi-Liis Minn            JOKA            Katk               Ei start    01:12.01(7)   
N21B
1. 4420m 12KP
2. 3230m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   373 Marta Eller               HOK             01:43.08  01:43.08 00:54.23(1) 00:48.45(1)   
   2.   372 Maigi Mäela               Kobras          01:46.01     +2:53 00:56.33(2) 00:49.28(2)   
   3.   369 Kaie Kruusmaa             Rakv            01:51.58     +8:50 01:02.27(4) 00:49.31(3)   
   4.   370 Mari-Liis Kaljur          Harju OK        01:58.29    +15:21 01:00.26(3) 00:58.03(5)   
   5.   375 Selin Valk                LSF PT          02:09.18    +26:10 01:10.11(5) 00:59.07(6)   
   6.   374 Maarika Vask              Ilves           02:29.59    +46:51 01:32.18(6) 00:57.41(4)   
        368 Marjaane Kalf             Mercury         Tühist             Puuduv KP   Ei start      
        376 Johanna Melts             Võru            Tühist             Puuduv KP   01:30.46(7)   
        371 Annika Silde              Mercury         Ei start           Ei start    Ei start      
N21E
1. 10020m 26KP
2. 4860m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    29 Eleri Hirv                Võru            02:19.00  02:19.00 01:33.44(1) 00:45.16(1)   
   2.    27 Kirti Rebane              Mercury         02:23.53     +4:53 01:34.38(2) 00:49.15(3)   
   3.    26 Emily Raudkepp            Peko            02:28.36     +9:36 01:36.48(3) 00:51.48(4)   
   4.    24 Maris Terno               Tammed          02:35.39    +16:39 01:40.29(4) 00:55.10(7)   
   5.    23 Maris Palopääl            Kobras          02:38.22    +19:22 01:44.11(5) 00:54.11(6)   
   6.    30 Susanna Tervo             Ifk Lidingö     03:09.23    +50:23 02:12.48(6) 00:56.35(8)   
   7.    22 Kertu Savitsch            SK100           03:42.09    +83:09 02:28.38(7) 01:13.31(11   
         25 Triinu Rooni              Tartu Katoliku  Katk               Ei start    00:53.16(5)   
         33 Piibe Tammemäe            SK100           Katk               Ei start    00:57.31(10   
         32 Eva-Maria Truusalu        Võru            Katk               Ei start    00:56.35(8)   
         31 Laura Joonas              Võru            Tühist             Puuduv KP   00:45.42(2)   
         28 Teele Telgma              Tammed          Ei start           Ei start    Ei start      
N35
1. 6160m 21KP
2. 4650m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   381 Maret Vaher               Kobras          01:55.40  01:55.40 01:02.14(1) 00:53.26(2)   
   2.   383 Helle Hallik              JOKA            01:57.39     +1:59 01:05.13(2) 00:52.26(1)   
   3.   378 Kersti Jääger             TÜ              02:10.07    +14:27 01:15.39(3) 00:54.28(3)   
   4.   384 Kairi Tuulmägi            Mercury         02:25.00    +29:20 01:24.24(4) 01:00.36(4)   
   5.   379 Kadri Limberg             LSF PT          02:29.23    +33:43 01:26.49(5) 01:02.34(5)   
   6.   380 Elina Kutti               Harju OK        02:34.53    +39:13 01:32.19(6) 01:02.34(5)   
        382 Kadri Isakar              LSF PT          Ei start           Ei start    Ei start      
N40
1. 5560m 17KP
2. 4430m 15KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   394 Merike Vanjuk             Kape            01:32.52  01:32.52 00:49.27(1) 00:43.25(1)   
   2.   388 Mall Alev                 Võru            01:53.44    +20:52 01:03.57(2) 00:49.47(3)   
   3.   389 Ingrid Piht               Mercury         02:05.41    +32:49 01:09.04(3) 00:56.37(4)   
   4.   390 Anu Käver                 SK100           02:19.32    +46:40 01:19.21(5) 01:00.11(5)   
   5.   386 Edit Kannel               Norma           02:29.21    +56:29 01:15.37(4) 01:13.44(6)   
   6.   395 Karin Koppel              Tammed          03:31.36   +118:44 01:57.36(6) 01:34.00(9)   
   7.   387 Hedi Vaikjärv             Vunder          03:53.36   +140:44 02:16.10(7) 01:37.26(10   
   8.   392 Sigrit Mahla              Peko            03:55.46   +142:54 02:23.12(8) 01:32.34(8)   
        396 Heleri Kivil              LSF PT          Katk               Ei start    00:47.03(2)   
