Võru maakonna 2008. aasta lahtised meistrivõistlused orienteerumises 19. okt

Vaheajad
Võrdlus
Teekondade joonistamine
Vaheaegade graafikud

Võistluskeskus asub Kiidi turismitalus. Tähistus algab Võru-Rõuge teelt 0,5km enne Rõuget. Start on avatud kl 10 - 11.

Stardimaksud ja registreerimine:
Võrumaalastele: registreerimine kohapeal kl. 9.00-10.30. Stardimaks lastele 15.- ja täiskasvanutele 25.-
Külalisvõistlejatele: eelregistreerimine aadressil sixten@hot.ee kuni 15.10.2008. Stardimaks lastele 25.- ja täiskasvanutele 50.-

HD 60 (sünd. 1948 ja varem)

Rada: pikkus 13,1 km. Sellest 8,5 km murdmaad ja 4,6 km asfalti. 12 aastastele on raja pikkus 4 km.

Osavõtumaks: täiskasvanutele 30.- EEK, lastele 10.- EEK pensionäridele tasuta.

Auhinnad: võistlusklasside parematele ja lisaks loosiauhinnad.

Kontakttelefon: 50 33 447

Korraldajad: Võru Spordiselts Kalev ja Orienteerumisklubi Võru

Eesti noormehed teateorienteerumises Euroopa noortemeistrid!

Euroopa noorte meistrivõistlustelt Šveitsis võitis Lauri Sild klassis M18 tavaraja pronksi ja teatejooksus tuli koos Raido Miti ja Kenny Kivikasega Euroopa noortemeistriks! Sprindis jäi medal vaid 4 sekundi kaugusele, hea jooksu eest seekord tasuks neljas koht. Eesti Rahvusringhäälingu spordiportaal valis noored nädala tegijateks .
Vaata ka:

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused valikorienteerumises

8.oktoobril korraldas OK Võru koostöös Võrumaa Koolispordi Ühendusega maakonna koolinoorte meistrivõistlused valikorienteerumises. Võistlus peeti Mõniste kooli juures, tulemused on siin.

Start 3 - 0,4 km    Start 3 - 0,8 km

OÜ Skvaieri hooaja viimasel orienteerumisvarustuse välimüügil ostusummast -10%!

Pühapäeval, 28.septembril on Suunto Gamesil müügil soodsate hindadega tuntud spordiriiete tootja Craft pesu.

Link1 Link2

Kuulsa Vasaloppeti stardipaigas Sälenis toimus juuli lõpus 44. korda korraldatud orienteerumise 5-päevajooks O-Ringen.

Sellel mammutüritusel osales tänavu üle 21 000 võistleja ja kokku tehti viie päeva jooksul 105 000 starti! Osalejate hulgas oli ka sadakond eestlast ning neist edukaimateks osutusid meie klubi Timo ja Lauri Sild. Timo võitis teist aastat järjest juunioride eliitklassi H-20E ning Lauri saavutas nooremas, kuni 18-aastaste ellitklassis H-18E teise koha. Kumbagi klassi pääsesid võistlema 155 vastava vanuseklassi paremat ligi kahekümnest riigist.

Tartumaal toimus üliõpilaste MM

MM-il osalesid 26 riigi sportlased, sealhulgas meie klubist Markus Puusepp ja Eleri Hirv. Markus tuli tavarajal väga kõrgele kuuendale kohale ning kuulus ankrumehena Eesti hõbedasse teatemeeskonda koos Lauri Tammemäe, Sander Vaheri ja Peeter Pihliga!

Timo Sild tuli Juunioride MM-il Göteborgis hõbemedalile!