        397 Made Vares                Suusahullud     Katk               Ei start    01:21.14(7)   
        391 Merle Kruusamägi          Jõhvikas        Ei start           Ei start    Ei start      
        393 Piia Avaste               Tammed          Ei start           Ei start    Ei start      
N45
1. 5050m 17KP
2. 4010m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   411 Kirsten Nigul             Kape            01:38.28  01:38.28 00:55.35(1) 00:42.53(2)   
   2.   410 Triin Jaaniste            Ilves           01:43.43     +5:15 00:56.42(2) 00:47.01(4)   
   3.   409 Jana Kink                 Kape            01:46.08     +7:40 00:58.49(3) 00:47.19(5)   
   4.   404 Heidi Sild                Mercury         01:48.35    +10:07 01:03.27(7) 00:45.08(3)   
   5.   408 Triina-Britt Preden       TON             01:50.27    +11:59 01:01.39(6) 00:48.48(6)   
   6.   403 Edith Madalik             Tammed          01:50.35    +12:07 01:00.08(5) 00:50.27(7)   
   7.   401 Kristi Vassil             Ilves           01:50.55    +12:27 00:59.15(4) 00:51.40(8)   
   8.   402 Siiri Vallner                             02:04.30    +26:02 01:09.25(8) 00:55.05(9)   
   9.   406 Anneli Pello              Mercury         02:07.38    +29:10 01:12.09(9) 00:55.29(10   
  10.   405 Evelyn Himma              Rakv            02:10.04    +31:36 01:13.52(10 00:56.12(11   
  11.   400 Heidi Prits               Mercury         02:25.51    +47:23 01:27.28(11 00:58.23(12   
  12.   399 Ruth Esta                 HOK             02:59.01    +80:33 01:42.07(12 01:16.54(13   
        412 Elo Saue                  Ilves           Katk               Ei start    00:40.54(1)   
        407 Marge Sargma              Tammed          Katk               01:47.55(13 Ei start      
N50
1. 4560m 14KP
2. 3340m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   426 Ingrit Kala               Peko            01:31.23  01:31.23 00:51.17(1) 00:40.06(1)   
   2.   422 Minija Pääslane           Ilves           01:41.40    +10:17 00:53.48(2) 00:47.52(2)   
   3.   427 Merike Paapson            TON             01:52.18    +20:55 01:04.04(3) 00:48.14(4)   
   4.   421 Elina Lasseron            JOKA            01:58.18    +26:55 01:05.27(4) 00:52.51(6)   
   5.   425 Anneli Aas                TON             01:58.32    +27:09 01:08.01(5) 00:50.31(5)   
   6.   415 Maari Idnurm              TON             01:59.12    +27:49 01:11.08(8) 00:48.04(3)   
   7.   419 Rita Ojala                JOKA            02:10.36    +39:13 01:09.47(6) 01:00.49(8)   
   8.   424 Merike Mets               Rakv            02:13.09    +41:46 01:10.00(7) 01:03.09(9)   
   9.   420 Ella Shved                SRD             02:20.16    +48:53 01:21.20(10 00:58.56(7)   
  10.   417 Küllike Jaama             Peko            02:20.24    +49:01 01:13.27(9) 01:06.57(11   
  11.   418 Maret Viira                               02:27.08    +55:45 01:23.30(11 01:03.38(10   
  12.   423 Jaana Shved               SRD             02:50.08    +78:45 01:32.03(12 01:18.05(12   
        414 Marika Jäädmaa            Võru            Ei start           Ei start    Ei start      
        416 Daisy Kroon               Jõhvikas        Ei start           Ei start    Ei start      
N55
1. 4420m 12KP
2. 3230m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   435 Marje Viirmann            Harju OK        01:25.15  01:25.15 00:51.38(2) 00:33.37(1)   
   2.   437 Airi Alnek                Võru            01:27.44     +2:29 00:50.38(1) 00:37.06(2)   
   3.   433 Aari Talver               Mercury         01:39.32    +14:17 00:54.51(4) 00:44.41(4)   
   4.   444 Lea Leppik                TAOK            01:43.17    +18:02 01:04.42(8) 00:38.35(3)   
   5.   429 Tiina Oras                Ilves           01:44.08    +18:53 00:59.11(6) 00:44.57(5)   
   6.   448 Ellen Lembra              Kape            01:57.20    +32:05 01:11.21(10 00:45.59(6)   
   7.   436 Kaja Ligi                 Peko            01:58.42    +33:27 00:57.53(5) 01:00.49(11   
   8.   432 Anu Järv                  MARU            01:59.19    +34:04 01:09.17(9) 00:50.02(7)   
   9.   431 Esta Tamm                 Tartu           02:10.12    +44:57 01:12.29(11 00:57.43(10   
  10.   434 Ingrid Ranna              Ilves           02:11.40    +46:25 01:02.20(7) 01:09.20(12   
  11.   443 Helve Kansi               HOK             02:13.48    +48:33 01:19.25(14 00:54.23(8)   
  12.   430 Riina Kink                Koop            02:19.11    +53:56 01:23.02(15 00:56.09(9)   
  13.   439 Kai Niinepuu              Jõhvikas        02:30.05    +64:50 01:18.17(13 01:11.48(13   
  14.   445 Pille Illak               Otepää          02:40.18    +75:03 01:27.38(16 01:12.40(14   
  15.   442 Anu Talu                  West            03:25.07   +119:52 02:02.13(18 01:22.54(16   
  16.   440 Tiia Laul                                 03:29.32   +124:17 02:01.06(17 01:28.26(17   
        447 Riina Laev                Mercury         Katk               Ei start    01:16.13(15   
        446 Juta Ainelo               Ilves           Katk               01:15.17(12 Ei start      
        438 Virve Einpaul             Ilves           Katk               00:54.13(3) Ei start      
        441 Mare Kitsnik              Saku            Ei start           Ei start    Ei start      
N60
1. 4060m 13KP
2. 3030m 12KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   464 Siiri Poopuu              JOKA            01:22.58  01:22.58 00:44.31(1) 00:38.27(1)   
   2.   465 Marika Kirsspuu           TAOK            01:24.38     +1:40 00:45.56(2) 00:38.42(2)   
   3.   466 Reet Johanson             Kobras          01:33.12    +10:14 00:53.51(3) 00:39.21(3)   
   4.   455 Saima Värton              Kobras          01:41.10    +18:12 00:55.44(4) 00:45.26(5)   
   5.   459 Pia Luovula               Suosmeren Salpa 01:41.57    +18:59 00:55.45(5) 00:46.12(6)   
   6.   460 Ülle Kadak                Lehola          01:43.07    +20:09 00:58.27(7) 00:44.40(4)   
   7.   463 Tiina Talisoo             Harju OK        01:50.27    +27:29 01:02.01(10 00:48.26(9)   
   8.   461 Helena Jumppanen          Pihkaniskat     01:51.09    +28:11 00:58.19(6) 00:52.50(13   
   9.   456 Merike Mändsoo            TON             01:51.55    +28:57 01:01.46(8) 00:50.09(10   
  10.   469 Ilme Roosi                Orvand          01:56.25    +33:27 01:09.00(12 00:47.25(7)   
  11.   451 Gea Rennel                Harju OK        01:58.40    +35:42 01:07.59(11 00:50.41(11   
  12.   454 Olga Jakovleva            Jõhvikas        02:02.50    +39:52 01:11.20(15 00:51.30(12   
  13.   452 Ülle Raudsepp             Jõhvikas        02:04.03    +41:05 01:09.40(13 00:54.23(14   
  14.   462 Anita Laaksonen           Tarpian Suunta  02:06.37    +43:39 01:01.56(9) 01:04.41(18   
  15.   468 Anne Vaikjärv             Vunder          02:07.31    +44:33 01:10.55(14 00:56.36(15   
  16.   450 Tiina Rillo               Otepää          02:12.18    +49:20 01:13.41(17 00:58.37(16   
  17.   467 Maire Kure                Kape            02:13.14    +50:16 01:25.41(20 00:47.33(8)   
  18.   458 Ülle Põldoja              Ilves           02:20.41    +57:43 01:19.32(18 01:01.09(17   
  19.   457 Tiina Metsmaa             Rakv            02:28.42    +65:44 01:12.02(16 01:16.40(19   
        470 Irma Ahonkivi             Rastikarhut     Katk               Katk        02:23.42(20   
        453 Aino Koser                Ilves           Tühist             01:20.07(19 Puuduv KP     
N65
1. 3090m 11KP
2. 2640m 11KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   481 Eha Tolm                  Orvand          01:22.37  01:22.37 00:48.53(1) 00:33.44(2)   
   2.   477 Maire Limberg             Rakv            01:23.13     +0:36 00:49.38(3) 00:33.35(1)   
   3.   473 Ene Sulg                  Orvand          01:25.28     +2:51 00:49.20(2) 00:36.08(3)   
   4.   480 Liivi Parik               Otepää SK       01:35.21    +12:44 00:50.31(4) 00:44.50(7)   
   5.   472 Anne Arold                Ilves           01:39.49    +17:12 01:02.45(9) 00:37.04(4)   
   6.   475 Niina Karnit              SRD             01:41.18    +18:41 01:00.46(8) 00:40.32(5)   
   7.   483 Lea Tusis                 JOKA            01:47.38    +25:01 00:57.11(5) 00:50.27(10   
   8.   476 Kirsti Kattilakoski                       01:48.11    +25:34 00:58.40(6) 00:49.31(9)   
   9.   484 Riina Kivikas             Ilves           01:49.38    +27:01 01:00.36(7) 00:49.02(8)   
  10.   478 Vaike Tomann              Ilves           01:54.44    +32:07 01:11.58(11 00:42.46(6)   
  11.   479 Anu Pallon                JOKA            02:00.00    +37:23 01:06.31(10 00:53.29(11   
        474 Kersti Ploom              Jõhvikas        Tühist             Puuduv KP   Ei start      
        482 Aili Laanjõe              Kobras          Ei start           Ei start    Ei start      
N70
1. 2680m 10KP
2. 2550m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   494 Tiiu Kaasik               Ilves           01:23.06  01:23.06 00:47.41(1) 00:35.25(1)   
   2.   488 Anu Saue                  HOK             01:25.03     +1:57 00:48.03(2) 00:37.00(2)   
   3.   493 Beatrice Malmsten         Lynx            01:41.44    +18:38 00:51.33(3) 00:50.11(4)   
   4.   489 Liis Lille                Harju OK        01:42.18    +19:12 00:53.12(5) 00:49.06(3)   
   5.   491 Mare Aibast               Harju OK        01:47.22    +24:16 00:55.06(6) 00:52.16(6)   
   6.   492 Kaie Kivila               Ilves           02:03.34    +40:28 01:11.58(7) 00:51.36(5)   
   7.   486 Ulla Lindsten             Rasti.Jyry      02:30.08    +67:02 01:25.50(8) 01:04.18(7)   
   8.   487 Juta Virkepuu             Harju OK        02:40.23    +77:17 01:29.29(9) 01:10.54(8)   
        490 Anne Jundas               Jõhvikas        Tühist             00:52.30(4) Puuduv KP     
N75
1. 2510m 10KP
2. 1960m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   497 Ilona Vanaveski           Ilves           01:39.21  01:39.21 00:56.29(1) 00:42.52(1)   
   2.   496 Paula Kyyrönen            Kouvolan Suunni 02:00.42    +21:21 01:12.49(2) 00:47.53(2)   
N80
1. 1920m 9KP
2. 1770m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   501 Maire Raid                Tammed          01:06.00  01:06.00 00:33.53(1) 00:32.07(1)   
   2.   503 Ilse Uus                  TON             01:13.10     +7:10 00:37.33(3) 00:35.37(2)   
   3.   502 Aino Kirkkala             Suosmeren Salpa 01:16.12    +10:12 00:39.34(4) 00:36.38(4)   
   4.   500 Maie Abram                Ilves           01:32.16    +26:16 00:36.13(2) 00:56.03(5)   
   5.   499 Maimu Tornberg            Koop            01:46.32    +40:32 01:10.18(5) 00:36.14(3)   
N85
1. 1920m 9KP
2. 1770m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
N8NR
1. 1460m 6KP
2. 1460m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   506 Miina-Liisa Juhkam        Kobras          00:24.07  00:24.07 00:12.00(1) 00:12.07(2)   
   2.   508 Hanna-Brit Piht           Mercury         00:27.07     +3:00 00:15.35(2) 00:11.32(1)   
   3.   510 Lola-Liis Naan                            00:32.36     +8:29 00:17.52(4) 00:14.44(3)   
   4.   507 Marit Vaher               Tartu Katoliku  00:43.09    +19:02 00:21.04(5) 00:22.05(4)   
   5.   505 Anni Hallikma             -               01:07.21    +43:14 00:34.33(7) 00:32.48(5)   
   6.   509 Kaisa Kadi Viru           Orvand          01:10.00    +45:53 00:34.49(8) 00:35.11(6)   
N9NR
1. 1460m 6KP
2. 1460m 7KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.   514 Mariel Kriks              LSF PT          00:21.31  00:21.31 00:10.52(1) 00:10.39(4)   
   2.   515 Johanna Trei              HOK             00:21.47     +0:16 00:11.35(2) 00:10.12(2)   
   3.   518 Maria Kaljur              Harju OK        00:25.09     +3:38 00:15.13(3) 00:09.56(1)   
   4.   282 Jete Kraas                LSF PT          00:27.56     +6:25 00:16.31(4) 00:11.25(5)   
   5.   517 Susanna Oras              Kobras/Põlva Sp 00:30.31     +9:00 00:19.55(6) 00:10.36(3)   
   6.   516 Lilian Poopuu             JOKA            00:32.32    +11:01 00:19.39(5) 00:12.53(6)   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2020 www.tak-soft.com 27.09.2020 13:11:05